Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

a w ogóle to zamiast z wami spokojnie pogadać, tudziez obejrzeć mecz to siedzę i rozpisuję do skarbówki faktury budowlane, co by trochę kasy odzyskac. Dramat robota :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cale szczęście, ze wino jeszcze zostało, bo bym nie zdzierżyła. No ale jak mnie wezwą z szacownej instytucji to pod wpływem iśc nie mogę, więc i tak będę się musiała zmierzyć z tematem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby Tobie to wina nie narozrabiało w papierach. ja się wzięłam za pisanie bo w dzień nie mogłam. zmęczona jestem jakaś- chyba wirus jeszcze mnie nie opuścił. oczy mi się kleją nieziemską. do tego łzawią alergicznie. masakra jakaś. Wąż gotuje kawę-może to mnie poratuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa o tej porze? wow, ja bym miala noc nie przespaną no ale ja jestem stara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę pić kawę na okrągło. mogę pić i spać. kawa mnie co najwyżej delikatnie budzi i niweluje ból głowy. ale ja jestem niskociśnieniowiec. 60/90 to standard ale miewałam też niejednokrotnie 50/80- i to po wspinaczce pod tą obrzydliwą górę do przychodni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam sprzątając w gratach jakąś płytę discopolo.. Nie rozpakowaną.. :) Ciekawe, skąd się wzięła... Zaraz odpalę.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam mecz i składam stosy,jak zwykle.moje dziecko bardzo mi pomaga i wszystko rozwala.nie ma to jak pomoc ukochanych domowników;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszem iść wrzucić Ta srake do wanny;nie idzie wytrzymać.zreszta już zaczyna marudzic.mam nadzieje,ze hiszpany rozniosa ronaldow w pył:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszem iść wrzucić Ta srake do wanny;nie idzie wytrzymać.zreszta już zaczyna marudzic.mam nadzieje,ze hiszpany rozniosa ronaldow w pył:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wypije,a co!! Mam jeszcze resztki piwa,to dorzucam:) Wariuje j....ana kafe... Żebyście widziały jak Młoda się do krzyku"gooool"przygotowuje,zesikac się można... Gorąca,dzieci chciały mnie z domu wywalić przy następnej bycie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wypije,a co!! Mam jeszcze resztki piwa,to dorzucam:) Wariuje j....ana kafe... Żebyście widziały jak Młoda się do krzyku"gooool"przygotowuje,zesikac się można... Gorąca,dzieci chciały mnie z domu wywalić przy następnej nucie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×