Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Oj Półku, Półku, czy Ty nie wiesz, że o takowych rzeczach na necie się nie czyta? Czy naprawdę muszę Cię uświadamiać ? No ale żeby TY?! No wiesz, wstydź się wstydź !! W ramach pokuty wymasuj mi plecy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieletniu, ale tam laski po cc pisaly, strasznosci jakies ci mowie. Jednej sie pechetz zrosl z macica i caly czas jej sie na siku chcialo, nigdzie wyjsc nie mogla. Myslala, ze cos ma z ukl moczowym, zrosty jej na usg nie wuchodzily, w koncu ktos ja dopiero zdiagnozoeal nie pamietam jak, laparoskopie miala i porozcinali jrj to. Innej jak wykryli zrosty to jej lrkarz powiedzial, zeby w ciaze zaszla, macica sie powiekszy, powloki naciagna i zrosty popekaja o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi się z niczym nie zrosło - oprócz stanowczego nie czwartemu dziecku :P z jaźnią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nielatku - dobrze zrobilas, ze go wyslalas ! Polku - nie ma co czytac takich rzeczy, to bylo miejsce gdzie sie takie przypadki skumulowaly, ale to chyba nie jest raczej rutyna, mam wiele znajomych po cc, sama tez po cc i nic z tych rzeczy nie mam, wiec kochana, prosze sie nie sugerowac wiecej :P ja juz dawno sie wyleczylam z szukania rewelacji zdrowotnych na necie. A jak z ciekawosci zajrzalam co ze mna jak te wyniki zaczelam miec kiepskie to powinnam miec bialaczke i na dzien dzisiejszy chyba juz nie zyc, no. Nielatku, jeszcze ogorka? Sa wyjatkowo pyszne !! Mlody nakarmiony, wiec hulamy na powietrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas kryzys nie jest taki wielki żeby aż się rozłazić. ale męczy mnie czasem atmosfera Co do czytania na necie o zdrowiu- niby się nie powinno ale dużo można odkryć- przy lekarzach konował net czasem jest zbawieniem. a z drugiej strony czytamy zawsze o największych hardkorach. bo te co nie mają nic lub mają lekko to nie piszą. dlatego zawsze wszystko tak strasznie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helou dziewoje me!! Ja bolejace jajniki zawsze traktuje gorącym termoforkiem(można tez użyć kota),ubieram grube skarpety na noc,wcześniej biorę rozgrzewajaca kąpiel i rano wstaje bez boleści:)a tez się z tym kurestwem uzeram od młodości:/ Słyszałam o kryzysie 4;7 lat;u nas się sprawdziło:Oa może po prostu mieliśmy nieustanny kryzys??po kilkumiesięcznej rozlace wszystko się wyprostowalo i i tak jest do dziś:)i mam nadzieje,ze już nie będziemy schizowac:/ Ale sobie wczoraj na car bootcie dwa zajebisty kranu kupiłam!!jeden do kuchni,taki futurystyczny,z wyciaganym wezem co by se okoliczności zlewowe pochlapac i drugi do łazienki,w wiktorianskim stylu;no bajkowy,z sluchawka prysznicowa jak telefon i raczka jak z kości słoniowej:D kurcze,za 2dychy!!a do kuchni za 9f!!!promocja!!i spodni se fajnych nakupilam i swetrow na chłody i domek dla lalek dla chrzesnicy i...już się chwalić nie będę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komuś winogronko?czerwone lub białe,do wyboru.. A może wodeczki zmrozonej?dziś z Polowkiem postanowiliśmy się ciut poalkoholizowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wódeczki- winogronka mam:) a wódeczka się przyda bo mnie ta trzoda tak wykończyła dzisiaj... znowu siostrzenica do nas wpadła a ona jest taki czort jak mój świety- mieszanka wybuchowa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sorki ale piwa dziś wyjątkowo niet.jakoś mnie na wódkę najszlo,choć raczej stronie od tego trunku;wole piwo,wino lub inne parfuma;) Wykapalysmy się z Lalka;już nie musze łba kubkiem polewac,żeby splukac;wszystko działa jak należy! Wystroilam me dziecie w pajacyka.alez zdziwiona i uszczeliwiona tym ubiorem:D Czas na kasze manna i pójdzie spać!tak wcześnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No!!!genialne!!! Zwłaszcza ze większość dba o linion lub się stara nie obzerac!!ale spox,tez ostatnio dostałam pudło czekoladek,podziele się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie me dziecie najmłodsze padło,tulac różowego komiks w obieciach;Połówek mnie wkurwia!!!! Chyba już na Niego działa woda ognista(albo na mnie)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee!!spicie?!?!? To ja za chwile tez idę kimac,Połówek padł(nie powiem po czym:P)poczytam chwile jeszcze... Z rana kawy poproszę kubek gorący:) Nie przewiduje kaczora-ale kto wie,kto wie...(Kazika przyspiewka mi się wspomniala)......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×