Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzanna Amelia & 14

kafeteryjne familie

Polecane posty

Gość ZS sam masz córy babochłopy
no w sumie racja ty to jestes prawikiem , pozdrow creama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo źle o Tobie świadczy, że przyszedłeś sobie uciąć pogawędkę ze mną. Masz tego świadomość? Trzymaj poziom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty to jestes prawikiem no jasne, jednoczesnie ksiedzem, emerytem i gimnazjalista :-) idz sie utop pomaranczo albo wroc do nauki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo źle o Tobie świadczy, że przyszedłeś sobie uciąć pogawędkę ze mną. co ty znowu pierdolisz babochlopie, nie ucinam pogawedki tylko prowadze cie za reke w znana ci juz wczesniej droge, droge do twojego debilizmu a ty kompletnie oderwana od rzeczywistosci idziesz ta droga myslac, ze swietnie sobie radzisz :-) ocknij sie dziewczyno, ocknij, albo napisz do mnie pretensjonalnego maila hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzruszasz mnie:) Niestety nie napiszę, musisz pogodzić się z myślą, że nie uszczęśliwię Cię sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZS lata za reformą
Gdzie ona tam i on:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyt.Lucy a ja szłem już spać' Ike ale ty jesteś czepliwa ,szedłem ,poszedłem(żonka szczerusia wiadomo) wiem że była skucha ,chciałem poprawić ale na kafe jak wszyscy wiedzą ,ktoś wczoraj zgasił światło.Zresztą chromolić to ,to było wczoraj a dzisiaj mamy nowy zajebisty dzień ,czuję się jak młody Bóg tyle że z katarkiem. Nawet szczeruś mi tego dnia nie zepsuje.Kto się tam tak tłucze i młotkiem napierdala ?? A budowlańcy ,muszę spadać i zająć się troskami dnia codziennego.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuję się jak młody Bóg tyle że z katarkiem. o kurwa normalnie polaczenie baobaba z pablo de wiatrak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boziu widzisz i nie grzmisz cięta riposta szczerego pod tytułem "idź i się utop" wzruszyła mnie do łez nie dość, że pajac:) to jeszcze i szczeniak :) czuje, że gdyby mógł, to w celu zwrócenia na siebie uwagi zacząłby rzucać nawet gównem:) no i ok efekt by uzyskał ale coś tam pisał o godności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowny gonzales
czy jest tu ike oraz zawsze szczery ? chcialbym prosic o reke wasza core :classic_cool: dostane zgode ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co pajacu? :D łazisz po kafe i nie masz gdzie się podziać ?:D śledzisz tańczących i "komentujesz" ?:D czasami po chodnikach chodzą zasmarkane wyrostki, które czuja się ważne jak komuś przeszkodzą albo podniecają się krzycząc do przechodnia "daj dupy" "sram ci do ryja" itp powiedz bejbe 👄 oni ściągają od ciebie? czy ty od nich:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuyzanna Amelia & 18
Temat zyskuje na popularnosci skoro tyle czasu sie ciagnie. Zs-em nie nalezy sie przejmowac choc jest mocno upierdliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowny gonzales
zadalem pytanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia &18
Niekoniecznie. Moze wlasnie o Ciebie. Krwawa Wilczyco - czy chcialabys za wirtualnego meza tego oto seksownego gonzalesa i slubujesz mu milosc wiare i uczciwosc malzenska oraz ze go nie opuscisz az do zaglady kafe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 18
To poznasz. Co za problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokój i tak żadnej z was za maż nie wydam bo nie chcę, żebyście przenosiły tą plagę, jaką są geny waszego ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądrze ciociu, się rozprzestrzenią niechciane jak wąglik i na emeryturze już se na kafe nie popiszemy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena 29
Blumen Skąd dokładnie jesteś ? pisałeś że Lubuskie jakie miasto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak masz watpliwosci co to takiego to zapytaj lusie, ona ci wytlumaczy" ZS, możliwe że ja się nie znam, ale póki co wydaje mi się, że powinieneś się zdecydować, czy w kwestii mojego NICKA jesteś na tak, czy na nie. Bo zacznę podejrzewać, że naprawdę komuś sprzedałeś hasło :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×