Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szerloka holmsa wersja ona

Mój stary mnie chyba zdradza!

Polecane posty

Gość popieprzona xxx
Nie przypuszczałam, że skończy ten temat tak banalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szerloka hollmsa wersja ona
okazalo sie ze mam nawrot paranoi i mani przesladowczej,ale juz biore leki i jest mi lepiej :) maz przeszukal mi kompa i znalazl ten topik,kazal skasowac mi konto :( powiedzial,ze mam sie opanowac,ze romans z facetem to byl tylko epizod,stad nie znalazlam zadnych dowod zdrady z kobietami.nadal mnie kocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netowa dziewczyna
szerloka to naprawde Ty napisałaś??? jakoś nie daję wiary....pozdrawiam .... babeczki :) PS. co Wy o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieniążki
Wypierdalac już z tym skurwionym tematem o zdradzaniu przez 'starego.'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do netowa
przeciez ona sie zaczernila a ta jest pomarancza. do pieniazki... co cie obchodzi co czytamy? zal dupe sciska ze polotu nie masz? bylo sie uczyc tepaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netowa dziewczyna
sorry masz rację....pozdrówka...uciekam do pracy paaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka z płotka
no ja nie chcę takiego końca tej historii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka z płotka
to nie ona, na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwna ta historia... Myślałam,że inaczej to się potoczy.Trochę zaskoczona jestem i wydaje mi się,że chyba jednak to był jakiś żart lub coś w tym stylu ale z drugiej strony to wszystko tak opisane normalnie "na żywo" że czytając człowiek myśli jakby tam był i w tym uczestniczył... Mieszane mam uczucia i różne myśli. A może ten misiaczek to jakiś tyran...? Prześladuje żonę i robi z niej wariatkę? Krcze sama zaraz wymyśle ciąg dalszy :) W sumie to dziwne żeby lekarz psycholog czy też gorzej psychiatra sam miał problemy z "głową" że tak powiem... ? Trochę to się kupy nie trzyma. No i ten romans z facetem-nie rozumiem absolutnie... Od tego czytania chyba mózg przestał mi pracować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mi powiesz, skąd
TO JEST PODSZYW GUPIE BABY! AUTORKA SIĘ ZACZERNIŁA PRZECIEŻ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mi powiesz, skąd
Szerloka holmsa wersja ona -- oryginalny nick Szerloka hollmsa wersja ona -- PODSZYW :O czytajcie uważniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO NIE NASZA AUTORKA NA BANK. SPRAWDZIŁAM TO. POPATRZCIE JAK NAPISAŁA HOLLMSA!!! NASZA BABECZKA PISZE PRZEZ JEDNO -L- !!! HA HA HA ,MAMY CIĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mi powiesz, skąd
dlatego trzeba go utrzymywać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki,także spoko Ale swoją drogą to Ci NIEKTÓRZY ludzie potrafią niezle kombinować,,,,sama prawie dałam się nabrać. Czekam na dalszy ciąg wydarzeń i info od naszego oryginału :) pozdrowionka kobietki. Świetnie,że jesteśmy czujne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój pierwszy dzień na kaffe...założyłam ważny dla mnie temat,byłam czarna i ktos sie podszył bo ja głupia nie zarezerwowałam swojego nicku...byłam w szoku ,ze tak można:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulajewwq
nie panikujcie :) autorka sie pewnie odezwie tylko po prostu na razie nie mogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta jaki koniec, jaki koniec? Toż to dopiero początek, wczoraj już nie pisałam bo nie bardzo było jak:-D W aucie posiedziałam jeszcze chwile, potem pojechałam do domu bo nie miałam pojęcia gdzie misiaczka szukać, w domu już był, miałam ochote mu pokazać, że wcale nie wsiadał do samochodu kumpla, że kłamie, ale mam za mało dowodów, dziś też jade go śledzić, Szara Myszka się odezwała :-D "Przykro mi ale wbrew pozorom jestem zaręczona, powodzenia" czyli ma chłopaka! Muszę zdobyć jej adres, tylko nie wiem jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerloko
a ty masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×