Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

Gość Platynka89
ja juz dwie kreseczki zobaczylam, u gina bylam bąbelka widzialam 6 tydzień mial, teraz 8, A 15stego mam drugie usg;-) o ciąze sie nie staralam, wczesniej nie moglam zajsc dalam sobie spokoj ponad rok temu postawilam na forme, cwiczylam i zdrowo sie odzywialam i to oto doprowadzilo do zaplodnienia;-) objawy od 4 tygodnia to mega ochota na sex!!!! pozniej od 5 zawroty glowy zmeczenie, bol piersi i podbrzusza od 6 tyg mdlosci rozdraznienie 8tydz, mdlosci coraz mniej oraz zawrotow, utrzymujący sie bol piersi zciemnienie sutków i widoczne żyłki, od czasu do czasu bol lekki w podbrzuszu pozdrawiam mamusie;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulap nie przeszkadzasz forum nie jest prywatne tylko dla wszystkich :):) z tego co wiem :P ale wiesz kazdy jest inny i ja juz na poczatku ciazy wiedzialam,ze to ''TO'' Choc objawy takie same jak na okres tylko cycuszki mialam jeszcze wieksze jeszcze bolesniejsze i żylaste ze ho ho i to pierwsza ciaza a sa kobitki ktore dowiaduja sie , ze sa w ciazy np w 3 miesiacu i to dla mnie dziwne ale i sie kiedys zastanawialam jak to mozliwe ... no ale jak pisalam kazdy organizm jest inny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulap
tak wiem, wiem.. po prostu chcialam sie doradzic czy jest wgl czym zaprzatac sobie glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilki===> u mnie wiadomo że jestem nosicielem paciorkowca bo w poprzedniej ciąży zaraziłam córkę bo mi mój hujowy pan doktor wymazu nie zrobił i nie wiedziałam a w szpitalu nie dali mi antybiotyku i dalsze zaniedbania i skończyło się jak się skończyło. dla tego moja pani doktor tak na mnie dmucha i chucha żebym miała w końcu upragnione dzieciątko:) ale ty nie masz co sie bac, masz wykrytego, w razie porodu dzadza antybiotyk i bedzie dobrze:) także się nie martw, lekarze tego w szpitalu nie przeoczą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka---> też się miedzy innymi dla tego zdecydowaliśmy bo nasz pokój nie powala wielkością. jest różnica 90x40 a 120x60. no i kołyski jak są już tak w pełni wyglancowane to ślicznie wyglądają:) na allegro patrzyłam to kołyski drogie są;/ gdyby nie ta okazja to bym kołyski pewnie nie zakupiła a mnie jeszcze zachęciło całe wyposażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana - śliczna ta kołyska :) ale wcześnie wstajesz :P brzoskwinka - fajnie że masz siostrę w ciąży, będzie sie miało Twoje maleństwo z kim bawić w przyszłości :) kamilki - tylko sie nie przepracuj za bardzo na te imieninki, żeby małutka w brzuszku jeszcze posiedziała :) i daj znać co po wizycie :D paulap - ja miałam objawy nak na okres - identyczne a test zrobiłam zupełnie przypadkowo bo miałam w domku i szok - zaskoczenie :) także zrób test i daj nam znać jaki wynik :) platynka - GRATULACJE!! :) to na kiedy termin?? ja wczoraj oglądałam program na TLC 'matka w ciąży, córka w ciąży' - o tym że w tym samym czasie były w ciąży matka ok. 40 letnia i córka ok. 17 letnia i potem śniło mi sie w nocy że ja i moja mama też mieliśmy maluszki i już nosiłam swojego synusia na rączkach - już nie mogę sie doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana fajny pomysł z tą kołyską :) ja myślałam o koszu mojzesza też można wypatrzeć jakąś okazję... no alo o łóżeczku turystycznym... bo u mnie będzie taki problem że sypialnię będziemy mieć na górze a kuchnia i salon na dole... więc nie będę co chwila biegać góra dól... musimy cosik drugiego kupić.... chyba zdecydujemy się na łóżeczko turystyczne bo później się przyda :) http://allegro.pl/lozeczko-turystyczne-kojec-kolyska-przewijak-4w1-i2798748764.html coś takiego :) ja wstawiłam pranie i narazie leże....miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś słoneczko - szok bo po tych kilku dniach pochmurnych aż razi w oczy no ale nigdzie sie nie wybieram przynajmnmiej narazie bo ide zrobić obiadek. mój na 14 do pracy więc musi mieć co zjeść :D Aaa wczoraj w lumpku kupiłam taką fajną polarkową bluzeczkę, pajacyk i półśpiochy - wszystko za 4,20 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulap
zrobiłam, jedna kreska .. ale i tak nie wiem czy nie wybrac sie do gina.. tak sobie teraz mysle moze za wczesnie ten test..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) poleniuchowalam sobie dzisiaj troszke dluzej w łózeczku a co, nalezy mi sie :) Ja wczoraj zaczelam aplikacje tego Clatrimazolum dopchwowow, nie cierpie tych tabletek bo jest takie dziwne uczucie jak by mialy wyplynac bleee :P Ja wstawilam pranko mojego mena bo nabrudzil, zaraz sie zbieram na zakupy do obiadu i jeszcze jakas malutka kawke bym moze strzelila bo jakos mam ochote :)Dziewczyny a jak ten paciorkowiec sie nazywa bo ja odebralam te wyniki ale nie wiem cp mi tam wyszlo bo sie zagadalam z ginem moim ostatnio i sie w koncu nie zapytalam jak te wyniki z posiewu a jakies dwie łacinskie nazwy mam wpisane na karcie wynikow. Rottana kolyska faktycznie fajowa, tez sie zastanawiam nad rodzajem bo tez bede kupowala na poczatek kolyske dla malego. Platynka--- gratuluje pozytywnego testu i zapraszamy do udzielania sie na forum :) Dzwonilam do krola ZUSa sa juz dwa zwolnienia dostarczone jedna wyplate dostane w okresie 10-14 grudnia a kolejna w następnym tygodniu. Wiec pozostaje czekanie :) Z pracy w dalaszym ciagu kasy ni ma wiec chyba znowu musze tam dzwonic i sie wkurzac. Jak mi nie wysle kasy bede musiala na moim menie żerowac następny tydzien :P Ok zbieram sie za robote pozniej sie odezwe. Milego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka ten paciorkowiec to GBS. ja czekam na wyniki tego. Wczoraj pierwszy raz moj men byl ze mna na szkole rodzenia, pani psycholog opowiadala nam o depresji poporodowej i o porodzie, zeby faceci sobie przemysleli czy chca byc czy nie podczas porodu. Moj powiedzial, ze sobie przemysli. ok, niech mysli :) jego decyzja. powiedzialam, ze tam sie nie musi patrzec tylko na mnie i pozniej dzidziusia jak wyjdzie :) zeby nie byl przypadkiem potem "impotentem" jak to nazwala pani psycholog, czyli odechcialo mu sie seksu od wszelkich brzudkich doznac estetycznych :) potem zjadlam Mc Donalda - mniam wiesmaczek i jak do domu dotarlam to jeszcze hot doga zrobilam ojej przesadzilam wczoraj z jedzeniem wieczorem. U mnie pochmurno i malego dolka z rana zlapalam. mysl, ze za tydz wyprowadzam sie ze swojego pokoiku, od swoich rodzicow mnie przytloczyla :) Jutro idziemy na urodziny kolegi - w co ja sie ubiore. Juz wypralam wszystko co mialam u siebie dla malego, chyba dzis spakuje torbe dla niego, zostala reszta co u mojego w chalupce. Tez zycze wam milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola u mnie w miasteczku i byl dosc nie dawno taki przypadek , ze matka i corka z brzuchami chodzily ale jakos mi to tak nie pasowalo hehe tylko matka to płodna bo chyba juz z szostym!! szok... Glodek --- ja to jak slysze ,'' nie bierz meza na porod bo to widoki nie fajne i obrzydzenia dostanie'' to mnie skreca ( a zazwyczaj mowi to pokolenie naszych mam i babci) a według ,mnie to jak facet by mi moj odmowil to nie wiem co bym zrobila, to nie tylko moje dziecko a nie wystarczy sie spuścić i tyle jego obowiązku ktore konczy sie i tak na przyjemniesci jego.Delikatni faceci a my ??!!co mamy powiedziec,? a my to obrzydzenia do niech nie mozemy dostac ? , wtedy facet Nas bardziej doceni jak widzi jak sie meczymy a nie jak nasi ojcowie nie mieli nawet wstepu na oddzial i matke z dzieckiem przy wypisie pierwszy raz widzieli a jak kobita w meczarniach rodzila to facet zamiast wspierac to trzy dni opijał syna ....POMOCNE ... dobrze , ze czasy sie zmienily , wiec wspolny porod warty przemyslenia a zreszta poco facet ma tam w krocze zagladac ,wazne zeby byl obok Ciebie w skurczach i potem ...jak rozmawialam z kolezankami ktore rodzily z mezem to jak jedna opowiadaly , ze to mega pomoc i same to by chyba rodzili kilkanascie godzin dluzej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz dzis z ploteczek wrocilam i za chwile moj wraca z pracy takze dzien zleci. Wy juz wszystkie po pobraniu tego wymazu a ja dopiero 18-tego bede miala. Pogoda brzydka zimno i pada co chwile a tu do mamy musimy isc bo autko chyba juz dzis bedzie:-) ide myc naczynia chociaz lenia mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wogole mam nadzieje , ze moj w trakcie nie padnie ... hehehe i tylko klopotu innym narobi hehhe zreszta no sa piekne i brzydkie chwile nie zawsze jest kolorowe oni beda musialy nasze zakrwawione ubranie wyprać i przyniesc nam nowe i opiekowac sie troche Nami ... to jest najlepszy test na dojrzałość :) A zmieniajac temat to rano moja dzidzia mnie tak obudzila , ze nawet nie wiem co ona wyprawiala ale dala mi popalic z rana , ale juz musi byc duza i silna !! :) paulap -- ja test robilam dzien chyba przed okresem i juz mialam slaba druga krechę ale oczywiscie ze 3 razy powtarzalam , wiec zawsze mozesz odwiedzic lekarza dla pewnosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka no tak, masz racje z tym co napisalas :) zgadzam sie z Toba :) apropo tych pytan czy moge byc w ciazy, to one mnie irytuja i denerwuja. trzeba zrobci test i bete i bedzie wiadomo!! a tak mozna gdybac i gdybac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My byliśmy dziś z moim zanieść winioski na dowody osobiste bo przemeldowaliśmy sie na jeden adres tu gdzie mieszkamy teraz :) AAA i dostałam kase z zusu na konto :D ale najlepsze że niewiem za jaki okres bo nic nie jest napisane :/ lilka - Ty jesteś już prawie specjalistką od zusu :D jak myślisz mogę do nich zadz i dowiedzieć sie za jaki okres to jest?? bo jak za jedno zwolnienie za 19dni to trochę dużo ale znowu jak mieliby mi przysłać za 2 l4 juz to byłoby prawie za półtora m-ca to znów za mało tej kasy... agusia - ja też dopiero będę miała pobierany ten wymaz 12 grudnia także nie jesteś sama :) Ja mam zamiar wstawić zaraz kolejne pranko dla małego - zostaje już coraz mniej :) ale pewnie i tak w trakcie grudnia jeszcze coś dostane lub dokupie w lumpku to będzie trzeba wyprać po świętach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do obecności mojego przy porodzie to ja zostawiam mu wybór pponieważ nie mam go zamiaru zmuszać zeby sobie jakąś blokadę włączył czy coś... na samym początku mówił że nie będzie bo nie da rady, teraz im bliżej końca to częściej powtarza że postara sie być ze mną do końca, ale Bartek słabo reaguje na widok krwi i wogole na cierpienie innych więc śmiejemy sie że musiałby mieć obok mnie łóżko dla siebie :D pewnie że byłoby mi łatwiej i bezpieczniej jak będzie przy mnie ale w żaden sposób go do tego nie zmuszę - to ma być jego świadomo i przemyślana decyzja a nie że zgodzi sie na mój przymus i tak jak mówiła ta położna u Głodek zostanie potem 'impotentem' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola jako ekspert od spraw ZUSowkisch :D powiem Ci tak: jak ja zadzwonilam to kobitka mi poiwedziala ze maja juz dwa zwolnienia przeslane i beda one podzielone na 3 transze wypłatowe. L4 mam za okres 30.10-19.12.2012r. Powiedziala mi ze dwie czesci bede miala przelane wlasnie za tydzien max półtora a trzecia w następnym tym przed świetami. Sadze ze sokojnie mozesz dzwonic bo oni w systemie maja wszystko tam rozpisane wiec powinien ci ktos udzielic takiej informacji. Chyba ze trafisz na jakas wredna pindzie ktorej sie nie bedzie chcialo. Ale na twoim miejscu bym sie dowiadywala w koncu tu chodzi o twoja kasiorke. Co do obecnosci facetow przy porodzie to sa wlasnie dwie strony medalu, albo sie napatrza na meczarnie, osluchaja sie krzykow i sie wystrasza, ale z drugiej strony fajnie by bylo miec kogos obok siebie zeby potrzymac za reke, wytrzec spocona twarz czy podac cos do picia. Zawsze mozna im pojechac po ambicji jak by nie chcieli, ze co z nich za faceci jak sie boja przy porodzie byc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazwsx1991
STARAJĄCE SIĘ: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. kamilki09..........3lata........25.12.12..............36. ......dziewczynka rottana............6............30.12.2012............36. ...........chłopiec Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............35........... chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 35........... .chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............34 ...........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........30 .......dziewczynka moje konto .......6............22.01.2013.............31......dziewczyn ka lika1987.............7...........30.01.2013............29 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2..........10-.02.2013...........27.... . .dziewczynka mini93............................12.04.2013............1 7................. anusiak181........1..............29.04.2013...........17. ................? qazwsx1991.......1.............03.05.2013...........18........dziewczynka MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazwsx1991
witajcie:) ja co jakis czas zagladam i czytam co piszecie ale niestety nie zawsze mam czas napisać. dziś byłam na USG połówkowym i wszystko ok z dzieckiem, bedzie córeczka:) narazie jest w ułożeniu pośladkowym, mam nadzieje ze zmieni pozycje za niedługo bo ciągle mnie kopie po pęcherzu, i nie jest to za przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny....ja po wizycie i nowe wiadomości.....na dniach mogę zacząć rodzić bo szyjka się mi skróciła i mam rozwarcie na 1,5cm.Także kazała mi się spakować i oczekiwać.Nawet w ciągu dwóch dni mogę urodzić albo nawet za dwa tyg.To takie chomo niewiadomo ale mam być przygotowana.Mała waży 2800:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja już tak koło 8 zawsze wstaje. jakiś wewnętrzny nudzić mam ustawiony:P hihi:) ja się ciesze bo mojego nawet pytać się nie musiałam czy chce być mimo że wie jak to wygląda i ze jest "ciężko". z sexem po pierwszym porodzie też nie było problemu mimo że po porodzie "opiekował" się moim kroczem (bo ja ze szpitala po12 godzinach po porodzie wyszłam) no i on mnie smarował maściami itd. bardzo się starał i dbał o mnie od chwili jak pojechaliśmy do szpitala do momentu jak się ogarnęłam (zdjeli mi szwy i nie bylam osłabiona) także byłam z niego bardzo dumna ze zachowywał się jak prawdziwy facet:) no bo te wymazy robią miedzy 35 a 36 tc. a paciorkowiec wpisują jako gbs? (osobiście się z tym nie spotkałam) albo Streptococcus jakiś tam bo są różne grupy. ja też miałam 2 nazwy podane ale nie chce mi się w dokumentach szukać. może później wam znajde (bo miałam te bardzo niebezpieczne) yyyy... a miałam odrazu też mówić że ja jak widze ze ktoś tak gdyba o ciąży i czy jest możliwe czy nie się ktos pyta to nawet tego nie czytam:P zrób test albo betę i będzie odpowiedź znana:P my nie mamy usg w oczach a objawy u każdego są inne i zawsze cos tam można u siebie wyszukać z symptomów ciążowych:P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilki----> aaaaa anie mówiłam że ci się szyjka skraca:P no to teraz będzie nerwowo u ciebie co? czy się nie boisz? qazwsx1991----> gratuluje córeczki:P w naszej tabelce co raz mniejsza przewaga chłopcowa:P hihi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka - masz rację co najwyżej trafię na wredne babsko... zadzwonie sobie w poniedziałek, zobacze co mi powiedzą :) qazwsx1991 - gratulacje córeczki :) a na pewno malutka się przekręci - mój synek juz w 28tc był obrócony główką w dół :) kamilki - oohhooho czyli teraz nerwowe oczekiwanie?? zaczynamy odliczanie :D a malutka ma wagę taką w sam raz :) rottana - tak tak wpisują jako GBS - mi tak wpisała datę badania w kartę ciąży.. pewnie na wyniku będzie po łacinie tak jak Ty napisałaś Noo mam nadzieje że mój jednak będzie przy mnie, czuje ze tak będzie bo jak sie zacznie to chyba już nie ucieknie :P synuś dziś sie tak przekręca i wogole że naciąga mi całą skórę na brzuchu :) noo i wyskakują gdzieniegdzie takie górki pagórki na brzuchu :) pewnie to jego nóżki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazwsx1991----gratuluje córeczki kamilki ---- no to powodzenia zycze bo nie znasz ani dnia ani godziny to faktycznie taki stres ... ja juz bym chciala tak czekac a to jeszcze 10 tyg no albo mniej albo wiecej .... A oznacza sie faktycznie to GBS a mam pytanie to przeba specjalnie wymaz czy z moczu tez wychodzi??? nawet o tym nie wiedziala dobrze wiedziec bede musiala przypilnowac i jak znajac tutejsze zacofanie bede musiala sobie prywatnie isc do polskiego gin i zrobic to badanie bo nie bede ryzykowac ;/Tu jak bylam z tydzien temu to nawet patrzyli mi tylko na badania z poczatku ciazy i jeszcze nikt mnie tu nie badal ginekologicznie gdybym nie byla w Polsce to nawet bym nie wiedziala czy mi sie szyjka skraca czy nie czy mam anemie, cukrzyce ...dziwnie tak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka---> nie nie te badanie to tylko z posiewu, tzn wymazu z piczki. z moczu te bakterie nie wyjdą. viola---> a widzisz ja nie mam na kracie napisane gbs, różni lekarze różnie wpisują widocznie ale ci co odbierają poród wiedzą o co cho:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo Kamilki no to juz niedlugo :)) bedzie kolejna kruszynka. ja w sumie juz bym chciala, bo czuje sie juz taka tlusta, ale musze poczekac jednak, bo pokoik nie gotowy. spakowalam nawet dzis rzeczy dla malego do szpitala :) chociaz pewnie jeszcze cos bede tam zmieniac :P i okazalo sie, ze musze dokupic rekawiczki, bo mam tylko 2 pary, a w szpitalu niby wymagaja 3. O tak Rottana GBS czy Streptococus-wazne, ze lekarze wiedza o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wieszałam kolejne pranie mojego synusia i miałam tam ok. 10 par skarpetek takich maleńkich - jejku jakie to malutkie!! jak tak na nie patrzyłam i je wieszałam to już zapragnęłam aby maluszek był z nami :) głodek - wymagane są rękawiczki?? u nas wogole, ja mam tyle skarpetek żed wezmę skarpetuszki i założe na rączki bo niektóre są tak malutkie że wydaje mi sie że nawet na stópkę ich nie założę :) rottana - no pewnie - najważniejsze że lekarze wiedzą o co chodzi, zobaczymy jak mi to badanie wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do obecności facetów to ja bym chciała mieć swojego przy sobie... czasem jak gadamy o porodzie to on niby chce ale sam sie boi swoich reakcji :/ on jak widzi krew to sie blady robi.... o strzykawkach, igłach już nie wspomnę... więc w sumie fajnie by było mieć go przy sobie ale jak padnie albo co...sama nie wiem.... no ja mam nadzieję że mi teraz da na wizycie skierowanie na tego paciorkowca a jak nie to na własną rękę zrobie gdzies :) kamilki...o jacie... czyli to juz :) a spakowana już jestes? ja muszę sie wziąć powoli za pranie rzeczy dla małej :) miłego wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×