Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szerloka holmsa wersja ona

Mój stary mnie chyba zdradza!

Polecane posty

Mówie wam ten temat ja założyłam. Szerloka holmsa wersja ona :) ten temat może pojawi się na o2 zaraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxffcvfx
autorko wymyslilaś cos? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Malutka_
radiowóz na sygnale I co z tego,że provo? Fajnie, miło...no może było, dopóki hiszpanin nie przylazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rutkowski w spódnicy
no dokładnie provo czy nie ale czyta się jak najlepszą książkę :) a jak się komuś nie podoba niech się nie udziela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Malutka_
Zapewne powie,że koledze pożyczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxffcvfx
może jeszcze powie, że temu co niby z nim jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxffcvfx
jakieś hasło musi mieć, tzn jak zakladasz gg i zaznaczasz mam już swoj nr, wpisujesz go i trzeba wpisać jakieś hasło, ale może jest opcja,że wyślą na maila to hasło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rutkowski w spódnicy
z tym gg bardzo dobry pomysł.... musisz mieć jego numer i hasło na serwer bo na swoim komputerze być może nie musi go wpisywać bo to gg już tam jest ale na innym czyli Twoim np musisz znać to hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rutkowski w spódnicy
tak wyślą na jego maila jeśli ma tak w opcjach zaznaczone ale zwróć uwagę czy nie ma opcji na tel np bo wtedy by wtopa była jakby mu na tel przyszło hasło z gg, od razu by pokumał o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Malutka_
Ja męża nie zdradzam, ale jakby moje gg poczytał to by na zawał pie*olnął:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może daruje sobie jednak z tym gg i poczekam do jutra, ogólnie jak włącza laptopa gg włącza się samo, a może ma takie lewe o którym ja nie wiem, nigdy nie ingerowałam w zawartość jego komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rutkowski w spódnicy
bo u niego na kompie jest już to gg zapisane i dlatego się samo włącza bez żadnego hasła. Najlepiej byłoby gdybyś dopadła jego kompa. A nie macie teraz lub za niedługo żadnej rocznicy? Może Ci jakiś prezent szykuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz szczesliwsza
Autorko nie trac glowy skoro chcesz zebrac dowody! Kazdy tel, kazde pytanie da mu do myslenia i zacznie kasowac dowody. Zrob to wszystko w taki sposob, zebys w razie czego miala dowody dla sadu i nie stracila oszczednosci. Wszystko musisz przemyslec, sama takze nie zostawiaj sladow, kasuj historie w laptopie itd. Co 2 glowy to nie jedna, jest czas do jutra, mozna pomyslec nad strategia:--)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rutkowski w spódnicy
i dlatego kaska wybyła z konta zapomniałam dodać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Malutka_
Takie tam nie groźne wirtualne znajomości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rutkowski w spódnicy
nie groźne powiadasz _Malutka_ ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Malutka_
Dobra...już milczę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka opowiadaj:-D Rocznice już mieliśmy, urodziny mam w październiku, więc odpada:-D Dziewczyny ratujcie, niebawem ma do mnie wpaść koleżanka:-D Rudowłosa piękność, z bujnymi lokami, pełną pupą i nogami do nieba:P Wygadałam się, że jestem dziś w domu i ma przyjechać, jej piszczący, słowiczy głos słychać już obok furtki:-D Ale najbardziej wkurwiające jest, że nie rozumie słowa nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pewnie będzie trajkotać o zakupach, kosmetykach i że jej mężowi nie staje więc jest coraz bardziej rozgoryczona, dlatego przemknęło jej nawet przez myśl aby poznać młodego, jurnego byczka, który podczas kopulacji zaleje ją falą rozkoszy i namiętności:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×