Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

Gość gość
To w końcu jak? tłumaczyc, czy nie? Zrozumiałbym taką wypowiedź słowną, ktoś się zapędził i nagle się rozmyslił, ale pisaną? Skoro jednak się rozmyśliłaś to wystarczy skreslić to co napisałaś wczesniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego mam skreslic to co napisałam jezeli wiem co napisałam..nigdy w sekcie nie byłam i nie bede natomiast po twojej czy innych wypowiedziach mozna sie domyslac ze to jak sekta bo nie zyczycie ludziom dobrze tylko zle,zle..jestes nudny i nic nowego tu na forum nie wprowadziłes oczerniasz i to jest wasza dewiza OCZERNIAC..smutne to Twoje zycie ..chyba nie masz znajomych przyjaciół,nikt Cie nie lubi została Ci tylko Kafeteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawi mnie, czy osoby tak negujące temat wdrozyły sie w jakiekolwiek materiały oparte na badaniach czy tylko na forum, gdzie podejrzewam większość negatywnych opinii oparta na plotkach przekazywanych z ust do ust "żadnego " eksperta w temacie. Polacy potrafią wszystko obrzydzić drugiemu Polakowi. Jeżeli ktoś chce spróbować dlaczego nie? Poczytać, poszukać ale jak widać forum to ostatnie miejsce na podejmowanie decyzji. "właściwości jagody acai znajdziecie tu: www.era-zdrowia.pl/suplementy-zdrowia/jagody-acai/jagody-acai-energia-i-witalnosc.html odrębna strona nie z mlm mona vie ,ale link do strony ze zdrową żywnością , gdzie sprzedają liofilizowaną acai w kapsułkach... tylko sam produkt bez możliwości zarobkowych... więc skoro już kupować dla siebie, to dlaczego przez polecenie tego innym nie zostać wynagrodzonym? Polecam książkę dr aleksandra Schausa "wyjątkowy owoc z amazoni" www.oct-opus.pl/p/84/acai-wyjatkowy-owoc-z-amazonii-dr-alexander-g-schauss . Miłej lektury, a tym którzy się zdecydują życzę sukcesów-wiem, że mona vie ma świetny plan wynagrodzeń. Pozdrawiam. A jeszcze jedno-nie zarobiłam tam jeszcze ani jednej złotówki ;-) Grunt to zbadać i wdrożyć się w temat zanim się wypowiemy.Nie odwrotnie jak w większości tu zabierających miejsce na forum ;-)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana spadłas mi z nieba .szukałam tej ksiazki juz długo a ty podajesz strone .Bardzo ci dziekuje ,bardzo ,bardzo..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sekta do odłam. Grupa MV to nic innego jak odłam od logicznie myślącej warstwy społeczeństwa, czyli jest to sekta. Jak np. sekta to chrześcijanie/katolicy, odłam od judaizmu. A co do opracowań naukowych , to powtórzę - kwasy omega, a szczególnie omega 3 to żaden dar od niebios., wręcz przeciwnie. Także soczek z gumi jagód należy niezwłocznie wylać i zapomnieć :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Januszku Kochany tobie ta prostata na mozgu wyrosnie od tego pitolenia na forum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
benzoesan sodu pochodzi z owoców nie musza nic dodawac tępe mózgi wystepuje naturalnie w zurawinie sliwkach cynamonie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie oglądam TV
Jest różnica między anionem benzoesanowym, benzoesanem sodu ty tępy kawałku gówna. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyskusja na bardzo wysokim poziomie intelektualnym .Jak to w MV :-) Badania naukowe, dot.kwasu Omega 3 zostały jednoznaczne podważone przez naukowców z sekty MV tu i teraz. Naukowców , z których nawet kilkoro ma średnie wykształcenie (mogę się mylić...) .:-) Baranki moje, akurat tak się składa, że z chemii tytuł dr mam ja. Zdobyłem go na UMK. Gdzie to jest? Podpowiem - w Polsce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja niestety ludziska musze pracować -(oczywiscie nie jestem z sekty ) ale pracuje z tymi barankami .Otóż te baranki ...sa barankami i baranek goni baranka .nie zapomnijcie BARANEK ma tytuł ..w tych czasach baranku nawet twoje wykształcenie jest takie tyci tyci ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G masz dobrze wyrobione a R tez?czy dla ciebie to jest dziwne ze owoce maja naturalne konserwanty ? moze doucz się trochę zanim zaczniesz popisywać się na forum .mysle ze przy kopaniu rowów przydasz sie bardziej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moim fachem i wykształceniem nawet na obczyźnie sobie doskonale radzę. Nie muszę wciskać ludziom soczku z bajki o Gumisiach. Pozdrawiam baranki z sekty MV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykształcenie o niczym nie świadczy jeżeli jest się człowiekiem który źle życzy innym .popracuj nad sobą ,jest coś takiego jak kulura osobist i wychowanie -tego Ci brak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten tekst powalił mnie niczym wiedza z dziedziny nauk medycznych (i pokrewnych) sekty MV : "Wykształcenie o niczym nie świadczy jeżeli jest się człowiekiem który źle życzy innym .popracuj nad sobą ,jest coś takiego jak kulura osobist i wychowanie -tego Ci brak" Zaiste, mówienie prawdy jest odwrotnie proporcjonalne do posiadanej kultury osobistej, lub może wprost, do poziomu tzw. wychowania...? Kolejne super odkrycie :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip 1
Dla Ciebie Januszu może jest to nowe odkrycie ale dla innych nie.pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markop
Czytam te wypowiedzi i ręce opadają. Jakies sekty, tajne stowarzyszenia żeby złapać ludzi do biznesu. A nie zdajecie sobie sprawy że sami jesteście zaprogramowani przez system w którym żyjecie. Biednym społeczeństwem łatwo kontrolować. Wydaje wam sie że jesteście wolni bo pracujecie na etaciku albo umowie śmieciowej? Absurd. Jesteście zaprogramowani od najmłodszych lat dokładnie jak ci z Koreii Pólnocnej którzy dali by się zabić dla swojego wodza, wy podobnie wierzycie w ten cały system. Po prostu betonowe mózgi i trudno pomóc taki ludziom. Monavie to biznes jak każdy inny. Nie nadajesz się? to Twój problem. Jeżeli każdy nadawał by się do MLM-u to kto prowadził by taksówki, kto siedziałby za kasą w hipermarkecie z całym szacunkiem dla tych ludzi. Jedni zarabiaja pieniadze a inni są szczęsliwi jak są nieszczęsliwi i moga sobie ponarzekać i wszystko krytykować (notabene jest to już nasza choroba narodowa-wielki polski sceptycyzm) Osobiście nie jestem w Monavie ale od trzech lat zarabiam własnie przez internet z różnym rezultatem i wiem że w tych porąbanych czasach jest to alternatywa tylko że trzeba po prostu zapier.... wprawdzie w domu ale trzeba. Za darmo nic sie nie osiągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo że sprzedawcy będą zachwalać Monavie :D Wystarczy wpisać Monavie Scam w google i się wszystko wie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego dla monavie istenieje tylko ono samo i etat - oczywiście etat postrzegany jako praca w piwnicy przypiętym do prądu?... Cieszycie się swoją niezaleznością i narzekacie na etat, mimo że musicie zarabiać dwa razy tyle co etatowiec żeby wyjść na to samo. Uwierzcie mi, te infografiki na temat strasznego ZUS'u wyjdą Wam bokiem za parę lat. Nie wspominając już o ubezpieczeniu ;) Które oczywiście możecie wykupic prywatnie, jednak większość z Was tego nie robi, bo trzeba by było trochę kaski wydać z tych ogromnych pensji i okazałoby się, że chorobcia mało w portfelu zostaje. Dlaczego nie sprzedajecie produktu za pomocą jego samego? dlaczego cały świat poza monavie jest straszny. Posiadanie Was w znajomych powoduje, że człowiekowi zaczyna się wydawać, że mieszka w jakimś wielkim leju po bombie, a dookoła niego sa same kataklizmy. Nie sprzedajecie produkty, bo jest dobry tylko próbujecie zmusić człowieka do sprzedaży wmawiając mu że nie ma innego wyjścia. Narzekacie na wszystko dookoła, po czym na niedzielnej modlitwie stękacie - jakie to społeczeństwo jest straszne, bo narzeka na nasza sektę... Przecież to Wy jesteście głównymi narzekaczami tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a napisz Gosciu czy etat masz pewny w tych przecudnych czasach? chyba nie.. ma się pewny wtedy kiedy przejmujemy firmę po rodzicach abo tym podobne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gościa nade mną
Ile butelek cudownego napoju z jagody sprzedałeś w tym miesiącu?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gościa nade mną
Kafeteria jak widać działa, jeszcze kilka miesięcy temu widziałem na allegro pojedynczych jeleni którzy to kupowali. A dziś? http://allegro.pl/listing/listing.php?string=monavie a sprzedawcy próbują się tego pozbyć po kosztach :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tysiąc pięćset dwa dziewięćset -tyle sprzedałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosa23
Zupełnie przypadkowo i nieświadowmie znalazłem się wczoraj na prezentacji monaVie u kogoś w domu. Moje życie niegdy już nie będzie takie same. Mam wrażenie, że otacza mnie banda debili i nierobów. Jak moża wierzyć w takie głupoty? Jak można uwierzyć, że w rok czasu można zostać milionerem przez MLM? W monavie zarabia 0,19 % !!! reszta napędza tym ludziom pieniądze. Kto będzie kupował ten wspaniały sok przez te wszystkie lata?? Poza tym geniusze, przejżyjcie umowę jaką podpisaliście lub chcecie podpisać z tą wspaniała organizacją. W każdej chwili moga wymyślić pretekst aby was zasądzić i rządać zwrotu zarobionych pieniędzy. Film, który widziałęm oczernia włąścicieli firm i ludzi pracujących na etatach. Jest to zmodyfikowany Amway i wszytko w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe te wasze żale. jak wchodziła firma Amway na rynek Polski moja ciotka zapisała się chociaż nie chciała i miała bardzo dużo do powiedzenia tak jak wy .czas Amwaya na rynku Polskim sie zakończył ale kasa pozostała i całkiem niezła kasa z tego "zmodyfikowanego "AMWAY ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weoła jagódka
A ja uwielbiam pić sok z gumijagóid :) jest rewelacyjny na Wszystko, nawet na głupotę. Zalecam na każdą dolegliwość. Biznes jaki mi zapewnił soczek to najlepszy byznes na świecie. Zyski są tak wysokie jak piramidy w Gizie, dają mi tyle szczęścia co łańcuszki szczęścia w Łańcucie. Więc chwyćmy się za rączki i sprzedawajmy soczki MonaVie MonaVie MonaVie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×