Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

Gość człowiek w temacie
To całe Monavie to jedna wielka piramida finansowa tzw argentyńska jedyen zarabia na piramidzie tych nastepnych ktorzy musza nagrac kolejna grupę kilku klientow. Ja sie dziwie ze ktoś u nas jeszcze się na to nabiera. To juz znamy w Polsce od początku lat 90tych ale widac naiwniaków i niedouczonych głupców u nas wciąz nie brak i na takich ludziach oni zabrabiają. Poza tym szef pan Dahmen wykonczyl juz tyle potęznych firm ze sam ten fakt juz swiadczy ze nie warto w to inwestować. Dzialal on w brazny spedycyjno logistycznej wykonczyl tak poteżne firmy jak Bruhn Logistic czy Oerlich odzial Polska bo juz zmienili nazwe. Tylko w Seifercie o/Polska trafił na wiekszego pazerniaka i cwaniaka od siebie ktory zatrudnil go tylko na jakis czas i zaraz wywalil na zbity r.. tylko po to by wykorzystac jego kontakty i przejac kilku dużych klientów do spedycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim znawco powyżej zaczniesz pisać o piramidzie finansowej to doczytaj jeszcze o niej.piszesz bzdury i robisz z siebie debila i kretyna do kwadratu. Jak można mylić piramidę z branza mln ,to dwie różne sprawy.pracuje od lat w mln .nie bądź mądrzejszy od ludzi którzy wykonują to zawodowo,prowadza normalny tryb zycia,maja rodziny itd..znawca się znalazł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A idzcie wszyscy w p**du

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za szef Dahmen ? Kolega chyba pomylił sie zdziebko, żadnego szefa Dahmena w Monavie Nie ma.Kolejny ci wszystko wie nic nie wiedząc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeważnie na takich forach wypowiadają się tacy którzy wszystko wiedza.oczywiscie nie chce absolutnie obrazic tych ludzi którzy rzeczywiscie maja wiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie wypowiadam się na żadnych forach, jednak widząc, co się tu dzieje, nie mogłam się pohamować. Nie rozumiem po co cała ta dyskusja. Uznajmy, że każdy ma swój rozum i każdy wie, co dla niego najlepsze. Nie ma sensu na siłę kogoś przekonywać, że sok jest dobry, że firma jest dobra. Co do samego soku, stosowanie go można porównać do przyjmowania witamin. Czy łykając codziennie witaminy ktoś pozbędzie się jakichś ciężkich czy przewlekłych dolegliwości, chorób? Bardzo wątpliwe. Nie rozumiem więc zarzutów, że ktoś został oszukany przez dystrybutora. Ja sok piję od roku. Nigdy nic mi nie dolegało, na nic nie choruję - w związku z tym nie ma odczuwalnej różnicy. Nie oczekujcie, że wyrosną Wam skrzydła (jak po red bullu). To, że nie czuć różnicy, nie znaczy, że jej nie ma. Wystarczy zrobić badania krwi przed i po. Wtedy zobaczycie wszystko czarno na białym i nie będzie żadnych wątpliwości. Nie jestem lekarzem, żeby prowadzić tu jakieś naukowe wywody na temat właściwości soku, jednak w internecie można znaleźć publikacje naukowe na ten temat (powstała także książka w całości poświęcona jagodzie acai). Jeszcze kilka słów o zarabianiu w MonaVie do osób, które się wypowiadają, nie mając o tym pojęcia. Ludzie, najpierw się zorientujcie na czym to wszystko polega, a dopiero potem piszcie. Oszczędzicie w ten sposób bezsensownej dyskusji. Po pierwsze - tutaj nikt nie musi latać od domu do domu próbując sprzedać sok! Nie jesteśmy sprzedawcami czy jakimiś akwizytorami, żeby coś ludziom wciskać na siłę. Druga sprawa - czy każdy w MonaVie zarobi? Absolutnie nie! Jeżeli jednak są ludzie, którzy zarabiają w tym biznesie pieniądze znacznie większe niż średnia krajowa to znaczy, że można. Dlaczego jednak nie każdy zarobi? Tak jak powiedział ktoś mądrzejszy, MonaVie to tylko narzędzie. Nic nie zrobi się samo, trzeba to narzędzie odpowiednio wykorzystać. Teraz proszę przemyśleć sobie pewną kwestię: są dwie grupy ludzi w tym biznesie - ci, którzy zarabiają i ci, którym nie wyszło. Dlaczego atakujecie firmę, patrząc z perspektywy tych, którym nie wyszło? To, że ktoś nie osiągnął sukcesu, nie oznacza, że firma jest zła. Oznacza raczej, że nie włożył wystarczająco pracy, za szybko się zniechęcił czy cokolwiek innego. Dlaczego nie bierzecie przykładu z tych, którzy zarabiają? Nawiążę jeszcze do słów Pana wyżej: po takiej wypowiedzi zapewne wzrośnie liczba osób nienawidzących MV. Radzę trochę przyhamować z tego typu wypowiedziami. Fajnie, że zarabiasz, że Ci się udało, ale w ten sposób na pewno nie przysporzysz sobie zwolenników - a dodatkowo budujesz wizerunek firmy. Jaki? Sam sobie odpowiedz. W kwestii piramidy wypowiem się krótko: w piramidzie najwięcej zarabia osoba na szczycie, tutaj - niekoniecznie. Poza tym tutaj jest produkt, za który płacisz. I jeszcze jedno: myślę, że firma Ernst&Young nie uhonorowałaby tytułem Przedsiębiorcy Roku faceta, który wymyśliłby system działający na zasadzie piramidy. Resztę pozostawiam Wam do przemyślenia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nadal pytam o skład, witaminy zawarte w soku i przede wszystkim ilość antyoksydantów w nim zawartych, ponieważ to podobno jest najważniejszy element soku przez który cena jest tak wysoka? Czy na prawdę nikt go nie zna? Na etykiecie niestety zawarte są minimalne informacje i właściwie na ich podstawie można sok monavie porównać ze zwykłą multiwitaminą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrzypu
Wypie***alać na dobre studia, wziąć się do poważnej roboty, biegać codziennie i myślę, że bez problemu zostaniecie ludźmi sukcesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest własnie przykład wypowiedzi studenta ,ktory bedzie robił kariere w Polsce.Mam nadzieje ze nie bedziesz kiedyś szefem,prezesem mojego dziecka.masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam i po co te wszystkie niegrzeczne komentarze.Nikt nikogo nie zmusza do wejścia w ten biznes,każdy dorosły człowiek decyduje sam o sobie.Plan marketingowy jest świetny i zarabia się na prawdę dużo pieniędzy,soki są pyszne,smaczne i zdrowe,przebadane przez lekarzy.Wszyscy Ci ludzie co są w Monavie,grubi ,chudzi, nie ważne piszę to dlatego,bo komuś przeszkadza nawet wygląd danej osoby nic z tego nie rozumiem,skoro zazdrościsz,to spróbuj tego biznesu,a zapewniam Ci,że będziesz wyglądać tak jak oni na tych wszystkich fotkach aha i nie zapomnij,że oni wszyscy to co teraz mają i osiągneli dużo,to tylko za ich ciężką pracą,poświęcili dużo czasy i cierpliwości dla takich ludzi jak Ty,tylko z tym ,że inni byli mądrzejsi i weszli w ten biznes,dlatego są grubi i mają grube portfele.A tak na marginesie wszystkich zapraszam do współpracy w Firmie Monavie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie idealizuj bo już taki jeden zrobil czarny PR dla Mv ;)Prawda nie jest taka kolorowa a to o czym napisałeś to tylko Twoje subiektywne odczucie i wynik szkoleń;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarkizDeRealism
Nie stosowałem ich produktów i nie wypowiem się o ich skuteczności, ale jak dla mnie osoby którym wyprano mózgi na szkoleniach monavie nie są dla mnie autorytetem a ich piewcze sonaty na forum nie zaprzeczą jednej kluczowej kwestii: MLM to piramida (choć nie piszę tego z negatywnym wydźwiękiem) a produkt jest drogi tylko dlatego, że po drodze mnóstwo osób musi na nim zarobić, a producent odbić koszta szkoleń i zatrudniania fachowców, aby Wam sprzedawcą prać mózgi. Bez urazy. I nie, nie jestem ani etatowcem, ani biednym studentem. Sam zaczynałem swój biznes w mlm ale nie sprzedawałem nikomu fiata w cenie porsche. Nie od dziś wiadomo, że produkty z MLM są drogie bo droga dystrybucji usłana jest pazernymi pośrednikami. Sami wiecie drodzy sprzedawcy ile przycinacie na produkcie, conajmniej 50% z całej reszty to zysk producenta. Czyli ile wart jest sam produkt? Góra 20% tego na ile naciągacie biedne emerytki i ludzi chorych. Plujcie teraz we mnie jadem, ale sami w głebi serca wiecie, że jest prawda w tym co piszę. Najłatwiej jest sprzedawać luidziom nadzieję. Byleby tylko krzywda wyrządzone ludziom chorym nie wróciła do was kiedyś rykoszetem. Teraz wasze malutkie sumienia są zagłuszone kasą i "szkoleniami". I teraz możecie już opluć mnie z góry na dół, bo jeśli nie pieję tak jak Was uczyli na szkoleniach to "nic nie wiem" itp. odzywki. Ja tu i tak już nie zawitam więc... produkujcie się ile wlezie. Wiem, prawda w oczy kole a trochę gotóweczki potrafi wyłaczyć i logikę i sumienie. Byleby tylko nikt z Waszych rodzin nie zachorował i nie powierzył swego leczenia nadziei na uzdrowienie soczkiem zakupionym od zaślepionych sekciarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się czyta wypowiedzi tak wrednej osoby to namysł przychodzi ze ktoś kiedys wyrządził ci dużo krzywdy.no i potwierdzę za szkolenia nie zapłaciłam ani grosza ,mylisz się sok jest drogi ale wole sokiem zainwestować w moje zdrowie niż chemia z apteki .tak jest to schemat piramidy a nie piramida.natomiast przyglądając się strukturom w firmach ,kościołach to też maja schemat piramidy.co do ludzi to są różni jak wszędzie wątpię żeby byli nawiedzeni ,bo czasem nie godzę się z ich zdaniem to chyba ok,no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje Mlm to piramida , tak samo jak ZUS, wojsko, policja, Rząd , korporacje . Z ta różnica ze w Mlm mogę zarabiać tyle ile szef korporacji, premier, generał itp.Masz racje produkty są drogie bo kasę za reklamę dostajemy my przedstawiciele , w standardowych firmach produkt to góra 20-30 % wartości bo reszta to koszt reklamy idącej w miliony, koszt dystrybucji i marże sklepów i to wszystko płacimy my konsumenci. Wiesz Mlm niczym sie nie różni od standardowego biznesu , tez nikt nie robi tego charytatywnie , a że przy okazji w Monavie zarabia sie dużo to nie wina moja ani Monavie . Jakie znaczenie ma to czy są szkolenia ?i dlaczego sądzisz ze ktoś komuś pierze mózg , skoro nie byłeś i nie widziałeś . Fajnie ze reklamy w mediach , ułożenie towaru w sklepach itp to nie jest pranie mózgu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa powyżej.... na prawdę dałeś to sobie wmówić? Te bajki o tym, że w innych firmach koszty reklamy i marży sklepów to ten sam koszt jaki ponosi monavie na dystrybutorów i reklamę? Przelicz sobie jeszcze raz. Marża na wiele podobnych produktów jest bardzo znikoma, wierzysz w bajki jeśli myślisz że marża opiewa na 15-20 procent. Do tego wycieczki dla bardzo dużej ilości dystrybutorów, marketing, gale, finansowanie samochodów itp są wyższe niż koszty reklamy w przeciętnych firmach. Macie bardzo tani produkt, który sprzedajecie bardzo drogo. Dlatego właśnie firmę stać na dzielenie tak dużymi prowizjami i tak hojne prezenty. Jednak to oczywiście ma swoje konsekwencje, jak w 80% MLM wciskacie ludziom szajs, który opakowujecie w ładne pudełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety zrywam kontakt z osobami, które wstąpiły do monavie. Nie będę miał w gronie swoich znajomych, którzy tak pazernie patrzą na świat i którzy są w stanie sperzdać nawet swojej rodzinie suplement, którego działania nie znają, który nie został dokładnie przebadany, no i który dystrybuuje firma zarządzana przez osobę mającą już na swoim koncie przekręty z bardzo podobnym produktem, za które została skazana. Nie wiem kim trzeba być, aby chodzić specjalnie do ludzi, którzy są chorzy i łapią się każdej deski ratunku, wciskając im taki soczek żeby tylko wyciągnąć od nich kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie chodzi do chorych z soczkiem , bo to nie lek ośle , tylko suplement diety .Jakbyście troszkę wiedzieli o co chodzi to byście nie walili takich farmazonów .Co do badań ... A skąd masz taką wiedzę że nie przebadane? A moze wystąp tu pod swoim imieniem i nazwiskiem i napisz to jeszcze raz :) Co do cen soczków .Sprawdźcie sobie ile kosztuje opokan lub forflex z glukozaminą do d**y ,która wchłania się w 3 procentach ,a potem dopiero piszcie o tym ze sok jest drogi.Kupujcie sobie dalej w aptekach , bądźcie przekonani ze to działa i że jest taniej ;) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łosie,łosie i jeszcze raz łosie.ale pitolicie bzdury normalnie wstyd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babka która prezentowała produkt u moich znajomych twierdziła że nie ma możliwości zakupu w żaden inny sposób jak tylko od producenta.No to mamy cholernie wielu producentów tego specyfiku bo wystarczy wejść na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wytłumaczcie mi dlaczego soki mv można kupić dużo taniej od dystrybutorów na allegro? o co kaman?po co miał bym kupować od kolegi lub sam w mv jak mam dużo taniej na allegro?a może to jest cena realnie rynkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kup sobie na allegro.Przeciez nikt nie broni.Tylko potem nie miej pretensji ze po otwarciu okazało sie ze jest zepsuty bo ktos go przechowywal w bagazniku w lecie , lub ze nie dzxiała bo ktoś po wypiciu nalał tam zwyklego soku z kartonu i zafoliował .Ja nie sprzedaje , ale wy tego nie rozumiecie i nie zrozumiecie .Nawet gdyby na alllegro były po złotówce to nie ma to dla mnie zadnego znaczenia.Chcecie kupic z allegro ? powodzenia .Kupcie sobie jeszcze używane majtki - zawsze to taniej niż ze sklepu , tylko uważajcie żeby brązowe nie były ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest dużo taniej, bo dystrybutorzy muszą kupować soki aby utrzymać rangę... na tym cały pic piramidy polega... największymi konsumentami są sami dystybutorzy, o to chodzi w tym biznesie. Tyle że nie chcą tego pić, bo się boją o swoje zdrowie więc wola to sprzedać nawet poniżej ceny którą sami zapłacili żeby odzyskać kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzę w takie bajki.Kupują drożej żeby sprzedawać taniej i zarabiają????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stulejarz 22 lata
Na allegro sprzedają Ci którzy zrozumieli jakimi frajerami się stali dołączając do MV. Sprzedają żeby wyjść chociaż na 0. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze na tym forum tylko ludzi zajdłych, krytykujacych tylko dla samej krytyki. Pewnienie wiele nie wiedzą na ten temat, ale zawsze warto komuś dowalić. Jak wam się nie podoba, to powiedzcie otwarcie: "mnie to nie leży bo to i tamto", bo inaczej to tylko szkoda waszego czasu. Marnujecie swoją energię. A pamiętajcie, że.... czas to pieniądz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na mają wyjść na zero skoro spredaja poniżej kosztów zakupu?Chyba dostają może jakies gratisy od firmy za dobrą sprzedaż i tak "dorabiaja"na boku?tylko co na to firma?mozna tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kombinujcie kombinujcie :) ktoś w końcu użył szarych komórek . Jak mozna kupować drożej żeby sprzedać taniej i jeszcze na tym zarobić ? Powiem wam wiecej , ja nawet gdybym rozdawał towar to i tak bym był zarobiony :) Zanim coś krytykujecie to przyjdźcie choć i posłuchajcie o co chodzi .Wiedza naprawdę nie boli . Po drugie mam wiele osób które korzystają jako klieńci i nie są obłożnie chorzy - bo to nie są leki tylko suplementy ( proponuje zajżeć do encyklopedii ) . Na co pomagają produkty mv ? Na ból kręgosłupa , stawów , na cholesterol czy regulacje masy ciała . Ale żeby coś pisać , to najpierw trzeba wiedzieć co firma ma w ofercie , a wy zatrzymaliście sie na pierwszym soczku i męczycie konia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypominaja mi się słowa piosenki odnośnie produktu i biznesu "JESTEŚ LEKIEM NA CAŁE ZŁO ..." Bogini PSYCHE będzie miała robote żeby pozbierać co niektórych do kupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proste, aby utrzymac wyższą rangę, za którą dostajesz bonusy w postaci większej prowizji oraz wycieczki itp musisz zamawiać pakiet za np. 800zł. W przypadku większej siatki sprzedawców bardziej opłaca się mieć większą prowizję niż wydać 800zł. więc kupujesz pakiet i potem się go pozbywasz w niższej cenie. Monavie jest tak skonstruowane aby właśnie dystrybutorzy byli konsumentami, chodzi o to żeby przenieść pieniądze na górę piramidy, a nie o to żeby sprzedać dobry produkt. Równie dobrze mogłaby to być pusta kartka papieru za 800zł. chodzi tylko o to żeby była jakis produkt, bo wtedy nie zamknął firmy za bycie piramidą finansową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×