Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

Gość mamucha83
no pol na pol np spokojnie nie udlwi sie njwyzej zaksztusi to wtdy trzeba odbic, moja non stop sie zaksztusza bo je straznie lapczywie i non stop s cyrki z odbijaniem bo nie zawsze odbije a jest zablokowana przez to zaksztuszenie no i straszni placze przez to ze nie moze jesc a nie moze jesc bo sie zaksztusila bo je laczywie....i tak w kolko :) dobrze bedzie jaka butle kupiliscie? moja jak byl noworodkiem to rabala z aventu (zjebista) pozniej z medla calm (tez spoko ale ja zajechla) i teraz z jakies pobudzajacej naturalne ssanie czy cos takiego z serii lovi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana - no to mnie pocieszyłaś bo wychodziło by na to że Filip jest cały czas głodny :) kropelka - no mój zjada tak różnie raz 90 raz 120. wam pewnie poszło ciężko dlatego że mały do smoka nie przyzwyczajony no i mleko też ma jednak inny smak także z karmienia na karmienie będzie lepiej. na moim mleku jest napisane że może stać godzinę po zrobieniu a potem wylać. musisz dokładnie przeczytać na opakowaniu. a jakie kupiłaś?? mamucha - tak tak jak ściągnę te 30ml to dolewamy zawsze do mm. aha dzięki za podpowiedź, niewiedziałam czy można mieszać jedno i drugie razem w 1 butelce. kiedy nasze będą spać tak jak twoja córeczka :) mój wykąpany, nakarmiony leży w łóżeczku ale coś sobie pod nosem mruczy więc czuje że skończy sie na usypianiu na rękach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nakarmiłam go ponownie. zjadł 30ml więc jak na niego i na 1 raz to sporo, ale jedząc słyszałam jak robi wieeelką kupę. i jak po karmieniu spojrzałam w pieluche to nie pozostawało nic innego jak włożyć pupe pod kran. tak obsranej pupy mojego malucha jeszcze nigdy nie widziałam. wasze też tak mają podczas karmienia mm? a i ulewało mu się;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też sie krztusi przy jedzeniu ale zaraz podnosimy i za chwilę je dalej, a je też strasznie łapczywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha kupiliśmy butelke TOMMEE TIPPEE niby antykolkowa i niby oddająca kształt sutka, z której wolno płynie mleko zeby sie dziecko od cyca nie odzwyczailo. taką butelke miałaś? http://allegro.pl/medela-calma-butelka-smoczek-gratisy-sklep-wawa-i2929194215.html butelka tej firmy jest podobno na maxa dobra, stworzona przez dentystów itd podobno z niej właśnie nie leci samo mleko jak się przechyli tylko dopiero jak sie zacznie ssac to prawda?ja ją chciałam kupić ale wyczytałam ze ona jest tylko do mleka matki odciagnietego. ze nie nadaje sie do mm viola mój też mruczy a też wykąpany nakarmiony mm i przewinięty, własciwie pokrzykuje więc tez wlasnie mąż bierze go na ręce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola - pediatra i polozna mowily, zeby dawac jemu 80 ml, stad wiem :) moj tez wklada czasem raczki do buzi. Kropelka to dziwne, ze mleczko wypluwa heh a moze za mala jednak ta dziureczka i nie moze wyssac?sprobuj sama possac smoka :) moj maluch czasem sie krztusi po jedzeniu, ale przeciez to maly, uczy sie wszystkiego i czasem lapczywie je. a to mozna mieszac te mleczka mm i moje?ja zawsze oddzielnie dawalam. sluchajcie dziewczyny, dzis mialam masakre z zoladkiem, juz myslalam,ze zejde z tego swiata, nigdy mnie tak nie bolal.moj zrobil spaghetti z sosem i miesem.jjak mnie boilalo, to rzygalam i skurcze zoladka mialam okropne.swojego wyslalam do apteki po krople zoladkowe i je wypilam.juz sciagnelam pokarm i wylalam.ile myslicie trzeba odczekac by podac swoj pokarm? moj kude znowu kupki caly dzien nie robil :/ po kapieli szybko jakos padl do spania, chyba ze zmeczenia, nakarmiony i spi.potem ciekawe jak bedzie w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
a ja nie wylewam tzn jak zrobi enp 120 a wypje 60 to zlewam do takiego szczelnego kubeczka do przechowywania mleka i do lodowki i w ten sposob trzymam max 24h i jest wzystko ok oczywiscie jk jest resztka po jedzeniu to wylewm kropelka- tak to ta butla i moja mala po tej butli zczela sie brac za cycka!!! i jadla z niej normalnie mm i moje i zadnej roznicy nie bylo i fakt nie kpie wogole jak sie wezmie do groy "nogami" i leci jak dziecko zassie po butli maluchy czesto ulewaja (moja nagminnie ale bywaja lepsze dni) dzis 2 razy ja przebieralam bo sie obrzygla konkretnie najlepiej karmic prawie w pionie dac koniecznie do odbicia i po odbiciu jeszcze ponosic z 5min a pod nogi od lozeczka lub pod materac dac cos by jedna str byla wyzej troche (my pod materc dalismy oduche) i jeste lepiej z tym ulewaniem kurde strasznie sie madrze ostatnio tutaj :) jak bardzo przeszkadza to przepraszam i moge przestac :) ale dziele sie tym przez co sama przechodzilam i co w moim przypadku skutkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka- tak ja tez jestem z Lublina :) tez chce rodzic na Staszica kurcze nie ogarniam tego karmienia butla jak narazie to dla mnie jakas abstrakcja jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie dziewczyny jak poznac ze smoczek sie zasysa? głodek ciekawa spr z tym sciaganiem pokarmu np po piwie lub tak jak piszesz po kroplach ale skąd wiesz ile pokarmu sciagnąć zeby sie pozbyc tych szkodliwych substancji? sciagasz poprostu do oporu? mamucha dobrze ze piszesz, gorzej by bylo jakbym np kierowala jakies pytanie i nie bylo wogle odezwu;p sluchaj a ta butelka medeli to jest chyba niezle droga z 50 zeta co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sciagam az piers nie zrobi sie miekka. nie wiem czy wszystko "wyciagnelam", ale kurde kolezanka mi tu mowi, ze w ciazy nawet brala krople jak sie zatrula. nastepny pokarm dam mu jeszze sztuczne, a kolejne juz swoje. bo mi szkoda tego mojego mleczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
ja raz wymienialam no dosc droga ta butla le ja tesciowa poprosilam by zprezetowala malej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
spadam dziewuszki, do jutra!! moja mala od 1h spi jak suselek ide sie z mezem integrowac na national geographic leci seri katasrof lotniczych o smolensku trzymajcie sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek 86
Wlasnie ze swoim ogladamy o tej katastrofie.moj spi juz od 20 takze obawiam sie co bedzie w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam rozpakowane już mamusie właśnie siedze i czytam wasze wypowiedzi i trochę zazdroszczę mi dziasiaj mija właśnie termin porodu a już bym chciała być po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki. u nas noc ok ale dzoen sie zaczol i mlody non stop marudzi:-/ na rekach najlepiej by siedzial... lezaczek bujaczek musze kupic na wyplate. na spacer by sie poszlo a tu dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no koniecznie musze mu kupic lezaczek. wsadzilam go do fotelika od samochodu i cisza. nie spi oczywiscie ale ma nowe widoki do zwiedzania:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha dobrze ze piszesz to wszystko, wszystko wydaje się normalniejsze :) przynajmniej wiadomo czego się spodziewać :P rottana ja też ostatnio malą do fotelika wsadziłam, ma funkcję bujania :) a nad tym bujaczkiem leżaczkiem też się zastanawiam :) ja mam butelkę z lovi, narazie użyłam ją raz :) zaraz po wyjściu ze szpitala ale wydaję się ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez noc ok. w nocy jak przychodzi pora karmienia to wszystko po cichu robie na spokojnie by oczu nawet nie otworzyl :) i na spiacego tez daje mleczko i idzie dalej spac :P Szukam neurologa dzieciecego w ramach nfz na razie. proponowali mi na razie termin na kwiecien, musze jednak isc wczesniej, teraz w lutym. wczoraj kupki nie robil, ale dzis jak zrobil to byla WIELKA KUPA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Glodek - jak znajdziesz tego neurologa na luty to daj znac bo ja tez poluje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny:) rottana wpadłam ostatnio,poczytałam was ale nic nie naskrobałam.....moja mała ma swoje pory do marudzenia:)teraz właśnie śpi,pojadła i nyna:)ma już 3 tygodnie i taka fajniutka się robi.....zjada mi po 100ml mleka sztucznego bo piersią nie karmie(brak pokarmu),a po kąpieli na noc dostaje 120ml i wszystko wsunie.Ma niesamowity apetyt,a jak nie doje to płacze i nie odbije jej się.Jak nie śpi to dostje co 3h mleko a jak śpi to jej nie budzę tylko dopiero jak sie obudzi to dostaje flachę:).A Waszym maleństwom za każdym razem się odbija???Bo mojej nie za każdym a potem się ulewa:(dajcie fotki waszych maleństw jak już troszkę większe:):)....mojej już policzki nabrały krągłości:) Teraz sama jestem w domku,,,,,,mój remontuje całe mieszkanie na zlecenie więc niema go całymi dniami.Niemam nawet kiedy na kompie posiedzieć bo dużo obowiązków na mojej głowie:) pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój w foteliku tez lubi już siedziec i zasypiać tez, tez ma funkcje bujania. tylko czytałam ze we foteliku to max 2 godz non stop moze być ze wzledu na kregosłup. upatrzyłam sobie wczoraj na allegro jeden bujaczek ale sie zgapiłam i aukcja sie skońzyła. patrzyłam na uzywane i musze wam powiedziec ze ludzie sprzedaja za naprawde małe pieniadze w stanie idealnym. u nas noc ok, teraz od 11 Filip nie spi, lezy sobie u mnie na kolanach i patrzy na mnie :) powiedzcie dziewczyny dlaczego mój mały w nocy czy tez w dzien po karmieniu i przewinieciu zamias isc spac to potrafi jeszcze czasem i 2 godz wojować, tzn. nie krzyczy ale popłakuje i konczy sie na rekach albo leży sobie i sie rozgląda... rzadko kiedy zdarza mu sie usnac odrazu rottana - pytałam dzis ta moja połozna jak byłam na zdjeciu szwów o specer to powiedziała ze jak sie teraz cieplej zrobiło to mozna zaczac od spacerów 10-15 min... mamucha - w zadnym wypadku sie nie wymadrzasz, jestes najstarszą stazem mamusia więc zawsze nam cos podpowiesz :) aa czyli mówisz że można zostawić takie mleczko w lodówce na dłużej?? to dobrze, bo czasem jak dużo zostanie to szkoda wylać głodek - moje piersi są cały czas miękkie ale sie nie dziwie skoro tam tylko 30ml pokarmu :P a jak dziewczyny u was z waga?? ja pewnie bym sie nie zważyła ale że ważyliśmy małego to też skorzystałam :) i u mnie -10kg, jeszcze 9 do zrzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilki - mojemu też sie nie zawsze odbija, ale wtedy kładę go na boczek w łóżeczku. ulewać sie nie ulewa. to twója córcia już duża :D mój kończy dziś 10 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Heja Ja na diecie jestem od 2tyg i cwicze rogie aerobowa 6waidea i troche na rurce (nie za duzo bo za kazdym razem jak chce cos trudniejszego to krwawie.....:( jak bedzie cieplej to bieganie no i dziewczyny umowmy sie takie przebijanie sie z wozkami przez sniegi to tez ladny trening :-) Moja ma bujak lezak od ok 3dni i jest w nim absolutnie zakochana non stop w nim siedzi wali w zabawki probuje lapac gada do nich i sie smieje Viola moja tez po zarciu nie idzie spac ale to normalne bo przeciez przez jedzonko dostarcza sobie enrgii i jest to normalne inaczej jest tylko wieczorem po kapieli gdzie dzidzia jest padnieta po calym dniu i po butli chce spac przynajmniej poja tak ma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilki---> jaka slodziutka:-D te zdjecie na bialym przescieradle sliczne. czerwone pultynki fajnie w oczy sie zucaja:-D moj tez nie za kazdym razem odbije. tez bede polowac u siebie na necie na lezaczek bo wsklepie to drogie sa (200zl lepszy) a tak to za 60zl fajne widzialam juz nje raz. mamucha---> to ty jeszcze krwawisz? ja tam na razie nie cwicze. wszystko samo na razie ze mnie schodzi. nie wazylam si jeszcze bo ni mamy wagi a ze nigdzie nie laze to i nigdzie ani u nikogo nie moge skozystac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka ja mam dziecko od 3 tyg i tez nie ogarniam jeszcze tego karmienia butla;/ noto 3mam kciuki za to staszica ciekawe na którą położną trafisz. a jak nie tam to gdzie? głodek i jaktam ten reportaż o katastrofie? bo ja nie oglądałam. ciekawe czy gdzieś można obejrzeć,czy będą powtórki rottana mój dziś też spał tylko godzine a tak to marudzi, chyba że mam go na rękach to spokojnie zasypia, ale już mnie ręce bolą;/ moje konto a do czego użyłaś tą butelkę? do herbatek? viola mam identyczny problem z tym usypianiem i dziś się dowiedziałam ze dziecko może poprostu potrzebować mamy;] (jeśli jego wczesniejsze potrzeby sa zaspokojone czyli karmienie i pieluszka i bujanie) mamucha ale ci zazdroszcze ze juz mozesz cwiczyc ja tez mysle o tej 6 weidera ale musze czekac;/ a jest jakis efekt na brzuchu juz? kamilki śliczne malenstwo:)) a jakiej firmy smoczek trzyma w buziaczku? bo ja mam nuka ale ciągle jest wypluwany;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka jak nie staszic to lubartowska bo tam mam lekarza prowadzacego. Troche ubolewam nad tym ze nie pracuje na staszica bo jest rewelacyjnym elakrzem, ale cóz trudno sie mowi. A ja jestem zla na swojego bo juz drugi dzien tkwi prze kompem i nie robi nic oprocz grania!!!! Mozg soie lasuje a ja sie szwedam po mieszkaniu i sie nudze. Wkurza mnie to juz bym wolala zeby do pracy chodzil, to chociaz by nie spedzal czasu bezczynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola - dziękuję za odpowiedź , nie zauważyłam wczoraj;/ już z tego wszystkiego chyba niedowidzę:) No ja też właśnie różne opinie o tej Polnej słyszałam i sama nie wiem;/ rottana dzięki za podpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
rottana- ja juz jestem po 2 okresie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×