Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

Gość gość
Oj trochę chyba sie zagalopowałes z tym,że nie ma alternatywy.Dzisiaj coraz bardziej masz wybór jeżeli chodzi o to co jesz. Polecam ta stronkę www eioba.pl/a/27cz/jestes-tym-co-jesz Szczególnie zerknij na swój benzoesan sodu w majonezie Winiary "Jogo Majo" oraz napoju Jurajska"Krzyś" np.;) Wystarczy trochę sie natrudzic,rozeznać na lokalnym rynku i niestety więcej zapłacić.Oczywiście nie bedzie to idelne czyste pozywienie bo wszechobecna chemia jest wszędzie ale można to minimalizować.Trzeba też wiedzieć co jest naprawdę eko a co tylko z nazwy;)Od kilku lat coraz bardziej konsumuje świadomie i nie daję sobie wcisnąć jakiegokolwiek kitu.Niestety ten Wasz napój funkcjonalny i RVL mają za dużo niejasności.Czas pokaże kto miał rację.W RVL są minimum 2 składniki,ktłóre dla mnie dyskwalifikują taki produkt.Jeden prawdopodobnie pochodzi z kukurydzy od znanej wiodacej firmy amerykańskiej "Monsanto"(światowy "propagador" GMO)-maltodekstryna oraz drugi izomaltuloza(patent który od niedawna króluje w odżywkach)Jednak coraz więcej naukowców podważa jej działanie Zerknij tutaj potreningu.pl/diety/artykuly/813/izomaltuloza-dietetyczny-cukier-czy-zwykly-pic te wynalazki słodzące zawsze maja dwa kónce i podwójne dno ;) hipokrates2012.wordpress.com/2012/07/29/zero-kalorii-bez-euforii/ a FDA i EFSA mają wiele grzechów na swoim sumieniu co pokazuje film PLANET "Trucizna nasza powszednia" http://www.youtube.com/watch?v=JSLhHWYzHyQ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"....Ty masz racje a ja pieniadze...".No nic tylko Ci "pogratulować "takiego konsumpcyjnego podejścia do życia .Ciekawe czy tak samo powiesz jak(oczywiście nie życze Ci tego) utracisz zdrowie? Myslisz,że dzięki nim przywrócisz/kupisz zdrowie? ;) "Dalajlama zapytany o to, co najbardziej zadziwia go w ludzkości odpowiedział: Człowiek, ponieważ poświęca swoje zdrowie by zarabiać pieniądze. Następnie poświęca swoje pieniądze by odzyskać zdrowie. Oprócz tego jest tak zaniepokojony swoją przyszłością, że nie cieszy się z teraźniejszości. W rezultacie nie żyje ani w teraźniejszości, ani w przyszłości. Żyje tak, jakby nigdy nie miał umrzeć, po czym umiera tak na prawdę nie żyjąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotrze daj juz spokój . Piszesz że jak damy ci dokumenty to nawet dziecku będziesz dawał monavie :). Ty juz dawales dziecku monavie i sam chlałes aż sie uszy trzęsły :) benzoesan ci nie przeszkadzał :) zaczą ci przeszkadzać kiedy nic nie robiąc nie zarobiłeś kasy , a teraz mając kolejny biznes gdzie nietrzeba nic robić plujesz na mv bo teraz masz duo :) Odpuść sobie bo w końcu będę musiała nazwać Cię z imienia i nawiska a to nie pomoże ci w zdobywaniu partnerów do d..life . A do innych wy macie racje , a ja mam lepsze zdrowie i pieniądze . Jak to mówią żal wam d**ę ściska , ze mv ma wyniki . Drugie powiedzenie mówi psy szczekają znaczy karawana jedzie dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba Ci kobietko nerwy pusczają bo fakty sa faktami a kultury osobistej to w MV nie uczą?Słownictwo oraz styl delikatnie mówiąc rynsztok i słoma z butów.Brak logicznych kontrargumentów i podpieranie sie marką konkurencyjną oraz prób zastraszaniu innych w wypowiedziach świadczy o Twojej przepraszam,za określenie głupocie i płyciźnie.Jak potrzebujesz sie dowartościować to nie ten adres.Tutaj mówimy o opiniach na temat produktów MonaVie a nie konkretnych dystrybutorach.Jak masz ochotę na personalne potyczki lub chwalenia się sukcesami to zmień adres Szanowna businesswoman z MV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jakich konkretnych informacjach o produkcie piszesz Piotrze ? Jak ktoś ci pisze ze wszystkie odpowiednie badania są to dla Ciebie innych to g***o bo są amerykańskie . wiem Polskie badania są najważniejsze ,szczególnie jak są opłacane , a potem mamy kwiatki - produkt roku jak jeszcze produktu nikt nie widział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotrze o jakiej rozmowie o produkcie mówisz , czy o tej co piszesz o pewnym liderze w jednym garniturze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Pani dalej próbuje się na siłę spouchwalać z użytkownikami tego wątku?Czy to Piotr czy Paweł jakie to ma znaczenie w merytoryce?Wracając do pytania:konkretne informacje dotyczące składników napoju funkcjonalnego MV oraz RVL.Czy to przerasta Pani zdolność selektywnego postrzegania pewnych zagadnień?Naprawdę wystarczy trochę dobrej woli,żeby dyskusje prowdzić na wyższym poziomie.Musze Panią zmartwić.Bardzo dużo osób widziało i używa produkt konkurencji bez GMO i konserwantów chemicznych od kilku tygodni ale i tak bardzo dziękujemy w imieniu firmy za gratisową reklamę ;)Skupmy sie jednak na tym wątku czyli MV-jakie są wasze opinie.Odnośnie badań to o jakich piszesz?Tych przeprowadzanych przez FDA czy EFSA?;)Mam wrażenie,że Twoja znajomośc tematu jest bardzo niska.Musisz sie doinformować ale niestety napewno nie na szkolenich MV.Tam jedynie sa gromkie brawa jak wszedzie zresztą na tego typu szkoleniach.Całej prawdy niestety trzeba poszukać samemu,bez emocji i z odrobiną obiektywizmu.Pieniadze to nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Piotrze masz racje. Tym bardziej , ze jakbyś jednak cos zrobił i zarabiał w Mv a nie tylko pił to dziś byś bronił Mv na tym samym forum, a propos wejdź na forum swojej nowej firmy bo tam tez juz sie robi gorąco :€ . Będziesz miał gdzie sie mądrzyć . Co do produktów Mv są najwyższej jakości i spełniają swoje zadanie . Tak jak napisałam ja mam lepsze zdrowie i pieniądze a Ty masz racje ;) Analizując większość wpisów negatywnych - w większości z konkurencyjnych firm dochodzę do wniosku , ze nie ma sensu cokolwiek Wam udowadniać.Tym bardziej , ze wiedza coponiektórych w szczególności Piotra oparta jest na wpisach z forów , informacjach z fejsbuka i stron internetowych prywatnych osób których wiedza jest daleka od naukowej. Ponadto jeżeli chcesz sie zdrowo odżywiać Piotrze to niestety nie powinieneś jeść margaryny, masła ,sera, mleka, jogurtu, makaronów , mięsa, jajek z wyjątkiem wiejskich od babci , chleba, ryżu z wyjątkiem brązowego,kawy,żurawiny .Natomiat powinieneś pic soki ze świeżo zerwanych traw pszenicy owsa pokrzywy zamiast soków z butelki . Dodatkowo powinieneś jeść owoce warzywa i posiłki przygotowywane w temp do 60 stopni . Oczywiście owoce i warzywa ekologiczne bovwszystkie inne są bezwartościowe i z duża ilością chemii . Zapomnij rownież o winie wódce whisky z cola ,herbacie aromatyzowanej , cukrze, ciasteczkach , wotaminach z apteki , aspirynie, antybiotykach i syropach ;)smacznego i bądź zdrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wnioskując po tym co napisałaś wychodzi na to, że MV to po prostu mniejsze zło? Naprawdę uważasz, że za takie pieniądze jedyne na czym możemy się opierać jest wybranie środka mniej trującego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga Pani z MonaVie,uwielbiająca imię Piotr na tym forum(jakby innego użytkownika nie było)oraz bezkrytycznie uwielbiajaca produky "swojej" firmy:niestety ale spora część informacji na tym forum jest oparta na niezależnych od FDA i EFSA obadaniach naukowych.Niestety Pani firma opiera się na tych z FDA i EFSA co ma dać Pani poczucie komfortu i spokoju,co zresztą ma swoj cel ;)nie trzeba byc naukowcem,żeby miec tzw.znaki zapytania ale niestety albo stety nie mozna mieć wypranego mózgu,żeby popatrzeć na problem obiektywnie.Właściwie gdyby pani sprzedawała coca-cole light to też miałaby Pani racje.To produkt najwyższej jakości i spelnia swoje zadanie;) Oczywiście spelnia wszystkie normy ;)itd.itd.Dziękujemy za porady ditetyczne "Pani z pieniędzmi" ale niestety oparte chyba na wiedzy z kolorowych magazynów dla kobiet :)Przykro mi wiele z tych porad są z przed minimum 10-15 lat.Nauka idzie do przodu.Polecam bardziej czasopisma popularno-naukowe. Z "Pani domu "czy "Przyjaciółki" czerpanie wiedzy czesto jest obarczone "błedem" gdyż sponsorzy takich informacji to specjaliści od reklamy natywnej.Mam nadzieje,że Pani to rozumie?Ale pokrzywa jest jak najbardziej OK ;)i wino też.Cukier jest zły ale jak sie ruszy dup...ę regularnie codziennie to i z tym organizm sobie poradzi(spali w mięśniach)Gorzej z aspartamem albo innymi wynalazkami.No cóz odbiegliśmy od tematu MonaVie ale jak widać dla Pani tak lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak cukier jest ok, jak sie rusza pupą tylko gorzej z cukrzycą bo potem trzeba pic takie świństwa jak Mv żeby sobie wyregulować cukier ;) Ale wy oczytani w naukowej prasie ;) Warto by czasami poczytać naukowe badania na temat produktów które sie krytykuje .Macie racje wole być zdrowsza i mieć kasę niż być tak mądrym jak ... Np pan Piotr-(sorry :) ale podoba mi sie jak to Was denerwuje -obrońcy zdrowej żywności) a przy okazji gołym i wesołym . Ale to nie oznacza , ze nie jesteście smutni i nie goli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisze ze Monavie to mniejsze zło - bo to nie jest zło , produkty są bogate w antyoksydanty , maja w składzie 19 owocôw glukozamine roślinna ( 15 % składu)kwasy tłuszczowe omega 3 6 9.czy to można nazwać mniejszym złem ? Produkt regulacji wagi jest pełni wartościowym posiłkiem z najwyższej jakości składem plus różne rodzaje cukru celem równomiernego wchłaniania cukru i wyregulowywaniu go . ale co z tego zaraz i tak napiszecie ze to nie prawda a w składzie jest proszek do prania i soja z gmo :) Natomiast co do zdrowego odżywiania chodzi o to ze większość Was wcina benzoesan i inne konserwanty w rożnych produktach i nie jesteście eko tylko szukacie haka na konkurencje . No chyba że jesteście zupełnie bezstronni i chcecie zbawic świat :) Proponuje zacząć od spalenia wszystkich produktów w dyskontach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy moge prosić o żródło ze składem soku monavie? Pisze Pani o kawasach omega 3 6 9, prosze mi podać w jakiej ilości są zawarte w soku, ponieważ musi Pani to wiedzieć skoro uważa Pani, że sok jest taki zdrowy za sprawą ich obecności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hallo,"Pani wesoła i bogata" nikt nie napisal,że cukier jest dobry no chyba,że nie czyta Pani ze zrozumieniem.Wyjasnie prościej,bardziej obrazowo,może Pani zrozumie wtedy kontekst wypowiedzi.Cukier jest zły ale w porównaniu np.do słodzików organizm w trakcie wysiłku fizycznego powinien(jak jest zdrowy)spalic zapasy cukru w mieśniach zamiast odłożyć w tłuszcz.Z aspartamem jest juz trochę gorzej.Mimo,że jest 160 razy słodszy od cukru(zjemy mniej kalorii)to potrafi niemało "narozrabiać"w układzie nerwowym cyt,"Zdaniem naukowców aspartam może wywołać lub spotęgować następujące schorzenia:* nowotwory mózgu * stwardnienie rozsiane * epilepsję * syndrom chronicznego zmęczenie * chorobę Alzheimera * zaniki pamięci * chłoniaka * chorobę Parkinsona * cukrzycę * wady wrodzone u płoduNa 100 przypadków złego tolerowania dodatków żywnościowych zgłaszanych Amerykańskiemu Urzędowi ds. Kontroli Leków 75 dotyczy właśnie aspartamu" Teraz już"Pani wesoła i bogata"zrozumiała kontekst wypowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd ta pewność,że wiekszość z nas nie jest eko i żywimy się smieciową żywnością z dyskontów?Na marginesie część dyskontów juz też ma ofertę eko.Czy Pani jest dietetykiem?Jeżeli nie to Pani opinie na temat RVL są efektem wiedzy ze szkoleń Mv.Czy cos Pani mówi trawienie/przeżuwanie wstępne(ślina i enzymy)oraz wpływ błonnika w tradycyjnym,zbilansowanym odżywianiu?(nie proszki) Jeżeli nie to proszę sobie darować wypowiedzi nauczne na pamięć ze szkolen firmowych mv ,bo sama Pani rozumie(mam nadzieję),że to tylko czubek góry lodowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ oczywiście ,dlatego uczą nas na szkoleniu , ze powinno sie jeść pięć sześć zbilansowanych posiłków dziennie :) panie dietetyku , jeszcze niedawno pił Pan i jadł nawet nie przeżuwał monavie :) Prosze sobie darować bo , nawet gdyby Pan przeczytał jeszcze 100 kolejnych wpisów na fejsbuku na temat zdrowia to ekspertem pan panie Potrze nie zostanie . Co do ekologicznego prowadzenia sie to niestety słyszałam że akurat panu , p.Piotrze do tego daleko.Słyszałam też , że znajomi mówią na Pana - pan benzoesanik .Od mówienia i pisania jeszcze nikt nie był zdrowszy czy bogatszy . Z drugiej jednak strony robi postępy w wiedzy na temat żywienia :) jeszcze z dwa lata na forach , fejsbuku ,stronach Wikipedii i bedzie Pan gotowy wykładać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Pan biedny i smutny o tym aspartamie to po co rozprawia .Czy jest jskiś nowy produkt z aspartamem ? Czekam jeszcze o rozprawkę na temat syropu glukozowo-fruktozowego No i o taurynie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zawartość omegi 3 6 9 co tak Was interesuje ? Co w waszym soczku nie ma ? O jaka szkoda , trzeba bedzie olej lniany pić przed zażyciem Waszego produktu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MV to sekta wiem co mówię zrobili ustawkę z ludzi z ACN i ludzi z GU i chwalą się jak im biznes się rozkręcił. Na prezentacjach 1/1 o swoich super produktach mówią że te można rozdawać lub wylewać do zlewu że produkt się nie liczy tylko kasa a teraz mówią coś o składzie to się kupy nie trzyma . Ale sam pomysł jak zrobić z tego biznes jak widać wypalił. To pewnie zasługa znanego w całym środowisku osoby nazywanej cwany lisek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Piotrze Gor.. masz racje ;) wszyscy w Mv to sekta i wszyscy robią ustawki , hehe . A Ty ze swoim kumplem robicie biznes z ludźmi z Gu i Acn z nowymi zabawkami . Szkoda tylko , ze jak byłeś w tej sekcie to ci smakowało ,benzoesaniku drogi nawet ci to świństwo pasowało ;) a teraz obrońca zdrowia , ale obłuda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie wiesz w ktorym kosciele dzwonia to sie wylacz stara kwok i zalosny cieniasiea a swoje soki wstawcie do mc donalda jako gratis.bedzie pasowal a w waszym biznesie to i tak nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowni Użytkownicy tego wątku widac wyraźnie,że nie ma sensu spierać się na argumenty i dowody naukowe z ludźmi z monavie.Oni maja tzw.specyficzny sposób postrzegania otaczajacej rzeczywistości.Nie daj Boże jak którys/któras zarobi pieniądze to w ogóle ma już kompletny"odjazd".Nie mając już silnych argumentów będą atakować i "skakać do gardeł"Wielu użytkowników odpuściło sobie konwersacje z Nimi.Sa to ludzie którzy bezkrytycznie wierza w to co wciskaja im na szkoleniach oraz przekazują im tzw.góru.Niektórzy z Nich o jakiejkolwiek wiedzy na temat żywienia dowiedziało sie poraz pierwszy podczas prezentacji na której zazwyczaj pod wpływem emocji i presingu tzw.sponsorów podejmowało decyzje,że to będzie biznes życia(na marginesie jak wiele innych wcześniej)Szkoda moi drodzy energii na takich.Manipulacja nie zna granic wiec zostawmy Ich w swoim poczuciu bogactwa i spełnienia.Czas pokaże ile mieli lub czy wogóle mieli rację a gdzie sie zachłysnęli produktem made in usa. Ich częste ataki personalne świadczą o Ich słabości ale sami chyba nie wiedzą,że jaką bronią walczą od takiej zgina.To poprostu kwestia czasu,kiedy ktos otworzy puszke pandory ;)Szkoda,że temat pierwotny wątku przed zmianą tj."Monavie-kto został oszukany" a obecnie "Monavie-jakie są wasze opinie" rozmył się na uszczypliwą walkę personalną i konkurencyjna zamiast prowadzić dyskusję w temacie wątku.Pani która tak dużo(przynajmniej tak się Jej wydaje) wie na temat "gości" tego forum powinna trochę wychamować bo to tylko kwestia czsu jak przyjdzie Jej za to zapłacić.Pozdrawiam.Piotrek Gor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeżeli chodzi o produkt konkurencji to też czas pokaże czy rynek zaakceptował cenę,skład,działanie itd.itd.Jedno jest pewne,że najgorzej mieć ograniczenia umysłowe pod wpływem sponsorów i odpowiednio programowalnych szkoleń czy to w firmia m czy d.Otwartość i "przewiew" umysłu(jeżeli Ktos go posiada)dobrze by zrobiło co niektórym z Nas/Was.Z wyrazami szacunku dla "Pani/Pana z mv" Piotr Gor. która/który często mnie tutaj wywoluje do tablicy a sama nie wie Kim naprawde jest lu boi się ujawnić myśląc,że dam się sprowokować dziecinnymi gierkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie słynny dystrybutorze MV z Wrocławia bardzo prosimy o trzymanie sie tematu wątku.Jeżeli masz ochotę na dyskusje o konkurencyjnym produkcie to proszę tam pisac swoje madrości i uwagi.Chętnie poczytam.Pan benzoesanik.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wkońcu? że przestaniecie atakować personalnie wyssanych z palca insynuacji ,które prawdopodobnie naruszaja dobra osobiste innych użytkowników tego forum?Jak jedna czy jeden z drugim macie odwagę to spróbujcie swoich sił.Zobaczymy jak daleko się posuniecie bez swoich podpisów w uwagach do innych osób słynni biznesmeni z mv wrocław. Zdzichu Rychu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie czytam od jakiegoś czasu te wpisy i postanowiłem wpisać coś od siebie. Kupuję i spożywam od 2 miesięcy wszystkie produkty MV tj. sok Active, szejka RVL oraz napoje energetyczne. Prowadze włsną działalność gospodarczą pracując często 6 dni w tygodniu po 12 godzin - jak to w Polsce. Przed zetknięciem się z tymi produktami byłem ospały, cały czas zmęczony i ogólnie kiepsko się czułem. W tej chwili mam codziennie dużo energii, wprowadzilem sobie odpowiednią dietę, chodzę na siłownię i nigdy nie czułem się lepiej. Wydaję około 400 zł miesięcznie na produkty MV dla siebie i nie żałuję. Jestem zadowolony w życie i z siebie. Sok MV - 3 razy dziennie kieliszeczek, 1-2 razy koktail (reguluje poziom cukru we krwi, pozwala utrzymać prawidłową wagę), oraz czasami przed treningiem albo innym wysiłkiem - energetyk. Coś na koniec. Mój trener personalny z siłowni spróbował wszystkich produktów i stwierdził jasno - sok MV to wyjątkowy produkt (to tzw. napój funkcjnalny) dodatkowo zawiera glukozaminę naturalną co bezpośrednio wpływa na stan kostno-stawowy, czyli kolana, kręgoslup i inne. Sam będzie kupował. Polecam wszystkim oczerniaczom najpierw poczytać, spróbować i dopiero wtedy sie wypowiadać, a jak się nudzą to polecam zapisać się na silownię - 90 zł za cały miesiąc. Poprawią kondycję fizyczną ale przede wszystkim psychiczną. Widać że wolnych rodników to u nich dostatek :) Pozdrawiam wszystkich. Zdrowy i zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 wpisy jedna osoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobnie jak twoje wyzej dwa:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie prawda bo cztery drogi monavisto z wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×