Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Hejo! Wszędzie ponuro,nawet tutaj;) a własnie usypiam mojego robaka;Młodszy jednak nie poszedł do szkoly.zaraz będzie się wykazywał przy lepieniu pierogow:) a ja się nie mam chyba czego bać,niech koleżanka podsyla dyktafonow i 5. a mój Połówek dalej nieszczęśliwy chodzi i pomarszczony.biedny!do pracy musi chodzić!!!ma jeszcze ktoś tak zle jak On ze pracować musi????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet jak bym nie robiła nic złego, wściekłabym się za dyktafon czy kamerę. nawet człowiek nie może spokojnie po dupie się podrapać bo widzowie się gapią:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulep i dla mnie tych pierogów bo ja nie mam do tego cierpliwości. a Ja sprzątam. Szwagierka czyściocha do nas przyjeżdża na noc. trzeba wymieść koty z kątów i takie tam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra,ulepie Ci:)ja tam lubię lepic,robię to expresowo.nie lubię za to walkowania! a Czekamy z Młodym na paczkę.i już mnie się parasol w tyłku otwieraspecjalnie zaplacilam za szybsza przesyłkę a tych gamoniow do tej pory nie ma!na ich stronie widnieje adnotacja,ze o 6.09 wyjechał kurier z magazynu i chyba pól naszego hrabstwa zamowilo w tym sklepie rzeczy!!! Dziadostwo i tyle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety tak to jest z kurierami a ja uwielbiam pierogi jeść- robić nienawidzę. dlatego zwykle zastępuje je krokietami:)to niby nie to samo ale nie mogę się zmusić do lepienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z krokietami tez jest dużo roboty. a Cholera!zrobiłam za rzedkie ciasto na chleb i za dużo.czuje ze coś się przypala:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemuo
Znacznie bardziej niz jakis slodki syf wole zjesc tatara z Tasta;) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moje panie!!?? Dzień dobry!! Własnie się wbilam pod kocyk z red buszem i książka ale jeszcze wpadłam sprawdzić co u Was? a Mam chwile spokoju po gonitwie od rana,Lala śpi,chłopcy poszli z kolega do parku,Polowka w kolchozie.i nawet słońce wylazlo na ten ziab:) Nic dziś nie gotuje,mam jeszcze troche pierogow z wczoraj,z fasolek mung ugotowalam ostatecznie zupę a'la bretonska,mięsa kawał na jutro zamarynowalam.i próbuje się zrelaksować. Połówek mnie dziś zabił stwierdzeniem,ze stracił sens życia:O:Oja pierdole!!prawie się o to pozarlismy.mam ochotę kopnac go w dupę porządnie albo walkiem w łeb przywalic!!chyba ma za mało zajęć i za dużo czasu na głupoty!!! Wrrrrrr!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja! Zdrowia dla zdechlakow życzę,herbata z cytryna i miodem mogę poczestowac:) a u mnie tez szaro,buro i zimno...Dziecko śpi,coś od wczoraj pada ok.11 wykończona. a znów miałam telefon z domu od mamy:/zachowuje się jak dziecko.znowu jakieś wyrzygiwanie przeszłości i moich"grzechów":Oi kto tu zachowuje się jak dziecko??telefon wyglądał tak: ja:halo? M:jesteś?to powiedz temu twojemu ojcu,ze...bla bla bla bla....i odłożenie słuchawki:/ a Nawet nie chce mi się już o tym myśleć a Wam pewnie nawet słuchać..siostra się wyprowadziła i w końcu ma spokój.a tato dalej się uzera:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tu Sarno jesteśmy od słuchania "jak dupa od srania";) Gadaj jak ma być Tobie lżej. z tym że ja nic Ci nie poradzę. Mogę życzyć więcej spokoju i ugotować kakao a mi też się nic nie chce. ostatnio codziennie wieczorami mam gorączkę. następnego dnia rano przechodzi zeby wieczorem znów wrócić. do tego goście sprzątanie goście sprzątania... już wysiadam powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królowa z upodobaniem ściąga skarpety. a że w rajtach rzadko chodzi to robi z nimi to samo i się strasznie dziwi, że to to się tylko nieskończenie wyciąga a nie można tego zrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEja Wszystkim chrującym, w depresji i z problemami zycze poprawy... Ja sie dość długo zastanawiałam dlaczego a jesień działa na mnie tak negatywnie. No i w sumie odkryłam, że to dzieci są przyczyną:) Bo nie mogę się zakopać popołudniami w norze pod kocem z książką. Ogólny brak sił mnie wykańcza totalnie. Ale za to uszyłam dziś Młodej pościel! I choć wyszło fajnie to i tak kurs szycia by mi się przydał... Półku...:D Zostawiam piwko, bo nic innego mi nie przychodzi na poprawę nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwooooooo!!!!! W takim razie to nawet nie tak zle,ze nie kupiłam tego grzanca:Dkupie jutro!! z Byliśmy na rodzinnym spacerze,nabilismy chyba z 5km,z czego ze 2 biegajac po Tesco tam i nazad.chłopcy kupili se jakiś film 3D,jakieś bijatyki i lbow urywanie,to my z Lalka chlup do wanny i siup do lozeczka. Jakieś 2tyg temu zaczęła Ja dłoń swedziec,zrobiła się opuchnieta i taka jakby krosteczkami pokryta.nawet do lekarza nie biegłam,tylko od razu syrop antyalergiczny zapodalam.w końcu swedzenie ustailo ale teraz na opuszkach skóra się luszczy i nie wyglada to na pięknie:(dziś kupililismy jakaś maści oilatum,mam nadzieje ze złagodzi. z A moje dziecko dziś do ok godz 15 od wczorajszego kapania przechodziła w jednym suchym pampersie!!oczywiście zasługa to moja a nie Jej bystrosci w nauce sikania;)po czym zesrala się jak zwykle w gacie!:Oa ponoć kupę łatwiej nauczyć?!z tym dzieckiem jest na odwrót!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam szyc nie potrafię,u nas to robi Połówek;) Ja to najwyżej guzika przyszyje,jakaś dziurke zalatam lub coś odpruje.ostatnio nawet mój nadworny krawiec jedne spodnie mi skracal,a drugie zwezal:)geniusz! z I zapomniałam Wam powiedzieć,ze stał się cud!!!wprawdzie troche oszukany,no ale dobra! Zniknęły mi dwie z moich trzech cudownych,jebanych kurzajek!!!po prostu pewnego pięknego dnia wzięły się i zniknęły:)ale ze w przyrodzie nic nie ginie,niemal w tym samym czasie zacEle mi na dłoniach wyskakiwac takie małe krosteczki i cholernie mnie swedza!!:Ów sumie to najbardziej na palcach i pomiędzy.znikają,pojawiają się nowe i swedza!!i nie wiem co gorsze?!?! I to będzie proszę państwa pytanie konkursowe.prosimy przesyłać odpowiedzi droga mejlowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lub tez golebiem. wpisujcie-k;jeśli myślicie,ze kurzajki są gorsze;lub-K,jeśli myślicie,ze krostki:D S zmęczona jestem:/ Chyba napije się Mini tego Twojego kakalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mówiłam Wam że mój syn śpi bez pieluchy? myślałam, ze nigdy to nie nastąpi. aż pewnej nocy wstałam do kibla i zastałam zasikaną deskę i podłogę. z dziką awanturą wróciłam do męża, który zarzekał sie, ze w kiblu nie był:D rano okazało sie, że moje dziecie spało bez pieluchy bo zapomnieliśmy mu założyć. no i to sikanie w niedozwolonych miejscach to jego stały zwyczaj wiec mniemam że to on nalał. i takim sposobem do rana dotrwał w suchych gaciach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawa dla dzielnego Świętego:) z Zapraszam na śniadanie/drugie śniadanie!mam standardowo redbusza,ale mogę zrobić i kawę;do tego świeżo upieczony chleb pomidorowy,martwa swinia w postaci swojskiego boczku,pasztet,pesto,seler naciowy:)full wypas to to nie jest ale tylko tym dysponuje. Koleżanka do mnie niedawno zadzwoniła,muszę do niej koniecznie wpaść(jej opinia)bo.....i tu jak z karabinu wystrzelila do mnie mnóstwo powodów,dla których wpaść muszę:D Pewnie pójdziemy,może mnie nie zagada na smierć,a rozbawi co nieco?;) Pogoda u nas obrzydliwa,baaardzo listopadowa.tylko zawinac się w pincet kociw chce się i obudzić na wiosnę,ahhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas pogoda taka, ze chce się nawet żyć. słońce się wychyla. zaraz oddeleguję małą do spania i w tym czasie wyszykuję nas na spacer a Ja jestem na diecie i póki co sobie radzę. Zaczynam niezbyt restrykcyjnie- jem to co lubię tylko w ograniczonych ilościach. wywaliłam też wszystko słodkie. trzymam się tego od trzech dni i czuję się już dużo lżej. Nie żebym na wadze traciła ale że syfu pozbywam się z organizmu. więc za śniadanie bardzo podzękuję i nie skorzystam. Ale machnę kawę z tygla jak masz chęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim zdolnym dzieciom i zdolnej Wiesi gratulacje. Za życzenia poprawy dziękuję. Sarno - nie mam pojęcia, co to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieletni- nie uciekaj. dosiądź się na trochę. dawno nie gościłaś tu na dłużej. Pochwal się dzieciakami, pomarudź o szwagrze, napsiocz na byłego, wyżyj się na temat pracy. smutno tu bez Ciebie. W ogóle jakaś kicha nam się zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×