Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Moja zasypia całe szczęście sama- tylko na smoku jedzie- niestety bądź stety bo bez smoka nie wiem jak by jej szło Chłopy moje dojechały, zadzwoniły. Święty nie wydaje się być zasmucony moją nieobecnością. W sumie dobrze-lepiej się będa bawić. Ale cóż to za podłość wrodzona żeby za matką nie rozpaczać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko nigdy nie mialo 3 drzemek :/ ale czy ktos moze wyjascic jak to jest ze moje dziecko nie sypia w dzien wcale a w nocy tak po trochu? dzis w nocy wzielam go do siebie do lozka i o 1 w nocy obudzilo mnie laskotanie patzre a on siedzi na lozku i bawi sie autkiem, potem o 4 to samo a od 6.15 juz koniec snu i zabawa na calego :/ czym to mzoe byc spowodowane? w piatek ide do neurologa i dostalam kartke od anestezjologa ze wskazaniem badania ukladu snu glebokiego bo im sie wybudzil pod narkoza :/ czuje ze sie jakis klopot z tym szykuje, ale on taki od urodzenia :/ i co ciekawe on w dzien dzre jape i chce zeby ktos mu towarzyszyl we wszystkim a w nocy nikogo nie budzi, sam siedzi i sie bawi, gada cos do siebie po cichu, az myslalam dzis ze to lunatykowanie bo taki jakby nieobecny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No toć przecie robie! Moze mam dobrą reke do tego, ake tak w zwei minuten to nie dziala! Aaaa! Co do psiątania, to odkrylam taki szuwaks do blachy typu zlew, lodowka itepe. No bo wiadomo, paluchy sie na tym robia momentalnie. A ja z takiej stali mam kuchenke i non stop jest uswiniona. No, to ten szuwaks to jest taki olejek, psika sie tym na taka stal umyta i szmatka rozciera. I efekt jest taki, ze nawet jak sie nachlapie, paluchow nastawia czy cos, to potem tylko szu-szu-szu sucha szmatka i spowrotem jest piekniscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tesciowka takie druciane zmywaki przywozi, one sa czyms nasaczane, nie wiem czym, ale nawet zaswinione ruszta od kuchenki odczyszcza. Moczy sie to lekko woda i jedziesz. Przypalone z zewnatrz gary tez, cifem kiedys pol dnia naginalam az mi rece wyzarl, a tym tylko sie machnie, za piec minut poprawi i nie ma. Tylko w srodku nie polecam, bo sie wzera cholerstwo i splukac tego nie iddzie. A jeszcze plytki przy kuchence tym czyszcze, bo nie mam zadnej oslonki i jak pryska z patelni, a potem tlustym oparem sie zakonerwuje, to nie idzie tego usunac. A tymi druciakami tylko mach i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, ze wczesniej sie nie pochwalilas, bo bylam dzis w lidlu. Bym se zobaczyla i jak to to, to chyba bym tesciowce sztylet w piers wbila mowiac, ze niech nie przywozi, bo se moge w sklepie pod domem kupic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale coś w tym jest. bo pranie wypłukane w niemieckim lenorze długo i pięknie mi pachni a dodatkowo szwabski żel FA trzeba mocno przycisnąć bo jest gęsty jak galareta i jak się lekko ciska to ucieka z powrotem do środka. a nasz się leje jak woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam aż takiego parcia na miemieckie nie mam. jak dostanę to używam. jak ktoś jedzie to czasem o lenor poproszę. ale zeby specjalnie się do niemiec po to tarabanić albo przepłacać to nie- ja nie z takich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou laski ! cholerny poczatek roku, nie mam czasu na nic, zebranie za zebraniem i tym odobne atrakcje ale moje dziecko bardzo dobrze odnalazło się w szkole, generalnie jest nią zachwycony :D wszystkim, czyli klasą, świetlica, treningami itp. zapisałam go na sport, żeby kontynuować tradycję rodzinną bo pan od wf uczył już za mojej kadencji w tej szkole a pata to była jego idolka :D i chyba strzał w 10, bo młody jest szybki jak namydlona błyskawica, bez problemu wyprzedza wszystkich i bardzo mu się to podoba może mi drugi sportowiec wyrośnie no i dobrze, bo sport to fajna sprawa, pata do dzisiaj uwielbia, kupiła sobie karnet open na siłownię i codziennie siedzi tam 4 godziny... szlifuje formę, bo chce błysnąć w międzyuczelnianych zawodach, ponoć stypendium daja ;) przejrzałam pobieżnie co pisałyście, widzę, że z dziecikami jazdy niezłe macie :( współczuję może wreszcie wyjdę na prosta i coś normalnie popiszę mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patowa żyje! Pułku- pewno że zapaliłam. i już nie tęsknię:Da Franklina nie czytam już od jakiegoś pół roku. Mała jest moja Młody męża. On jest teraz pogromcą franklina- ja tylko wtykam smoka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde :/ od paru dni nocami dra sie w okolicznych krzakach koty opetane chuchią. A moja jebnieta kocica sie chyba nasluchala i jej sie udziela :/ chodzi, drze ryja pod drzwiami, co gorsza rzuca sie lomotem na klamke i drzwi :/ jak mi stwore obudzi to jej chyba nogi z dupy wyrwe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejks!!jak ja kocham te pomarańczowe atrakcje:O:O. Przyjdzie taka i ani dzień dobry ani z sensem nie zagada,tylko od razu z głupim tekstem:a działów nie pomylilyscie??? I nie dziwie się Gorącej;jak bym wkurwa notorycznego,podgorkowego miała,to tez bym z ryjem skoczyła na takie chamstwo!! Ciebie Miniowa tez się czepialy,zapomnialas??:P Witaj Patowa!! I co tu jeszcze...?Polku-ja już prawie lysa:Pnaszlo mnie jak kota w marcu lub wrześniu i wyjścia nie było:P A teraz tez idę spać.jutro zaczynam moja karierę i przybędzie mi kolejne dziecko;piąte już:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, Sarno :) za zrozumienie. To taki nowy obyczaj: przychodzisz w gości i od progu opitalasz gospodarza ;) A potem za ciosem prezentujesz wachlarz własnego chamstwa :P im prymitywniej, tym lepiej. Taki trynd :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Ju lelkam Gorąca:)(ale się guupio pisze bez pl znaków!) Wstalam;choć miałam do 9 nie podnosić się z łóżka.ale Najmłodsza głodna,a i reszta coś by pochłonęła;) Zapraszam na full english breakfast:tosty,jajka,boczus i fasolka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×