Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Ale zajebiste te pory co stworu kupilam za 4,99 wiecie? Juz dawno ne bylam az tak zadowolona z zakupu odziezowego. Teraz jeszcze pajacow mi zostalo pakupic. Odkrylam w otchlani torby z darami odziezowymi od znajomej pajac polarowy. Na poczatku nie bylam do niego przekonana, alesie przekonalam. Tylko jakiegos bodziaka z krotkim trzeba pod spod i jest git, nawet przy zalozeniu, ze stwor nie zyczy byc koldra przykrywany i wogole sobie wyprasza takie insynuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiecie, że dla mnie to niepojęte nie wiedzieć o tym, że jest się w ciąży. ja nie wiem- czy to psychika kuleje czy jak- że kobieta wypiera ten fakt z podświadomości??jak da mnie tego faktu NIE DA SIĘ PRZEOCZYĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIESZ- RZYGANIE, NASTROJE TO LUZ- JA BEZ CIaży bywam wkurwiona a i też wcale nie mdłościowałam. ae brzuszysko ciążowe to tyko na ciąże wyglkąda. a jak młode zasadzi kopa to też nie da się tego zignorować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9500 wpis a Gorąca nawet kubka z kakao nie postawiła???!!!!! Dzień dobry!ja zielona wnosze.łeb mnie napizdza,pogoda pod psem,jeszcze masakrycznej ulewy brakuje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhehe ja tez sobie nie wyobrazam nie skojarzyc ze sie jest w ciazy, ale znam kilka kobiet ktore bardzo pozno sie zorientowaly w dodatku zero dolegliwosci do samego konca, moja sasiadka przez rodzicami z ktorymi mieszkala potrafila ukryc ciaze do 9mca :D bez specjalnego trudu, prawie wcale brzucha nie maila, znajoma tak samo byla na weselu w 7mcu ciazy ogladalam zdjecia i nie wiedzialam ze ona w ciazy jest a po ok 2mcach potem pisze mi smsa ze urodzila corcie :/ zatkalo mnie a co do tego czy kazda kobieta wie skad sie biora dzieci to ja bym nie byla pewna czy tak jest po tym jak co chwile ktoras na kafe zaklada temat czy mogla zajsc, czy tak sie da itp.. to mam watpliwosci czy te panny wiedza skad sie biora dzieci :D a propos to moje starsze dziecko wpadlo na pomysl oddania przemka na gwarancje do sklepu z dziecmi bo mus ie uszko zepsulo :P:P:P polkowniku w kappahlu sa pajacyki w promocji 3 w cenie 2 czy jakos tak, jak ci potrzeba to szoruj bo one fajne i stosunkowo niedrogie wychodza :D tylko one sa w rozm do 92 chyba, wiem ze wisiala kartka z jakims ograniczeniem rozmiarowym, ja sobie polarowe pajace baaardzo chwale mimo ze zostalam na kafe wysmiana to tadeusz do zeszlego roku spal tylko w takim pajacu w rozm 110 :D teraz ma 1 na mrozy w rozm 116 ale nie wiem czy wlezie, najwyzej mu kupie wiekszy :D mlodszy nie lubi pajaca ale jak bedzie bardzo zimno to obowiazkowo bedzie w tym spac bo przy ich odkrywaniu sie i zdzieraniu skarpet to musza spac w pajacu zeby nie byli w kolko chorzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stawiam tylko za okrągłe strony :P Mogę Mineral balance - pod warunkiem, że się dowiem, gdzie ten licznik wpisów ;) Udało mi się ukryć tylko jedną zimową ciążę w puchowej kurtce XXL przed sąsiadką z biura na dole, którą widywałam na schodach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj nie bądź żyła i choć jakie wino marki wino postaw:Dokragle wpisy tez som bardzo ważne.a ten licznik jest,tam gdzie jest spis tematów z konkretnego działu;i tamze ukazany jest,poza założycielem,ostatni wpis,o której godzinie zrobiony i który to on w kolejce:D voila!!izi;) Ja pierwsza ciążę ukrywalam tak przed pracodawca.jakieś było jego zdziwienie,gdy pewnego dnia przyszłam z wnioskiem o urlop,bo za tydzień ślub!!a jeszcze ciąża???kolejna w zakładzie pracy!!!niepojete!!ale bardzo ładnie się digadalismy i nie powiem,podniósł mi fikcyjnie zarobki,dzieki czemu miałam niezłe macierzyńskie.a,ze kasa była wtedy potrzebna..to tylko dzieki mu za to.pomijając wszystko inne:/ U nas bangla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha. No to piwo Żywe z browaru Amber, na "wodzie z własnych ujęć głębinowych" , z żywymi komórkami drożdży, niepasteryzowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zapewne znaczy, że na starym pochwaliłaś się kiedyś z opóźnieniem.. ;) U nas świeciło piękne słońce, powłóczyłyśmy się i nażarłam się niezdrowego.. Teraz będę pewnie zdychać.. :O Kto jeździł dziś komunikacją miejską za darmo w ramach Dnia Bez Samochodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nioch!nioch!%???? urodzinowe?18-nastkowe?? Niochhhh?!baniaczek?? STOLATSTOLAT!!!!!!!! Niech żyje i wypijee!!! I tak w nocy się kwali?pfee!bardzo nieładnie,bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieletnio: " 09:47 [zgłoś do usunięcia] Mxxxxa Sxxxa Mxxxa Bry. Obxxxxxa - tak, odpowiedziałaś kiedyś jakiejś co się pytała o owulacyjny śluzik, że drugi raz w tym samym cyklu! Tak mną to wstrząsnęło, że pamiętam Wybacz, że mi się szukać nie chce, ale klnę się na babci kapcia, że tak było! Odpowiedź nie dotyczyła wkładania palców nigdzie ;P Niewinna? Niewinna jest kiedy śpi, kiedy śpi, niewinna jest kiedy spi! tattam, tattam... EEEeeeeeej, babony! Nikogo nie podglądam! I nie mam żadnych konotacji z żadnymi pułkownikami! Kurna! To ten pułkownik pewnie na pomarańczowo pisał! Ale to nie ja, bo spałam! A przez sen nie umiem! Drożdżówe chcem! Chcem bardzo! W zamian oferuję baniaczek od dziadunia, gdyż: Stoooo laaat stoooolat niech żyje Mxxxxxxw i Fxxxli Mąąąąąąż! Iiiiii.. Niechaj gwiazdka pomyślności nigdy nieeeeeeee zagaśnieee! a kto bimbru pić nie bęęędzie niech w kanapę trzaśnie!" str 1233 :p Tym oto sposobem przy okazji okazało, ze Wiesława dziś też jest! Sto lat panu Wiesławu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat w słońcu i bez kolejnych ósemek.. :D Wiesławowi wygranej w wiadomej imprezie z ekwiwalentem finansowym.. ;) "I nie mam żadnych konotacji z żadnymi pułkownikami! Kurna!" AAaaa, mam Cię..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie bawię się w brak spacji, bo nie bawię się w szyfranta :P Będę próbować se załatwic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×