Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

red-lady

DIETA JOGURTOWA zapraszam ! (od 14 maja 2012)

Polecane posty

Witam wszystkich ! Jestem młodą mamą która w sierpniu będzie miała własne wesele i musi schudnąć kilka kg ;) Wybrałam dietę jogurtową gdyż już kiedyś na niej byłam i bardzo mi odpowiada. Wtedy schudłam 4 kg w niecałe 2 tyg. Bardzo chaiałabym powtórzyć efekt. Razem raźniej więc zapraszam :) Startuję z 76 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBerry299 !
powodzenia,bo ja chudnąc nie mam z czego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolliza
Nie przejmuj się głupimi wpisami. Widać jest kupa ludzi którym się nudzi albo nie mają własnego życia i wypisują głupoty. Ja trzymam kciuki, sama co prawda się nie dołączę bo jestem na innej diecie, ale życzę powodzenia i wytrwałości. Najważniejsze to zdecydować się na dietę w która wierzymy i jemy na niej produkty które lubimy:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na czym polega ta dieta? Przez cąły dzień tyolko jogurty? W owocowych jest masa cukru - po co Ci to? To jak bym wolała pic jogurty naturalne, alebo naturlane zmiksowane samodzielnie z owocami (np. z mrożonki) - wtedy masz pewność, ze cukru nie zjadasz. A do tego wtedy można cos jeszcze skubnąć oprócz jogurtów, np. jabłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie tylko same jogurty. Do tego dochodzi twaróg (np ze szczypiorkiem), wszystkie owoce i warzywa, maślanki i kefiry. Nie jest tak źle. Dzięki za wsparcie szukająca motywacji. Będziemy się wspierać wzajemnie i na pewno kg polecą w dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście mam blender i będę robiła sobie różne koktajle z owoców i jogurtu naturalnego. Same jogurty byłby katorgą i nigdy bym się nie zdecydowała na dietę gdyby była tak monotonna, a tutaj można modyfikować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
red-lady - ja jestem teraz na diecie SB - troche podobna do Twojej jogurtowej, bo w I fazie mozna chudy nabiał, warzywa (oprócz ziemniaków, buraków, kukurydzi i gotowanej marchewki), chyde mięso, wszelki ryby i owoce morza. Ale nie je się zadnych owoców, abi węglowodanów (mąki, pieczywo, ryz, kasza). I faza trwa 2 tygodnie, potem w II fazie rozszerza sie dietę (np. mozna dodać j porcję owoców dziennie i coś z węglowodanów). Kilka lat temu byłam na niej i ładnie schudłam. Waga się długo utrzymywała, ale potem złe pokusy wróciły i waga wróciła. Jak z każdą dietą - trzeba potem uważac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokusy są najgorsze.. słodycze..;/ Ale nie wygrają ze mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam ze spaceru z córeczką. Kupiłam pieczywko chrupkie waza i twaróg, bo na obiad planuję twarożek ze szczypiorkiem i pomidorem. Ależ jestem głodna.. Nabyłam również herbatkę wspomagającą trawienie Linea. Do później kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na kolację owsianka. Szkoda że nikt nie chce się ze mną odchudzać. Cóż, dam rade sama ! Byle kg ubywało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bardzo. A na śniadanko twarożek plus 3 kromki waza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Czarna...
Powodzenia:-)! Trzymam kciuki! Ja też odchudzam się od marca i jest 6 kg mniej :-)! Jem często małe porcje dużo pije wody i zielonej herbaty no i jeżdżę na rowerze. Ale ostatnio trochę spadła mi motywacja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za doping. mala Czarna 6 kg to niezly efekt. Tez chcialabym tyle a moze i wiecej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na obiad salatka grecka i waza. Widze ze z mojego tematu robi sie pamietnik ale to tez dobrze :-) :-) daje rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośniczka jedzenia...:D
Hej:) ja do Ciebie dołacze...:) tylko muszę zrobic małe zakupy bo posiadam tylko 400ml kefiru i pomidorka a reszta to takie kaloryczne wszystko jest. ale zaczynam już teraz:) na kolacje zjem tego pomidorka z kefirem i na tym zakończe a jutro sobie kupię jakieś jedzonko. i zaplanowałam ćwiczenia na wieczór. 30 minut na rowerku stacjonarnym, 100 brzuszków ( więcej nie dam rady na początek) pokręce sie jeszcze na twesterze i zrobię jakieś ćwiczenia na ręce i nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłośniczka jedzenia witaj. Jak miło że ktoś w końcu chce się ze mną odchudzać :) Ile masz wzrostu i ile ważysz ? Jaką wagę chciałabyś osiągnąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona szpilka
a to może ja też się dołączę ... bo już od jakiegoś czasu mam w planach diete ale mi brakowało wsparcia :D a tak to raźniej ... powiesz mi coś o tej diecie ? tylko trzy posiłki dziennie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośniczka jedzenia...:D
U mnie jest duzo gorzej z wagą niż u Ciebie. Ja mam 176 cm wzrostu i ważę 87kg...:( do 1 września chciałabym pozbyć się tych 17kg. Wiem że bedzie ciężko, ale mam nadzieje że sie uda:) Uciekam i biorę się za ćwiczenia bo wieczorem mamy z mężem kilka spraw do załatwienia i nie będe miała kiedy ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :):) Zapraszam serdecznie. Dieta ta opiera się głownie na jogurtach i nabiale ale również dodaje do niej warzywa i owoce. To taka moja zmodyfikowana dieta jogurtowa by było zdrowo i nie było efektu jo jo później bo na samych jogurtach żyć się nie da. Nie jem pieczywa, makaronu i wszystkiego co powoduje fałdki na brzuchu :) Słodycze poszły w odstawkę i jestem z tego dumna :) Przy tym robie sobię codziennie 2-godzinny spacer z córką i piję herbatkę Linea fix 2 razy dziennie. Podam Ci możę jadłospis co jadłam wczoraj i dzisiaj. Zapewne łatwiej Ci bedzie komponować posiłki. Wczoraj: Śniadanie: jogurt Jogobella z musli + jabłko i kawa z mlekiem bez cukru. II śniadanie: jogurt naturalny Obiad: Twarożek robiony z pół kostki chudego twarogu, szczyp[iorku i 1 pomidora + sól i pieprz do tego 2 kromki waza Podwieczorek: banan i jabłko Kolacja: Owsianka z płatków owsianych pół szklanki wody pół szklanki mleka i pół łyżeczki miodu Dzisiejszy dzień to: śniadanko: twarożek z wczoraj plus 3 kromki waza.+ kawa z mlekiem II śniadanie: szklanka świeżo wyciśniętego soku z pomarańczy Obiad: Sałatka grecka (ogórek, pomidor, oliwki, ser feta, kukurydza, papryka czerwona, rzodkiewka - wszystkiego po trochu) z kilkoma kroplami oliwy i przyprawami. + 2 kromki wazy Podwieczorek: Mandarynka + jogurt jogobella A na kolacje planuję owsiankę bo świetnie działa na przemianę materii z rana :) Sama komponuję sobie posiłki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłośniczka jedzenia : Damy radę ! trzeba być wytrwałym. Moj narzeczony mnie wspiera, Wy też więc nie ma opcji żeby się nie udało. Zróbmy to dla siebie by lepiej się czuć. Swoją drogą minął 1 dzień a ja już czuje się lżejsza :) W czwartek się zważę i zobaczymy jak efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośniczka jedzenia...:D
Mój mąż też mnie wspiera ale troszke w inny sposób...:) Najpierw słyszę byś troszke schudła...a za godzinę, kochanie jedziemy na pizzę?:) tak wygląda jego pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest solidarność. Jak chce zjeść coś dobrego to robi to w pracy a w domu dla niego gotuję normalne obiady a sama wcinam te swoje jogurty i owsianki... no właśnie czas na kolację- owsiankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) w takim razie ja tez bede tu zagladala.mam nadzieje ze bede mile widziana:) tak mysle ze i ja na kolacje zjem owsianke ;-) red lady-narobilas mi apetytu..wlasny slub to dopiero motywacja! W takim razie musi sie udac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek - oj tak. Gdybym do 25 sierpnia zgubiła moje wymarzone 10 kg byłabym w podwójnym niebie :) Na jakiej jesteś diecie, ile masz wzrostu i ile ważysz? JAki jest Twój wagowy cel ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sierpniu to i ja bralam slub;) waze 78 kg i mam 163cm wzrostu.jestem na diecie 1200kcal..tak jak ty w czwartek sie zwaze;) chcialabym miec 65 kg jak przed ciaza a 60 kg to moje marzenie :)) a jak u ciebie to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×