Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Anulajataka

Opinie o Dr. Macieju Charazińskim

Polecane posty

Gość DGR
Tak, na pewno tylko pracownicy... a jak ja czytam takie komentarze to tez mi się niedobrze robi :) jak jakiś pozytywne komentarz to na pewno autowpis :) żal... kontaktowalam się w kilkoma kobietami które robiły nosy u doktora przed zabiegiem i każda jest zadowolona! Ale wiadomo czasem coś może nie wyjść, nie każdy chce żeby akurat jego to dotknelo, ale życie bywa okrutne. Aktualnie moja ciocia jest tydzień po zdjęciu gipsu i jej się nie podoba. Ale ja po tygodniu tez jeczalam, i czasem nawet teraz jecze jak mi opuchlizna go wykrzywi, ale jestem 3 miechy po i ma się prawo wykrzywiac. Wiec zamiast wypisywać głupoty o autowpisach lepiej napisać co nie wyszło, bo równie dobrze dla innych takie wpisy mogą być robione przez konkurencję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy nosek
Wiecie co nigdy nie będzie idealnie , ja jestem 4 mce po zabiegu i też jęczę tak samo jak DGR tak chyba porostu już musi być . Szłam na zabieg z przekonaniem , że będzie idealnie , całe życie nie lubiłam swojego garbatego nosa zazdrościłam wszystkim pięknego zgrabnego noska , marzyłam o takim . Uzbierałam kasę i zdecydowałam się na operacj*****ałam się wszystkiego znieczulenia , efektu po, ale tak byłam zdesperowana , ze myślałam uda się na pewno się uda będzie piękny wąski i prosty. Zapisałam się na zabieg , przed tym jednak wydrukowałam sobie 2 zdjęcia ładnych nosów(takich jakie mi się podobają) i poszłam na zabieg. Lekarz zobaczył zdjęcia wybrał jedno z nich i powiedział, że jak najbardziej mi taki nosek zrobi. Byłam ucieszona , pomyślałam sobie nareszcie nie będę miał kompleksów , moje życie się odmieni. I poszłam ,poszłam się „kroić”. Co do zabiegu i opieki nie mam żadnych zastrzeżeń, pan anestezjolog bardzo miły i przyjazny uspokoił mnie przed znieczuleniem , panie pielęgniarki bardzo miłe i pomocne , opieka naprawdę super. Po zabiegu w gipsie czułam się dobrze, naprawdę nos nic nie boli jeden raz tylko wzięłam proszek od bólu głowy , a tak naprawdę nie potrzebowałam żadnego wspomagacza. Było dobrze, cieszyłam się , że się zabieg udał , że się obudziłam i czekałam na efekt końcowy. Gdy pojechała ma zdjęcie gipsy , ciekawość mnie zżerała jak będzie wyglądał mój nowy nos , wyobrażałam sobie będzie piękny. Gdy lekarz mi zdjął gips , dostałam szoku , po prostu szoku wyglądałam okropnie nos strasznie szeroki opuchnięty okropny wstydziłam się pokazać ludziom którzy czekali na poczekalni , widziałam nawet , że trochę lekarz się zdziwił jak zobaczył mój straszny nos, ale co pocieszał mnie powiedział, że wszystko zejdzie że to jest opuchlizna bo nos był piłowany a nie łamany więc dlatego tak wygląda. Powiem szczerze to był dla mnie straszny okres mojego życia prawie nabawiłam się depresji, nie mogłam na siebie patrzeć , unikałam lusterek , moje marzenia o pięknym nosie nie spełniły się . Byłam przerażona swoim wyglądem nos strasznie szeroki opuchnięty i na dodatek malutki widoczny garbek. Płakałam żaliłam się do wszystkich i najgorsze było to , że musiałam z takim wyglądem iść do pracy. Tam to dopiero był horror wszyscy w pracy dziwnie się na mnie patrzyli nic nie mówili ale zerkali na mnie, źle się z tym wszystkim czułam codziennie sprawdzałam w lustrze czy może trochę się zmniejszył, czy może nie jest tak bardzo widoczny, to było straszne. Żałowałam tej operacji , chciałam cofnąć czas oglądałam swoje zdjęcia z moim garbatym nosem i stwierdziła m, że wcale nie była taki zły , że po co ja tam poszłam, miała ładny nos a go tak spieszyłam. To było naprawdę straszne Obecnie jestem 4 –mce po operacji mogę powiedzieć , ze opuchlizna powolutku zeszła, nos naprawdę jest mniejszy i węższy. Nie jest to co chciałam , ale niestety musze się tym zadowolić. Gdybym dzisiaj była mądrzejsza o takie doświadczenie nie zdecydowała bym się na operacje , to co ja przeszłam ze swoja psychiką to tylko ja wiem i moi najbliżsi. Ostrzegam wszystkim nie myślcie , że będzie pięknie , że nos będzie taki jak u modelek ja tak chciałam, ja o tym marzyłam , ale niestety się przeliczyłam . Nie wiem czy to błąd lekarza czy po prostu jeden nos wychodzi lepiej drugi gorzej , nikt tego się nie dowie .Jedna osoba po operacji ma piękny nos , druga płacze do poduszki i dalej leczy kompleksy. Dlatego ostrzegam Ws nie liczcie na to ze będzie pięknie i gładko i nie licznie na nos modelek jak się uda to się cieszcie a jak nie to po prostu macie pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie ,ze operacja nosa za 10 tys albo i drożej nie moze zależeć od szczęściu lub pecha.... to nie rosyjska ruletka.... Sa lekarze , którzy potrafią to robic i sa w tym dobrzy , a sa lekarze którzy robią to tak sobie licząc , ze moze sie jakoś uda a jak sie nie uda to powiedzą ze to nie ich wina tylko nosa... Oczywiście nawet najlepszy chirurg moze sie pomylić, ale powinien zaproponować poprawkę ( po tym poznaje sie uczciwego fachowca) a nie twierdzić ze wszystko zrobił dobrze a ze nos wyglada jak wyglada to juz nie jego wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość now ynosek
Do gościa. Wiesz mi też sie tak wydawało , że to zależy od dobrego fachowca a nie od szcześcia.Jadąc na konsulatecje po 4 mcach od zabiegu do lekarza miałam nadzieję , że powie cos że tak jest źle , ale mozemy Pani zaproponować poprawkę, albo poczekajmy jeszcze jeszcze jest czas na przebudowę. Usłyszalam od lekarza , że nos jets ładny dobry taki musi byc , nie wazne ze jest za szeroki i ma lekki garbek, lekarz powiedział , że pewie to zejdzie i naprawde nie widzi powodów do poprawki. Więc co ja mam biedna zrobić muszę czekać i łudzić się, że naprawde bedzie lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DGR
Dziewczyny, dziś zaczęła mi schodzić opuchlizna z czubka nosa. A wiecie jak? Na środku nosa zapadł mi się mały kawałek w miejscu gdzie było spuchniete od szwów. Normalnie szlag mnie trafił, ale co poradzę, przyciemnilam sobie pudrem i poszłam do pracy ( puder ciemny i korektor idealnie matuja niedoskonałości, możecie sobie optycznie zwezic spuchniety jeszcze nos bądź "wyprostowac"). Ja jak poszłam do doktora i powiedziałam, że podoba mi się nos Rozenek to spojrzał na mnie wzrokiem " puknij się w czolo" i powiedział " niech mi pani nie pokazuje zdjęć, żaden nos nie wyjdzie tak samo jak inny. A co do tych chirurgów, jedna z moich koleżanek siedzi od roku w usa, zrobiła sobie biust, można by myśleć ze amerykanie przoduja w operacjach plastycznych. A po zdjęciach na fb widzę dwie sztuczne odstajace kule na klatce piersiowej, aż przykro patrzec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie racje czytając te wszystkie fora na temat nosów u wielu chirurgów bo chce sobie zoperować nos to tylko dr Charaziński nie ma żadnego złego wpisu lub komentarza. A to daje do myślenia przecież nie ma ludzi doskonałych. To są raczej wpisy piarowców tej kliniki. Może polecicie mi jakiegoś dobrego specjalistę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DGR
Czyżby Charazinski miał najlepiej rozwinięty PR? Lol, przejdz może na inne forum, nie związane z żadnych konkretnym chirurgiem, jeśli nie chcesz mieć do czynienia z żywa reklama. Polecam beauty w Polsce, chociaż w internecie to już nigdzie nie można nikomu ufać :) nie wiem, może dla niektórych to dziwne ze tak bronie doktora, ale robiłam taki wywiad środowiskowy przed operacja, że wiem ze wybrałam najlepiej. A tak w ogóle to najlepszym sposobem jest w poczekalni porozmawiać z osobami po operacjach, chcesz wydać 10 koła to rusz wcześniej pupę i zainwestuj w swój nowy nos nie tylko pieniędzmi ale i zaangażowaniem. Pytasz się; polecacie jakiego specjalistę?, a ja Ci odpowiem Charazinski, ale skąd wiesz czy nie jestem z kliniki bądź z firmy PRowej? :) to jak zakupy przez internet od szemranego sprzedawcy. Mogę Ci tylko powiedzieć, że po mojej operacji dwie osoby wzięły kontakt do doktora, jedna juz jest 2 tyg po zabiegu a druga bd robić piersi. Jestem chyba dobra reklama dla tego chirurga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znalazłam kilka negatywnych komentarzy na tym forum wiec to nie prawda że nie ma złych chyba źle czytacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do DGR. Rok temu byłam na konsultacji u Doktora. Dużo sie naczytalam o nim na tym forum i stwierdziłam , ze moze warto... Podobnie jak Ty chciałam zdobyć kontakt do kogoś kto jest juz po operacji więc tez wymyśliłem, ze moze przyjadą wczesniej i spotkam kogoś w poczekalni i czegoś sie wiecej dowiem... Nic z tego w poczekalni nikogo nie było , a po mnie umówioną była dziewczyna na piersi. Ja akurat po konsultacji nie zdecydowałam sie na operacje u Doktora i teraz czytając to wszystko myśle, ze dobrze zrobiłam. Doktor był nie miły ... a szkoda gadać... Byłam załamana bo nie wiedziałam u kogo mam sie operowac... przez przypadek koleżanka dała mi namiar na innego lekarza w Warszawie ( nie bede pisała do kogo bo napiszecie ze robię reklamę innego lekarza.) Jestem po operacji i jestem bardzo bardzo zadowolona. Nie wiem DGR jak udało Ci sie porozmawiać z innymi pacjentami od Doktora , ja tez próbowałam ale nie trafiłam na nikogo w poczekalni a wystawac pod klinika nie bede całymi dniami .... Pare osób wczesniej pisało , ze zrazilo sie do Doktora na konsultacji , zgadzam sie ja jestem kolejna ktora uciekła i teraz dziękuje Bogu ze tak sie stało bo nie mam takich problemów jak osoby które tu piszą. Operacja nosa to poważny zabieg i trzeba wybrać bardzo dobrego lekarza bo nosa nie da sie zasłonić jak np. piersi a jak ktos czyli Doktor jest opryskliwy na konsultacji to jaki ma byc potem jak operacja nie wyjdzie , powie ze to nie jego wina i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na forum beauty Polska jest mało opini o Doktorze. Najwiecej opini jest na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na forum Beauty Polska , jest mało opini o Doktorze - najwiecej jest na tym forum . Czytając to forum , a szczególnie osoby , które operowany nos ma sie wrażenie ,ze na samym początku fora były same ,,ochy" i ,, achy" a potem jednak pojawiały sie negatywne opinie i jest coraz mniej zachwyconych osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DGR
Na każdego znajdziecie "ochy" i "achy" jak i zle opinie. Ja akurat dwie osoby zlapalam z tego formum, jedna w internecie na beauty w polsce, wymienialam się fotkami itp. Doktor faktycznie był oschly, tak jak pisałam tutaj dziewczynom zaraz po konsultacji. Ale byłam u dwoch innych lekarzy, nad jednym miałam dylemat, bo slodzil aż za bardzo, zero ryzyka, nos wyjdzie pięknie. Tak samo jak oschlosc Charazinskiego to mi ta przesympatycznosc dala do myślenia. Ja się zdecydowałam i nie żałuję. Mimo to, że opuchlizna mi figle płata to jestem naprawdę zadowolona. Jak dużo innych kobiet z którymi rozmawiałam w poczekalni. Chociaż była jedna pani na poprawkę,coś z oddychaniem Było nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest roznica w byciu oschlym a w byciu niemilym i apodyktycznym. A potem Dziewczyny płaczą na forum ze sa nie zadowolone z operacji a Doktor nie chce poprawiać ... Jasne bo Doktor jest przekonany o swojej racji . Jeżeli Doktor jest nie miły na konsultacji i apodyktyczny to nie oczekujmy cudu , ze zrobi poprawkę . Wiele osob wczesniej pisało ze Doktor podczas rozmowy o poprawkę był niemily i te osoby zostały pozostawione same sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DGR
Od początku tego forum przeczytałam tylko o jednej odrzucone poprawce. Kurcze, nie chce mi się juz na ten temat dyskutować, od 3 miesięcy się naprodukowalam, można sobie cofnąć komentarze. Tu są opinie, wiec najlepiej niech wypowowiadaja się osoby, które miały już operacje, a nie sytuacje oceniają osoby zainteresowane. A osoby niezadowolone po 3 miesiącach niech się wstrzymana z opinią, bo nos bardzo się zmienia do roku, wystarczy sobie poczytać wpisy z 2013 roku. A tymczasem pozdrawiam wszystkie noski, oby wasze marzenia się spełniły, a kompleksy poszły w niepamięć! Trzymajcie się, dam znać za pól roku jak końcowy efekt wyszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Gość z 7.21 : Co robiłas w klinice i dlaczego jestes niezadowolona, kiedy mialas zabieg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martawoj
wczoraj w nocy napisałam post i dobrze, że nie zaznaczyłam aby mi powiadomienia na maila przychodziły bo zatkałabym skrzynkę pocztową. Wyjaśniając co do mnie. Ludzie zarzucający mi rolę PRowca kliniki plotą totalne bzdury. Nie stać ich na mnie. Nie życzę sobie tego, aby ktoś zarzucał mi kłamstwa w ogóle mnie nie znając. Piszę i chwalę w tym przypadku bo uważam, że po zabiegu dobrze jest się podzielić swoimi odczuciami. Mechanika samochodowego, fryzjerkę i kosmetyczkę też chwalę jak na to zasłuży. I nikt mi tego nie zabroni. Prawdą jest że nie jest fajne, że nie wszystkim się udała operacja. Ale czytając to wygląda to na kiepską nagonkę i co gorsze szczucie kobiet którym się zabieg powiódł i które o tym otwarcie mówią. Ciekawa jestem ile z tych co szczują faktycznie się operowało. Z nagonką pewnie sobie lekarz poradzi bo obronią go wyniki, albo zadowolone pacjentki. Ale napadanie na ludzi mających pozytywne doświadczenia to już paskudne. Internetowe napinaczki. Idź do kilku lekarzy robiących nosy i popytaj dokładnie o zagrożenia przy gojeniu się nosa. Ja byłam przed zabiegiem u czterech i wiem co się teraz może wydarzyć. Ciekawe czy każdemu wychodzą wszystkie nosy. Bzdura. Zaś co do tak stanowczej negatywnej oceny zabiegu po 4 miesiącach, gdy jednocześnie pisze się że powoli, ale jednak efekt się poprawia to wydaje mi się, że warto jeszcze trochę poczekać. Nie wiem na ile ci sie poprawi, ale posłuchaj tych co już są długo po zabiegu. Większość mówi że potrzeba czasu. Ja słucham i mi łatwiej. Ale niekoniecznie od razu wylewam na kogoś wiadro pomyj. P.s. DGR nie daj się i życzę Ci powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem neutralną osoba która tak obserwuje te dziwne wpisy i większość to pisze jedna osoba. Znam doktora robił mi usta efekt nie powala ale tez nie jest złe ,żeczywiscie któraś z koleżanek powiedziała ze jest opryskliwy i miała racje byłam bardzo zdegustowana prowadzona rozmowa,a najgorsze jest to ze do zabiegu wogole się nie przebrał . Ale za to przystojny i to go uratowało ze się zdecydowałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 2110 a co zajrzysz do zeszytu pooperacyjnego i sprawdzisz kto to taki jak ci wszystko napisze czego zadasz!!!!!! I widać właśnie ze to pracownicy Uni Klinik piszą .pozdrawiam całe Uni Klinik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DGR
ja pier**le... brak słów na was :) juz mnie ch strzela jak to czytam o tych PR owcach i jednej osobie piszacej posty. a niech wam krzywe cycki wyjdą i paskudne nosy, serio, tego wam życzę. Osoby zainteresowane, które chcą zobaczyć efekty sprzed i po mojej operacji zapraszam do pisania na maila dagson.runbunny@gmail.com chętnie pogadam z normalna osoba o tym zabiegu, jeśli takową się znajdzie i zaufa pozytywnym wpisom wpisane przez zadowolone osoby. Zegnam, nie będę tych bzdur czytac. Mój nos jest świetny w porównaniu z tym co było i żadne zazdrosne nierozumne panny swoimi komentarzami tego nie zmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podniecaj się tak JEDNA JASKÓŁKA WIOSNY NIE CZYNI dlaczego mamy pisać tylko o pozytywnych efektach a o tym ze ktoś został oszpecony to ju nie. Od tego są takie fora a jeśli ty tak się bardzo bulwersuja to musisz być bardzo blisko swojego doktora pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Gościa z 22.17 trochę Cie nie rozumiem. Piszesz ze efekt zabiegu ust Cie nie powalil, ale zle nie jest to za co Ty płacisz? A potem piszesz ze Doktor do zabiegu sie nie przebrała ale najważniejsze, ze jest przystojny.... Szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martawoj
Jakbyś nie zauważyła większość z nas pisze kiedy miała zabieg, ale już niekoniecznie co do dnia, tylko zazwyczaj co do ilości miesiecy wstecz !!!! Ja nie wiem kim jest gość który o to pytał/ła, i o co tak właściwie chodziło, ale raczej odebrałam to jako chęć dowiedzenia się więcej o złym efekcie i czasie rekonwalescencji niz chęć sprawdzenia przez klinikę kto bruździ. Przy tej ilośc***acjentów naprawdę wierzysz że kogoś interesuje kim jesteś. Może jesteś prawdziwą niezadowoloną pacjentką, a może i nie. I co mieliby zadzwonić do ciebie i poprosić abyś tak nie pisała?. Daj spokój. w detektywa się nie baw, bo żałośnie wychodzi. A tak na marginesie to może niech osoba która o to pytała napisze o co jej chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DGR
Do martawoj; Wiesz chyba nie warto wchodzić w dyskusję. Zauważ ze te osoby się nawet nie podpisują, aninomowo to wszystko można napisać :) jak nie wierzą w to co piszemy to ich sprawa, niech pójdą do kogoś innego, kto im też dobrze operacje wykona, a nie szukają sensacji tutaj :) a tak przy okazji dobrze zrozumiałam, że robiłaś nos? Mogę wiedzieć kiedy,bo się chyba nie doczytalam. I pytanie na które nie znalazłam tu odpowiedzi, czy też w miejscach gdzie miałaś szwy w środku miałaś długo takie spuchniete grodki? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy na forum jest anonimowy. Co to za roznica czy bedzie napis ,, Gość" cz ,, DGR" czy ,,ABC"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wierze w pozytywne posty, ale negatywne dają tez do myślenia... Ważne jest to czy dany lekarz ma wiecej pozytywnych czy negatywnych opini. Wydaje mi sie, ze słabo wypada operacja nosa u tego lekarza a piersi bardzo dobrze... Każdy ma prawo do swojego zdania i swojego opisu po kontakcie z Doktorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DGR
Różnica taka, że nawet nie wiadomo komu odpisywać :) podałam maila, jak chcesz to pisz mogę Ci nawet zdjęcia wysłać. O to w tym chodzi na takim forum, jestem zadowolona i się podzielę efektami, bo taka operacja to poważna decyzja na całe życie. Koleżanki z wcześniejszych wpisów właśnie tak pomogły mi wybrać chirurga :) ok juz się opanowała, obiecuje więcej się nie podniecać i nie klnac ale nie róbmy w tego forum jakiegoś sądu. Często dziewczyny piszą z ważnymi sprawami, ja sama mam sporo pytań bo ciągle się "goje "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po to sa fora , aby opisywać swoje zdanie. Dzięki temu wiemy ktory lekarz jest dobry i co jest konikiem danego lekarza. Pozwólmy sie wszystkim wypowiedzieć .... Ja przed operacja nosa przeczytałam chyba wszystkie fora o wszystkich lekarzach, ale interesowała mnie tylko Warszawa. Byłam na konsultacji u Doktora ale jednak operowalam sie u innego lekarza tez po opini na forach. Nie napisze dlaczego nie zdecydowałam sie na Charazinskiego bo dostanę po głowie. Czytając to wszystko wierze w każdy wpis i dobry i zły. Moim zdaniem wyniki operacji plastycznych nie mogą zależeć od szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaaabub
Ale się porobiło :D Zaglądam tu od dwóch lat i dopiero teraz doktor wzbudza takie kontrowersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martawoj
Do DGR. robiłam nos w maju tego roku. celowo nie podaję dokładnej daty żeby mnie detektyw nie namierzył :-) nie, z tym co ty nie miałam problemu. ale na słupku od dołu miałam problem bo długo nie chciał mi się zagoić taki mały kawałek pod nosem. Okazało się że malutki fragment szwu przeszkadzał w tym. 15 sekund na leżance i po problemie. A martwiłam się z 2 miesiące. Z resztą na początku to dość często męczyłam telefonami. Teraz się okazuje że to drobnostki, ale wtedy to były dla mnie wielkie sprawy. Wiem że nie byłam najłatwiejszą pacjentką, ale jak już się przekonam do czegoś lub kogoś to na zabój. Dlatego mnie wkurzają te laski. Nie mówię że im wszystkim nie wierzę, ale ewidentnie widać, że ktoś przy okazji komuś szyje buty i robi swój czarny PR. A to podobno my mamy być te od PR :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez wierzę w każdy dobry i zły wpis, ale akurat tutaj mam doświadczenie medyczne w rodzinie trochę moja mama jest pielęgniarka i zapytałam się jej właśnie. biust nie zależy od szczescie, ale nos predzej bo to kość, kości mają tendencje do robienia psikusow, wiedza pewnie te które miały złamana nogę lub rękę :D ja robiłam operacje u szczyta a poprawkę u charazinskiego i tez się naczytalam złych opini na temat nosow u szczyta. po prostu nosy są o wiele trudniejsze do zrobienia i nawet dobry chirurg nie zagwarantuje 100% zadowolenia. Operacje poprawkowa miałam nie calyrok temu i jest OK ale się nacierpialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×