Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Polku!jaka Ty zabawna jesteś;)!!! Jak nie zasniesz,to poczekaj.kwoli...tradycji,czy coś?a tak wogole to się prezenty daje na rocznice?chyba,ze na początku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Półek, a po ślubie Ty masz 2 lata, nie? Dobrze pamiętam? Wódeczkowe czekolady zostały? Ja też się nie odchudzam, więc jak zostały to chętnie. No chyba, że nie zostały ?! Ale może jednak zostały ?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarna - nie mam pojęcia !! Ja Twarda baba jestem, serio serio !!! A Ty mnie z miękkimm, now iesz !! W sobotę w warzywniaku znajoma pani ekspegientka powiedziała że jestem kobieta rambo :D Półku - ja wykazałam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ,żebyś wiedziała!!za psie pieniądze!!i dlatego uwielbiam car booty!! A mnie za 4miechy stuknie 13 lat!!!13lat!!!czujecie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale narobiłam byków, powinnam się wstydzić :D A co do jajników, to ciepłego okładu próbowałam ale niestety nie podziałało. Zobaczymy co z tego będzie dalej. Mam nadzieję, że żaden syf z basenu się do mnie nie przyplątał !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Półku - wreszcie dobrze gadasz !!! Już nadstawiam swoje garści :D Chyba że jest ich więcej, to podstawić mogę miskę, taką wielką :) Sarna - 13 lat, wow !!! Jak to jest po 13 latach? :) Mam ogórki kiszone :) bierzcie zanim zjem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarenko (cium!) - "kobieta rambo" się wzięła stąd, że trzymając na rękach młodego robiłam zakupy do siateczki, którą trzymałam w tej samej ręce co młodego a w drugiej targałam worek 15 kg ziemniaków i one chciały mi pomóc to zanieść, na co rzekłam, że nie trzeba, bo mam auto zaraz koło wyjścia, na co jedna powiedziała właśnie "no kobieta rambo" :D Ale miło, miło, że Cię o ciepło przyprawiam :-) Półku - Ty tam nie podjadaj czekoladek bez kolejki!! A swoją drogą - czujesz podniecenie w oczekiwaniu na prezent na rocznicę jak na prezent pod choinka jako dziecko? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Półku - no tak mi poprawiłaś humor tym funky-jajem, że aż mnie ono mniej boli :-) Sarna - ale ostatecznie dobrze jest i tego trzeba się trzymać. 13 to szczęśliwa cyfra, teraz będzie już dobrze :) A to co przeszliście to Was tylko zahartowało !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że polać! Sarna - my już roztrząsałyśmy temat porównania mnie i Półka ale chyba na starym i stanęło że może mi przejść pod pachą :D Półek już się dorwała do prezentu pewnie :D Co dostałaś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×