Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amandaa155

nienawidze siebie !!! juz nie wytrzymuje !!

Polecane posty

co slychac u Ciebie kolezanko ,ktora czasem pije wino ..dawno sie nic nie odzywalas..zagladasz tu jeszcze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdhgfdgbfd
skoncz juz tak marudzic. idziesz na nerwy ta swoja gadka. bedzie mialo to bedzie i nic nie poradzisz !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie rozumiem z tego
amanda skrzywdziłas swoje dziecko a teraz nie krzywdx nas swoja głupotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToIJa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana madzia
hej Amanda dałaś mi link do swojego posta.Mój to http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5278487&start=0 Powiedz czy czujesz się lepiej? Ja po przeczytaniu wszystkich wypowiedzi dziewczyn czuje się lepiej. Zawsze trzeba mieć nadzieję, że nasze Dzidzie będą też zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko po co te obawy?
twojemu dziecku nic nie jest!! kobiety które piją w ciąży mogą mieć chore dzieci ale ty?? ja paliłam i piłam w pierwszych tyg ciąży, miałam przeczucie że zaszłam ale też miałam mieć okres w tym czasie i wszystkie objawy były typowo na okres i zabalowałam to była moja ostatnia impreza alkoholowa bo 3 dni później zrobiłam test i poszłam do lekarza był to 5tydz, teraz moje dziecko ma rok, urodziło się zdrowe o czasie, oczywiście od razu rzuciłam palenie! powodzenia i przestań się martwić bo większość kobiet nie wie o ciąży na tyle szybko żeby uniknąć alkoholu w pierwszych tygodniach, zresztą dziecko jest wtedy jeszcze bezpieczne dopiero potem można zaszkodzić piciem i paleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to bylo do 6 tyg ciazy ,a imprezy czesto , a za kolnierz nie wylewalamdodam ,ze .W tym czasie alkohol bardzo mi smakowal ..a teraz bardzo sie zamartwiam i cala ciaze mam zmarnowana :-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakiej wielkosci urodzilas dzidziusia ?? pytam tak z ciekawosci ,bo moje to maluszek bedzie raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko po co te obawy?
4,05kg 59cm zdrowy chłop, a do około 6 miesiąca ciąży rozwijał się jak przeciętne dzieci nic nie zapowiadało większego dziecka bo jesteśmy raczej niscy, potem przyśpieszył i taki wyrósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak autoreczko, twoje dziecko przez twoje zachowanie będzie miało twarz na dupie, nie wytworzą mu się oczy ani ręce. To będzie jedna, wielka masa ze skóry. Martwa masa. Takiej odpowiedzi oczekiwałaś histeryczko, to ją masz. Współczuje dziecku pojebanej matki. Pewnie jak się urodzi, to wsadzi je w gumową bańkę, aby je chronić od powietrza, bo gdzieś kurwa w Afryce dziecko od powietrza się rozchorowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co te obawy autorko?
falvit mama brałam od około 4 miesiąca wcześniej lekarz nie kazał, wyniki krwi miałam ok nie rzygałam, a kwas foliowy od razu jak sie dowiedziałam brałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamnda
Twoje dziecko nie będzie miało fas ono będzie miało adhd jak nie przestaniesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niussa
Ja to współczuję dziecku że mu matka tyle stresów przez całą ciążę fundowała. Ale cóż, pielęgnujesz swoje schizy zamiast myśleć o tym jaki ma to realny wpływ na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci z fas rodza sie jako wczesniaki ,a ja jestem w szpitalu z zagrozeniem porodem przedwczesnym ,mam rozwarcie 2 cm i nakaz lezenie ..dziecko w 34 tc wazylo 2 kg czy to fas ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dxgdg
oddaj dziecko do adpopcji bo jestes nienormalna i musisz sie leczyc. nie jestes w stanie zajac sie dzieckiem bo sama potrzebujesz pomocy!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania8301
Hej Amanda i jak? Mam ten sam problem, piłam do 7 tygodnia ciąży spore ilości i też się boję. Jak dzidzia? ile ważyła przy porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amanda sama w potrzebie angażowała rzesze forumowiczek ,a sama pomocą nie chce służyć .Mam nadzieję że urodziła zdrową dzidzię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×