Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość LoveStory500

Dobry fryzjer Kraków

Polecane posty

Gość Aneta268
Ja kilka tygodni temu przypadkiem byłam w Jean Louis David na Wielickiej w Tesco. Zdecydowałam się na kolor + strzyżenie. Ceny mogły by być niższe, ale jakość produktów naprawdę wysoka. Zajmowała się mną Pani Sylwia - polecam, szczególnie tym niezdecydowanym takim jak ja :) doradzi i widać, że zna się na rzeczy... co ważne okazało się, że dla studentów jest 20 % rabatu, także zapłaciłam mniej. Mogę polecić każdemu. Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujusdthuthjygas
Witam jeżeli jest ktoś z okolic bieżanów Prokocim to zapraszam do studio urody expresja www.suexpresja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka11111
Naprawde polecam salon Pearl na ulicy Szlak 77, na przeciwko Galerii Krakowskiej. wyszłam odprężona, zrelaksowana i co najważniejsze bardzo zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
viru czesze hery wszystkie moje kolezanki ze studiow do niej chodza ja tez juz czekam na wizyte :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka_1988
O, też byłam w Black Pearl naprzeciwko Galerii Krakowskiej i z czystym sumieniem polecam. :) Teraz mają tam też zniżki na wszystkie strzyżenia, prawie o pół ceny - info można znaleźć na ich profilu na fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaDebniki
Ha, też znam. :) Byłam wczoraj pierwszy raz, rzeczywiście mają te zniżki, zapłaciłam niecałe 40 zł, mimo że się nieźle nade mną napracowali. Polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaK1986
Witam. Ja bardzo długo szukałam fryzjera dla siebie, bo jestem dosyć wybredną klientką :-). Ostatnio koleżanka poleciła mi salon fryzjerski Agata Gromko Hair Concept. Jestem bardzo zadowolona z wizyty bo Pani Agata dobrała mi idealnie fryzurę i kolor. Nie musiałam mówić co chcę tylko sama zaproponowała. Salon jest partnerem Loreal. Używa bardzo dobrych produktów fryzjerskich. Salon mieści na na ulicy Wrocławskiej 48 (I piętro, przy studiu urody Alicja). Tutaj macie stronę internetową: agatagromko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia456
Ja chodze do Black Pearl naprzeciwko galerii Krakowskiej :) wczesniej bylam u roznych fryzjerow, ale tam jest najlepsza fryzjerka, bardzo dokladna no i maja super kosmetyki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa blondi
a ja polecam panią Agate z ulicy Kadeckiej 8 (126360073) nie łatwo trafić ale warto ( to taka mała przecznica z ulicy królewskiej więc w centrum ) Pierwsza fryzjerka która tak dokładnie robi mi balejaż , wszyscy są zachwyceni a włosy się nie zniszczyły bo idealnie robi go tylko na odrostach , byłam u niej już kilka razy i wszyscy którym ją poleciłam są zadowoleni i ze strzyżenia i z kolorków , ceny przystępne ( za moje włoski płaciłam 110 zł ze strzyżeniem i prostowaniem i balejażem ) mój chłopak płaci 18 za strzyżenie a i w tym pani Agata jest świetna , polecam z czystym sumieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maariettaa
Tak chwalicie ten Black Pearl, że aż się do niego wybrałam sprawdzic czy rzeczywiscie jest dobry. Jak na razie ostrożnie, tylko koncowki i lekkie cieniowanie ale wyszlo calkiem niezle, wiec moze wybiore się na koloryzacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krakow strzyzeni, a szczyglem modych na zero sam byle ogolo y pare jednostek nienistnieje:-) znienil ssie ten krakow hej dawo niebylem kiedys 30 lat ponad, na rynu pod pomnikie wyrywalem laski i grzalem w w n huccie ,po widach oj dzialo sie tera domyslam sie dajom kasiorny mudurowum nie:-) eh kiedys byly ine dziewuchy 7 swiatow............te ortogaf odpós pozatym ze wiesz jekie u to kumpel ci zone posowa e/h. Baw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzo pozytywnych opinii o black pearl. Poszlam tam z czystej ciekawosci, ale teraz juz sie nie dziwie tym komentarzom, podcielam wlosy, zrobilam balayage,jestem bardzo zadowolona z efektu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo szukałam dobrego fryzjera w Krakowie aż wkoncu trafiłam z polecenia do pana Mateusza w salonie Eric Stipa w centrum handlowym M1 :) Zrobił mi super kolor a po strzyzeniu włosy układaja sie bez zarzutu :) Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamonika
Ha, szukałam ostatnio fryzjera i zajrzałam tutaj - wracam, żeby podziękować za rady - poszłam do Black Pearl, bo akurat mieli jakąś promocję i rany, pierwszy raz wyszłam tak zadowolona. W końcu ktoś miał pomysł na moje włosy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krótko, bo napisała już takamonika - black pearl jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukałam dłuuugo fryzjera, pozatym bardzo rzadko chodzę – nie mam wielu okazji, poszłam kikla razy na podcięcie włosów do www.studioangel.pl ceny przystepne jak za podciecie no i fajna atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
VIRU , wyszukacie na facebooku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodze na ul.Bosacką 5 do Rene-Art i po prostu rewelacja!!! Dominika i Mario są rewelacyjni!!! ścięcie i mistyczna mocca którą mi zrobili po prostu powalają!!! REWELACJA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam Tomasz Pietrzyk Hair Academy - mój fryzjer od 4 lat. Przerabiałam z nim dekoloryzację, zmiany kolorów i zmiany długości włosów - chyba wszystko :) Zawsze byłam zadowolona. Jeżeli fryzjer w Krakowie to tylko Pan Tomasz Pietrzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007ja007
Polecam panią Agatę Gromko ze Studia Urody Alicja przy ul. Wrocławskiej, która łączy wysokie kwalifikacje z wyobraźnią i miłą obsługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwina50
Studio Piwowar Ul.Lea 11b usługi fryzjerskie u młodszych stylistów są w bardzo przystępnych cenach dziewczyny młode , miła atmosfera, fajne fryzurki naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam salon na starowiślnej salon Colette. Byłam tam się czesać na weselę koleżanki i wyszłam bardzo zadowolona, później umówiłam się na strzyżenie (mam włosy długie i cienkie i nie lubię ich obcinać) samo cięcie dodało im lekkości i wydawało się ich więcej a moja cenna długość nie ucierpiała:) Polecam z czystym sumieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnn
Witajcie!!!! szlam do galerii krakowskiej od strony dworca pks i wstapilam do salonu Rene art na bosackiej. Chcialam tylko podciac koncowki , a wyszlam z pieknym kolorem i fajnie scieta fryzura. Mario i kristiano to duet niesamowity, usmiechniety tchniacy energia. wyszlam zadowolona ,a kolor niedoopisania.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaj parę złotych więcej i jedź do Tych do www.madametychy.pl tam jest najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hair Bazaar na ul Garbarskiej 14 Ja chodze do Agnieszki dziewczyna zna się na rzeczy i do tego super upina Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuje Fryzjerki Agnieszki z Black Pearl czy ktos wie gdzie sie przeniosla moze??? Dajcie znac jak macie jakies informacje gdzie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon La Femme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arina30
Ja mogę polecić panią Martynę, bardzo miła i przy tym profesjonalna fryzjerka. Nigdy nie wiem co mam zrobić z włosami i w czym dobrze będę wyglądać, a ona świetnie mi doradziła i jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego przyjmuje w salonie Vici Hair (cennik na stronce www.vicihair.pl)Ceny sa całkiem przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! Podajcie imię fryzjerki, która dobrze strzyże w Black Pearl. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjakrk25
no tak zgadza się, że salon www.vicihair.pl to dobry salon fryzjerski ale nietylko ;) Ja w tym salonie włosy ścinałam u Pani Martyny Karkochy - rewelacyjnie dobrała mi fryzurę, zawsze sama miałam z tym problem. Zresztą cena również przystępna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×