Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ehh niektorzy nie maja problem

Dziewczyny jaką antykoncepcję stosujecie

Polecane posty

na razie cerazette, od lipca mam nadzieję mirenę założyć. na 5 lat spokój będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaSobieMama:)
Yaz, od 3 lat.... skutkow ubocznych zero :) tak samo jak nieplanowanego malucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam bo lubię
Zanim ktos napisze, że wkładka przerywa ciążę to radzę zapoznać się z tą metodą a nie pisać głupoty!!! Poczytajcie na jakiej zasadzie działa. Jagoda jak zwykle wykazała się niewiedzą wyczytaną z głupich gazet;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej wzej, nie pzrerwanie ciazy tylko obumarcie zarodka ale w moim sumieniu to prawie to samo. Nie moglabym zyc w przekonaniu ze co miesiac ronie dziecko. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My stosujemy globulki, czasem połączone z końcem na zewnątrz i jak na razie jeszcze się niespodzianka nie przytrafiła. Polecam, bo ani się nie truję hormonami, ani nie odmawiam sobie przyjemności, które ulatują przy prezerwatywie. Aczkolwiek statystyka nie daje globulkom wysokiej skuteczności, bo z tego co pamiętam to jakieś 70%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad ja to znam moja mala
Ja mam Mirene i jestem bardzo zadowolona. 2 dzieci planowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pani wyej dziekuje Ci bardzo za 70% skutecznosci :P zarty sobie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara Inez z serialu
ja mam miedziankę i jest super!kompletnie jej nie czuje,okresy jak w zegarku,jedynak ja nie potrafię się przełamać i mąż nie kończy nigdy we mnie,za bardzo panicznie boję się ciązy.Mam więc podwójne zabezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkladka napewno nie jest zadnym srodkiem wczenoporonnym - litosci!!! dla mnie wkladka to komfort i brak zmartwien typu zaszlam?a moze nie zaszlam? po porodzie bralam tabletki jednoskladnikowe - non stop mialam schizy bo w kolko zapominalam je wziac o odpowiedniej godzinie i sie stresowalam. poszlam do gina i powiedzialam ze te tabl to nie dla mnie bo zapominam a poziej sie stersuje wiec zaproponowal mi wkladke. z racji tego ze moje miesiaczki byly bardzo skape zalozyl mi zwykla miedzianke (mirene polecil dla kogos kto ma miesiaczki obfite bo powoduje zmniejszenie krwawienia). zalozylam i mam spokoj. ochota na seks jest, nie musze meza "ubierac w gumki" :) , uwazac bo moze cos sie zmieni z cykle po wyjezdzie/wakacjach, cos sie poprzesuwa, mierzyc temperatury i odczyniac innych cudow. no i nie musze pamietac o tym zeby wziac tabletke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Jagoda ... będziemy od lipca się starać o dziecko, więc jak się coś przytrafi wcześniej to tragedii nie będzie, niemniej jednak na moim przykładzie ta antykoncepcja nie zawodzi, a jak ją połączyć ze stosunkiem przerywanym to już w ogóle można mieć pewność jak przy pigułkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczerze kto ci takich głupot naopowiadał..... nie cywilizowane społeczenstwo 30 lat temu takie kretyństwa sobie wyobrażali, po 1 wkladka wywołuje stan zapalny,(lagodny) zmienia kosystencje śluzu w macicy i plemniki na ogół nigdzie się nie przedostana ( na ogół bo nic nie daje 100 % pewnosci) i plemniki się z miedzią nie lubia, więc ich tam nie ciagnie :P idź do lekarza podpytaj nie opowiadaj bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metafora. globulki raczej są kłopotliwe i te 70 % :( trochę mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozarozana
ja nic nie stosuje , od 2 lat, pełny stosunek bez żadnego zabezpieczenia , 4 lata brałam tabletki - yasminelle , już więcej nie chce ich brać, moja kuzynka ma spiralę i ponoc sobie chwali , a z zastrzykami to jak źle zrobiony to jest ryzyko zajścia, ciezko coś poradzić w sumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozarozana
aha zapomniałam dodać że nie jestem ani nie byłam w ciąży , coś chyba mam nie tak z hormonami albo nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozarozana
aha zapomniałam dodać że nie jestem ani nie byłam w ciąży , coś chyba mam nie tak z hormonami albo nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed ciaza ponad 10 lat cilest, po implant, a ze to srodek jednohorm mialam okres przez 3 mies:) wyjelam i wrocilam do cilestu, autorko jezeli Ty bierzesz jednohorm. tabl to implant bylby rowniez dobry dla ciebie. po zastrzykach sie podobno bardzo tyle sa one na 3 mies i nic nie zrobisz jak waga pojdzie w gore a implaqnt mozesz zawsze wyjac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@456
ja od 5 lat stosuje metodę objawowo termiczną ale tak w zasadzie to temperatura nie jest głównym wyznacznikiem. Trzeba czasu by poznać swoje ciało i objawy tzn. śluz, ból piersi, skóra, przetłuszczanie się włosów, drażliwość, te wszystkie objawy u mnie wskazują na okres płodny.. :) dodam tylko, że u nas ta metoda przez 5 lat nie zawiodła ale wymaga wysiłku od obojga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezerwatywy. Higieniczne i bez skutkow ubocznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@456
poza tym mam spokój sumienia i radość z tego, że dobrze znam swoje ciało i sygnały jakie mi wysyła a, że mąż też bierze "udział" w obserwacjach zna moje ciała doskonale co również jest dla mnie mega ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artyleria26
Ja kiedyś brałam tabletki, ale miałam dużo skutków ubocznych. teraz używam cyclotestu do metody objawowo-termicznej. Póki co 2 miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metafora . Wiesz Jagoda ... będziemy od lipca się starać o dziecko, więc jak się coś przytrafi wcześniej to tragedii nie będzie, niemniej jednak na moim przykładzie ta antykoncepcja nie zawodzi, a jak ją połączyć ze stosunkiem przerywanym to już w ogóle można mieć pewność jak przy pigułkach." Nie chce byc zlym prorokiem ale mysle, ze bedziesz miec problemy z zajsciem w ciaze. Jesli po latach stosowania tej "metody" nie zaszlas to marne szanse... bo wiesz 70% w antykoncepcji to bardzo malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elliza23
Ja teraz tak całkowicie powaznie zastanawiam sie nad taką antykoncepcją http://hexanova.pl/ginekologia/caya-diafragma-2/ poniewaz szczerze mówiąc jednak nie chce już stosować tych wszystkich hormonów, które wiadomo jak wpływaja na nasz organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prezerwatywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po urodzeniu trzeciego dziecka od 8 lat mam podwiazane jajowody i mam swiety spokoj, zero stresu, sex- zupelny spontan,luz i komfort psychiczny,polecam kazdemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam implant, super sprawa. Spokój na 3 lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wypowiedzi wyzej: zebys sie nie zdziwila, ogladalam program w ktorym byla kobieta co zaszla w ciaze majac podwiazane jajowody, ginekolog sie wypowiadala,ze ta metoda daje 99,9% skutecznosci,a wiec jest ten 1 % ryzyka swoja droga ciekawe dlaczego nie moga ich przeciac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś , chyba 0,1% a nie 1%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytajcie sobie w takim razie o tej metodzie http://caya.info.pl/ Zawsze własnie warto jest spróbowac, bo moze dla nas bedzie odpowiednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×