Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

Cześć Dziewczyny,widze,że większości z nas życie nie pieści i też się do nich zaliczam. Dietowo wczoraj i dziś póki co w porządku i waga prawie jak przed grzesznym weekendem czyli się stabilizuje i mam nadzieję ruszy w dół. Natalinka to przeprowadzka na lepsze,gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wlasnie ja tak mam 3 sypialnie na gorze i lazienke a na dole living jadalnia i kuchnia na zewnatrz podjazd i trawnik od frontu a z tylu ogrod nie maly. Ale ze sprzedaja dom to agencja mi zaproponowala za te same pieniadze czyli 525 f 3 kondygnacje czyli na dole garaz i salon chyba wyzej kuchnia i nie wiem co jeszcze i wyzej sypialnie i lazienka w sumie to ide we czwartek ogladac ale ogolnie maja byc 2 lazienki i 3 sypialnie salon kuchnia garaz i nie wiem czy jadalnia ale chyba tak jak to 3 poziomy... ale wez to sprzataj A co do rachunkow to na obecnym mieszkaniu mialam za 85dni ogrzewania w zimie(gas) i za 85 dni prądu 515f. tak wiec nie licz na mniejsze rachunki na wiekszym:( ale wiem co to jest mieszkanie we flacie 1bed bo mieszkalam w londynie przez 5 lat a jak sie tu przeprowadzilam to za mniejsze pieniadze mialam caly dom z ogrodem i podjazdem (lepsze zycie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ale czytania miałam :) fajnie:) No tak ile nas tu jest kazda ma jakis problem, mnie niestety problemy finansowo-kredytowe też dotyczą:(- ale cóż trzeba jakoś brnąć do przodu i spłacać.... Jak mam juz dość to staram sie szukać dobrych rzeczy w zyciu i doszłam do wniosku że mam wspaniałe zdrowe dzieci, sama tez jestem zdrowa, mam super rodziców i z tego trzeba sie cieszyć, a kasa- raz jest raz nie ma...... Mjluska-trzyma kciuki!!!!! Czarna-gratuluję!!!!!!:) Ja już wypiłam z trzy kawy, zrobilam dzieciakom obiad, umyłam podłogi, teraz zjadlam twarożek i czekam na m, bo zaraz ma być i jade na rowerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu sie zle czuje dopiero co mi bylo lepiej ehhhh juz nie wiem co mam brac. A co do octu to chyba zrezygnuje niestety a juz sie do tego smrodu przelamalam ale cos mnie brzuchol boli. Przeczekam i zobacze co bedzie dalej a na wage wole nie wchodzic bo strach sie bac:( juz mial byc pierwszy cel ale nic z tego bo przez weekend sie objadlam znowu:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz po pracy,zjadlam ,teraz pije kawke::)Tak sie ciesze jescze jutro do pracy i znowu nalutki urlopik;D;D;D Bierzemy gitarke ,rakiety do tenisa(w tej mojej miejscowosci,gdzie mamy dzialke zrobili pieknr korty i to darmowe)wiec zawsze korzstamy.Przyognisku z mezem troszke razem gramy i spiewamy ,wiec nigdy sie nam nie nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczki, masz dobrze :) :) To prawda, ile nas tu jest, tyle książek o życiu można by napisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ciazy przytyłam 26kg:/ zostało mi jeszcze 8 do stracenia, ale jakos waga staneła mi w miejscu i bez zmian od ponad tygodnia:/ Macie jakies sposoby na taki zastój?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Witam!!!:D Kochane UDAŁO SIĘ!!!!!!!:D R dostał tą pracę dzisiaj do Niego zadzwonili,że pozytywnie zostało rozpatrzone a do tego ja dostaję podwyżkę od pierwszego,ale za to będę w pracy do 16:D Może w końcu pozostanie z Nami ta dobra passa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaniosłam cv, a jutro zanoszę drugie, ale z moim szczęściem wiem, że nic z tego nie wyjdzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mjluska uda się zobaczysz ja trzymam baaardzo mocno kciuki jak do Nas się uśmiechnęło szczęście (a to cud)to teraz MUSI do wszystkich!!!!! Paseczki a jak u Ciebie wszystko już okej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimisiu wiesz jak to jest... mężatka z dzieckiem do tego bez doświadczenia... ale to, że bardzo potrzebuję pracy to już ich nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimisia super wieści :) Mjlusia w koncu coś trafisz. Chciałabym zmienić pracę ale tak mnie eksplatują,że nie mam nawet czasu szukać.. Paseczki,Bilirubinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimisia gratuluje mówiłam , że wszystko się ułoży. ja teraz mam cel isc do pracy i pozwolic sobie na wyjazd do Polski na slub mojego brata proszę Boga o to b.mocno. a tak na marginesie jakie kreacje polecacie dla mnie? bo nie mam pojecia co bym miala sobie kupic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra jakaś... dostałam łupieżu :/ nigdy nie miała, a zmieniłam szampon na sayos. firma się strasznie reklamuje a jest to niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurza mnie moja waga ma kilka miesięcy a jest taka do bani:( postawie ją w jednym miejscu taka waga postawie w innym jeszcze inna od czego to zalezy?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczki:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* mjluska tak to jest w tej pier...Polsce:(wszystko jest do niczego!!! Natalka na pewno się uda i będziesz się bawić na weselu brata!!!:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,Minisku.u mnie dzis wszystko jest ok,zly humor odszedl w sina dal!!! Waga musi zawsze stac w jednym miejcsu i na rownej plaszczyznie-wtedy jest wiarygodna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczki ojjjj dużo lepiej:D Póki co... Nie chce już pamiętać o wczorajszym dniu... R miał być o 15:30 jest po 17 a Go dalej nie ma....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki wiem, że powinien zniknąć. i mąż też dostał :/ jutro idę po normalny sprawdzony szampon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×