Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Właśnie ;) Jak widać, padłam po przeczytaniu tej panny Jagody.. :D Mini - a ósemki już masz wszystkie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja coraz bardziej się obawiam, że to nie internista ani laryngolog mi będzie potrzebny, tylko dentyst. Opuchnięte zeszło, ale dalej mnie w paszczy ćmi i żuchwa rypie :/ Nigdy nie miałam wyrywanego zęba O.o W sumie, to tylko cztery plomby miałam w życiu założone. Buuuuuuuuuu ja nie chcęęęęęęęęęęęęęęęęęęę!!!!!!!!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dentysty to Ty się jednak przejdź. Teraz najedz się przeciwbólowych, a umów do kogoś sensownego, nie do byle rzeźnika. Nie każdą się wyrywa. Moja dentystka właśnie mi ratuje taką beznadziejną ledwo żywą, ale nie daje gwarancji, że się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! heh, może masz tak jak ja, że mi 8 rosła w poprzek i 7 uciskała, bo mam za krótką szczękę ból jak cholera w końcu ją połamała i musialam wyrwać 7, ale żadna strata, bo 8 wyrosla na jej miejscu :D nowa i piękna ;) pata robi wielką pizzę, więc moge uczęstować, kto spragniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja świeżo po drugim daniu, to niekoniecznie ;) Ale zasięgnę rady - jakie działania przy nadmiernym gromadzeniu wody (oprócz picia do oporu, żeby dać komunikat, że nie trza gromadzić?) . Jest jakaś dieta "drenująca"? W poniedziałek rejestruję się do pierwszokontaktowca w sprawach tarczycy, natchnęłyście mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o-gryzej
nieletnia - dieta wytryniacza czy tam wtryniacza z pewnoscia dziala drenujaco :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Melduję się i oświadczam, ze jestem w ferworze pakowania :) W sobotę przeprowadzka. Na parapetówkę zapraszam jak odzyskam łączność, bo jebana netia oświadcza, ze zgodnie z regulaminem ma 21 dni na przeniesienie. A ja się zgłosilam raptem 7 dni przed :O Muszę poszukać informacji co mi grozi za zerwanie umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo! czerwona zyje. Dieta przy tarczycy to jak zwykle- niskotłuszczowa i niskowęglowodanowa- żeby nie tyć zapewne. no i przy mojej niedoczynności dochodzi ograniczenie kapust, kalafiorów, brokułów, fasolek, soi, szpinaku i tym podobnych. a ja to wszystko kocham:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini - no żyję, ale co to za życie ;) Ostatnio tylko pęd. Uporamy się, a pewnie. Wkurza mnie tylko to, ze pewne rzeczy do tej pory nie są zrobione. Mieliśmy się przenosić za tydzień, ale młody wyjeżdża na tydzień i nie chcemy już czekac. No i parę dni będą stosy worków i kartonów, bo głównej szafy nie będzie :( No ale w zamian frajda z własnej, większej przestrzeni :) Uciekam pakować dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Czerwona. Tak ostatnio o Tobie myślałam - w kontekie zakupu kanapy/ sofy.. Bo pewnie jesteś albo będziesz na bieżąco z zakupem mebli :) Co do Netii.. Radzę Ci się nastawić na dłuższe czekanie.. Mój router przyobiecany za przedłużenie umowy jedzie do mnie od.. listopada.. :D To co.. Po Reddsiku na konto zlotu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini - "kapust, kalafiorów, brokułów" brzmi znajomo.. W sumie już mi tego nie wolno. Aaa.. i fasolek hihi.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×