Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

Gość gość
Ja jestem od niedawna .jestem osoba totalnie poczatkujaca.podoba mi się ten styl życia.zarabiam pieniążki i ulzylam rodzinie.jezdzimy na fajne wyjazdy ,poznałam ciekawych ludzi. Nawet jeżeli miała by to być chwilowa przygoda to będę to milo wspominać .nie spotkałam na swojej drodze osoby która by mi powiedziała ze to jest zle wręcz przeciwnie.wiekszosc jest zainteresowana produktem a część tych osób znaki juz właściwości acai polecane przez lekarzy w zwykłych przychodniach.czuje się super ludzie którzy pija tez . Wiec glowa do góry a patafianom dziękujemy..pozdrawiam wszystkich Monavistow wielkie buziolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MLM to oglnie ma taka zla opinie w PL. Zal mi tych ludzi ktorzy tak hejtuja ten MLM. Pojecia o nim nie maja ale pierniczyc glupoty w necie trzeba. Taka misja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym nie mają pojęcia? Nikt o zdrowych zmysłach nie kupi napoju wątpliwej jakości za ponad 100 zł, trzeba być skończonym idiotą żeby pakować się w dystrybucje MV. Dziękuje, bez odbioru. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pisalem ogolnie o MLM. Czytanie ze zrozumieniem sie klania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozecie ocean plugastw wylac na to forum a i tak nie odwroci od monavie ludzi ktorzy zmienili swiadomosc w jakim systemie zyjemy i warto z niego sie wymiksowac ,chcecie miec piatki i czworki w szkole to ok ,bedziecie pracowac na trujkowiczow-pamietajcie ze szkoly ucza jak zostac dobrym pracownikiem a przedsiebiorczosci trzeba sie uczyc na wlasna reke i dlatego mlm otwiera oczy ludziom ze w zasadzie bez duzego wkladu finansowego moga cos stworzyc -tylko cholota opiniuje ze wszyscy w tym nie zarabiaja ,ale to slowa ludzi co pojmuja etat ,rzeczywiscie tam wszyscy maja gwarancje wyplaty i tym sie to rozni ze ci co podejda do tematu i sie naucza przedsiebiorczosci i sie nie poddadza negatywnym opinia ze swojego otoczenia to rozwina sobie ten biznes .pieniadze na drzewach nie rosna wiec trzeba pojac na czym to polega i zrobic to .wielu tu sie smieje ze autami wiesniaki jezdza bo na piramidach zarobili a ja mowie ze nigdy by sobie roweru nie kupili ze sklepu zeby nie mlm.takze choloto -zastanowcie sie ile wiecie bo tyle zarabiacie .nauczcie sie wiecej a kasy przybedzie a nie krytykowac ludzi i uparcie ze sok taki i owaki ,on jest elementem systemu i cena jest odpowiednia do wartosci biochemicznej a czesc kasy jest dla nas na wyplaty z tego produktu a jak w aptece byscie to kupili to ta sama rownowartosc poszla by na reklame zysk wlasciciela podatki transport itd.choloto takze piszcie sobie dalej co chcecie a my i tak swoje zrobimy ,zycie jest jedno i trzeba sie skupic na czyms zeby zagwaranowac bezpieczenstwo swoje i rodziny .przez 3 lata zmienilem juz 3 samochod a sasiedzi tylko warcza bo niby narkotykami chandluje i takie sa wlasnie reakcje pospulstwa ,smiech na sali .i dziwic sie ze patrzymy na was jak na stado baranow zaprogramowanych przez system jak roboty na budzik co dzien wstawajacych i z grymasem do roboty zasowacie .i to przez 40 lat a pozniej placz ze panstwo o was nie zadbalo i braki macie .a to efekt 40sto letniego ignorowania czegos co ludzie robia ku swojemu wzrostowi.prubowac warto bo moze sie uda a jak sie tylko ryczy jak wy tutaj to nic sie nie wydarzy .nam glowy wyprali?to wam przez caly okres edukacji nie wyprali a zaprogramowali zebyscie mrowami byli dla systemu .takze barany i cholota dalej mazgrajcie a my budujemy sobie przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dystrybutor piszesz z sensem , popieram , ale po co ich obrażasz ? Hołoto to trochę nie fajnie , a nie ma co sie zniżac do ich poziomu . Niech sobie pracuje zatysiaka na pensyjce , przecież to on sobie robi krzywdę , mi to wisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wmawiajcie sobie dalej, dystrybutorzy. :D Ciekawe ile jeszcze kasy utopicie nim pojmiecie jak tępi i zmanipulowani jesteście. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak , tym bardziej ze osoby z mojego zespołu zarabiają miesięcznie powyżej średniej krajowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak Wy wszyscy zarabiacie majątek i co chwilę kupujecie samochody. Problem się pojawia jak trzeba je udokumentować, albo pokazać ten nowy samochód ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kogo prosiles o udokumentowanie samochodu z monavie i nie czytales tego co napisalem wyzej,nie wszyscy zarabiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiały od urodzenia
Z MLM można spróbować, ale tylko z produktami które mają szanse się sprzedać, są tanie, a dystrybutor może kokosów nie zarobi, ale dorobi sobie do wypłaty. A monavie? Serio myślicie, że ktoś w Polsce kupi napój za 100 zł? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiały od urodzenia
Za ponad 100 zł, za 100 kupujecie wy, dystrybutorzy. :D Wziąwszy pod uwagę, że rynek zalewają 100-procentowe soki z acai kosztujące 1/5 tego co monavie... gdzie tu możliwość zarobku? No gdzie? I gdzie te samochody? :classic_cool: Większość dystrybutorów jeśli nie wszyscy w PL, tłucze się komunikacją miejską, bo samochód musieli zastawić albo sprzedać żeby nie wypaść z "biznesu". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście , że nie :) dlatego monavie dostała nagrodę za najszybciej rozwijającą firmę mlm w Polsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiały od urodzenia
Może jakiś link? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam propozycje , są nawet tabletki do ssania z asai , takie sobie kup albo gumę do żucia o smaku asai bedzie jeszcze taniej .Ciekawe jest to , ze w Brazylii gdzie asai rośnie na drzewach monavie ma największą sprzedaż więc strzel sobie redbulla na ruszenie szarych komórek i pomyśl czy tu chodzi o 100% zawartości asai ? Czy o to żeby to sie wchlaniało.Co do naszych samochodów i zarobków nie bój żaby , dajemy sobie radę , tym bardziej ze za auta płaci monavie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiały od urodzenia
Nie będzie linku, w latach 2009-2013 nie było na liście najszybciej rozwijających się firm w Polsce i Europie środkowej Monavie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiały od urodzenia
09.11.13 [zgłoś do usunięcia] gość Po raz kolejny, proszę link do potwierdzający te rewelacje. Skoro w Brazylii, niezbyt bogatym kraju, jagoda ta jest ogólnie dostępna to po cholerę ktoś miałby kupować jakieś szemrane napoje? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiały od urodzenia
Działający link, i nie link do sekciarza z MV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz jakiś problem z sobą ? Chciałeś link to masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie zastanów sie jak to jest ze w Brazylii sprzedaje sie mv nawet wiecej niż w stanach ? Rusz mózgownica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty mówisz o tych co je dostają w leasingu w zamian za utrzymanie rangi i przez 3 lata nie mogą spaść niżej, bo będą musieli sami spłacać, a ja mówię o tych samochodach, którymi ciągle ktoś się chwali na FB że właśnie sobie kupuje... "KUPUJE" proszę czytać ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W R O C Ł A W
Większość, jeśli nie wszystkie zdjęcia są zrobione w USA, samochody mają tuż nad progiem napis Monavie. O czym to świadczy? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swojego nie podpisalem monavie i nie wzialem w liesing -teraz szukajcie bo jeden nie ma napisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W R O C Ł A W
Poniosło mnie, nawet nie kliknąłem w ten link. :D Faktycznie są tam europejskie rejestracje, ale żadna z nich nie należy do was. To prawdopodobnie słupy nakręcające biznes. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W R O C Ł A W
Za miesiąc mogę wam pokazać rejestracje MV SCAM na Nissanie GT-R lub 370Z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz sobie nissana qashqai ,ja napewno nie jestem slupem ponosi cie to sie zluzuj i poznaj temat bo jak nie klikasz i nie sprawdzasz taka masz opinie na wszystko ,czlowiek jak w malych sprawach jest nie dokladny to w duzych tym bardziej i ty taki jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma znaczenia czy auto biorę na lising lub kredyt , firma płaci mi ratę co miesiąc a auto po trzech latach jest moje czytaj moja własność . Oczywiście etatowcy tez tak maja no nie ? hejterze o miłym nicku wrocław . A myślałem ze tam normalni ludzie mieszkaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś mi się wydaje, że monavie wynajęło sobie asystenta do odpowiadania na wiadomości z forum :P Mają już tak złą opinię, że trzeba opłacać te dobre. Tak jak zresztą została opłacona zmiana tematu tego wątku z "Monavie - kto został oszukany" na Monavie - jakie są Wasze opinie" to chyba najlepiej świadczy o podejściu firmy do człowieka i samej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×