Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

A kiedy Tadzio ma urodziny??? Może zrób mu taką imprezę- np. w domu zabaw, zaproś dzieciaki- ktoś na pewno przyjdzie. Nie obwiniaj się. Dużo zależy od dzieci. Ciężko jest zachęcić dzieci do zabawy włąśnie z Twoim. Ja miałam u siebie często nawet bardzo antypatycznych rodziców z bardzo lubianymi dziećmi. Nikt do niczego nie zmusi dziecka. Gdyby udało Ci sie zwabić kogoś do domu mogłabyś pokazać Tadzia z jak najlepszej strony, udowodnić, że on też może być atrakcyjny- bo ma świetne zabawki, zna fajne zabawy czy ma dużo ciastek;) ale tak na odelgłość to się nie da. Musi facet dać sobie radę sam- co w jego przypadku jest rzeczą trudną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadek ma urodziny dopiero 19 stycznia wiec mnostwo czasu.. tutaj sa bardzo rozne dzieci glownie takie "inne" niz gdzie indziej :) w zlobku znam kilkoro rodzicow dzieki przemkowi bo dal sie jakos tak poznac, znam jedna mame co mnie chciala pobic jak przemek pogryzl jej dziecko ale to mzoe nei najlepszy pomysl na przyjazn :D za to poznalam tez babke o tym samym nazwisku co ja i zawsze jaks ei spotkamy to cos tam powiemy do siebie, no i ze 2-3 babki co dzieic wlasnei lubia przemka, tylkoz e wlasnei one gadaja wiec powiedza mamo to jest przemek ja go lubie a moja ofiara to nijak nic nie powie :/ chcoiaz raz sie na dziewczynce powiesil i puscic jej nei cchialw szatni :D i jakos mam wrazenie ze w zlobku latwiej z tymi znajomosciami a w przedszkolu tym poprzednim to nikogo nie poznalam, na wisone chcialam zalapac jakeis znajomosci to wszyscy mnie olali, a teraz bym cchiala jakos pomoc tadkowi i zalapac jakies znajomosci z tego nowego przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapijemy :) A Mała :) Że tak zacytuje Niejawnego: "Zróbmy jakieś pochlaj-party bo topik się ludziom myli z innymi :/ Jeszcze - tfu, na psa urok - bywalec gotów przypełznąć! Proponuję do picia wirtualny denaturat i spirytus salicylowy, a na zagryzkę salceson i kaszankę rozłożoną na wczorajszym "Życiu Warszawy" oraz śledzie prosto z beki." 27.10.2010. 11:52 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawiam Wam druga flaszkę i krokiem niepewnym udaję się na rtg i próbę sklejenia resztki trzonowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę pochlać bo jestem wkurwiona:O Jak kupić prezent 5latkowi który wszystko ma, urodziny ma w sobotę - impreza jest rano-ja nie mogę wychodzić z domu, mąż wraca w piątek wieczorem a nikt nie chce tego zrobić za mnie?? Siostra mnie wystawiła. gdyby powiedziała od razu to zdążyłabym coś zamówić. a tak to guzik:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poddałam się i zdam się na los. Cherlaka nie sprzedam bo ona chce być ze mną i płacze jak na dłużej ją zostawiam. Więc tymi zakupami zmęczę się ja, zmęczy się mama i mała też się zmęczy. Albo mi ktoś coś z łaski swojej kupię albo w sobotę będziemy improwizować. Szukałam na alegro czegoś co można odebrać osobiście ale nic mi w oko nie wpadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla rozumnego 5 latka to ja polecam jakis karnet, taki juz zrozumie ze to prezent cos warty a nie kawalek papierka a mozna kupic fajne rzeczy np wstep do jakiegos parku rozrywki, czy karnet na basen itp albo przez gropunon albo przez parkmanie czy inne tego typu :) no i z domu nie trzeba wychodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyślę ale w sumie mało go znam. nie wiem co lubi i czym się interesuje. nie wiem czy komuś będzie chciało sie z nim dygać na basen- bo myślałam o jakimś karnecie. Wiem ze lubi koty. interaktywny mi przyszedł do głowy. może jak dam komuś takie proste zadanie to podoła z kupnem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To która to urodzinowała? Dlaczego tak szybko mija ten piekny okres kiedy dziecko nie potrafi się przemieszczać, leży grzecznie na dywanie i nie gania za żadnymi kablami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Moja corka dzis konczy rok. Nie mam refleksji na ten temat bo moj maz od nocy sra i rzyga. Zeby bylo lepiej moja tesciowa tez. I zeby bylo lepiej wydalaam wczoraj 4 stowy na zakupy na impreze na jjtro ktora nie wiem czy jest sens robic. Stracic kase czy pozwolic zeby ludzie sie posrali. Dlaczego kurwa zawsze pod gore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojta!! Ale tu sraczkowo-urodzinowo-bolesciwie!! Wszystkim chorujacym i cierpiącym życzę rychłego powrotu do stanu uzywalnosci:) A dla Solenizantek i Solenizantow wszystkiego najwspanialszego,najszczesliwszego i najzdrowszego!!STO LAT!!STO LAT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam wczoraj pierwszy dzień przez 5godz mojego chlopaczka.Boże,nie było tragicznie,ale momentami byłam mokra z wysiłku i nerwów.On niedawno skończył 2lata i bunt u Niego jako żywo się odzywa:O:O próba ubrania skarpetek,butów czy spodni kończyła się tak dzikim wrzaskiem,płaczem i wyginaniem oraz rzucaniem na podłogę,ze w szoku byłam!!pierwszy raz coś takiego widziałam:O moje dzieci to anioły:O Nie wiem czy dam radę?moja Lala tez zaczynała wyc bo się bała,5-latka oczy w słup wywalala i nawet moje chłopaki przystawali:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry. To ja na to: Stooooolaaaat, stoooolaaaat, stooooo-peeee-raaaan! Wieśka - nie masz wrażenia, że coś za często was te sraki atakują? Stawiam kawę, smectę, gastrolit, marchwiankę i gorzką czekoladę, a dla Nieletniej Eludril ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze,ze mój Połówek był ze mną!w dodatku pierwszy dzień a Młody potknal się na zjezdzalni i czoło se przytarl:O wiecie jak takie obtarcie wyglada?!u nas są płytki na ogrodzie...Jego mama zrozumieniem się wykazała,ale tatuś może być w szoku:O Lecę synowi włosy podkrecic:Dmaja dziś dzień bez uniformow;temat przewodni-lata 70:D wiec się stroi:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, chociaż mój taki sobie. Mdli mnie i słabam. Moze mnie rodzina Wieśki załatwiła potajemnie :O Najlepszego dla Małej Nieletniej i Małej Wiesi :) Niech rosną zdrowe, mądre i piękne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa czekaj aż mój Młodszy się wystroi w coś co odstaje od ogółu:/ taka dupa z Niego,nie lubi za bardzo odstawac od grupy.wystarczy,ze włosy zapuszcza:D A o znarowienie to tylko Lalkowe się lekam:(Młoda lat 5 wraca dziś do domu,moje chłopaki za duże na takie szopki.mam tylko nadzieje,ze będę Go miała max2-3 dni w tyg.to sobie poradzę.chyba,ze tatuś-angol stwierdzi,ze u mnie zbyt niebezpiecznie:D:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A On i tak zaszalal!:D krawat jaskrawo zielony mu uwiazalam jak umialam,rzemyk z pacyfka na rękę wziął,włosy podlokowal i pozwolił użyć zelu:D A Lalka dziś sobie przypomniała,ze mam cycki:/bliskości Jej brakuje?zazdrosna jest strasznie,gdy przytulam inne dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×