Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

red-lady

DIETA JOGURTOWA zapraszam ! (od 14 maja 2012)

Polecane posty

witam was moje piękne:) i mamy upragniony weekend:D dziś rano weszłam na wagę bo nie mogłam się oprzeć - ona tak leżała i patrzyła na mnie hehe:) weszłam i zobaczyłam 69.2kg - spadek jest - w końcu!!!!:D zobaczymy czy się utrzyma do czwartku:) red lady - trzymam za ciebie kciuki!!!!!!;) odpocznij przemyśl przez weekend i widzę cię w poniedziałek:) a jak nas czytasz to napisz od czasu do czasu co u ciebie :) smutno tu bez ciebie. motylku - mam nadzieję że dzisiaj samopoczucie lepsze i że córcia spokojniejsza. zaliczyłam już owsiankę a na reszte dnia nie mam pomysłu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam..ale tu dzisiaj pustki..wpadłam tylko na chwilkę żeby wam powiedzieć że trzymam się dietki..moja córcia całą noc płakała i była niespokojna..byłam z nia na pogotowiu bo już nie wiedziałam co począć..wszystko jest ok i powiedzieli że na ząbki to za szybko ale jak ją karmię to przerazliwie płacze i nie chce jeść..a gardełko ma zdrowe..teraz zasnęła w werandzie..mam nadzieję że jak się obudzi to będzie inaczej..jestem po prostu wykończona ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo gdzie sie podziewcie ? Co u was dzis na obiadek? :) Ja wlasnie wracam ze szkoly, jestem glodna jak wilk a jeszcze musze isc na zakupy bo w lodowce echo zeby wybija hehe :) na obiadek nie wiem co przygotowac.. ;) Meldowac sie prosze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek - trzymaj sie dietki, ja tez sie trzymam - ale jak dotychczas jadlam sniadanie tylko :( jeszcze z godz mi zejdzie na zakupach. Oj to mala dala w kosc tej nocy :( mam nadzieje ze jej przejdzie jak sie wyspi I wszystko wroci do normy... :) buzka kochana - I ty odpocznij jak mala spi. Wybieram sie dzis do znajomych na grilla, a tam mnostwo pulapek bedzie czychac na mnie :( nie za bardzo chcialam jechac no ale moj nalegal. Przygotuje sobie piersi z kurczaka I salatke warzywna, I mam zamiar tylko tego skosztowac. Bede twardzielka I asertywnie odmowie wszystkiego innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co za weekend pełen pokus.. Wczoraj imieniny teściowej, dzisiaj imieniny babci i cały dzień na działce.. grzeszyłam od cholery, ale w pn już się biorę na nowo. Motylku współczuje. 3maj sie i oby mała dała dzisiaj spać. Moja padła po działce, a wczoraj spała od 22 do 6 rano ciągiem więc i ja wypoczęta :) Dzielna dziewczyna z Ciebie :) Blackberry - Ślicznie się trzymasz uparciuchu :) Ciekawe jak na grillu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red lady- grzesz poki mozesz bo od poniedzialku bedziemy cie pilnowac ;)) moja corcia juz troszke lepiej..moja zazwyczaj spi cale nocki..tylko gorzej jesli jej cos dolega ;/ mam nadzieje ze jutro bedzie o wiele lepiej.. teraz troszke odpoczywam po calym dniu..czekam na czwartek ;) ciekawe co zobaczymy na wadze.. Blackbery-dzielnie sobie radzisz ;) oby te mega pokusy cie ominely..no ale jak na grillu to jakis maly grzeszek to nawet wskazany heh :-) a gdzie podziala sie nasza smart girl?? Pusto tu bez ciebie kochana :/ zakupilas dzisiaj balsam?? Ide pomalowac paznokcie i spac. Szybciej zleci mi nocka i mezus wroci do domku.. Dobrej nocki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się z samego rana ;-) Jeśli u córci jest lepiej to i ja mam lepszy humor ;) pewnie pomogło to co zapisali na pogotowiu.dzisiaj spała do 5,,ale to i jak lepiej bo poprzednią noc malo co spała.. Dzisiaj za oknem pogoda taka w miarę. ważne tylko że nie pada..na pewno wybiorę się po obiedzie z malutką na spacerek..dzisiaj planuje sobie ustalić menu na cały tydzień..wtedy bedę wiedziała czego mam się trzymać i jak rano wstanę to nie będe musiała zastanawiać sie nad posiłkami na cały dzień..zobaczymy czy taki plan zda u mnie egzamin.. Zaparzyłam sobie przed chwilą zieloną herbatkę..u mnie na śniadanie- pewnie standardowo owsianka ( tylko do płatków dodaję jeszcze otreby pszenne ) II śniadanie-pewnie z dwa mniejsze pomidorki.. Obiad- rosołek z ciemnym ryżem. Podwieczorek-jogurt naturalny lub jakaś sałatka natomiast kolacja- serek wiejski..i to pewnie będzie na tyle.. Blackbery-i jak po grillu z pokusami- zadowolona z siebie?? Wszystkim życzę przyjemnego odpoczynku i grzecznego dietkowania ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie właśnie myśle ze jeśli znajde czas to poczytam troszke o zdrowym odżywianiu..może wyczytam jakieś nowinki to się z wami nimi podzielę ;-) Myśle także nad tym aby zmobilizować sie do dłuższych ćwiczeń..jak byłam przed ciażą na diecie to ćwiczyłam codziennie po godzinie.przyzwyczaiłam się wtedy do tego i było to dla mnie normalne.. A właśnie kobietki mam takie pytanie- odchudzałyście się już kiedyś? jeśli tak to na jakiś konkretnych dietach?? i jakie były wasze osiągnięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was moje kochane:) po grillu ok, tak jak pisałam wziełam ze sobą piersi z kurczaka i sałatke grecką i tego sie trzymałam:D jedynie co spróbowałam odrobinke kaszanki z grilla, ale dosłownie łyżeczkę, i małą lampke winka czerwonego wypiłam. byłam kierowca wiec nikt mnie nie namawiał na zadne drinki itp :D jestem dumna z siebie. wczoraj mało co zjadłam przez caly dzien, ale dzisiaj nadrobie:) juz jem sniadanko owsianka z borówkami i malinami, na 2 snd 2 jajka i sałatka warzywna na obiad planuje miseczkę rosołku z brazowym ryzem na podwieczorek pewnie owoc jakis a na kolacje nie wiem jeszcze, może tunczyk z papryka? :) red lady - w poniedziałek widzimy cie tutaj pełna motywacji i siły:) wiemy ze dasz radę:) motylku - ciesze sie ze corci twojej przeszło, ja byłam na diecie MŻ okolo roku temu, jadlam praktycznie to co teraz jem, cwiczyłam co 2 dzien na siłowni plus basen po siłowni. czułam sie reweracyjnie, udało mi sie zejsc do wagi 66 kg z 76 kg no ale po diecie pilnowałam sie, z siłowni zrezygnowałam a później juz jadłam wszystko no i cholerne słodycze... 4 kg wróciło mi ale teraz też sie nie poddam!!:) poczytaj poczytaj o zdrowym odżywianiu, ja tez mam taki zamiar:) a menu na cały tydzien to bardzo dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blackbery- gratuluje silnej woli ;-) widzę że na obiad mamy dzisiaj to samo ;) ja już sobie przygotowałam rosołek..po obiadku jak mąż pojedzie do pracy ruszam z córcią na spacerek..nie ma przeciw wskazań żeby nie mogła pójść na dwór więc skorzystamy z pogody..potem może odwiedzimy teściów..a wieczorem planuję zabrać sie za ćwiczenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laski :) Już z rana byłam w biedronce na zakupach i jest straszna duchota na dworze :) Ja od jutra startuje, dzisiaj w sumie też w miarę dietetycznie, na śniadanie - 1 tost, II- herbatka zielona + cukierek, obiad ryba + mizeria z jogurtem naturalnym plus ziemniaczek a na podwieczorek jestem przygotowana na koktajl truskawkowy. Ja jak wiecie byłam na kopenhaskiej i tylko zdrowie straciłam, a takie zwykle diety ograniczające ciągle były.. 3 dni diety i tydzień bez diety i tak co jakiś czas więc żadnego efektu praktycznie nie było.. Blackberry- gratuluje silnej woli.. mam nadzieje ze i ja ją będę od jutra miała. Motylku - pogoda świetna więc korzystajcie dziewczyny :) Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rad lady- w końcu do nas wrócisz ;) czekamy już na ciebie z utęsknieniem ;)) Słodzik i smart girl- gdzie się podziewacie kobitki?/ meldować się tu zaraz ;)) heh.. Poczytałam sobie troszkę i teraz uciekam od komputera.. Życzę miłego popołudnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki:) ❤️ nowy dzień - nowe możliwości:) u mnie dzis na sniadanko owsianka i sok pomarańczowy - świeżo wyciskany. na 2 snd jogurt do picia, lunch kanapka z chlebka razowego, plaster szynki z kurczaka, no i standard - sałata pomidor ogórek i rzodkiewka. na podwieczorek owoce - jabłko i troszkę malin. na obiado kolacje - gotowana pierś z kurczaka z świeżymi warzywkami. red lady - widzę cię tutaj już od rana i nie ma ze boli;) zaczynamy znowu:) podaj aktualną wagę i startujemy:) cieszę się bardzo że do nas wracasz pełna energii:D motylku - czy coś znalazłaś wczoraj o zdrowym odżywianiu? plan diety ułożony na cały tydzień? jeśli tak to podziel się z nami:) kika, słodzik i smart girl - a wy gdzie się podziewacie? proszę sie tutaj meldować:) i jak u was weekend? bez pokus? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Przepraszam za nieobecność ale weekend miałam szalony :D Poza tym Mężuś w domu więc czasu na internet brak. Oczywiście pokus mnóstwo. W sobotę na urodzinach zjadłam pół kawałka tortu, a wczoraj były lody...przepyszne :) Na pewno większość kalorii spaliłam budując szałas (2,5godziny), biegając z synkiem, grając w kosza itp. Piękne, długie paznokcie się ze mną pożegnały... no ale jak ma się 2 synów, to trzeba się z tym pogodzić :) Dziś na śniadanie serek z otrębami owsianymi i kaaaawa :) W nocy była okropna burza, nie mogłam wcale spać... Obiecuję sobie w tym tygodniu grzecznie dietkować :) Do wakacji został mi miesiąc a sadełko się buja ;) Motylku, balsamu w końcu nie kupiłam ale dziś to uczynię :) Co do odchudzania, to ja po pierwszej ciąży startowałam też z 75kg i schudłam do 62kg. Na początku z 5kg na dukanie ale skutek był marny, jojo. Później po prostu zdrowo jedliśmy całą rodziną żeby nic mnie nie kusiło. Miałam umowę z Mężem żeby słodycze jak musi jadł w pracy i mnie nie kusił. Oczywiście raz na jakiś czas robiłam lekki deserek i jakoś kg same poleciały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smart girl - witaj :) milo cie widziec :) musze powiedziec ze dopiero dzisiaj zakwasy ustapily po piatkowych cwiczeniach i dzisiaj cwicze też zabieram się do cwiczen:) mam nadzieje że z 5 powtorzen uda mi się zrobic :) czy ty też bedziesz dzisiaj cwiczyc? A zapomnialam że z silownia musze się wstrzymac jak na razie :( i nie zapisalam się jeszcze- ale to zrobie na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) Ja już po ważeniu :) Po tych wszystkich wybrykach tylko 0,2 kg przytyłam wiec ważę 72,2 (stopka zmieniona) i zaczynam wszystko od nowa i proszę o wsparcie :) Póki co poranna kawka :) A śniadanie płatki fitness z mlekiem w kubeczku :) Moja siostra tez się odchudza od dzisiaj i startuje z wagi 79,3 :) W czwartek również się zważę żeby zobaczyć czy coś tam drgnie do tyłu czy nie :) blackberry- Oj oby mi ten zapał nie minął. Póki co pełna determinacja, jak przy zakładaniu topicu :) smart girl - i ja miałam długie piękne paznokcie, ale teraz boję się o maleńką że ją zadrapię. A pokusami się nie martw troszkę nie zaszkodzi :) Mąż dzisiaj po 2 tyg urlopie wraca do pracy i pogoda jest straszna, aczkolwiek przeciera się słoneczko. Miłego dnia i będę meldowała co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red lady - welcome back :D. Ciesze się ze znowu jestes z nami:) jaki plan dietki na dzisiejszy dzien? Przylaczasz się do cwiczen dzisiaj? :) a moze ktoras z was się dolaczy? A tak poza tematem...Caly czas trabia w mediach o tym chlopczyku z Bedzina :( jakj slysze o tragedi dziecka - w dodatku jak rodzice zabijaja, katuja dwoje dzieci to aż mnie sciska w sercu i ryczec mi się chcę :( gdzies tam jeszcze w polsce zwloki matki i dziecko znalezli w stawie :( no i ta wasniewska chodzi wolno, pewnie uniknie kary... :( i gdzie tu sprawiedliwosc :( ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackberry - nie ma sprawiedliwości. A właśnie.. jak Twój egzamin ? :) Co do ćwiczeń - zobaczę, może trochę brzuszków wieczorkiem ? Zobaczę jak znajdę czas. Na śniadanie była jednak 2x waza z szynką i pomidor bo szynka była w lodówce i musieliśmy ją dokończyć. Płatki mogą postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red lady- Egzamin, nie najgorzej mi poszedl ale zobaczymy. Wyniki maja być za okolo 6 tyg.:) jak wroce wieczorkiem biore się za cwiczenia bo sama dietka nie pomoze mi pozbyc się tluszczyku z brzucha i ud.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do swojego pierwszego celu czyli 70 kg mam 2,2 kg do zgubienia. Myślę że dam sobie na to troszkę więcej niż 2 tyg.. zakładam ze do 15 lipca pozbędę się ich. A może waga mnie zaskoczy ? :) Mała się bawi karuzelą a u mnie czas na green tea :) W czwartek idę na 2 szczepienie z małą ciekawe jak je zniesie.. Swoją drogą tylko dzisiaj i w środę mam luźne dni bo reszta niestety zabiegana Jak maz miał urlop to mi dużo pomagał i odpoczęłam sobie więc ciężko mi się teraz przestawić i mam lenia he :) Motylku a Ty kiedy masz 2 termin szczepień maleństwa ? Jakimi szczepionkami szczepisz jeśli mogę wiedzieć i jak mała zniosła pierwsze szczepienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red lady, to ile miesięcy ma Twoja pociecha? Myślałam że w wieku mojej, bo pisałaś już że jabłko dajesz.. A teraz że 2 szczepienie, które powinno się robić 3-4miesiąc. Zamotałam się :) Blackberry, ja dzisiaj też zamieram chociaż 5 serii zrobić. Do tego jak zwykle z 200 brzuszków różnego rodzaju :) Zakwasy po ostatnim trzymały mnie 2 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała 3 lipca skończy 4 miesiące :) Ja wszystko wcześniej zaczęłam dawać. Kaszę (na noc) taką swojską gotowaną z kaszy mannej na wodzie i jabłuszko dostała już jak miała 3 i trochę miesiąca :) A Ty jakie dawałaś szczepionki i ile ma Twoj synek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj na obiad szklanka barszczu białego domowego z kawałkiem chudej kiełbaski i jajkiem. Gotuję na kiełbasce wersję light bo mój nie lubi tłusto jak gotuje się np na boczku. Wyczytałam że czysty barszcz ma ok 60 kcal + kawałek kiełbaski i pół jajka (40 kcal) to na pewno wyjdzie ok 200 kcal. II śn - dwie małe brzoskwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red lady, to bardzo wcześnie, ja bym się bała że popsuję metabolizm dziecku. Moim zdaniem to nierozsądne. Mój synek dziś kończy 5 miesięcy :) Szczepię go Infanrixem Hexa, tak jak szczepiłam starszego synka. Znosi całkiem dobrze te szczepionki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smart girl każdy robi jak uważa. To 6 w1 czy 5w1. Ja małą szczepię 6w1 i pierwszą dawkę przeszła super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hexa czyli sześć :) Dzieci karmione piersią mogą być na samym mleku pół roku. Na modyfikowanym rozszerza się dietę po 4 miesiącu wtedy układ pokarmowy jest gotowy na przyjęcie czegoś więcej niż mm. A ja wychodzę z założenia, że nie jestem mądrzejsza od sztabu lekarzy i innych specjalistów i stosuję się do ich zaleceń. Masz rację, każda mama robi jak uważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez infanrix hexa ale ja jeszcze dodatkowo szczepilam mala na rotawirusy i pneumokoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie wiem skąd Twoje pytanie o to czy szczepionka jest 5w1 czy 6w1.. nieważne. Motylku, melduj się i pisz jak tam Twoje Maleństwo. Mam nadzieję że dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×