Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość LoveStory500

Dobry fryzjer Kraków

Polecane posty

Ja chodzę do VICI HAIR (www.vicihair.pl) i jestem bardzo zadowolona - w końcu znalazłam fryzjerki które mają fantazję, a nie po prostu potrafią przyciąć końcówki. Robiłam u nich i zwykłe strzyżenie i koloryzacje (INOA) - wyszło rewelacyjnie. Wczoraj byłam u nich czesać fryzurę próbną na ślub - pięknego koka. Dziewczyny są tam bardzo zdolne na prawdę, zwłaszcza pani Aniia!! Sliczna młoda energiczna osóbka - fryzjerka przy której czujesz jakby była twoją najlepszą przyjaciółką i dobrze cię rozumiała - super salon:) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfacecitolepsifryzjerzy
Wszystko fajnie, ale nie wspominacie że w tym salonie ze strony www.vicihair.pl pracuje też mężczyzna - fryzjer, pan Damian. Ja osobiście wolę się strzyc u facetów, jakoś łatwiej mi się dogadać, nie przepadam za pogaduszkami w trakcie strzyżenia, właściwie to przychodzę przy okazji odpocząć, więc u Damiana stamtąd jak dla mnie jest idealnie. Wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia B
Niedawno pierwszy raz z długich włosów ścinałam je na krótkie. Wcześniej miałam ogromny problem ze znalezieniem dobrej fryzjerki w Krakowie. W końcu udało się - trafiłam do Atelier Fryzjerskiego przy ul. Pędzichów 22, a dokładniej do Pani Gosi Sudoł. Serdecznie polecam wszystkim i tym zdecydowanym na konkretną fryzurę i tym nie za bardzo wiedzącym czego chcą. To bardzo utalentowana i profesjonalna fryzjerka-stylistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina86
Jak dla mnie jednym z lepszych salonów w Krakowie jest Black Pearl, podoba mi się to jak dbają o klientów, no i są na prawdę profesjonalni. Są świetni nie tylko jesli chodzi o strzyzenie czy koloryzacje ale też fryzury okazyjne, czesałam się u nich juz kilka razy i efekt był rewelacyjny, widac, że dziewczyny mają talent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powerplay
Oczywiście. Dobry salon fryzjersko - kosmetyczny to www.vicihair.pl. Zawsze tam chodzę i jeszcze nigdy się nie zawiodłam, więc myślę, że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wszystkim Pracownię Fryzur przy ul. Kobierzyńskiej. Chodzę tam już od paru lat do Pani Ani i zawsze jestem zadowolona. Ceny są bardzo przystępne, a usługa zawsze spełnia moje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JudytaW
Black Pearl jest rzeczywiscie bardzo dobry, przeprowadzilam sie w zeszlym roku z Krk do Wieliczki, ale dojezdzam do nich nadal. Fajnie strzygą, koloryzacje tez robia ok, ostatnio zrobilam sobie u nich balejaz, mi sie podoba, znajomi tez chwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kardzienno
Kaczmarzyk Hair Stylist, może nazwa wam nic nie mówi, ale są genialni - Szymek Kaczmarzyk jest jedynym człowiekiem w tym mieście, który zawsze potrafi mnie zaskoczyć i dać mi propozycję fryzury, która mnie zadowala. To że nie zostawiam u niego majątku, również ma dla mnie znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam salon z garbarskiej hair bazaar byłam ostatnio i wyszłam bardzo zadowolona a do tego ceny też maja fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyna 8888
Byłam ostatnio w salonie Colette na ulicy Starowiśłnej 64. Chciałam zrobić coś ze swoimi włosami, ale do końca nie wiedziałam co. Fryzjerka zaproponowała mi bardzo fajne rozwiązanie i super wycieniowała mi włosy, tak że układają się fajnie po każdym myciu i nie muszę nic z nimi praktycznie robić. W przyszłym tyg umówiłam sie również na koloryzację. Już się nie mogę doczekać ! Bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga760411
Bardzo polecam salon przy ul.Wrzesińskiej w Krakowie - Dorotę Sumyk. Pełen profesjonalizm, humor, doradztwo, otwartość na zmiany. Dorota to osoba dla której fryzjerstwo to PASJA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skorzystałam ostatnio ze strzyżenia na garbarskiej w hair bazar i jestem bardzo zadowolona szczerze moge polecić ten salon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaK90
Ja byłam ostatnio w Black Pearl i zgadzam się z opinią, ze to bardzo dobry salon. Robiłam koloryzacje, fryzjerka dobrała mi bardzo ładny i naturalny kolor. No i wszystko w bardzo miłej atmosferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam w hair bazaar i wyszłam mega zadowolona. Robiłam koloryzację a okazalo sie ze jest promocja na strzyżenie gratis przy kolorze. Pani Agnieszka doradziła mi w sprawie strzyżenia super dobrała kolor. Polecam super ceny mila i profesjonalna obsługa. Napewno wróć :)A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jeśli chcesz najwięcej dowiedzieć się o przedłużaniu włosów to polecam wybrać się na konsultację dotyczącą przedłużenia włosów. Wtedy bezpośrednio od fryzjerki dowiesz się jakie metody przedłużenia włosów są dla Twoich włosów dobre i wskazane - nie każdej z nas odpowiadają microringi! Wszystko zależy od Twoich włosów naturalnych - grubości, gęstości i kondycji! Wiem, że Klinika Włosów Beauty for You w Krakowie oferuje takie konsultacje bezpłatnie. Ja byłam u nich się dowiedzieć co mogę i ile to kosztuje. Metod przedłużania jest mnóstwo! Warto poznać wszystkie i wtedy dopiero podjąć decyzję. Możesz też zadać im pytanie na facebooku sprawdź tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania malcarek
Na pewno polecam Kaczmarzyka, tj. Szymon. Świetny człowiek, który potrafi doradzić, pracuje na bardzo dobrych kosmetykach, w fajnej atmosferze. Za każdym razem mnie pozytywnie zaskakuje i świetnie wyglądam na imprezach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miliana
ania - a możesz pokazać jakieś fotki tego co ci robili? Brakuje konkretów. A fryzura ślubna? Przyznam, że byłam już na kilku próbnych w różnych salonach i za każdym razem się rozczarowują ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka86
Potwierdzam to co pisały dziewczyny parę postów wyżej, Black Pearl to bardzo dobry salon. Robiłam u nich wczoraj koloryzacje i chyba żadna fryzjerka nie dobrała mi tak dobrze koloru, w sumie to od lat byłam wierna jednemu ale za namową ich fryzjerki zdecydowałam się zaryzykować i opłaciło się. Polecam wszystkim ten salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannaanna
Ja słyszałam, że bardzo dobrym fryzjerem jest Pani Basia z http://jadorebeauty.pl/ Chcę do niej iść przed świętami na farbowanie bo zamarzyła mi się zmiana koloru :) Zastanawiam się też nad zmianą fryzury ale nie wiem czy się odważę. Trochę szkoda mi moich długich włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania kielcz
Dziewczyny, byłam u Kaczmarzyka kilka dni temu - dzięki. Świetny człowiek, pierwszy raz mam tak krótkie włosy, a wyglądam na prawdę super. A zawsze byłam zdania, że dobrzee mi jest wyłącznie w długich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam pana Piotra z salonu Trendy na Starowislnej, mega zaskoczenie. Uratowal mi wlosy po niezbyt udanej wizycie u innego fryzjera, na starcie pelen entuzjazmu i pozytywnej energii, naprawde dobry fryzjer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta003
Ja polecam salon fryzjerski szutkowska w factory outlet, choć trochę daleko.... Znalezc dobrego fryzjera w Krakowie graniczy z cudem, ja mam cieniutkie wlosy, trudne do ulozenia i malo kto sobie radzi ze strzyzeniem i ulozeniem ich, ostatnio kolezanka mi poradzila, zebym sie tam wybrala i jestem na prawde zadowolona. Fryzjerka zrobila mi jakas nowoczesna pielegnacje, fryzure dopasowana do mojej twarzy, a cena byla wrecz smiesznie niska w stosunku do efektu i jakosci uslugi. Na prawde polecam, bo wiem jak ciezko znalezc taki salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kossssmatka
Ja od jakiegoś roku chodzę właśnie tutaj http://strefafryzur.com/ Pracują na najlepszych markach, do tego maja naprawde bardzod obre ceny i wykwalifikowane fryzjerki. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon kosmetyczny Madame Katrina przy ulicy ul.Chmieleniec 2b lok.9 . Chodzę tam już od dłuższego czasu i uważam, że są profesjonalni w każdym calu. Wystrój jest bardzo ładny i aż chcę się wracać. Zawsze uśmiechnięte. Potrafią doradzić i dobrać fryzurę :) jestem bardzo zadowolona. Ceny również są przystępne i mile zaskakują http://www.madamekatrina.pl/cennik/ i myślę, że zdecydowanie są adekwatne do efektu końcowego. Polecam :) http://www.madamekatrina.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza1979
Czytam, śledzę i uwierzyć nie mogę w to co widzę. Od kilku lat szukam... Vici - sprawdziłam i takie sobie emocje BlackPearl - nooo AvantApres - Godne polecenia Ziemirski - Nie do końca tego oczekuję od usługi w tej cenie Claudius - Fajnie, miło, drogo :( Ale ostatnio znalazłam Hair Design na Karmelickiej Pan Andrzej jest genialny, polecam Cena naprawdę warta usługi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HalinkaaG
Jeżeli chodzi o dobrego fryzjera to ja na Twoim miejscu zdecydowała bym sie na usługi tego salonu http://www.vicihair.pl/ . Wiadomo, ze teraz przed świętami, każda z nas chce jak najlepiej wyglądać. Słyszałam ze w tym salonie teraz do koloryzacji dorzucają strzyżenie i modelowanie gratis. Wiec miałabyś wszystko za jednym zamachem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JudytaZz
Polecam zajrzeć przy wyborze fryzjera na www.wyglad.pl/miasto/krakow tam możecie sobie obejrzeć opinie i oceny fryzjerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hair bazar dla mnie porażka poszłam na koloryzacje i mam rudą jajecznicę na głowie porażka nie wspomne już ze fatalnie dobrana fryzura z lat 80 uroku nie dodaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza1979
Współczuje przykrego doświadczenia, nieudolni fryzjerzy są wszędzie. Sama długo szukałam. Teraz chodzę do Hair Design na Karmelickiej 64. Cena nie najniższa, ale ścinam włosy co 3miesiące bo super się włosy układają. Dla mnie są genialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×