Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

Ja chce dojść do 60 kg a później pomalutku pomalutku w dalekiej przyszłości do 50:P:D:P(tak sobie marzę:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DIABELSKA ja? prawie nic ostatnio hehehe , a tak ogolnie to wszystko prócz ziemniakow chleba makaronow ryzu itp :) lece na warzywach i wasach i maslo orzechowe wcinam ,ananasa, jogurty naturalne mieso gotowane lub rillowane nie uzywam tluszczu czasem mala lyzeczke masla jak robie jajecznice dla mnie mojego , i córki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) u mnie na wadze tragedia :/ 69kg... dobrze, że już się ogarnęłam i wróciłam do diety. zostało mi 9kg do zrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ślicznotki!:) Nie mam w co się ubrać ostatnio kupiłam 3 spódniczki rozmiar mniejsze i lecą mi z tyłka!:D Czyli już -2 rozmiary:P:D mjluska89 Najważniejsze,że wróciłaś na właściwy tor:):* Diabełku właśnie też się martwię,że dziewczyny "uciekły":( ale mam nadzieję,że to przez weekend:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, ja wczoraj wrocilam dopiero o 2giej wiec caly dzien nie pisalam, week bez diety ale od jutra juz bedzie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja wlasnie wrocilam z zakupow moj mnie zabral ojj dlugo zeszlo kupilam sobie sukienke na lato zawiazywana na szyje spodnie białe , leginsy, fajna bluzeczke , perfum, no i pare takich tam ogolnie jestem szczesliwa :) buziaki dziewczyny :) odezwe sie z czasem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktorzyna
cześć dziewczyny :) mogę dołączyć? sama nie dam rady a mam duuużo do zgubienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiktorzyna zapraszamy do Naszego grona!:) Napisz coś o sobie ile chcesz zrzucić? U Nas deszcz pada:/ ale rowery zaliczone i 80 brzuszków zrobione:D Na rowerach spotkaliśmy 15 bocianów:D Może w końcu jakiś znak?:P a co u Was?? Natalka też chce na takie zakupy:D choć co wyjazd po jedzonko to sobie kupuje jakiś ciuch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktorzyna
witam chyba 5 brzuszków bym nie mogła zrobic, a zrzucic co najmniej mam 25 kg, czyli sama widzisz jest tego troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacz na moją stopkę :) Jest to możliwe:) Ja jak ważyłam 108 kg to też bym nie zrobiła:)ale teraz idzie coraz lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktorzyna
rano się zważę, zaczęłam czytać poprzednie wypowiedzi i każdy ma swój sposób na schudnięcie i oczywiście ruch ruch i jeszcze raz ruch, czyli jutro czeka mnie wyprawa do sklepu lekkie zakupy muszę zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No każdy ma swój sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów,ale najważniejsze jest wsparcie i tutaj razem na pewno damy radę!!!!:) a Ty jaki masz plan???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktorzyna
tak na prawdę to nie mam żadnego, pomyślałam o hula hop na początek i zastanawiam sie nad zmianą jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktorzyna
dzięki, zmykam towarzystwo swoje muszę pogonić, bo jutro szkoła, dobranoc :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello,a my dziś na rybkach byliśmy:)3 piękne sztuki złowiłam:) co do diety niestety w zeszłym tyg sobie popuscilam,ale zaraz wracam do rezimu;) i jestem jeszcze przed @ wiec apetyty takie ze szok dzis wrabalam frytki...ale trudno,czasem cos mozna wazne by potem wrocic do dietki:) MiMisia pięknie!!! Natalinka - super waga schodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna i jak rybki brały?:) tak jak mówisz NAJWAŻNIEJSZE po takich grzeszkach wrócić na właściwy tor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie w tym piekny karas;) cos kiepsko brały ale za to jaki wypoczynek bylismy 3 h ale odpoczelismy bo od jutra znowu kierat wczoraj padlam po 22 tak jak uwielbiam siedziec do 1,2,3 w nocy w soboty w tyg troche krocej wiadomo tak wczoraj poprostu padlam taki mialam wycisk przez ten tydzien...a teraz pije piwko i mam w pompie potem kontynuacja diety;) oswajamy teraz naszego nowego lokarora świnka morska-Zdzichu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi Zdzichu:D Ja uciekam do łóżeczka !:) Laski jutro wszystkie obowiązkowo muszą się tutaj pojawić!!!!!!!!!:P DOBRANOC ŚLICZNOTKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×