Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

No to tak Dziczy stooooooo! I niechaj gwiazdka pomyslnosci nigdy niiiiieeeeeee zagasnieeeee...! Dla Mini-miniowy i Gryzka-gryzaka ozdrowienia! Dla FunkyGerl hmmmm nowego piekarnika? Z tymi co nie wiedza, dziele sie wiescia: w lidlu -10% na wszystko procz alko und tobako. Znaczy, nada sobie te -10 odliczyc w rozumie od ceny prezentowanej na półce, bo odliczaja dopiero przy kasie. I tak do 16ego. Niby niewiele, ale zawsze cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam czysta kuchnie i ogarniety dom.miałam.a On tam wlazl i zaczął torta robić.i nie dość,ze z biszkopta podeszwa wyszła to jeszcze Oni to robili na wszystkich powierzchniach i we wszystkich naczyniach!!!! No i w trybie natychmiastowym dzwonilam do koleżanki po przepis na biszkopta;i na szybko znowuz go pieczemy:D Ale,uwaga!uwaga!chyba coś z niego będzie:D Ale w tym tempie to Połówek nie wiem czy na rano do pracy zdarzy:D Polku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała;) Z tej okazji zalecam wykonanie kilku medali z puszek po konserwach,drutu kolczastego a nawet makaronu swiderki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbuje uśpić najmłodsza dziadyge i Ta jak zwykle niereformowalna w tym zakresie😭a spała dziś z 1.5 h:/ i wstala taka nie w sosie,ze zgroza. W dodatku w tym tyg śpi z nami w łóżku,bo u Niej w pokoju jest lokatorka. Mamoooo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo! prawie 3 setki :D Szkoda, ze nie mam czasu :P Ale od jutra już się przejaśni, więc najwyżej z opóźnieniem opiję ten sukces ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×