Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

mini- Pan Doktor Cie ładnie zaszyje i bedzie cacy nie masz sie czym martwic :D Ja czekam na polozna, wczoraj jakos nie mialam czasu nic napisac caly dzien mi umknał. W miedzy czasie sobie jeszcze strzelilam drzemke z mlodym w dzien, pozniej obiad, poznije chlop z pracy wrocil i jakos tak mi zlecialo. Moj maly dalej zachowuje sie ja aniolek. Przedwczoraj dal mi tylko po poludniu koncert bo go brzuszek bolal. Ale juz wytropilam dlaczego- dwa pasterki sera żółtego na sniadanie. Dzisiaj sroda popielcowa, macie jakis pomysl na cos lekiego na obiad? Jak dlugo mialyscie krwawienie po porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nini---> na ten temat kraza mity:-D ja tam po pierwszym porodzie nie czulam roznicy. moj men tez nie bo pytalam sie czy czuje jakas roznice. teraz po tym porodzie ni wiem jeszcze. gdzies za tydzien bedziemy probowac. jak pekniesz albo cie natna to wszystko zalezy od lekaza ktory cie sszyje. lilka---> to ile sie krwawi to sprawa indywidualna. plog moze trwac nawet do 6 tygodni. ja osobiscie za pierwszym razem krwawilam 2 tygodnie a teraz w sobote konczy sie 5 tydzien i dalej co nie co ze mnie leci:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana- dzieki za odpowiedz. U mnie byla juz polozna, kolejna wizyta za tydzien w czwartek. Maly wazy 3800 wiec przybiera na dzien 75 g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja padnięta jestem, byłam dzisiaj na mieście i pozałatwiać parę spraw, mała została z tatusiem i z butlą odciągniętego mleka :P wróciłam i zapakowałam mała do wózka i na spacer poszłyśmy :) mój m chory, dycha i spał oddzielnie i dzisiaj chyba też wyląduje w pokoju obok :/ oglądałam w sklepie te bujaczki... musze jakiś na allegro przyczaić :) rottana ja harrego wszystkie części przeczytałam :P my ostatnio kupilśmy pieluszki dada 2 i powiem wam ze nie sa zle :P pampers zostaje na noc :) a my na szczepienia idziemy 21 lutego więc chwila czasu by się zastanowić co i jak z tymi roota i pneumo :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini ja mam wrazenie ze u mnie krocze jest duzo ciasniejsze;/ co tez nie jest fajne;] lilka ja jem jajka sadzone, a sera zoltego nie mozna? ja czasem jem i moijemu po nim nic. mi krwawienie ustalo dopiero 2dni temu, wiec ponad 4tyg rottana milo braku weny costam pisz bo przyzwyczailysmy sie tu do ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka- moze twoj akurat na ser nie raguje, a mojemu moze zaszkodzilo. Nie ma dzieci takich samych. O ranyyy 4 tyg.... to mi dopiero tydzien minal yhhh Kobietki a kiedy pierwszy raz po porodzie sie goliłyście? Ja juz mam taki busz ze mam wrazenie ze caly czas brudna jestem i biegam non stop sie podmywac... Dzisiaj mi połozna powiedziala ze na ulewanie mogą pomóc kropelki Biogaje- daje sie 5 kropelek dziennie. Ma to usprawnic prace jelit maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana - ja też swego czasu przeczytałam wszystkie czesci harrego :) super ksiazki :) ale podziwiam że znajdujesz czas na czyt, ja jakoś narazie nie wyobrazam sobie ze miałabym kiedy poczytac :D ledwo znajde czas na jakis artykuł w gazecie... to ale dziadek sie ucieszy na widok wnuka :) moje konto - my tez juz od tyd używamy dady 2 i sa super, a na noc mamy bella happy lilka - ja po cesarce prawie 4tyg i jeszcze leci :/ a niby po cesarce krócej leci... a mi zaczyna brakować seksiku :P kropelka - ja tez z kim rozmawiam to mówia ze nie szczepili na pneumo i rota... Filipek spi mi na rekach :) poszlismy zrobić wode do popicia i w trakcie podgrzewania usnął :) po zrobieniu kupki, przy otwartej pieluszce - zauważyłąm że tak mu sie szybciej i łatwiej robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja ryczy od 1,5 z przerwami na dopicie i krotka drzemke..nie wiem o co chodzi jej zupelie chyba ma handre :P ide ja dalej pocieszac bo dziecko nieszczeliwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny brak weny tez mam i ja jakos tak czekam na ''TEN'' moj dzien,jak czulyscie sie zaraz przed porodem , znaczy zaraz przed pierwszymi skurczami , no i one byly od razu bardzo mocne czy takie w miare i z czasem coraz mocniejsze??? jutro walentynki moze moja córcia ur sie w Walentego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka---> ja się ogoliłam jak mi szwy zdjeli więc jak już nie masz to nie ma żadnych przeciwskazań bo niby jakie:) tez się ogoliłam dla własnej higieny bo niby człowiek dba o higiene szczegolnie jak leci z nas ale na tych włoskach najbardziej utrzymuje się ten brzydki zapach. mamucha---> taka pogoda okropna że człowiek ma zły humor to i matyldzie się przyjeło:P viola---> my na razie na pampersach jedziemy tylko. a teraz jeszcze dziadek mega pake przywiezie to będziemy mieli:) tak nawiasem mówiąc w eleklecku teraz 108 sztuk widziałam za 65zł:) a co do czytania to czytam między drzemkami:P jak już pisałam mój mały dużo śpi w dzień no i jak jest grzeczny i się sobą zajmuje to też sobie popatrze:) już jedną część przeczytałam. smam się zdziwiłam że zajęło mi to tylko półtora dnia:) kropelka---> to miejcie świadomość że nawet jak nie pisze to i tak do was zaglądam patrze co u was:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka- ja sie trzy dni przed fatalnie czulam, bolala mnie glowa, nie milam apetytu, nie moglam sobie miejsca znalezc, ogolnie bylam rozbita strasznie. A skurcze mi sie nasilaly. Pierwsze kilka godzin byly jednakowej mocy a pozniej juz co raz mocniejsze. rottana- no szwy mi sciagneli w sobote. Ok to dzisiaj sie biore za golenie bo juz nie moge wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz przeszlyscie na pampersa 2? bo ja nadal daje 1. kiedy wiadomo, ze juz zakladac 2? dawno go nie wazylam, nawet nie wiem ile wazy. Ja krawilam dokladnie 4tyg. Kropelka jutro ide na przeglad podwozia, takze jeszcze wszystko przede mna :) Maly moj dzis zrobil w koncu wielka kupe-srake :D ze az obsral body. nom a przestalam dawac zwykly bebilon i od razu wielkie kupsko. moj marudzi, ale wlasnie nie dajemy mu jeszcze spac, zeby w nocy spal. caly dzien prawie przespal. niedlugo mu zrobie butle, przebiore i mam nadzieje ,ze pojdzie spac. bylismy dzis na spacerku tez, w wozku zawsze zasypia.jutro tez jade zawiezc papiery o becikowe. mam zamiar zrobic jutro jakas kolacje niespodzianke na walentynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja a my nie obchodzimy walentynek :) mala zasrala nam lozko.....:PP na szczescie na podklad i pieluche tetrowa zrobila- bo mamy wieczorne seanse zabawy i cwiczenia z gola dup bo to strasznie lubi no i dzis bylo wielkie kupsko :P nakarmilam ja na nocke po ciemku a nie z lampeczka i puki co spi....zaraz zobacze co ze smoczkiem :PPP co do krwawienia to na czerwono to ok 3-4 tyg a pozniej brazowa, zolto coraz jasniej ...az wogole :P dziewczyny jakos dzis-jutro mija nam rocznica poczecia Matyldy :PPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas po kapieli i mleczku ale oczka jeszcze ma otwarte,mam nadzieje ze niedlugo usnie :) w dzien tez wiekszosc przespal oby nocka byla spokojna :) Ja na pampersy 2 przeszlam wtedy gdy juz te 1 mi sie ciezko zapinaly... a Wy dziewczyny jakie plany na jutro? bo ja jak narazie nic mam nadzieje ze moj cos wymysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz maluch już w łóżeczku ale ciężko mu idzie zasypianie, co chwila sie przebudza, oczy otwiera, pokwęka chwilkę i znów śpi :) rottana - no to fajnie że masz czas dla siebie :) i dopóki malutki tak w dzień spi to trzeba korzystać bo niedługo coraz więcej czasu będz trzeba szkarbom w dzien poświęcać :D głodek - ja praktycznie od początku jestem na 2, tylko do szpitala miałam 24szt pampersów 1, no ale mój 5-kilowy to już sie prawie na 3 kwalifikuje :P nie no żartuje - próbowałam założyć 3 bo mamy, ona niby od 4-9kg ale bokiem mu cały siusiak wychodził :P za luźne w nóżkach. nasz we wózku to normalnie uwielbia spać, a po spacerku zawsze u moich rodziców go zostawiam na dole bo do nas na poddasze wózka nie wnosimy i śpi jeszcze ze 2godz zawsze :) a ja wtedy szybciutko do siebie i albo obiad albo sprzątanko :D Ja tam niewiem co jutro na walentynki... jakoś jak byłam młodsza to więcej sie przejmowałam tym świętem :D mam nadzieje że mój nie zapomni i chociaż różyczkę dostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLODEK WLASNIE SAMA SIE DZIS NAD TYM ZASTANAWIALAM-NAD PIELUCHAMI pieluchy mojego juz coraz ciezsze i dzis 2x trzeba go bylo przebieraz bo raz sie obsral a drugi raz sie obsikam i nie wiem czy juz pieluchy male czy zle zalozone..ogolnie to chyba troche po piluchach widac, moje jedynki juz chyba nie wyrabiaja bo maly coraz wiekszy i wiecej sika. ja mam jeszcze 1 paczke dada 1 i kilka pampersow jak to zuzyje to chyba przechodze na 2. ja dzis bylaz z papierami o becikowe ale mnie odeslali z wielka iloscia papierologii bo sie przepisy zmienily i trzeba kilka wnioskow przyniesc;/ ach rocznica poczeca matyldy;D ciekawa data:)) u mnie lipa z kasa wiec walentynki pewnie beda zwyczajne, zreszta kumpela wpada zobaczyc piotruska wiec bedziemy siedziec we 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo zakladam teraz te 1, normalnei sie zapinaja, ale maly ma odcisniete na nozkach potem, takie slady. ortopeda zwrocila na to uwage, zeby tak scislo nie zapinac, ale jak luzniej zapne to ten siusiak chyba sie potem tak wywyinie, ze sie obsikuje i ubranie mokre. zalozylam jemu terz na noc pampersa 2, bo mam w domu, to za duze jeszcze. tylko nie wiem jak robic by na tych nozkach sie nie odciskaly. ja dopiero teraz mieszkam ze swoim takze dlatego pomyslalam, ze w koncu cos przygotuje, bo jak byly jakies rocznice to on zwykle robil kolacje. gdybym z nim nie mieszkala to bym sobie tym glowy nie zaprzatala. ewentualnie do kina bysmy w weekend pewnie poszli. moj nam dzis obsikal przescieradlo i swoje tez obsikal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehheh Matylda jest zdecydowaie planowana ale poczeta po imprezie kiedy to oboje mielsmy mocno w czubie :PP tylko wlasnie nie pamietam terz cy to bylo dokladnie w wlentynki czy dzien po jakos :P ja zawsze tak na czuja zmienialam pieluchy na wieksze- jak te rzepy z przodu sa juz na maks na bokach to aczynalm wprowadzac wieksze i wtedy pilnowac by te "nogwki w pieluchach przylegaly do nozek i pupy bo pare razy sie osikala ja uzywalam pampresow pampersow n nocki a dad w dzien ale olalam pampresy i teraz tylko na dadach jestesmy i jest dobrze- jestem zadowolona moja spi od 20.30 i mam ndzieje ze to sie nie zmieni myslicie juz o odchudzaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja caly czas o tym mysle i niby odchudzam sie od pon. ale musze zapisac sie na jakis aerobik, bo tak to nie zrzuce chyba tego. brzuch mi przeszkadza. Wykorzystam te 1 co mam i przerzuce sie juz na 2 chyba. zobacze jak po nocce bedzie. Nasz maluch spi. przemeczylismy go troche na wieczor, zabawa i te sprawy, dostal butle, na lezaczek, pobujany i w kime. Ktos pytal jak sie bawie, chyba Kropelka, wyglupiam sie do niego, gadam glupoty, spiewam, jakies miny robie by sie smial, ta grzechocze grzechotka, piszcze zabbawka od lezaka itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w planach na walentynki dac w prezencie największy dowód Naszej milosci:) hehe czyli małą Juliannę:) Trzymajcie kciuki , zeby moje plany wypalily hehe i , zebymoja Julianna wspolpracowala :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje konto---> jakie papiery trzeba do becikowego? bo mi wypisala na jednej kartce tez do rodzinnego chociaz wiem ze sie nie lapie i teraz nie wiem co brac a co nie. a wiec ja mam wypisane: US-dochody za 2011r Pit 11 za 2011 + swiadectwo pracy Zaswiadczenie z ZUS o wysokosci skladki zdrowotnej za 2011r 9% kopia dowodu osobistego akt urodzenia dziecka zaswiadczenie lekarskie co ztego musze wziasc? i wiem ze trzeba oswiadczenie ze ojciec nie zlozyl wniosku o becikowe to ma to napisac na kartce czy nie trzeba jednak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze dzieci chyba jeszcze śpią i mamusie też :P mój mały własnie pije mleczko po zrobieniu kupy przy otwartej pieluszce bo zauwazyłam ze tak mu sie łatwiej robi... a tak to płacze i steka... My jestesmy z moim juz 11lat razem i powiem wam ze juz mi sie wena na prezenciki skonczyła, kolacje tez juz przerabialismy :P chociaz to zawsze ja robiłam, mój ewentualnie cos zamawiał :D dlategp pytanko: pomysł na jakis drobiazg?? co by wiedział ze o nim myśle :P co moge zakupic tak na szybko?? kropelka - pisałam kilka stron wczesniej własnie ze my tez zabralismy sie za kompletowanie dokumentów i masakra ile papierów, nawet pani w MOPSie zyczyła nam powodzenia... mamucha- ja jeszcze nie mysle o odchudzaniu, w sumie mam nadwyzke 4kg a to zostało tylko w brzuchu i ta skóra na brzuchu i poczekam jeszcze 2 tyg i kupuje taki pas poporodowy- moja kolezanka uzywała i zachwycona jest, skóra sie fajnie wciagnęła no i jakis aerobik własnie, bo sama w domu sie nie zmobilizuje i dieta na brzuszek tez nie pomoze :) głodek - naszemu te 2 tez sie juz powoli odciskaja na nózkach ale na brzuszku jeszcze moge je zapiac na srodku wiec jeszcze poczekam ze zmiana na 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana - a masz juz te wszystkie dokumenty skompletowane?? u nas potrzebne jest: -US-dochody za 2011r -Zaswiadczenie z ZUS o wysokosci skladki zdrowotnej za 2011r 9% lub PIT 37 za 2011 to wtedy sami sobie oblicza -kopia dowodu osobistego -akt urodzenia dziecka -zaswiadczenie lekarskie a mój zmienił jeszcze prace w zeszłym roku wiec potrzebuje umowe z nowej pracy i swiadectwo z starej bo on nie moze miec składek zus za 2011 bpo juz tam nie pracuje... a czemu sie nie łapiesz na rodzinne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my od 8.30 na nogch :) mala teraz w bujako zadowolona, nocka minel spokojnie mala po butli od razu spac bez jakis epizodow no my jestesmy 12 rzem a znamy sie z 15 a walentynek nigdy nie obchodzilismy bonie lubimy tego swieta :) i to nie jest nasa "data milosci" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie masz rację - to takie nadmuchane święto, kiedyś jak byliśmy młodsi stażem to rajcowało mnie to kupowanie kartek, serduszek, maskotek a teraz to tak jakoś już nie... ale jakiś drobiazg by mnie ucieszył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję mamuśkom które odpisały mi na temat tego krocza :D pocieszyłyście mnie troche. mam nadzieje, ze naprawde bedzie spoko!:) Czytam Was i czytam i też chcę mieć swoje maleństwo przy sobie.. Moja Mała w brzuszku ma właśnie 3 raz czkawkę w ciągu ostatnich 15 godzin, hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mojemu sie maruder wlaczyl i z mama na lozku chce lezec od 2och godzin, pieszczoch jeden no :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) co do walentynek to my raz obchodzimy a raz nie :P dzisiaj ma mnie koleżanka odwiedzić :) jesteśmy ze sobą 9 lat a po ślubie rok :P co do becikowego to ja jeszcze zaświadczenie z urzędu pracy że byłam bezrobotna :/ paierologia straszna :/ paierów mniej mieliśmy do kredytu hipotecznego :P my w dzień na dadzie jesteśmy, i teraz jak ja przebieram to myję ją przegotowaną ciepłą wodą bo po chusteczkach pampersowych miała dupcie czerwoną :/ w nocy używam chusteczek dada, zobaczymy jak na nie zareaguje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do odchudzania no to jakoś się nie zastanawialam, z wagi już trochę spadlam, zostało może z 5 kilo na +, muszę coś zrobić bo w spodnie mi dupa nie wchodzi :/ ja czytałam o tych pasach poporodowych ale wyczytałam że po cesarce to nie za bardzo przez jakieś 3 miesiące bo mogą się zrosty na cieciu zrobić :/ więc dupa... wolę nie ryzykować :/ mam takie wysokie majtki to w nich zacznę chodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×