Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

Gość gość
Czyli jest to "legalna" piramida?Czyli wszystkie mlm to piramidy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli muszę Ci tłumaczyć czym to co opisałem powyżej, różni się od innych MLM to chyba nie ma sensu podejmować rozmowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak jest w Twoim mlm?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak w innym mlm jest lepiej a w nie moim to piramida :) kóń by sie uśmiał Powiedżcie mi jak to jest ,że najwięcej do powiedzenia ma konkurencja ? piszcie , wymyślajcie , hejtujcie :) Róbcie co chceta . W sobotę comiesięczne szkolenie dwudniowe monavie na jedyne 1000 osób ...Macie racje mv to ściema tylko pokażcie mi drugi taki mlm w Polsce , który co miesiąc ma na dwudniowych szkoleniach po prawie tysiąc osób ?Zauroczeni ? wyprane mózgi ? zapewniam Was gdyby nie zarabiali toby ich nie było . Monavie niedziała ? hehe , to tak samo jak jeszcze nie dawno wiekszość liderów flavonu akuny itp rozpowiadali się jak to plan mv jest do d... bo jest dwójkowy i nie ma w nim pieniędzy , a teraz eureka nagle plan dwójkowy jest ok bo ich firmy wprowadziły właśnie takowy nie wytrzymując konkurencji z tą dwójkowa firmą co się nie zarabia i w której produkty nie działaja .HEHE ŻAŁOSNE .ZAJMIJCIE SIĘ SWOIMI MLMami LEPIEJ NA TYM WYJDZIECIE NIŻ OBWINIANIEM ZA WSZYSTKIE SWOJE NIEPOWODZENIA MV. A najlepsze jak ktoś z konkurencji pisze , że w mv muszę zamówić towar co miesiąc na 400 lub 800 pln jak chcę większą prowizje , a sam musi zamówić w swojej firmie na 2600 pln :)zeby dostać jakąkolwiek prowizje .Ja nie muszę szukać klientów bo za 400 pln sam zużywam , a Wy moi drodzy konkurenci musicie niestety zasuwać i prosić się żeby ktoś od Was towar kupił bo inaczej zostajecie bez kasy z towarem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla Was tylko istnieje konkurencja/przeciwnicy/niewierni/etatowcy? na serio aż tak Was zaprogramowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak , jestem zaprogramowany :) normalnie chodzę jak zombie :) szczególnie jak osoby z konkurencyjnych firm piszą farmazony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli uważasz, że osoba która nie pracuje w branży będzie mówić same pochlebne słowa o monavie? Każda osoba, która powie źle o Twojej religii i Twoich bogach, to przeciwnik/niewierny? W wypowiedziach obrońców religii moanvie widać jak bardzo podnosi im się poziom adrenaliny podczas odpisywania na wiadomości, czasem mam wrażenie że widzę zagorzałego katolika na wiecu TV trwam, który obrzuca błotem zło jakim jest TVN, czy inna telewizja. Nie jesteście w stanie podjąć normalnej dyskusji, podać konkretów, obronić jakoś swojego produktu. Rzucacie tylko hasłami ze szkoleń, które są obalane przez średnio inteligętnego człowieka, próbujecie pokazać, że każdy kto myśli inaczej niż Wy to nieudacznik, że tylko ludzie w monavie są wybrańcami, którzy zarabiają miliony. Widząc niektóre wypowiedzi mam wrażenie, że pisał je człowiek z trzęsącymi się rękami, łzami w oczach i psychodelicznym uśmiechem na ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Wy macie konkurencję w tym co robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inteligętny- żeby być inteligentnym to wypadało by pisać poprawnie. Problem w tym , ze nikt póki co żadnych konkretnych pytań nie zadaje.Jedynie same unteligętne stwierdzenia ze produkt jest be bo ...nie działa - to nie samochód , lub stwierdzenie ze to piramida. To niestety nie są konkretne wątpliwości tylko bzdury powtarzane przez niedoinformowanych.Niestety co by sie nie dopisalo tobi tak wiecie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, konkretne pytanie. Jaki jest skład monavie, tylko nie ten z etykiet, ponieważ po takim składzie na pewno nie można stwierdzić, że sok jest dobrym suplementem. Jaki jest wskaźnik ORAC, czyli stężenia antyoksydantów w butelce soku, który jest jednym z podstawowych czynników na jaki się powołujecie. Jaka jest ilość kwasów omega i jakie są to kwasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto zgadnie?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? kto w tym momencie zarabia grubą kasę? zapraszam wszystkich do wypowiedzi:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli monavie dotarło do takiej dziury jak moja i prawie wszyscy się tu znają to za chwile jak będą widzieli że odbiłem od dna to też będą chcieli wejść w biznes.Czy o to chodzi?Czy producent Vizira też nie będzie chciał dotrzeć do klienta na tej samej zasadzie?Czy za chwile nie okaże się że po chałupach będą ciągle biegać jacyś ludzie chcący sprzedać nam jakieś produkty niezbędne do życia jak na przykład chleb czy mąkę?A potencjalny pożeracz tego chleba będzie jeszcze mógł na nim krocie zarobić.Coś mi tu kurna nie pasuje.Jeszcze małe pięć lat i wszystkie firmy tak zaczną funkcjonować i zaleje nas całe może przedstawicieli.Tylko pytam kto zajmie się wytwarzaniem -kraje trzeciego świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zaczną, uwierz mi nie ma takiej możliwość. Niestety wiekszość pełnowartościowych produktów nie byłaby w stanie zarobić nawet na 1/3 takiej sprzedaży. Jedyna możliwość, jakby zrobili cudowną, uzdrawiającą mąkę za 60zł/kg lub cudowny proszek do prania z kindzistanu za 180zł/ kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
liofilizowana jagoda asai -25 % wartość orac 1027 umoleTE/g , żurawina 95 , borówka 93 , śliwka 73 , jabłko 39 , wiśnia 34 , banan 9 .To niektóre z owoców w napoju funkcjonalnym mv , wartośći obok to orac .Kwasy tłuszczowe zawarte w napoju pochodzą z pestek jagody asai w idealnych proporcjach dla człowieka - żródło książka jagoda asai dr Alexander Shauss-od strony 139 bibliografia i żródło wszystkich ponad 10000 badań na temat jagody asai oraz porównań do napoju funkcjonalnego monavie active . Można również sprawdzić działanie antyoksydantów skanerem przed używaniem i po 2 3 miesiącach picia .Wtedy macie dowód .Więc pisanie ,że coś nie działa ...to nie tabletka na ból głowy , komórki żle odżywione nie bolą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diluje magnezem
Z tego wynika, że równie zdrowo jest pić sok z aronii który kosztuje mniej niż 4 zł. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli masz mozliwość jesc 5 porcji swiezych owoców i warzyw z upraw ekologicznych to rzeczywiśćie nie musisz pić tych ani zadnych innych soków. Możesz nawet pić ten z aroniii z syropem glukozowo-fruktozowym - samo zdrowie -nawet ten za 2,50 pln ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko dlaczego ten "sok" ze swiezych owocow, tak dlugo wytrzymuje i sie nie psuje, skoro jak twierdzicie - nie ma tam zadnej chemii? Bo przeciez ten skladniki z E na poczatku, to jak to bylo, naturalny konswerwant? PRAWDZIWY sok wytrzyma ile, moze 1 dzien? :) #ilovehaters

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie mówi ,że nie ma konserwantu- jest nim benzoesan naturalnie z żurawiny. Sok można przechowywać do 15 dni w lodówce .Już kiedyś ktoś napisał że benzoesanu w butelce jest tyle ile w garści żurawiny więc jeżeli pijemy np przez 15 dni to tego strasznego konserwantu przyjmiesz tyle ile z jednej żurawiny dziennie - normalnie umrzesz od tego.Oczywiście pasteryzacja jest lepsza :) można po otwarciu przechowywac nawet ponad miesiac , jest tańsza , nie ma w składzie benzoesanu :) TYLKO JEST JEDEN PROBLEM , WARTOŚCI ODŻYWCZYCH TEŻ NIE MA :) BO WIĘKSZOŚC ZNIKA POD WPŁYWEM MOCNEJ PASTERYZACJI .Nie mozna zjeść ciastka i mieć ciastko , chyba że polecicie do brazylii i bedzeicie zyc w amazonii ,wtedy macie swieżych owoców pod dostatkiem .Proponuje sanostol mucosolvan i inne srodki dla dzieci ;) są w pełni zdrowe w końcu z apteki , tylko niechcący mają benzoesan syntetyczny i jeszcze parę innych konserwantów.No tak ale zapomniałem ,to inny typ dystrybucji , ten lepszy gdzie nikt nikogo nie naciąga ,a wszystko jest zdrowe z super (syntetycznymi ) witaminami , które łykacie garściami . iproponuje więcej aspirynki (tu nie ma wogóle konserwantów -hehe) oraz jeszcze polecam winka z lidla z taką ilością siarczanów ,żę po roku picia brak pół żołądka .Na zdrowie .Każdy ma wybór ,każdy ma mózg więc róbta co chceta i odwalta się od soczków :) nikt nikomu nie każe pić , tak samo jak nikt nikomu nie każe uprawiać sportu dla zdrowia .Macie wybór , a żetelnych informacji szukajcie na stronach naukowych a nie forach gdzie każdy pod nikckiem gośc może pisać co mu sie podoba beż odpowiedzialności za to co pisze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest mocna pasteryzacja?To firmy które produkują żywoność eko i pasteryzują lub konserwują E300(wit.c)swoje wyroby "słoikowe"nie są oświeceni,żeby dodawać benzoesan sodu?A może jednak ten benzoesan to jest jednak sztuczny/chemiczny dlatego wystepuje na etykiecie?Sprawdziłem eko wyroby z żurawiny i na ŻADNYM opakowaniu nie istniał zapis,że zawiera naturalny benzoesan sodu(a jak wiemy zawiera)Za to jak było cokolwiek nie pasteryzowane a chemicznie konserwowane(produkty nie eko) był jak wół zapis :konserwowany chemicznie benzoesanem sodu lu innym gów....Ilość 100% zgodna z dopusczalnymi normami bo nie mógłby być dopuszczony do sprzedaży.I jak mam to rozumieć do treści etykiety na sokach mv?Naturalny b.s tam jest tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykłady z lidla lub apteki są z dup....wyciągniete.porównaj swoje soki do sklepów z eko żywnością.Zobacz ile kosztują i jaki mają opis prawdziwe eko produkty bez chemii .Jakie chcesz wyciągi i soki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli w mv jest BENZOESAN NATURALNY a w innych produktach syntetyczny? dobre;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolek Zduński
Jeśli chodzi o aronie to ja kupuje soki z aroniowego gaju. Nie są niczym słodzone, w ogóle poza aronią niczego tam nie ma. :classic_cool: S********j ze swoim rakotwórczym mv. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MV UK
I w a s a M o n a V i e d i s t r i b u t o r a s w e l l a n d s t o p p e d d r i n k i n g i t w h e n I f o u n d o u t s o d i u m b e n z o a t e w a s i n t h e p r o d u c t. P e o p l e d o n 't d r i n k t h i s p o i s o n o u s s h i t !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pije MV cala ciaze (fioletowe ) dzidzia rozwija sie pawidłowo i mam koniec problemow z zoladkem -meczylam sie okropnie przed mv jedyny problem to kasa -minimum 2 flaszki miesiecznie musze wypic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz, że gdybyś nie piła to twoja ciąża byłaby zagrożona? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie !! Ale mam problemy z zoladkiem-a wiadomo w ciazy leki odpadaja -a bez proszkow-jest masakryczny bol .Po mv -jestem bez lekow i zoladek sam daje rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejrzewam, że taki sam efekt byś uzyskała pijąc rumianek albo miete. :D Frajerka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielmożny Panie Piotrze G . z duolife proszę przestać siać farmazony o benzoesanie .Kazda firma z poza ue musi zaznaczać każdy konserwant naturalny lub nie nawet w minimalnej ilości (tzw zdrowa konkurencja) Proszę mi napisać ponadto jak taki wspaniały produkt duolife po otwarciu można trzymać miesiąc i poco dodano do niego syntetycznej wit c?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bolek baranie jeszcze może myślisz frajerze ze masz tam jakieś wartości odżywcze w tym soczki z aronii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×