Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

natalinko wiem :) jestem fryzjerka ;) ale nigdy nie miałam takiego problemu, a używałam co trochę innego szamponu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chociaż dwa pieczywa chrupkie z pomidorem szczypiorkiem i szynka z drobiu nie wytrzymam do rana:P a może jeszcze biegi dziś zaliczymy,ale cały czas czekam na R jak przyjedzi to kłótnia gotowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasa sobie możesz dodać. mi się zachciało pojeść czego słodkiego :/ mam nadzieję, że tego nie zrobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bym dała. zrób sobie do smaku. możesz dać trochę mleka lub jogurtu żeby suche nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czytam wasz topik od jakiegoś czasu i powiem wam że jestem pod wrażeniem waszej wytrwałości. Czy można się dołączyć? na diecie jestem od miesiąca 5 kg w dół ale to jeszcze nie koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimisia ananas dobry na diete :) a mieszkanko super i do tego jeszcze umeblowane naprawde mi sie podoba a na was 2 jak w bajce :) ja dzis zajadlam sniadanie 3 wasy 1 z serem 2 z szynka z kurczaka i pomidorem obiad sardynki z fasola pozniej jogurt 2 pomarancze i kolacja 2 parówki pomidora i 2 wasy z maslem orzechowym dzis pomalowalam sciany i popakowalam troche i mam wrazenie ze nawe duzo zjadlam hehhe nie chce mi sie liczyc tych kacl :D:D mimisia a teraz tez wynajmujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalinka sporo zjadłaś :) to mi się wydaje, że ja dużo wciągnęłam dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×