Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

może razem skończymy:P nawet nie wiecie jaki R zrobił się zazdrosny aż niekiedy mam dość... Tak się cieszę,że w końcu noszę "normalny"rozmiar 40 nakupowałam sobie tyle ciuchów:P bluzki takie jaskrawe ze z daleka mnie widać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale mu się nie dziwie :) mój mąż zawsze był zazdrosny. no może skończymy razem :) życzę Ci tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czwartkowo moje kochane chuderlaczki!!!! Milusia,Mimisia-wy moje kochane chudzinki,juz mozna do was tak powiedziec!!!!co to bedzie pozniej,chyba nie znajde odpowiedniego okreslenia!:P U mnie tez fajna nowinka.waga chyba ruszyla.dzis 300 gr mniej!!!dlugo stala i dlatego taka radocha!!!Jak juz bedzie taka waga jak na poprzedniej stopce -68 zaraz napisze!!!!!! Dziewczyny -czekam caly czas na wnusia,wczoraj byl termin,wiec......? Dzisiaj Zumba-hurra,uwielbiam!!!! Dzisiaj mam wolny dzien,wiec zajrze czesciej. Mam mnostwo pracy zwiazanej z wajazdem na Rancho.Tym razem jade razem z moja przyjaciolka ,ciesze sie niezmierni,musze jej wszystko pokazac ,opowiedziec.Niestety zostaje tylko do miedzieli ,ja natomiast zostaje caly dlugi tydzien:D:D:D Sle calusy!!!i do pozniej! Zapraszam do siebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam laseczki :) u mnie dziś na wadze 68,3 kg!!! tak się cieszę... może do następnego tygodnia uda mi się osiągnąć 1 cel :D było by miło. a jak tam mimisiu u Ciebie? paseczki gratki :) fajnie widzieć spadek wagi nawet minimalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moje Ślicznotki akurat wyszłam z wanny:D Zwarta i gotowa na wyjazd!:D U mnie na wadze dziś 73,2kg:(niestety ale liczy się to że mniej:P Jutro już chyba nie dam rady napisać bo wracam do domu z pracy szybko się przebieram i wyjeżdżamy:D oby tylko pogoda dopisała:D Laski a gdzie reszta Naszych ślicznotek?:(wszystkie takie zabiegane czy co:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piatkowo!!!! Mimisku-pieknych i slonecznych dni na urlopie wam zycze!!!!!! Milusia.WSPANIALE!!!!!!JESTEM Z CIE BARDZO;BARDZO DUMNA!!!! u mnie wczoraj po Zumbie "mala wpadka""piwko i pol pizzy 😠😠😠 i [😭 Dzisiaj juz nadrabiam swoje bledy,grzeszki i reka na ❤️ Caluje was i pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja tylko na chwilkę, bo lecę zaraz do pracy :) dziś 68,1 kg ale dostałam okresu więc nie wiem czy waga jest wiarygodna... zważę się więc dopiero po i się zobaczy :) uciekam już. do wieczorka mimisiu udanego pobytu i pięknej pogody paseczki dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie!!!! Mimiska-urlpuje!!!! Miluska -pracuje!!! Paseczki -sie szykuje !!!! tak dziewczynki,powoli szykuje sie do mojego urlopiku.Jade na caly tydzien.Moj A,juz sie meldowal,ze jest na miejscu,aja wybywam jutro rano po mojej pracy.Jade wyjatkowo z moja psiacolka:)Jeszcze nie byla i nie widziala mojego Rancha.Sama jestem ciekaw jakie bedzie wrazenie!!??Niestety zostaje tylko do niedzieli wieczorem.Dobre i to!!! Corcia moja jeszcze nie urodzila,wiec caly czas czekam! Pozdrawiam dziewczyny do .............20.08 2012:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki!!! Witam cie taka !!!! Miluska -milej pracy! Czekam -na wnusia Jasia,juz 2 dni po terminie! Jestem juz spakowana i jutro jade na Rancho z moja przjaciolka,Niestety wraca wniedziele,a mila byc do srody.Na niektore rzeczy nie mamy wplywu-a szkoda! A.juz jest na miejscu. Widzimy sie dopiero 20 sierpnia caluje i papapapapapapahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ślicznotki!!!!!!!!!!:D Wróciłam po burzliwych ostatnich dniach.....:( Po wypadzie nad morze super!!!!ale i grzeszki są a waga poleciała w dół:D Jak w stopce:) a co u Was?????odezwijcie się szybciutko:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane zmieniłam Stopke bo waga 72.2 była przed wyjazdem a dziś rano było 71,6kg. Odezwijcie się laski! Ja mam awarie komputera i pisze z telefonu . A z dieta lecę dalej:) do 55kg to mój cel:D trzymajcie się i czekam na Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ||MimisiA||
podczytuje Was od czasu do czasu i widzę że idzie Ci świetnie, czekam na zdjecia metamorfozy z zapartym tchem i życze dalszych spadków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia wstawie jak dojde do 60kg:) A laski które mnie mają na fb to widzą już dodałam zdjęcia z wakacji i wszyscy którzy mnie długo nie widzieli byli w wielkim szoku:) do mojego celu jeszcze daleko (55kg):) Laski co z Wami gdzie się podziewacie:( Czekam na Was! Ja na pewno się nie poddam za daleko już doszłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak robie mż to i tak wychodzi zawsze wż mysle nad amerykanska, ale nie wiem czy dam na niej rade co myslisz o tej amerykanskiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej dziewczyny mimisia wiszialam zdjecia szok !!!! ty juz chyba nie masz z czego sie odchudzac u mnie na wadze 98 zaraz zmienie stopke nie odzywalam sie bo troche pracowalam i w polsce bylam hehehe bede zagladac buziaki :**********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!w końcu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D Ci też Słonko SUPER idzie!!!!!!!!:):):):):):) no wszyscy mi mówią,że już wystarczy,a ja UPARTA i dążę "chociaż ":P do 60kg:D chociaż wszyscy już teraz mi tyle dają:P A gdzie Paseczki i reszta ślicznotek?!!!!hop hop!!!!!!!!!!wracajcie już z tych urlopów!!!!!!:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) Witam kochane laseczki!!!!! Moj urlop troche sie przedluzyl,ale tyle sie zmienilo!!!!! Prosto z Rancho pojechalam do mojej corci,ktora zostala mamusia po raz drugi mamuska,wiec ja jestem podwojna babcia!!!!! Jas-tak ma na imie! 4.400-taka mial wage 60 cm-taki mial wzrost-hahahaha;) ur.11 sierpien Ciecze sie bardzo!!!! Pozdrawiam serdecznie!!!!wszystkie """"stare dietowiczki"""" i oczywiscie wszystkie """"nowe dietowiczki"""" P.s.-waga sie nie zmienila,taka sama jak na stopce!!!! Mimiska-wielkieeeee gratki,tak dalej!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ślicznotki!!!!:) Paseczki w końcu no i ogromne gratulacje wnusia!!!!urodził się tego samego dnia do mój R:) Ja już mam weekend:):P:) w niedzielę szykujemy kawkę itd dla rodziców Moich i mamy R:) Dopiero teraz będą oficjalne zaręczyny:D Dziś jesteśmy 7 lat razem:) A z dietą okej choć waga stoi w miejscu niestety:(ale kiedyś MUSI ruszyć oczywiście w DÓŁ!:D Trzymajcie się cieplutko!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane wracajcie już na nasz topik!!!!!!!!!!!!!! Mam nadzieję,że się nie poddałyście????!!!:( Czekam tu na Was!Pierwszego września!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane was piatkowo!!!! Zapraszam wszystkie na poranna kawke!!!hahahahahaha Dzis jak zwylke jade do Marianowa,wracam w niedziele wieczorkiem. Odzywam soe wiec w poniedzialek,calusy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane!!!! Co się z Wami dzieje?!!!!!!:( czyżby nasze forum padło????:( jak wasze dietki??? ja właśnie skończyłam szykowanko do jutrzejszych OFICJALNYCH zaręczyn!:D We dwójkę mieliśmy dwa lata temu:P:):P mam mega stres przed jutrzejszymi!(nie wiem dlaczego?:P)trzymajcie kciuki!:D Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dawno mnie tu nie było,ale wracam na dietowe tory ;) Paseczki - - GRATULACJE!!! Mimisia i Natalinka - super Wam waga zleciała :) Ja niestety waga jaka była taka jest,ale miałam przestój.przeprowadziliśmy się,niestety ja straciłam teraz pracę,ale mam nadzieje,ze cos znajde i tak wiecznie w biegu,wiecznie cos i tak to wyglada...Ale do diety mam zamiar powrocic i mam nadzieje teraz wytrwac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alasisa
mimisia zcesc poradz jak schudnac 5 kg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alasisa
witam wszzyskich serdevcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×