Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ehh niektorzy nie maja problem

Dziewczyny jaką antykoncepcję stosujecie

Polecane posty

Gość gość
Zaczełam teraz przyjmowac tabletki Belara. Ginekolożka mi przepisała, poczytajcie sobie o nich sa naprawde odpowiednie dla tych kobiet dla ktorych wazne jest to zeby nie przytyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisinka
moja kumpela bierze elin i namawia mnie, żebym poszła sobie po nie do gina, ale ja mam bardzo duże problemy z cerą i zastanawiam się czy te mi pomogą powalczyć z krostami, macie może już doświadczenie z tymi tabletkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my stosujemy metodę objawowo-termiczną. Wbrew pozorom jest tak samo skuteczna jak tabletki. Pomagam sobie cyclotestem - komputerem cyklu. dzięki temu sama nie musze się męczyć z interpretacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na ile on wystarcza i czy to jest typowy zastrzyk hormonalny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ważne Diafragma Caya, ktory jest środkiem antykoncepcyjnym przeznaczonym dla wszystkich kobiet, które w sposób naturalny i bezpieczny chcą się zabezpieczyć przed niechcianą ciążą. Polecam Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 lat pigulki- zerowe libido, rozdraznienie, zmiany na watrobie, zakrzepica 2 lata wkladka- ciaza pozamaciczna i operacja, na laporoskopie bylo za pozno, ciaza zagrazala zyciu 3 lata termiczna+ przerywany- jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak nprawde powiem Wam ze warto spróbowac jeszcze czegoś jeszcze a mianowicie Diafragma Caya, ktory jest środkiem antykoncepcyjnym przeznaczonym dla wszystkich kobiet, które w sposób naturalny i bezpieczny chcą się zabezpieczyć przed niechcianą ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolasek
Ja też brałam pod rozwagę kilka różnych metod antykoncepcyjnych. Co do tabletek miałam mieszane uczucia. Natomiast przekonałam sie do wkladki hormonalnej Levosert. Po rozmowie i badaniach hormonów przez mojego ginekologa wiem ze to był dobry krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie stosuje od 4 lat a wczesniej po prostu nie kochalam sie w dni plodne i tyle. Szkoda mi zawsze bylo truc sie hormonami. Od 4 lat kocham sie kiedy chce bo i tak nie moge zajsc w druga ciaże wiec antykoncepcji nie potrzebujemy choc taki z tego plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Debbbieee
Ja po tabletkach i plastrach zdecydowałam się na wkładkę hormonalną. Mam założony Levosert na 3 lata i nie muszę się martwić - tylko kontrola co roku - usg, ale to standrad i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam implant nexplanon, juz drugi raz, na trzy lata spookoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaduuudaaa
Ile kosztuje zalozenie wkladki takiej jak Levosert a ile implant Nexplanon???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nadal stosuje tabletki, bo jak dla mnie sa najwygodniejsze. Plasty sie odklejają i wygląda to dość nieestetycznie. Do antykoncepcji ginekolog polecił mi stosowanie osłony Harmonelli. Chroni ona przed zakrzepica, osłabieniem watroby i innymi skutkami ubocznymi antykoncepcji hormonalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ja też jestem zwolenniczką tabletek antykoncepcyjnych, aktualnie stosuję elin, uważam, że gineklog badzo dobrze dobrał miantkoncepcję bo bardzo dobrze się czuję, nie mam zmiany nastrojów, nie tyję porawiła mi się cera, często dziewczyny mówią że i tabletce można zapomnieć, mnie się to nie zdarzyło, zainstalowałam sobie aplikację różowe lusterko i zawsze pryomina mi o tabletce więc jak się oakzuje na wszystko są sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam tylko prezerwatyw , po każdych tabletkach bardzo zle się czuję . Dziecko jedno ale planowane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej żyć w celibacie jak się kuźwa tak męczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosunek przerywany nazywacie antykoncepcją?! ciemnogród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do ginekologa, poproś o tabletki i po sprawie. No nie zyjemy w ciemnogrodzie, i człowiek nie moze byc tak ograniczany i całe życie być zestresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę Microgynon 21 i nic się nie dzieje, żadnych skutków ubocznych. Chociaż może troszke coś z humorkiem, ale w sumie ja zawsze jestem wkurzona i ze wszystkimi koty dre hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko kalendarzyk i guma jest nieszkodliwa dla organizmu inne świństwa po latach odezwą się poważnymi chorobami!!! Tak nam doradził ginekolog nam bo mąż jest podczas każdego badania ginekologiczne go cipki i wspierał porody nie jestem tępo i zacofana by wstydzić się męża a obcego faceta ginekologa nie! !! Do tego zalecił masowanie piersi po okresie by uniknąć raka! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko kalendarzyk i guma jest nieszkodliwa dla organizmu inne świństwa po latach odezwą się poważnymi chorobami!!! Tak nam doradził ginekolog nam bo mąż jest podczas każdego badania ginekologiczne go cipki i wspierał porody nie jestem tępo i zacofana by wstydzić się męża a obcego faceta ginekologa nie! !! Do tego zalecił masowanie piersi po okresie by uniknąć raka! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks w gumie to jak jeść cukierka przez papierek. Nienawidzę gumy, okropne tarcie, brak tej intymności, naturalności. Nawet jak tabsów nie brałam to i tak w trakcie seksu dostałam stresa i dosłownie złapałam i zerwałam gumę z mojego ptysia i dalej. Kurde nienawidzę prezerwatyw z całego serca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuje NPR Z POWODZENIEM JUZ PRAWIE 10 LAT I MAM 2 PLANOWANYCH DZIECI. Już tak znam swój organizm , ze nie musze mierzyc temp , po prostu sama "czuje" kiedy mam dni płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie tabletki sa jak najbardziej ok, zwłaszcza własnie również wspomniana Belara. Dla mnie to najlepszy sposób na zabezpieczenie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko wgl nie słuchaj tego ze ktos ci wróży ze się rostaniecie. Co ma wiara do miłości dwojga ludzi ? Znam pelno par które nie sa tych samych Religii i żyją szczęśliwie. A z rodzicami narzeczonego musisz porozmawiać tak szczerze. Jeżeli sa wielkimi katolikami to zaakceptują wasza decyzje :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja długo szukałam takiej odpowiedniej dla siebie i to jest wlasnie ten moment kiedy trafiłam na tą własciwa. I mam zamair zapytać o nia mojego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elea33
Ja całkiem niedawno zmieniłam tabletki na wkładkę hormonalną - przeważyły względy zdrowotne - problemy z krzepliwością. W takich przypadkach wkładka jest bezpieczniejsza od tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę nie wiem czy akurat na kazda z nas tak będą działac poszczególne tabletki. Wydaje mi sie ze to wszystko w tej sytuacji jest sprawą indywidualną. Warto o tym porozmawiac z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIe mogę brać tabletek :( I Wam dziewczyny przed rozpoczeciem przyjmownaia radze sobie sprawdzić krzepliwość, trombofilię wrodzoną... rzadko który lekarz mówi o tych badaniach. Dzięki nim można uniknąć zakrzepicy w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakrzepicy przy antykoncepcji*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×