Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu....tydz. ciąży.......płeć.. justa5jfk...........0............27.01.2013..........41. .....dziewczynka lika1987......................30.01.2013.............40 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2.........10.02.2013.......... 40......dziewczynka mini93........................19.04.2013............30 .. .....dziewczynka anusiak181........1...........24.04.2013...........23. ..........chłopiec qazwsx1991.......1...........01.05.2013............28.. ..dziewczynka june_mommy.......1............22.06.2013..........20... ...chłopak masiaczka..........0............04.04.2013............28. . .... chłopiec MAMUSIE: Nick........... miasto....data ur.....w/w urodz.....w/w aktualne.......imie mamucha83, ...W-wa , 18.10.2012, 2600/51......65/7100...........Matylda Glodek 86,.... W-wa, 07-01-2013, 3450/57...........................Bartosz Papi88................21.12.2012.....3660.......53.......... ..Oskar kamilki09.............06.01.2013.....3750.......58....... ......Zuzan na moje konto..........08.01.2013.....3630.......54.............Mary sia kropelka6983........09.01.2013......3450......54......... ...Piotruś rottana..............12.01.2013......3600.......57....... ......Bartos z viola..................18.01.2013......4900.......57........ ......Filip Agusia18204.........30.01.2013......4040......57......... .....Natalia To tak apropo tabelki , znalazlam ja bo ja jeszcze na gornej czesci jestem,zeby sie nie zgubila:) i dolna juz przeksztalcona , tak jak mamucha zaproponowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glodek- mowisz masz :P fakt nie dodalam :) sorry dziewczyny bede male zmieniala mleko na: http://ezakupy.tesco.pl/pl-PL/ProductDetail/ProductDetail/2003011657643 jest duzo tansze jak bebilon i ma dobre opinie i ponoc dzidzie na nim lepiej funkcjonuja :), zobaczymy juutro puche kupuje i zaczynam stopniowe przechodzenie na tvn znowu batman leci z christianem bale'm a na niego moge patrzec non stop :PPPP mala wykapana spi be zarcia bo ok 1h temu wciagnela 150, jest w nowej slicznej pizdzmce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole to gratuluje nowej mamusi :) czekamy na szczegoly :) u mnie zabawa w smoczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu zrobił się jakiś biały bąbel na górnej wardze, mąż zobaczył i powiedział że to pleśniawka a teraz zajrzeliśmy do buziaczka i na języku są białe kropki. macie jakieś sprawdzone sposoby? jutro musimy coś na to kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepajaj go zwykla wod przegotowana po kazdym jedzonku- troszke doslownie na lyzeczke albo max 30ml do butelki- najlepszy sposob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
Tez bym z checia przeszla na jakies tansze mleko :P ale trzeba przyznac, ze po tym robi jakies kupki.\moj teraz marudzi, ale rodzice przy nim lataja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie mecze jeszcze a do tego po wewnętrznej stronie nóg rozstępy mi wyszły straszne i mnie skóra boli, nogi mam spuchnięte tez mnie to boli i przetarte mam te uda bo skora podrażniona ze az sudokremem smarowalam bo mam takie jak jakas rozyczka czerwone takie ... dziewczyny te co sa we wmiare wczesnej ciazy smarujcie oliwka czy jakims krememe nie tylko brzuch ja tak smarowalam brzuch jak nawiedzona spoko , ladniutki bez rostepow ale za to o nogach zapomnialam ;/, jakos nie pomyslalam , wiem ze sie zagoi i ze będą biale ale teraz bola jak cholera . Dzis robialam przysiady , ćwiczenia rozciągające i powiem , Wam ze czulam sie jak po jakims masażu super i warto ... przespanych nocki Wam zycze z Waszymi szkrabami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ja tak z rana. Nocka znow nie ciekawa-od 23 do 2 w nocy Natalka musiala byc na rekach i tylko tak sie uspokajala. Wszystko przez ten brzuszek. No ale teraz grzecznie spi po wypiciu 90ml mm. Pomyslec ze pare dni temu wypijala ledwo 50ml. Ale ogolnie poprzednia noc byla gorsza. A wy jak tam? Spalyscie czy tez maluszki daja popalic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie mały zrobił psikusa i od 7:30 nie śpi a zwykle przesypia do 9:) ale w nocy ładnie zasypiał po jedzeniu i sie zastanawiam czy to po kąpieli czy dlatego że od 19-22 nie spał..a czy wasze maluchy jakoś szczególnie lepiej śpią po kąpieli czy bez różnicy? brzoskwinka ja swego czasu korzystałam z tych cw tylko robiłam w swoim zwlnionym tempie-> http://www.youtube.com/watch?v=GqJoYWSsGNE&feature=related http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=Wwdui6aaM3g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka - ten biały bąbel na górnej wardze mój też miał, pytałam pediatrę i to jest ssawka :D jakkolwiek to brzmi - ale ona powiedziała że maluchowi sie to robi od ssania smoczka czy piersi. naszemu już zszedł ) natomiast mój też ma biały języczek czasem ale w sumie niewiem to chyba od mleka... to obyś dziś znalazła ten bujaczek :) brzoskwinka - ja też smarowałam tylko brzuch i piersi i też śliczniutki gładziutki :) ale nóg też nie smarowałam i na szczęście obyło sie bez rozstępów agusia - mój dziś ładnie spał, poszedł o 21, wstał po 2 i usnął ok. 3 i wstał o 7 :) także byłoby spoko gdzyby nie moje zaparcia :( siedziałam nawet po godzinie w łazience :/ głodek - mój też ładne kupki robi po tym ha... nasze maleństwa są chyba jeszcze za małe na taką zmianę mleka, może jak będą miały tyle co córa mamuchy to spróbujemy. moje mleko niestety drożeje... wykupiłam ostatni zapas 4 puszek po cenie 28zł bo nowa dostawa już za 30.60zł a to jest w sumie 2,60 na puszce... mamucha - oki to ja zaraz też sie dopisuje do nowej starej tabelki :) daj znać jak tam twoja mała po nowym mleku :) a mój synuś zrobił psikusa, leżał w leżaczku, poszłam mu zrobić herbatkę wracam a on kima w najlepsze z włączoną wibrą :D nie wyłączam jej bo sie obudzi pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu....tydz. ciąży.......płeć.. justa5jfk...........0............27.01.2013..........41. .....dziewczynka lika1987......................30.01.2013.............40 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2.........10.02.2013.......... 40......dziewczynka mini93........................19.04.2013............30 .. .....dziewczynka anusiak181........1...........24.04.2013...........23. ..........chłopiec qazwsx1991.......1...........01.05.2013............28.. ..dziewczynka june_mommy.......1............22.06.2013..........20... ...chłopak masiaczka..........0............04.04.2013............28. . .... chłopiec MAMUSIE: Nick............. miasto.......data ur.....w/w urodz.....w/w aktualne.......imie mamucha83, ...W-wa , 18.10.2012, ......2600/51.......65/7100...........Matylda Glodek 86,.... W-wa, .....07-01-2013, ....3450/57...........................Bartosz Papi88................21.12.2012.....3660.......53....... ... ..Oskar kamilki09.............06.01.2013.....3750.......58....... ......Zuzan na moje konto..........08.01.2013.....3630.......54.............Mary sia kropelka6983........09.01.2013......3450......54......... ...Piotruś rottana..............12.01.2013......3600.......57....... ......Bartos z viola........Trzemeszno ....18.01.2013......4900/57........ 5250..............Filip Agusia18204.........30.01.2013......4040......57......... .....Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mla w nocy o 2 zazyczyla sobie krzykiem uwagi i jedzenia po czym ledwo na polspiocha zjadla cale 30ml...nie wiem po co mnie budzila:) pozniej o 7 ok 100 i od tej pory nie spi, njpierw gadala do karuzeli pozniej sie oryczala poniej poszedl w ruch bujak a teraz z nowu usypia a ja sie biore za chalupe na nowe mleko wskocze w nast tyg bo tescie kupili nam teraz bebilon, ale o tym ipp slyszalam ze jest bardziej lajtowe i leiej przyswajalne jak bebilon i ma wiecej roznych skladnikow odzywczych i tluszczow ze jest bardiej tresciwe i dluzej maluchy trzyma i nie pwoduje problemow z brzuszkiem.....zobaczymy MAtyska nastarsza wiec bedzie testerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola qpilam bujak. maly w nim szybko zasnal tylko myslalam ze on sie buja takze w pozycji lezacej. a tu jak sie plozy wyciągnieto bujak jest nieruchomy i mozna bujac tylko na siedzaco. twoj bujak tez tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka---> ten bąbelek na wardze robi się od ssania cyca. go się nie pozbędziesz. mojemu jeden schodzi i zaraz nowy się robi. zejdzie skurka i kolejny się robi:P na to nie ma rady:) a pleśniawki robią się od brudnych smoczków, albo jak mamusia oblizuje. i jak ma faktycznie pleśniawki to trzeba do lekarza żeby coś przypisał i słyszałam że mamusia też musi w tedy piersi sobie czymś smarować. czytałam o tym ostatnio. tu masz artykuł o pleśniawkach: http://polki.pl/rodzina_niemowle_artykul,10000081.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilę mam czasu dla siebie a więc w niedziele w nocy odeszłymi wody o 7 rano pojechałam do szpitala lekarz stwierdził zielone wody o 9 byłam już na porodówce i oczywiście indukcja czopki i zastrzyki masakra bóle niesamowite rozwarcie zatrzymało się na 4 cm męczyłam się tak przez 4 godz lekarz zadecydował znieczulenie zewnętrznooponowe i powiedział że jeżeli szyjka nie puści to cesarka ale wszystko skończyło się dobrze po godz trzymałam córeczkę w ramionach 3060 kg i 53 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny macie racje bo gadalam z polozna, niepotrzebnie mi maz stracha narobił ehh justa noto przezycia, dobrze ze to juz za toba i ze juz mozesz cieszyc sie coruska:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :* u mnie wczoraj byl dzien marudy :/ caly dzien byl jakis niespokojny i wieczorem nie bylo mowy o zasnieciu dopiero po 24 usnal obudzil sie po 5 (normalnie w szoku bylam) wypil tylko 30ml mleka i spal do 9 :) dzisiaj juz ma lepszy dzien :) duzo bakow puszcza :P ciekawe jaki wieczor bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje też ma te bąbelki na ustach, jedne się pojawiają a drugie znikają :) papi moja wczoraj miała podobnie po kąpieli ok 19,30 nie usnęła, wisiała na cycu co jakiś czas, złapała ze 3 drzemki po 5-10 minut i dalej towarzyska :) usnęła przed północą i obudziła się o 5,45 :) więc gitara, nakarmiłam ją i wstała o 9 :) gratulacje dl nowej mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka - to zdjęcie to jest robione tak z góry i on jest w pozycji półleżącej, ale tak u nas też tak jest że jak sie zablokuje bujak na leżaczek to bujać nie idzie i to wtedy jest bardziej na leżąco ale do bujania to i tak jest w pozycji tej bardziej płaskiej bo można jeszcze oparcie zrobić na siedząco np do karmienia. mój przed chwilą znów obudził sie po 1,5 godz drzemce w bujaku... w łózeczku spać nie chce a tu włącze wibrację i Filipa nie ma... mam nadzieje że to nie szkodzi jego kręgosłupowi bo leży i tak w wygodniejszej pozycji niż w nosidle. to który kupiłaś?? ten z tą inną tapicerką?? mamucha - tak tak Matylda będzie testerką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola kupilam ten z inna tapicerka bo tamten miał plame, pani pow ze karmila dziecko tranem i ze tego sie nie da odprac dzis mialam strasznie zabiegany dzie, dopiero teraz moge sobie pozwolic na relaks..pod warunkiem ze Piotrus mi pozwoli bo nie spi..z niego to sie teraz zrobil nocny marek..ale co sie dziwic skoro ma tak na 2 imie;D;pp zobaczymy jaka noc bedzie i kto jutra pierwszy przywita nowy dzien na forum:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa5jfk -> gratuluję córci :-) Dziewczyny, mam pytanie odnośnie zatrzymania wody - kiedy u was się to zaczęło? Ja teraz jestem w 21 tc i powiem wam, że bardzo muszę uważać na sól. Generalnie gotuję bez niej, ale po dzisiejszym obiedzie u teściów jestem masakryczne opuchnięta. Siusiam bardzo mało, prawie wcale, a dosyć dużo piję. To pchnięcie jest dosyć uciążliwe :-( Nie wiem jak temu zaradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa gratulacje coroni. my wrocilismy od tesciow. na poczatku bylo ok, ale pod wieczor jak przyszli znajomi to dal pokaz krzyku. nie moglismy go uspokoic. chyba bylo jemu za goraco. caly sie spocil. otworzylismy okno, poszli znajomi i lepiej. ale troche nam dal w kosc tym krzykiem. juz myslalam, ze znowu, u babci spokojny, a u nas.. myslimy, ze moze to przez powietrze. moi rodzice maja wieksze mieszkanie to nie jest taka duchota, a do nas jak ktos przyjdzie, sa 2 male pomieszczenia to zaduch sie robi i moze jego to denerwowalo. ale nie zapytam sie Bartka i nie dowiem o co jemu chodzilo :) dlugo nie spal, w kocnu zasnal, mam nadzieje, ze noc przespi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja dzis znowu pierwsza. My po kolejnej koszmarnej nocy. Mala po kapieli zasnela na pol godz jakies potem pomarudzila,wypila mleko i wszystko co wypila to zwrocila.pierwszy raz sie jej zdarzylo i to jeszcze w takiej ilosci. No i wtedy sie zaczelo-placz i noszenie do 2 w nocy. Wydaje mi sie ze Natalka ma juz kolki. O 2 jak dostala butle tak spi budzac sie co 2 godz. Mam nadzieje ze u was lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) no u nas nocka ok, jak poszła spać to budziła się na jedzenie 3 razy, raz po niecałych dwóch godzinach i wstała o 6,30 i teraz niedawno zasnęła :) dzisiaj idziemy na spacerek i do moich rodziców na obiad :) miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do june mummy
Ja jestem w 28 tygodniu i tez mam taki problem z siusianiem, tzn miałam. Chodziłam do toalety dosyć często i nigdy nie mogłam sie załatwić do konca. Pij dużo soku z żurawiny. Ja wypijam prawie litr dziennie i od tej pory problemy sie skończyły. Takie nie oproznienie pęcherza do konca grozi wieloma infekcjami, na które wlasnie pomaga sok żurawinowy. Szkoda tylko,ze lekarze o tym nie mówią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :) agusia- ale jakie s obiawy oprocz placzu? i ile juz malutka sie drze? bo moze to nie kolki tylko trzeb a lwasciwie rozgrysc jej potrzeby? robi kupe regulrnie? kiedy robila? puszcz baczki? ma twardy brzuszek? i zwrocilabym uwage na to obrzyganie sie u nas noc standard pobodka o 3 szybka butla spac i pozniej o 8 teraz znowu spi weiczor miala niestandardowy bo my na impreze poszlismy a mala zostala pod opieka mojej siostry jak wyrocilismy to mala na brudaska spc poszla tylko jej spodenki zmienilismy na pidzmkowe teraz znowu spi i chyba robi kupe bo smierdzi spod kocyka PPa ja przed kompem dam jej z 1,5h pospac i na spacer idziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
june-mommy- a to prawda ze zurawina dobra nwet nie musi byc sok wystarczy herbatka zurawinowa lub podjadane suszonej zurawiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki u nas nock ok. tylko od 3 budził się co godzine na cycka ale zasypiał odrazu. wczoraj rano małemu w końcu odpadł pępuszek:) niemam weny ostatnio do pisania... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×