Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Pewnie, że pamiętam. Ale zaczynały zjazd po Nieletniej a kończyły na mnie:D Dlatego lepiej tłamsić w zarodku;) Moje dziecko jęczało całą noc. Calutką! Rozumiecie jakie to przykre? Rozumiecie w jakim jestem stanie?? Kaaaaaaaawyyyyyyyyyyyy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiam flaszke zokazji 2 lat po nieciekawej przyjemnosci zwanej porodem :D a druga flache za zdrowie solenizanta 2latka :D zastanawiams ei czy robic mu jakas szopke z ciastem czy cos, on tego zupelnie nie kojary ale tadek bardzo chce urodziny z balonami wstazkami i tortem :/ zalamalo mnie to bo nie bardzo mis ei cche dmuchac balony dla nich ale coz... torta nie kupilam bo juz nie mam kasy ale kupilam ciasto w biedronie i powinno im styknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sto lat:) Ja bym robiła. Zawsze robię i F. cieszyło to od pierwszych urodzin. Nasz patent to dmuchanie balonów jak mody jeszcze śpi. Wtedy budzi się rano i jest wniebowzięty:) Dzieciaki mają wielką frajdę z urodzin. F. od ostatnich nieustannie czeka. Ma już nawet wybrany prezent- którego ni cholery nie jestem w stanie mu kupić i nikt nie odgadnie co wymarzył sobie mój syn:O do balonów zawsze jest tort- choć może być ciasto lub lody:), dmuchanie świeczek i dla dzieciaków talerze z myszką miki. biba jest na całego;)Koszty niewielkie a dzieciaki naprawdę się cieszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini ale was jest wiecej a u nas tylko ja i tadek no i solenizant, z dmuchaniem nie wypalilo i nie wypaliloby bo on od 6tej nie spi :D chyba mu zapale swieczki na tym ciastku i niech sie ciesza :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w trójkę będziecie. Jak nie wie, że może być biba na sto osób to i z tego się ucieszy. A my dmuchamy wieczorem żeby mody wstał na gotowe:) Wetknij mu ta świeczkę- niech czuje że to święto. przywiąż balon do krzesła, daj kolorowy talerz czy trąbkę:)Ja też od zawsze miałam wyprawiane urodziny i pamiętam jaka to była radocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł ;) Sto lat dla Ogryzka :) Nieletnia - doszło :) Dzięki. Młoda szczęśliwa i dumna, ze taka ważna :D Czy ktoś mi może sprezentować trochę wolnego czasu??? Nie wyrabiam z niczym. A w ogóle to obcięłam włosy :P Mam prawie krótkie i pierwszy raz od 6. roku życia :P W domu mówią do mnie "obca kobieto" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gryzia - a jak się młody czuje? Mini - wakacje udane? Bo nawet nie mam kiedy doczytać :O A w ogóle to nastrój też mam do dupy, bo młoda mi ryczy w nowym przedszkolu. Nie poznaję własnego dziecka i nie moge do niej w żaden sposób dotrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za zyczenia :d solenizant spzrata ze mna i podrzuca balony :D:D troche jakby mu sie pogorszylo bo ma starszliwy katar gdzies wewnatrz nic na wierzch nie wylatuje, gruszka tez nie da sie sciagnac a slumpie okrutnie, jutro jade do lekarki to mi powie co dalej, opatrunek mus ei troche oderwal od szrpaniny ale nadal sie trzyma :d ciekawe czy bedzie po tym szyciu blizna ale chyba tak jak po kazdym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęć nie mam jeszcze. ale jak będą to wam pokażę przed i po, to mi szczerze powiecie w których lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki balonom można osiągnąć wiele. Życzę młodemu żeby mu się jednak nie pogarszało Czerwona- urlop był udany do niedzieli. bo w niedziele młodą przyatakowała gorączka. Wyszła angina- moje chłopaki pojechały dalej a ja gniję z nią w domu. Tak więc średnio na jeża Daj tą fotę- bo ja w ogóle Ciebie nie kojarzę już. Ja może wyślę kilka zdjęć z wakacji. Ale w sumie tylko dzieciów bo ja mam depresję i nie pozuję:D ale musze się ogarnąć i zastanowić jak się foty zmniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zdrówka dla Miniówki :) Jak znosi ból gardła? Penie apetyt kiepski :O Młodej to nie wiem o co kaman. Mówi, ze nudne zabawki, nudne dzieci itp. A ma tam naprawdę bliskiego kumpla. Byliśmy razem na wakacjach, chodzi z nim na dżudo i bawi się chętnie. Tylko te poranki :O Myślę, że jej ciężko, bo tam była "szefową grupy", no i uwielbiana przez wszystkie panie. A tutaj startuje od nowa. A wydawało mi się, że młoda ma świetną zdolność do aklimatyzacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mleku samym jedzie a tak to z grubsza może być. Ja mam pokorne dzieci co ze spokojem bóle znoszą. No młodej na pewno ciężko. Co innego odnaleźć się w nowo stworzonej grupie a co innego wejść w już w jakiś sposób zorganizowaną. Biedna. Musisz teraz ją dużo wspierać i podnosić jej samoocenę:) Skoro mówisz , że jest odważna to pewnie niedługo się w tym wszystkim odnajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak. Dlatego licze na to, ze to się zmieni już wkrótce. Staram się jak mogę, ale na razie wszytsko zawiodło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musicie uzbroić się w cierpliwość i jakoś to przetrwać. możesz ewentualnie zadbać o jej poszerzenie kontaktów z dzieciakami z grupy- zaprosić kogoś do domu- ale to czasochłonne i nie każda matka przystanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tadek tez ma lekki odwrot od przedszkola, jak tydzien temu twierdzilz e super tak teraz nadal to podtrzymuje ale tylko popoludniem a rano marudzi ze nudno i glupie dzieci, nudne panie itp mysle ze to taki powod wymyslony, chcoiaz tadek tak ma przeboje bo on chce zerowke robic bardziej mus ie podoba a oni go z tej sali zabieraja i podobno placze, w pon mu panei pozwolily zostac na zajeciach w zerowce to byl zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nikogo nie znam, poza tymi jednymi bliskimi. No ale będziemy działać, bo tak być nie może. Tylko nie wiem czy definitywnie zerwać kontakty z poprzednią grupą. W sobotę młoda idzie na urodziny do koleżanki, gdzie będzie większość grupy i to postanowione. Ale właśnie dziś dzwoniła do mnie jej stara pani i zapraszała na imprezę integracyjną wyjazdową w przyszłym tygodniu. Akurat mam wolne, więc mogłybyśmy jechać :) Głupieję od tego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gryzia - moja młoda jest właśnie w najstarszej grupie, mimo, ze jeszcze się nie kwalifikuje. I chyba jej rodzaj zajęć też nie odpowiada, bo to już nie jest tylko zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a moj na odmiane nei lubi zabawy tylko ciagnie na te zajecia z liczenia i czytania :/ tak zle i tak tez nie dobzre :/ moj nie ma zadnych znajomosci z poprzedniego przedszkola wiec to u nas odpada :) a czemu swoja pzrenioslas skoro w tamtym przedszkolu jej pasowalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie z powodu przeprowadzki, co? Ja bym nie zrywała kontaktu z poprzednią grupą. Skoro mała lubi te dzieci to nie widzę powodu. trzeba tylko popracować nad nowymi znajomościami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z powodu przeprowadzki ;) Ja sama z chęcią bym pojechała na tę imprezę ;) Musze obgadać z mężem. A z nową panią pogadać o kontaktach w grupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi w jaki sposob sie skumplowac z kims z pzredszkola? ja nie mam pojecia jak to zrobic a chcialabym zeby mlody mial jakis kolegow co te zmzona sie spotkac po przedszkolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najłatwiej próbować złapać kontakt z rodzicami najlepszego kolegi, bo z nim pewnie będzie chciał się spotkać. Spróbuj na wywiadówce zagadać. U nas kontakty pojawiły się dzięki urodzinom w grupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry. Czerwona - fajnie, że doszło, bo oczywiście nazwiska nie wpisały :P Ale ile może być Młodych pod tym adresem..? ;) Flacha za moje dziecko dzisiaj urodzone :) Jakoś nie skojarzyłam, ze w ten sam dzień z Ogryzkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uu nieletnia to sie dzis zapijemy :P czerwona zebranie to jzu bylo 3wrzesnia :( tadek nie ma koelgow i raczej miec nie bedzie bo on nie dazy do takich wiezi on nawet nie zna dzieci z imienia zawsze mowi tylko ze sa dzieci i tyle :/ wlasnie nie wiem jakz agadac rodzicow bo jak nawet niew eim ajk dziecko ma na imie :( dzis zagadalam tego francuza cos tam po francusku no ale to jak to dorosli a dzieci kurde nie mam pomyslu, w tamtym przedszkolu mam wyrzuty sumienia ze mzoe to moja wina ze dzieci byly skumplowane a moje tak na boku nikt nigdy go na zadne urodziny nie zaprosil a tam dzieci do siebie chodzily na imprezy wszelkiego rodzaju :/ nie chce teraz tez zawalic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie kolejne sto lat! a która to? Gryzku- chyba właśnie tylko przez złapaniem kontaktu z rodzicami. Ewentualnie możesz rodzicom zaproponować, że zabierzesz dzieci żeby się pobawiły a później oddasz- ale nie każdy przystanie na to. Organizowanie urodzin jest dobrym sposobem i branie udziałuw różnych imprezach. Wiecej mi nie przychodzi do głowy Całą noc nie spałam więc jak młoda poszła teraz spać to chciałam z nią. przymknęłam oko- obudziła mnie telefonem siostra tylko po to żeby mnie wkurzyc. znowu przysnęła- zadzwoniłła teściowa żeby mnie znudzić. poddałam się bo młoda jjuż się kręci:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×