Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Np cóż, zwycięzca moze być jeden, ale my też stoimy na pudle ;) szlaczek tylko pazurkiem, bo zębami nie wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam dla Was medalion z podeszwy Polowkowego biszkopta.smarnelam masa budyniowa i wrzucilam na wierzch truskawy i winogrona.podeszwa może i pięknie nie wyglada,ale jaka smaczna!!!już pól zezarlismy... Chwile mnie nie było bo dostałam wezwanie do kuchni!!:D A teraz zzasluzona kąpiel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tym sposobem Dziczyzna z okazji urodzin otrzymuje prezent w postaci 3setnej strony i zostaje odznaczona Orderem Polbulki, ktora jakas pipkarozkroila rano, zjadla pol i reszte zostawila na blacie ku zasuszeniu, Orderem Różowej Pupy z wieczka od sudokremu, bo wlasnie wyszedl oraz Orderem Mutanta z wieczka od niewątpliwie zmodyfikowanej kukurydzy. Dodatkowo otrzymuje specjalny urodzinowy Odrer Mrozonego Pieroga, gdyż w trakcie konsumpcji otrzymałam wezwanie z centrali, a nim centrala łaskawie zmruzyla oczka, ostatni co się ostal, twardy i gumowy sie stał i nadaje sie co najwyzej jako ekement w wątpliwy sposób dekoracyjny. Zdobywczynie miejsca drugiego zostają uhonorowane Orderami Matki Polki Slojem Karmiacej z wieczek od gerberkow i pamiatkowa laurka, do stworzenia ktorej sprobuje przekonac jutro stwore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hah!biust dał plamę,nie udzwignal do końca ciężaru i cześć ozdób spoczywa na plecach:D Jejku,Polku!tyle wspaniałych odznaczeń,tyle prezentuch:Djestem najmocniej wzruszona i zaklopotana;me serce drży od nadmiaru emocji i z tego wszystkiego nie wiem czy na zawał nie pierdykne i na mym nagrobku będzie taka ładna data:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro Wam to dzieło sztuki cukierniczej Polowka przytargam,na szampana się szykujcie ze szkłem:)jakaś promocyja w tesco była;z 14f na 6.ciekawe czy choć wypijalne będzie?;)a dla tych co % są zmuszone omijać piccolo!jutro urodziny Małej lokatorki;tez za Nią wypijemy,to prawie jak rodzina,teza Ja chować na zoneczke dla starszego:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*trza! Chyba czas iść spać??? Jutro się taaaka stara obudze,no cóż! Ale w miłym towarzystwie wesoło mija czas,to i zestarzeć się nie strach:D I ta sentencja koncze me wywody dzisiejsze! Wyspijta się szybko i smacznie! See you tommorow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) przynosze kawe, i kanapki pod ten szampan sarny :) sto lat dla mlodej !! Podobala mi sie Wasza rywalizacja :) Polek sie wystarala o nalezne ordery, jak zawsze zreszta. A Polek, wlasnie, dawno Twoich drinkow nie bylo, jak to tak? :) jestem polamana i napier.nicza mnie palec u nogi, bo wczoraj musicie wiedziec siedzielismy przy stole, stary obok mnie i on sie chcial dosunac z krzeslem i noge krzesla postawil na mym palcu u nogi i siadl.... :\ ale wylam z bolu! A ten cymbal do mnie "to gdzie trzymasz noge" hahaha :D ale potem latal z okladami, wiec moglam mu laskawie wybaczyc, co nie zmienia faktu, ze dzis mnie boli jakby bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hip hip sto lat dla świętującej A ja zaraz zmykam z małą do lekarza. cały czas gorączkuje. Poniżej 37,5 nie spada nawet po lekach. dochodzi do 39,5 i żeby nieco spadło to po podaniu czopka z 1,5 godz. muszę czekać:( wolę ją sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helou Kawkie poproszem, chetnie. I kamapke tez dziabne, a co. Nieletnia pewnie z bloku startowego przed udaniem sie do swej wysunietej placowki nadawala. A driny.. Hmm... Po mym pamietnym epizodzie barmanskim jakos tak weny nie mam teraz... Ale moze na specjalna okolicznosc dzisiejszego wieczoru.. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini - a moze to trzydniowka? Stwora tez tak miala, goraczka, sraka, procz tego nic. Jakos tak od piatkowego wieczora. W niedziele jej rzeklam, ze skoro tak, to w pon idziemy do lekatza i wstala zdrowa, lecz w krostach. Mazidel na parchy u nas dostatek i kole srody byla juz calkiem naprawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez na mysl przyszla trzydniowka, ale te rzygi jesze, to mi nie pasuje. Lepiej chyba ja jednak zbadac, chocby dla swietego spokoju, tak sobie mysle. A jak jej Mini temp mierzysz? W sensie jakim termometrem? Bo te elektroniczne dziady czasem klamia, nie mierza tak dokladnie jak stare poczciwe rteciowe. I czasem psuje sie w elektronicznych bateria, czego doswiadczylam, a wiecznie pokazywalo 37,5, czasem 37,8. Po zmianie baterii nastapilo cudowne ozdrowienie i bylo 36,6. Pranie zawieszone, drugie sie miele. Zapowiada sie goracy dzien, coby tu dzis. Co gotujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierze elektronicznym takim do czoła ale kontrolluje rtecia. i prawdziwie mowi dziad. zreszta na reke czuc nawet a rzyg to byl chyba taki przypadkowy. mala byla nazarta, dostala lek, zakrztusila sie, wnerwila i rzygla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to juz dzis 3 dzien goraczki? To krosty powinny sie pokazac najdalej jutro. Nie lubie takie dziadostwa u dzieci, co to niewiadomo co to. Biedna mala miniowka. Mam nadzieje ze szybko jej przejdzie. Uglaskaj ja od cioci Fany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini - a jaki lek? Bo kiedyś, przy okazji zębów chyba, jak zapodałam stworu paracetamol w syropie na nażarte brzucho, to mnie uczęstowała odrzutowym pawiem półtorametrowym. No serio, jak liczyć, że łóżko ma 220, to gdzieś dwie trzecie były zarzygane. Zresztą, jak potem kiedyś oblizałam łyżkę po tym syropie, to się jej wcale nie dziwię, też bym rzygnęła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorączkuje 1 cały dzień i niedzielny wieczór. a w niedziele z rana poczęstowałam ją nurofenem- na zęby- więc nie wiem czy gorączka by wyszła. a rzygała nurofenem w syropie. zdecydowanie gustuje w czopkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za życzenia dla Solenizantki:) Wstala dziś w doskonałym humorze,w koncu 5 lat to nie byle co:) Ale boje się z Nią na miasto ruszać,wczoraj wszystkim mówiła,ze ma dziś urodziny;wiecie ile z miasta wracalysmy??każdego molestowala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×