Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

Gość celina56
bzdura jestes ty ze na swiat przyszedles,glabie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak taki zdrowy ten napoj to czemu ma konserwanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monavie jest dobre jako suplemetn i nie ma co się kłucicć, a wyjazdy są super! Można się przynajmniej razem odstresować i spotkac kilka ciekawych singielek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monavie na pewno jest super dla dystrybutorow, struktura MLM moze sie podobac w to nie watpie. Naiwni kupuja ,gumi soczek' placa slono i sie ciesza, ze dziala. Ciekawe czy byscie to kupowali jakby w zwyklym markecie ten napoj funkcjonalny stalby na polce za te cene?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 aminokwasow i ponad 3 tys polifenoli i wszystko potrzebne dla naszej komurki a konserwant nic nie zrobi przy takim odzywienie co dzien ,natomiast bieda szuka czegos dobrego,wiec pytanie .jak lekarz przepisze recepte to nie jest slony wydatek?bralam na migreny rozne specyfiki od lekarzy i slono placilam ,teraz wychodze tak samo ale watroby nie rozwalam tabletkami ,bule odpuscily a przy okazji dozywiam organizm.jeszcze troche i zaczne jeszcze na tym zarabiac o to odowiedz matoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam .sprawa nr jeden to odrobaczyc organizm polecam strone :pasożyty w organizmie czlowieka,,,,,jesli cokolwiek dobrego tak jak mona vie naprzyklad pijecie wczesniej sie nie odrobaczając to wszystko zrą robaleeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!stąd mierne efekty lub ich brak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ale nie może to byc farmaceutyk ktory nie działa tak naprawde tylko zioła ze sklepu ziołowego typu vernikadis!!!!!!ludzie przejżyjcie na oczy ,jak macie pasożyty a ma je 90 proc ludzi to na nic wszelkie suplementy...pozzzdrawiammmm !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak teraz jak moanvie nie nie działa, to znaczy że wina robali... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widac jaka mala wiedza i dlatego takie wpisy ,monavie skutecznie odrobacza ,,posiada pestki owocow w skladzie ,activ jest pure a nie sokiem .sokiem jest orginal . zakute lby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Icek Goldhirsch
Tutaj pisze jeden dystrybutor pod kilkoma nickami. Poznać go można po tym, że ZAWSZE wpisuje głupek wymyślony adres tlenu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicius9999
jeżeli chcecie żeby ten sok działał , a raczej jego wszystkie składniki (owoce) to niestety nie ma innej możliwości jak dodatek benzoesanu sodu - pozyskanego naturalnie - gdyż w przeciwnym razie dzień po otwarciu sok byłby do wyrzucenia.Oczywiście można pasteryzować - głebsza pasteryzacja mogłaby nawet spowodować przydatność produktu po otwarciu nawet powyżej miesiąca .Badania pokazały jednak ,że przy pasteryzacji wiele z witamin , flawonoidów i polifenoli traci swoją początkową wartość .Przecież w tym soku chodzi o to żeby miał maksymalną ilość antyutleniaczy oraz wchłanialność czyż nie tak ? Pomyślcie logicznie i zastanówcie się w jakim celu firma miałaby specjalnie nie używać procesu pasteryzacji ? przecież to najprostszy sposób konserwacji . Kochani są dwa sposoby dostarczania owoców .Można prosto z drzewa , najlepiej z ogródka gdzie wiecie ,że były nie pryskane.Można dostarczać je również z suplementów , szczególnie jeżeli najsilniejsze antyoksydanty znajdują się w owocach które nie rosną w naszej szerokości geograficznej . Jeżeli chcemy z nich skorzystać w naszej diecie to musimy korzystać z soków typu monavie chociażby .Natomiast nie każda firma daje gwarancje ,że jeżeli wartość orac w organizmie nie poprawi się w ciągu 2-3 miesięcy konsumpcji to zwraca pieniądze .To jest tzw odpowiedzialność za produkt i za to co się o tym produkcie pisze .Gdyby pasteryzacja tego soku i tego składu dawałaby takie same efekty to z pewnością firma by to robiła ( nie musielibyśmy tłumaczyć wszystkowiedzącym że benzoesan jest pozyskany naturalnie i że porównując dzienna dawka soku ma go tyle ile benzoesanu jest w słownie jednej żurawinie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adonis 22 lata
MV stosuje syntetyczny konserwant, gdyby było inaczej nie byłoby go na etykiecie. Podsumowując, jest to rakotwórczy napój, czterokrotnie droższy od zdrowej konkurencji. Ja dziękuje. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to znaczy syntetyczny konserwant ? czy wiesz ,że tak samo jak jest syntetyczna wit c to jest również pozyskana wit c? tak samo benzoesan można pozyskać syntetyczny jak też ze zródeł naturalnych i obydwa są na etykiecie przy produktach sciąganych z poza unii europejsakiej. Po drugie na przykład niektóre wody mineralne produkowane w europie nie mają na etykiecie benzoesanu sodu pomimo ,żę go mają w minimalnej ilości , podobnej do soków tego typu co monavie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie jest ta zdrowa konkurencja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
monavie pomógł mi na ból kolan i kręgosłupa mogęe normalnie chodzić , wczesnie kupowałem min opokan .Już nie wspomnę ile mnie kosztował a rezultatu nie było .Benzoesan mi koło ... lata , brałem tyle proochów na ból , że musiałbym chyba z 500 lat ten sok pić żeby można było porównać do chemii w prochach które brałem przez ostatnie dwa lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agga30
A kapusta rzecze smutnie. - Moi drodzy, po co kłótnie, po co wasze spory głupie - wnet i tak zginiemy w zupie... - A to feler jęknął seler. Wiadomo, że zadziała na tych co chcą i nie zadziała na tych co nie chcą. Po co oczerniać jeśli ktoś chce pić i mu pomaga. Po co zmuszać jeśli ktoś nie chce pomocy. Nie szkalujmy innych, bo złe słowa wrócą do nas z "siłą wodospadu" Wypiłam kilka butelek ( ja 6 dziecko 2) i jestem zadowolona, ale biznesu nie robię. Zauważyłam poprawę w stawach( łatwiej mi wstać z kolan i z łóżka), więcej odrostów, przeziębienie minęło u dziecka w 2 dni! Inne firmy tego typu też mają świetne produkty i też używam, bo sprawdziłam. Jest też kilka bezwartościowych rzeczy. Ale są bez wartości DLA MNIE! Wiem, bo też sprawdziłam i nie mam zamiaru nikogo o tym informować, bo dla kogoś mogą być super. Dajcie ludziom wybrać, doświadczyć samemu, bo jeżeli odradzacie komuś tylko ze zwykłej przekory, złości lub z chciwości, bo jesteście z konkurencji to pamiętajcie, że gdyby coś mogło komuś pomóc, a przez Was nie dostał takiej szansy to sumienie powinno was zagryźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A świstak siedzi i zawija sreberka :) ja tez mogę dać parę artykułów na temat innych firm , które ktos o coś oskarżał , No i co z tego ? Widzę ,ze ktos sobie zrobił artykulik w 2009 roku , a od tamtej pory sprzedaż wzrosła jeszcze trzy krotnie .Czy uważacie , że gdyby to nie działało to ludzie by kupowali ? http://www.bankier.pl/wiadomosc/Herbalife-jest-piramida-finansowa-Wszczeto-sledztwo-2753517.html A tu macie inne wiadomości , najlepsze moze po miesiącu sie oazało że facet złożył zawiadomienie żeby akcje firmy spadły bo jego firma chcała przejąć jak najwięcej tych akcji po najniższej cenie ;) tak sie robi interesy i po to atakuje się firmy . Mi również sok pomógł na ciśnienie i tętno , zmniejszyłem dawki na 1/8 tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bełkot nawiedzonego sekciarza 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole być sekciarzem i być zdrowszym niż zgorzkniałym normalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jestem dystrybutorem ,tak jest benzoesan,tak jest to piramida ,tak to wszystko co piszecie to prawda ,i juz,czas zakonczyc juz to wszystko .macie potwierdzenie na wszystko - co nie zmienia nic w tym ze robimy cos duzego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzego i wspaniałego ,bo nie jedna osoba ktora odniosła sukces pomaga teraz biednym ludziom a wy o tym pojecia nie macie i nigdy niestety nie pojmiecie ,nie dotrze to do was do tak zamknietych umysłow.. Kto pomaga w tym Państwie biednym ludziom na pewno nie rzad..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie sie znamy
To jak jest taki cudowny i zdrowy to dlaczego ma tak duzo cukru i zawiera Benzoesan sodu który jest rako twórczy i powoduje parkinsona ??? to ściema lepiej kupic sobie owoce i samemu sok zrobić ;) podaje linka z informacją co ten cudowny soczek zawiera http://www.arystoteles.pl/nmf/monavie-sok.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak kolejne świetne zródło informacji . Baranie a jak ma nie mieć cukru jak jest z owoców ? Może specjalnie dla ciebie light zrobią ze slodzikiem. Co za kretyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego rynek na monavie jest zamknięty na Luksemburg i jakies jeszcze inne kraje unijne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokła\dnie na trzy beneluxu , tam jakaś firma ma patent na nazwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś trochę przez przypadek znalazłem się na prezentacji i wyszedłem bardzo zasmucony. Po pierwsze to zwykły sok, tyle tylko, że 10 razy droższy. Po drugie, ta łopatologiczna manipulacja poprostu jest porażająca typowa dla MLM, na sali siedzi kilkunastu zdesperowanych szaraczków gotowych chwycić się jakiejkolwiek pracy i kilku pousadzanych między nimi klakierów którzy na reagują żywiołowo na słowa prowadzących i potakują ich tezom, tudzież wyrażają uznanie i entuzjazm. Po trzecie, nie chce mi się tego szukać, ale widziałem gdzieś wyliczenia, że gdyby wszyscy mieli na tym zarobić to już na poziomie kilkunastym zabrakłoby ludzi na świecie do włączenia w tę piramidę (bo to piramida oczywista jak cholera). Po czwarte, co to jest za biznes w który ja muszę UWIERZYĆ? Wierzyć, to ja mogę w Boga (albo nie), a biznes to ma poprostu po przekalkulowaniu się opłacać. Znałem kilkanaście osób które próbowały szczęścia MLM, NIKOMU się nie udało dorobić na tym pieniędzy, ani nawet oni nie znali takich osób, z wyjątkiem tych pokazywanych w filmikach i wewnętrznych gazetkach. Ludzie! Od metod manipulacji tego typu firm na kilometr śmierdzi SEKCIARSTWEM i nawet histeryczne reakcje tutaj i powtarzanie wbrew zdrowemu rozsądkowi, że to wspaniały biznes i produkt jest tylko tego potwierdzeniem. Zastanówcie się - czy wzięlibyście w sklepie z półki sok za 120 zł? Żal mi tych ludzi którzy wchodzą w to z nadzieją, że przyniesie im to zyski, nie zostanie im nic prócz goryczy rozczarowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dlatego rób dalej to co robisz ;) Pewnie jesteś biznesmenem robiącym Kopenhaga kasy i wiesz co mówisz ;) co do Twoich wyliczanek to po pierwsze juz wiele razy udowodniono ze to sie nie skończy , są firmy które maja po 100 lat o jakoś całego swiata nie zapisały , po drugie skąd ty czerpiesz wiedzę ze to zwykły soczek za 120 zł. . Współczuje ci ,szczególnie jak będziesz miał problemy ze stawami i będziesz kupował np 4flex za 160 Pln . Po trzecie nie musisz tego robić , bo są tacy ( zdesperowani ) co to robią i zarabiają pieniądze a ktoś pózniej musi umyć te fajne auta którymi będziemy jeździć :) takze nie wszyscy mogą być w Monavie . Jeszcze jedno skoro byłeś na spotkaniu to może po prostu trzeba było sie popytać czy mógłby ci ktoś pokazać swoje zarobki ;) ni bo wybacz ale nie jestes żadnym autorytetem żeby ci uwierzyć ze prześwietliles sok oczami i stwierdziłeś ze to zwykły sok no i tak samo zrobiłeś dochodzenie stwierdzając ze nikt nie zarabia. Ni ale może masz racje , praca w Carrefourze na kasie jest pewniejsza a u 1200 można zarobić i w nic nie trzeba wierzyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie nawiedzony z innych firm to zawsze sie jakiś etatowiec musi trafić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Po trzecie nie musisz tego robić , bo są tacy ( zdesperowani ) co to robią i zarabiają pieniądze a ktoś pózniej musi umyć te fajne auta którymi będziemy jeździć" chyba na komputerze jak Cię będzie na niego stać ze sprzedaży tych soczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe i tak sobie myśl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×