Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szerloka holmsa wersja ona

Mój stary mnie chyba zdradza!

Polecane posty

Gość ffffffffffffffffffffffg
a Ty jesteś pewna, że on jeszcze pracuje w tej firmie? skoro miał tam być, a go nie było .. może nagle go zwolnili i boi się powiedzieć albo coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątpie, ma umowe na czas nieokreślony, pracuje tam bardzo długo i zajmuje kierownicze stanowisko, dziś podjade pod jego firme i zobacze czy wychodzi po pracy, w domu zapytam jak gdyby nigdy nic jak w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo macie wspolnych oszczednosci? czemu szara myszka ukrywa narzeczonego, ? knuja cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przykro mi ale wbrew pozorom jestem zaręczona, powodzenia" czyli ma chłopaka! Mam nadzieje, ze to nie z "misiaczkiem" zdazyla sie zareczyc... chociaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sledze twoj watek od samego poczatku!;) dobre... ale nie o historie tu przeciez chodzi;) powodzenia zycze!:) oby cie nie zdradzal.. badz silna! ale niestaty wydaje mi sie ze jednak to bedzie prawda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ta podwozka to b dobry pomysl :D jak zapyta po co to powiedz ze potrzebujesz jakichs nowych kosmetykow, albo jakas wizyta gdzies tam. Pretekst dobry jakis :p trzymam kciuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawiozłam misiaczka na siłownie, śledziłam go po pracy, tym razem grzecznie wsiadł z kumplem do jego auta, ale !! na moją propozycje czy podrzucić go jutro do firmy zaczął gadać, że nie ma takiej potrzeby, że poradzi sobie, że B. ma po niego przyjechać itd, ale będe go śledzić:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pracy brał prysznic, przeszukałam jego portfel i znalazłam uwaga KARTE DO TELEFONU ! Z zupełnie innej sieci, chciałam sprawdzić, włożyłam do swojego ale chciał PIN, wpisałam 2 razy ale błędny, za trzecim razem zablokowałaby się więc nie próbowałam, dziewczyny co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netowa dziewczyna
witajcie...dobrze,że się stopniowo wyjaśnia...pozdrawiam Was babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piasek pustyni
hej czytam od poczatku i troche mnie wciagnelo:) ja bym mu gwizdnela ta karte sim:) zawsze mogł zgubic, prawda? Jakby latał, szukał mogłabyś zapytac, czego tak szukasz skarbie? no i ciekawa jestem co by powiedzial?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam to.
Szerloku są programy do łamania kodu pin. np. CrackLock 3.8.3 spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo żeby wyciągnąć tą karte z portfela i sprawdzić to starczy czasu nawet dziś jak pójdzie się myć albo spać, nie wiem mogę też wziąć jego portfel pod pretekstem braku pieniędzy w swoim i pojechać niby do sklepu po coś, ale ten pin jakoś muszę złamać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piasek pustyni
niewazne sluchaj zawsze potem mozesz sprawdzic czy nie kupil kolejnej karty. Jesli tak to ewidentnie cos kombinuje. A z karta nie wiem ale chyba mozna pojsc do operatora i powiedziec ze zapomnialas pinu i moze Ci go złamią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź mu tą karte gośc ściągnie simloka i już masz go na tacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×