Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amandaa155

nienawidze siebie !!! juz nie wytrzymuje !!

Polecane posty

czesc Kochama ;-) wierze ,ze bedzie dobrze,bardzo wierze,musi byc !! ale jestem strasznie rozbita psychicznie:-(:-( naprawde masz taka znajoma?? i ok z jej coreczka ?? ale czesto pila ?? czemu dopiero w 3 m-cu sie dowiedziala? bala sie tez ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsjdvcrdjdvc
dowiedziala sie dopiero w 3 bo przez pierwsze 2mies miala plamienia i myslala ze to okres dopiero potem poszla do lekarza i jej powiedzial ze jest w ciazy a krwawic mozna nawet pierwsze 3mies. nie ona sie nie martwila wogule chyba nawet sobie sprawy nie zdawala jakie moga byc konsekwencje ale na szczescie wszystko dobrze sie skonczylo. zreszta sama pomysl ile alkoholiczek i narkomanek rodzi zdrowe dzieci. powinnas porozmawiac z jakims dobrym lekarzem napewno by cie uspokoil. ja tez sie denerwuje ale wierze ze wszystko bedzie ok. nasze prababki rodzily w czasach gdzie nie bylo witamin nikt nie wiedzial nawet co to kwas foliowy opieki zdrowotnej i usg tez nie bylo a jesna dzieci rodzily sie zdrowe . my mamy to szczescie ze mozemy brac witaminki, dobrze sie odrzywiamy a to ze cos tam sobie wypilas i to nie wiedzac nawet ze jestes w ciazy nie swiadczy o tym ze urodzisz dziecko z fas. musialabys byc nalogowa alkoholiczka i hlac jabole pod mostem z zulami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsjdvcrdjdvc
daj znac jutro jak na usg bylo i co lekarz ci powiedzial. ja mam wizyte na srode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToIJa
Autorko, pisalas ze srednio zdrowo jesz, a co np dzisiaj zjadlas? Przepraszam za takie pytanie, ale sie od 2 dni zastanawiam czy ja nie jem za malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam apetytu prrzez nerwy ,nie moge jesc ..zkadlam 2 banany rano,pozniej 2 kromki chleba,pozniej jogurt,nie mialam checi ns obiad wiec nie jadlam i wieczorem 3 kromki chleba...bardzo marnie ,ale nerwy mnie zabijaja i zoladek do gardla przyssiewaja:-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cala noc przeplakalam.wykoncze sie do porodu !!!! co ja mam robic?? gdzie szukac ukojenia ?? jak pozbyc sie poczucia winy w sobie ??? nie dam rady !! boje sie ,ze w koncu sobie cos zrobie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam juz takie mysli ,ze chcialabym aby to sie skonczylo ,caly ten koszmar ,ktory sama sobie zgotowalam ,mam mysli aby to zakonczyc ,z drugiej strony szkoda mi tego maluszka ,bo on napewno mimo wszystko chcialby przyjsc na swiat ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly czas mam mysli samobojcze ,ale wciaz jeszcze cos trzyma mnie przy zyciu ,ale jak dlugo ?????? prawie nie wychodze z domu ,zamknelam sie w sobiie ,malo jem ,malo spie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyMis
Kobieto, to juz nie sa zwykle nerwy. Masz depresje. Lykasz kwasy dha? moze masz niedobor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lykam zadnych kwasow narazie, to wszystko przez zadreczanie sie ,poczucie winy ,ktore mnie zabija !! nie mam sil ,nie wiem jak sobie poradzic z tym ,boje sie ,ze skrzywdzilam maluszka na cale zycie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyMis
nie skrzywdzilas, ale mozesz swoim stresem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale TY tego nie mozesz mi zagwarantowac ,nikt nie moze...boje sie tego fas bardzo ,odbiera mi cala radosc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyMis
Kobieto, ja nie znam nikogo kto nie robilby na poczatku zakazanych w ciazy rzeczy. A to alko, a to leki, a to fajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja pilam czesto ,wiesz jakbyh to bylo raz,czy dwa to nawet bym nie myslala ,ale ja pilam przez caly miesiac w sumie z 15 razy w ciagu miesiaca ,czasem wodka,czasem kilka piw ,a do tego papierosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyMis
A wiesz jak destrukcyjnie na dziecko dziala stres i zle odzywianie? Na pewno bardziej niz ten alkohol, ktory pilas na poczatku, gdy zarodek jest jeszcze chroniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarodek jest chroniony w tyg pozaplodnieniu ,czyli do 4 tyg ,nastepne 2 tyg juz nie ,a ja nastepne dwa tyg tez pilam i to wiele razy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc jest chroniony 2 tyg po zaplodnieniu ,a ja pilam 4 tyg po zaplodnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyMis
a ja czytalam ze 4 po zaplodnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszedzie pisze ,ze 2 po zaplodnieniu ,ale dzieki ,ze starasz sie mnie tak pocieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyMis
a czujesz ruchy dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsjdvcrdjdvc
o ktorej idziesz na usg ? porozmawiaj z lekarzem powiedz mu co czujesz i jak sie zadreczasz napewno cie uspokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsjdvcrdjdvc
powinnas zaczacz brac magnez dobrze dziala na stres bo przy twoim podejsciu wykonczysz sie i dziecko psichicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usg mam ok 17 ,porozmawiam z nim napewno o tym wszystkim ..dzieki dziewczyny za wsparcie :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyMis
Powinnas sie cieszyc, ze zobaczysz maluszka, ja mam dopiero za miesiac i sie nie moge doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junn
idź do psychiatry bo ten stres jaki fundujesz dziecku szkodzi mu bardziej niż to czym się zamartwiasz. Sama sobie nie poradzisz -wpadasz w jeszcze większy dół. Potrzeba ci pomocy fachowca -psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo sie boje ,bardzo ,ze z mojej winy to bedzie ,ze ja tak zaszkodzilam,mam takie wyrzuty sumienia ,ze ciezko mi sobie poradzic ze soba !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×