Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

..aż się całkiem zamkło :) By się otworzyć na całkiem szeroko, po uprzednim pociągnięciu nosem, o 7.25 :/ No doprawdy, skoro już musi budzić mnie SMRÓD, to dlaczego nie godzinę później..? No ale jak już wstałam, to kawy wam zrobię. Kurna, ciemno dziś u mnie i całkiem ble :/ światło się musi palić normalnie O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeżreć najlepiej na bieżąco:P Wrzucane na gorącą czy na zimną wodę?bo generalnie zasada jest taka, że jak chcesz mieć dobry rosół to rzucasz na zimną- jeśli chcesz jednak mięcho wykorzystać- rzucasz na gorącą. A co do mięsa jekie by nie było- jedni pieką, inni wrzucają do sałatek. Można też- dla mnie najlepsza opcja- zmielić i dodać do farszu naleśnikowego. Albo mięszaninę na patelni zrobić- warzywa+zwłoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Patriso - tak, choruję na swoje wszystkie przewlekłe. a Dziękuję wszystkim za wszelkie zabiegi. Jeszcze nie ozdrowiałam, tylko liczę na poprawę, ale zawsze to do przodu. Z całą pewnością zahamowałyście proces "w dół" - oby teraz już w górę, choć mam podobno być cierpliwa. Sarno - nie zapeszaj. Półku - myślałam, że dziamgolenie jest charakterystyczne dla tutejszego działu "ciąża". Jak ja chodziłam w swojej, to czegoś takiego nie było. A u mnie wczoraj był taki ciemny i zgniły dzień. i mogę zaparzyć herbatki pomarańczowej chętnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, ale z choróbska mam poty, nie chcę dokładać. Jak tam Ziaba? Bo a ciasteczkami była czadowa.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha - jeszcze się usprawiedliwię: piszę teraz krótkimi frazami, stać mnie tylko czasem na dłuższy post, bo mam badziewne drżenia rąk i trudno mi trafić w klawisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mienia na stole lejdigrejka z miodem i cytrynom;) A do tego sledzik! I chleb upieczony wczoraj oraz swinia w pasztecie,pomidor i ogory bardzo dobre z lidla;) g Mini-ja takowe mięso najlepiej lubię przypieczone/smażone z cebula i marchewka.proste i smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z czym czadowa? z nadgryzaniem? :D A tak, bosko to wyglądało :D Naprawdę podziwiam jej ruskowość - wczoraj dwa razy smarknęła i NIC więcej! Właśnie nosi zabawkowy czajnik i udaje że gwiżdże gwizdkiem, że niby jej się jam woda gotuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z nadgryzaniem właśnie :) Pogłaszcz ją od przyszywanej ciotki ;) Dzielna jest, skoro was wzięło a ona się trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie konam;) Mamy się dobrze;własnie zabieram się za sernika z jablkami... i w szoku jestem,zadzwoniła przed chwila koleżanka,ze jej dość bliskiej koleżanki mąż umarł dziś w nocy:(tez ich znałam,on był zdaje się z Iraku i 3lata temu miał operacje na kręgosłup,która się nie udała i poruszał się o kulach/na wózku.i był naprawdę sympatycznym facetem.zostawił dwójkę dzieci,ich synek jest 3msc starszy od Lalki. Straszne to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA UWAGA! To co wydawało sie być niemożliwe stało się faktem. Mojemu dziecku wylazł ząb! w wieku 10 miesięcy pojawił się pierwszy drań. Wyprzedziła F o ponad miesiąc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba ząb mądrości- albo sprytu:O łazić to jeszcze nie umie a właśnie nauczyłą się włazić po drabinie:O Przyłapałam ją jak stała na pierwszym stopniu. Później- pod moim czujnym okiem- pokonała następne cztery:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec na przegryche przywloklam sernika jablkowego! Iiiiiii imprezka może być!! f Niezła E.:)taterniczka nowa wyrasta na miarę mounteverestow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×