Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szerloka holmsa wersja ona

Mój stary mnie chyba zdradza!

Polecane posty

Gość to najglupsze co mozesz
teraz zrobic, na pewno sie zczai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz szczesliwsza
Szerloku nie mysl w taki sposob, to Cie tylko zdoluje. Miejmy nadzieje, ze wszystko jest dobrze i ze po prostu niefortunnie poukladalo sie w lancuszek dwuznacznych sytuacji. Jesli nie, to zapewniam Cie, ze nie jeden misiaczek na swiecie, jestes juz w takim wieku (przypuszczam), znasz swoja wartosc i nie pozwolisz z siebie robic chlopca do bicia! Rozmiem, ze latwe to nie jest, wiekszosc z nas to przechodzila i to moze nawet wiecej niz raz, takze im mniej sama stracisz i im szybciej sie pozbierasz sie do kupy, tym lepiej. Wlasny ogrodej jest super, ciesz sie chwila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz nie dobrze
Dziś zrobie z siebie dziwke Krwistoczerwona szminka, paznokcie u dłoni i stóp, kucyk z którego kosmyki włosów będą opadały na twarz, odważna "sucza" kiecka, styl a'la holenderska striptizerka zza szyby, na czerwonej ulicy, poślady na wierzchu, cycki poza obręb sukienki, szpilki na platformie w których pewnie się zabije, fotel, noga na noge, papieros w ustach niczym Hepburn i k**wiki w oczach Patrz i podziwiaj MISIACZKU! kobieto a czy ty nie jesteś za stara na takie coś ? czy zamiast seksownie będziesz wyglądała śmiesznie i żałosnie? cos mi się wydaje ze misiaczek parsknie smiechem na taki teatr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaitak
Ale jeśli nie robisz tego na co dzień może się czegoś domyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz nie dobrze
nie wyobrażam sobie podstarzałej klapichy przebranej jak autorka opisała , nie potrafie tego widzieć , to cos jak ZAMYKAJ OCZY A FU A BLE BO MAMA PRZEBIERA BLUZKE !!! a mam prawie 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam to.
nie przesadzajcie, kto powiedział że autorka jest stara? poza tym, jeżeli nie raz ubierała się tak dla Misiaczka, żeby mu się podobać, to może nie wzbudzi tym podejrzeń ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rutkowski w spódnicy
Poza tym to nie na co dzień. W końcu chce godnie przywitać męża wracającego z delegacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam to.
30 lat to nie jest dużo, na pewno jesteś zadbaną kobietą. gdyby tak nie było, to nie chciałabyś się tak ubrać. to bardzo dobrze, że czujesz się ze sobą dobrze i masz świadomość swojej atrakcyjności. ale ja na Twoim miejscu jednak powstrzymałabym się od takich ubiorów, jeżeli nie ubierasz się tak często. może coś wyczuć. ubierz się tak, jak ubierasz się na co dzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam to.
jeżeli masz to pod kontrolą i niczego się nie domyśli, to jestem jak najbardziej za :-) niech wie, co traci! jeżeli oczywiście Twoje przypuszczenia się sprawdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izzbizz- te radiowe kawały wcale nie są śmieszne :( Do autorki- czytając Cię myślałam że masz min. 50 lat. Mam wrażenie że ten odświętny strój "na sucz" gryzie się z Twoim charakterem, no i niestety facet może się domyśleć że coś jest nie tak. Zrób się na bóstwo ale nie przebieraj się za jakąś dominę razem z pejczem w ręku :) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam to.
Jaqueline naprawdę odniosłaś wrażenie, że autorka ma ponad 50 lat? :-P ja byłam przekonana, że około 30 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam to.
Szerlok czym zajmujesz się na codzień, jeżeli można wiedzieć? :-) podoba mi się Twoja wyobraźnia, styl pisania i pomysłowość :-) byłabyś świetną pisarką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba przez to że pisała "mój stary", "na stare lata" itp. Nie chciałam jej urazić, po prostu takich stwierdzeń używa moja mama, więc miałam złe wyobrażenie o autorce. Mam nadzieje że Sherlock mi wybaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam to.
Szerloka holmsa wersja ona rytuał powiadasz... niewdzięcznik jeden :-) wielu facetów dużo by dało za taką żonę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz szczesliwsza
Zaczynam miec nieodparte wrazenie, ze to jest opowiadanie, gdzie kazdy znas dopisuje kawalek watku:) . Zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzbizz
Czemu mam niby pokretne myslenie? A jesli chodzi o kawaly radiowe to sa to dosc smutne rzeczy, ale smieszny jest fakt jak zdradzajace kanalie sie daly latwo nabrac i jak zostali wyeksponowani. Ja Ty tylko poddaje pomysly autorce - moze cos podobnego wymysli, zeby Misiaczek sie wygadal. 30 lat to wcale nie za stary wiek na stroj "na sucz" z Amsterdamu :-) Zreszta, jak kobieta sie czuje atrakcyjna to i 50 by nie bylo za staro! A tak ogole Sherlock'u to mam szczera nadzieje, ze Mis sie okaze niewinny bo chyba to tej pory byliscie udana para, a Ty nie jestes jakas zimna ryba czy drewniana ksiezniczka, ktora faceta nie zaspokaja, wiec nie ma gosc powodow do zdrady. Glowny powod zdrad to brak seksu albo jak seks jest, ale brak w nim pasji i czulosci. No, chyba, ze ktos jest zdradzaczem z natury... Ale Mis sie nie wydaje takim typem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaale mi narobiłyście apetytu na taką prowokację z moim facetem w roli głównej. Może namówię jakąś koleżankę i pomysł z radiem zrealizujemy razem. U mnie jest jeszcze ciekawsza historia, bo Misiu od jakiegoś czasu, zdegradował mnie z tej pierwszej, do roli kochanki. Dziwnie się zachowuje.. Nagle nie spotykamy się u niego w mieszkaniu(dwa lata temu tam byłam ostatnio, wcześniej codziennie). Pomysł z radiem może być pomocny Czytam od początku i też dawałam autorce tak z 40 lat minimum:D Ma dojrzały styl pisania.. ładny, ciekawy, młodzi nie wypowiadają się w tak fascynujący formą sposób:D Ok, to czekamy dalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to najglupsze co mozesz
ja tez od poczatku czytam i nie dawalam jej wiecej jak 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netowa dziewczyna
pisz szerloka ...fajnie sie czyta...jestem za aby temu skur.. dowalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzbizz
Emigrantka, opcja z radiem o ostatecznosc chyba. Moze lepiej nie igrac z ogniem i zyc w niewiedzy? Ale jak mimo wszystko Cie korci to zrob tak, ze dzwoni radio i mowi, ze razem z (tu wybierz operatora telefonu lubego) robia promocje z kwiatami i jego numer zostal wylosowany. Jak kwiaty wysle do Ciebie to kup sobie w necie bukiet kwiatow i udawaj, ze nic o tym wszystkim nie wiesz. Jak nie do Ciebie - to juz sama zdecyduj co z tym fantem zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×