Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

co do miejsca to jest troszkę większy i wyższy niż takie nosidełko od samochodu ale przynajmniej porządnie skonstruowany. ja tam jestem zadowolona z tego mojego. a;e ten drugi co podałaś też fajny, niewiem czy różni sie tylko tapicerką czy czymś jeszcze bo mało zdjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia coś w ustawieniach na fejsie jest nie tak....bo ja cię mam w znajomych i wyświetla mi z tego linku:) Głodek a ta blondi na fotkach to Ty>>???pytam dla pewności:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha - wow to nieźle wciągnęła :D mój wypił najpierw 90ml, potem troszkę ulał i dokonczył 30ml i od 21 śpi. my znów sami bo mąż na nocce. kropleka - http://tablica.pl/oferta/lezaczek-bujaczek-fisher-price-ID1XyXw.html#259e22b202 - na drugim zdjęciu rzeczywiście wydaje sie że ten bujaczek jest taki mocno na siedząco, jak go złożyliśmy to sie przestraszyłam ale jak położysz maluszka to on automatycznie sie 'kładzie' tzn robi sie płaski i maluch leży a nie siedzi :) patrzyłam teraz na allegro i pomiędzy tymi dwoma pierwszymi co pokazałaś oprócz koloru tapicerki i innych zabawek to sie nie różnią niczym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane klepie z komory wiec opowiem ogolem co i jak. Maly grzeczny i slodki, ssie cyca mam pokarm i jakos walczymy. Robi ladne kupy, jest slodki i przesliczny. Jak bedzie wszystko ok jutro wychodzimy. Mialam naciete krocze wiec chodze jak kaczka. Suty bola od karmienia ale bede twarda :) reszte uzupelnie w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam do kamilki o namiary na mamuche :) Ja sie nie znam na tych bujaczkach, wiec trudno mi doradzic, ale fajnie wyglada ten 2 i 3. dzis kolezanki mi powiedzialy, ze na tych wibracjach od razu kupa idzie :) Moj maluszek zrobil dzis kupke, ciesze sie, ze teraz jak na razie codzien robi. 1 ale robi. w ndz kupilam ten bebilon komfort i chyba jutro juz bede musiala znowu kupic :/ drogie no i szybko idzie. Moj wciaga 120ml, ale mysle, ze jakbym dala wiecej to i wiecej by jadl. ciagle by jadl. Spi sobie, ciekawa jestem jak w nocy bedzie spal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka my wzysztkie tam po porodzie chodzilysmy jak pingwiny z tymi podkladami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dopiero sie skonczyla walka..maly cos niechcial zasnac ciagle buzke otwieral ze glodny wiec mu dalam mleka, potem herbatki a na koncu sie obrzygal :/ potem marudzil az wkoncu teraz spi!! moje konto- szczepilam tym 6w1 jeszcze na rotawirusy bede bo tak mi lekarka polecila. czas isc sie tez polozyc buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamucha-dzieki za zaproszenie na fb:-) my znow mielismy straszna noc. Natalka wciaz plakala,chciala byc na raczkach i wogole co zasnela to zaraz sie wybudzila. Wydaje mi sie ze ja brzuszek bolal bo prezyla sie,puszczala baczki a mimo to od 19 kupki nie zrobila. Zasnela chyba kolo 2 spala do prawie 5 zjadla znow to samo i teraz spi ale musiala u nas w lozku spac zeby ktos ja tulil. Dziewczyny karmiace piersia-was tez tak zalewalo mlekiem? Ja nie wiem juz jak sobie z tym radzic wszystkie ciuchy mokre. Nic nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) no u mnie nocka w miarę ok ale mała na wieczór płakała... pierwszy raz :P przed kąpielą miałam ją podkarmić ale przyszła teściówka i zaczęła gadać żebym nie karmiła, że ona tak zawsze robiła itp... a ja ją podkarmiam żeby głód zaspokoiła i zanim ją rozbiorę i naszykujemy to troszkę mija... no ale w końcu jej nie nakarmiłam z tego wszystkiego :/ ona uwielbia kąpiel a już w wannie zaczęła płakać a jak ja ubierałam to ryk :/ nie płakała długo no ale na pierwszy raz to później śmiałam się że wypłakała się za cały miesiąc :P i chyba ją później brzuszek bolał bo miała bardzo niespokojny sen, przebudzała się z minką jakby miała zaraz zacząć płakać :/ Agusia ja to cały czas zakładam te wkładki do stanika laktacyjne, na noc też zakladam stanik sportowy i te wkładki, raz spałam bez to musiałam sie w nocy przebierać :/ miłego dnia :) my dzisiaj na usg bioderek idziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka - super że u was wszystko ok :) ja też chodziłam jak pingwin, zresztą tak jak głodek pisała, przez te podkłady :) głodek - mojemu puszka wystarcza na 3 dni tego bebilon ha, w poniedziałek rano kupiliśmy i właśnie wysłałam siostrę po kolejne 2 puchy bo na dziś już nie mam. nasza jedna puszka kosztuje 28zł, a kupy mój synek robi czasem nawet 4 dziennie więc najważniejsze że nie ma z tym problemu po tym mleku. mój też pije 120ml ale już chcemy kupić większą butlę bo czasem wypija te 120 i trzeba 30 dorabiać a tak to sie zrobi odrazu. własnie Filip był taki marudny, popłakiwał, włożyłam go w leżaczek, włączyłam wibrację i śpi :D normalnie szok - moment i zamknął oczy :) co do kup to niewiem, jeszcze na leżaczku nie zrobił :) agusia - ja nie karmię ale jeszcze resztki pokarmu mam i też wkładam wkładki laktacyjne papi - jak noc?? i reszta dziewczyn?? nasza ok, pobudka po 2 i potem po 5 i o 8. teraz drzemie w tym leżaczku to ja idę zrobić lasagne na obiadek chociaż niewiem czy zdąrze zanim sie obudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo lilka gratuluję!!! Widzę , że już po wszystkim. Ja dziewczyny nie zaglądałam do Was bo niestety ale trafiłam na kilka dni na obserwację do szpitala;/ Skurcze się zaczęły, ale już sytuacja opanowana. NIby jest ok i nic dalej nie "idzie". Mam nadzieję, że dam radę wytrzymać jeszcze trochę. Pojechałam na położnictwo na Polną i muszę powiedzieć, że lekarze bardzo fajni. Wszystko mi tłumaczyli i byli jakby zainteresowani moją sytuacją. rottana - pisałąś , że mam nie patrzeć na swoje wygody, oczywiście, że dziecko jest najważniejsze, ale teraz jestem już przekonana, że będę rodzić na Polnej, oprócz tego, że oddział w porządku to lekarze też bardzo przyjemni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja a u ns nocka dziwna wczora jakjuz byla wykpana, wypachniona, nasmarowana obudzila sie po 40min drzemce bo zwlila wielka kupe- normalnie poszlaby pod kran ale wieczorem nie chcialam jej wybudzac wiec poszly chusteczki w ruch poszla spac po wciagnieciu 250ml bez smoczka i pozniej zaczelo by dziwnie.... PP poszlam spac zaczela kwilic pozniej patrze1.30 i mysle kurde zezarla tyle to moglaby spac dluzej i poszlam spac znowu zacxzela kwilic ide zrobic butle, patrze n zegarek 3.45 wow, ide do niej z butla patrze spi i zglupialam z 10 min siedzialam przy lozeczku i nie wiedzialam co robic, wkoncu zostawilam ta butle i poszlam spac oczywiscie nie moglam usnac bo bylam w atmosferze oczekiwania, ze pewnie sie obudzi ona dopiero o 6 sie obudzila zjadla i spala do 9 w skrocie- ja jak wariatka miotalam sie w nocy jak glupia- przyzwyczajona do jej nocnego budzenia, a niunia chyba 1-szy rz przespala mi nocke a co do poswiecenia dla dziecka- inaczej ejst ak sie karmi cycem a inaczej jak mm- przy cycku jak dla mnie jest massakra bo dziecko caly czs przy mamie bo tylko cyc a na mm nie dosc ze dziecko zazwycza najada sie na dluze to moze go karmic nie tylko mama :) i dzieki temu mama ma cas la siebie :) pappi- strasznie mnie rozsmieszyl twoj wpis ze zjadl mleczko, herbatke i sie obrzygal- uroki macierzynstwa i dziecinstwa :) hehheeh bardzo lubie szybkosc z jaka zmienija sie nastroje naszych maluchow :P beczy- beczy- beczy-(butla wjezdza do buzi)- momentalnie cisza :PP albo siedzi radosna w bujaku wszystko cacy i momentlnie ryk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja tez sie smieje z tego, mojego wystarczy wziac na rece i juz wie, ze zaraz butle dostanie to milknie. u mnie nocka ladna.po kapieli chwile pomarudzil i zasnal. potem dalajm jemu butle ok 24 bo musial kropelki lyknac i dalej spac. i potem o 3 stekal to zrobilam butle, ale mniej niz zwykle 90ml, zjadl, musialam go kurde przebrac, bo sie obsikal, takze sie obudzil, polozylam go do naszego lozka, troche polezal i w sumie szybko zasnal. potem o 6 musialam kropelki dac, ale po jedzonku dalej poszedl spac. i tak do jakiejs 8:30. teraz lezy obok mnie, czasem marudzi mi. niedlugo na spacerek sie wybierzemy. no ja dzis dokupilam puszke mleka bo juz prawie tamtej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkladki przerabialam,recznikipapierowe,pieluche i nic. Starcza na gora pol godz. Meczy mnie to strasznie. Wszystko mokre ciuchy,posciel. Czuje sie jak kran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .xxxx.xxxx.xxx.xxx
Dziewczyny pisałyście o antykoncepcji przy karmieniu polecam cerazette jest skuteczny bo rottana pisałaś że nie pewny zresztą wybierając się do gina na pewno wam powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamucha-sciagam w dzien i daje moj z butli a w nocy mm ale ze 2 razy i tak sciagam. Moze wiecej sciagac musze. Nie wiem juz co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ma dziś dzień spiocha jak narazie, rano jak wstał o 8.30 to po 10 usnął, o 11.30 dostał mleko i poszedł z moją siostrą na spacer żebym mogła obiad zrobić :D (nie mogę narazie ogarnąć robienia obiadów i pilnowania małego :P), wrócili ze spaceru i we wzózku przespał do 15.30 - już zaczęłam go wybudzać na mleko, dostał i wypił praktycznie na śpiąco i odłożyłam do łóżeczka i sobie drzemie :) nawet pieluchy nie przebrałam jak narazie :) dziś zauwazyłam że jak jest już śpiący wystarczy włożycz go do tego leżaczka, właćzyć wibrację i Filipa nie ma :) ja muszę iść do apteki po coś na zaparcia bo męczą mnie już ponad tydz... i ode tego chyba te hemoroidy... mamucha - ha ha no tak to jest - jak sie budza w nocy to marzymy o tym żeby przespali całą noc a u ciebie córeczka zrobiła niespodziankę i chciała dać mamie pospać a mama sie denerwowała :D może sie przestawiła i teraz będzie przesypiać nocki :) mój też krzyk krzyk a jak poczuje butlę to cisza jak makiem zasiał :P my kupiliśmy dziś 2 puszki bo jedna akurat skonczyłaby sie w weekend a ten nasz tani sklep jest zamknięty w niedziele. głodek - wyobraź sobie że my tu u siebie w sklepiku płacimy za mleko 28zł a patrzyliśmy wczoraj w carrefurze i kosztuje 33zł - aż taka różnica!! z ciekawości jutro jak pójde po pampersy spojrze ile u nich kosztuje to twoje mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski. mam dzisiaj ciezki dzien. od wczoraj glowa mnie boli:-( i tablety nic nie pomagaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzieki za opinie o bujaku aa viola zapomnialam:) czytalam opinie o tym lezaczku i babki pisaly ze wibracje naturalnie tak glosno chodzą wiec chyba nic sie nie da zrobic.i bab poznieki pisaly ze jak dziecko podrosnie to sie nim tak buja ze prawie dotyka glowa o podloge tak mocno do przodu leci, wiec tez uwazaj na to. ale to jeszcze troche czasu zanim nasze dzieciaki beda w stanie sie tak mocno same bujac:) ogólnie dzięki za szczegółową relację ze sprzętu:)))) i jak czytam twe wpisy to mnie przekonalas bo przynajmniej ten bujaczek co ty masz jest sprawdzony (przez ciebie:) tylko jak one niczym sie nie roznia w funkcjach to zamowie chyba ten z inna tapicerka bo tamtem ma jakas plame:)) a ta wibra bardzo glosna? sasiedzi beda slyszec jak ja wlacze w nocy?:) lilka czekamy na abrdziej szczegółowa relacje i ciesze sie ze wszystko jest w porzo:))) Agusia witam w klubie. u nas noc tez fatalna od 23;30-4 nie spal. jak dla mnie mial kolke i brzuch go bolala takze lipa. co do mleka to ja mam non stop wkladki laktacyjne..stanik i w tym wkladki i obowiazkowo jak karmie to z 1 cyca maly s sie a z 2 leci i na tego drugiego nakladam wkladke laktacyjna albo husteczke. chociaz czasem zapominam i wtedy tez ciuchy do prania;/ agusia a moze ty masz nawal mleczny? ale im wiecej sciagasz mleka tym wiecej bedzie produkowalo.. mamucha racja jest co piszesz o karmieniu. mnie dzis strasznie cycki bola od ssania;/ rottana mnie tez tak ostatnio bolala glowa, az sie zasnawialam co jest grane i w koncu maz mi slusznie pow ze przewialam zatoki, i nie wiedzialam jakie tabsy mozna brac(no wlasnie jakie? ) i polozylam se na glowe cieply zelowy kompres i pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola i jeszcze jedna wątpliwość bo w opiniach pisało że ten nasz bujaczek jest źle wyprofilowany i ktoś napiosał że dla dzieci od 2 meisiąca życia? twój mały dobrze się w nim układa? nie jest jakoś rażąco za duze to siedzisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka - niee az tak głosno to nie chodzi :D, tzn w nocy pewnie słychac bedzie bardziej bo jest ogólnie ciszej w domu, ja jeszcze nie próbowałam jej w nocy :) wiesz co, narazie nie widac zeby bujał sie za mocno no ale moze jak bedzie cięższy?? niewiem... no ja go bujam własnie na leżąco, na siedząco to chyba bujać ciężej, wtedy służy bardziej jako krzesełko bo ma taką podpórkę. wiesz co - wydaje mi sie że leży mu sie wygodniej niż w tym nosidle, jest bardziej naturalnie ułożony i to siedzisko jest miękkie więc sie dopasowuje do jego ciałka, jest może duże ale czy to przeszkadza?? wg mnie nie, bo on leży tak mniej więcej pośrodku, to jest link do zdjęcia wq tym bujaczku: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b07cbd9dd737b214.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj ogolnie byl spokojny, ale niedawno go chyba bruszek bolal :/ znowu eh czerwony sie robil, chyba baczka nie mogl sobie puscic i nogami przewijal wte i we wte :) na rekach mi usnal, chyba sie zmeczyl biedaczek. juz niech bedzie starszy i unormuje sie tam wszystko w tym brzucholku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha viola no genialne to zdjęcie. on jest poprostu cudowny!!! strasznie mi sie podoba ten twój chłopaczek:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nocka ok ;) wczoraj za dlugo sie nie nacieszylam cisza bo po 24 sie obudzil i domagal butli ale zjadl i kimal do prawie 4 poszedl spac i pozniej pobudka o 7 a potem dopiero po 10 ;) ale za to dzis jest dzien marudzenia...lewa noga wstal chyba :P od 15 walczylam bo nie wiadomo bylo o co mu chodzi mleko wypil.herbatke tez a i tak poplakiwal. Widac bylo ze oczy ma padniete ale dalej grasowal :) teraz wlasnie pije butle i usypia :)) viola- ale ten twoj maly ma wloskow :)) suuper :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b11fc2cc3307933d.html a to moj synus na niedzielnych imieninkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam sytuacja wieczorna? u nas po kapaniu, po butli, w lozeczku chyba spi podiejelam pewne ryzyko hehehe miala jescze smoczek le wydawalo mi sie ze mocno usnela i o prostu wyjelam jej smoka- puki co sie nie obudzila, zobacyzmy co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×