Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

ale matoł jestem to sa te same ;/ a do pepco musze zajechac ale po wypłacie bo bez kasy to nie lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel wstrzymam sie 4.10 te w lidlu maja jeszcze ABS na kolanach rewelka! Gosia bylam w sob w Pepco tez im troche towaru zgarnelam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel tak to te same.Mozna je prac choc sa niby jednorazowe.Schną w 5sec więc nie musisz brac 2 opak ja wlasnie korzystam z tej strony promobaby.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tam jest napisane ze one są wielorazowego uzytku ;p;p "Nowe orginalnie zapakowane majtki poporodowe firmy Horizon rozmiar 38-40 wielorazowego użytku."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na jedno wychodzi hehe dla mnie byly nieocenione te majtki po porodzie i w czasie pologu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tempo pisania macie niezłe:)) ledwo nadrabiam. nie pospałam za duzo, bo albo ktos domofonem sie dobija, albo sasiadka radio M załaczy na fuulll albo telefon, eh... No ja jeszce pracuje, na zmiany , dniówki, nocki po 12h, ale nie jest tak źle:)) dopiero nie dawno sie w pracy przyznałam, bo by mnie juz dawno na L4 wywalili, a jeszcze nie chciałam iśc, ljedyna motywacja żeby się ruszyc z domu:)) ekarke tez mi sie udało jeszcze przeciagnąć bo też juz chciała dawać , ale mysle że od października nie unikne. A wtedy to chyba wogóle skisne w domu... Wy tak o tych ubrankach, wyprawkach, a mnie to jeszce wogóle nie kręci, jakos jeszce nie czuje żeby to wszytsko kompletować, kupować, nie rusza mnie to póki co... najlepiej jakby mi ktos wybrał i kupił wszytsko co potrzeba:)) za bilety na Paktofinike w cinema w bonarce w niedziele zapłacilismy 48 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka , mnie tez to nie kręci ale kiedys sie muszę zebrac :d Inezz była na tyle pomocna, że dzieki niej mam całaą liste wszytsko co mam kupic :) Musze niestety rozłozyc to na pare miechów bo nie ma szans , zebym na raz kupiła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie nadążę ;) hahaha jestem piękna bo wróciłam od fryzjera hahahhaha ;) żartuje ale od razu lepiej :) Angel takie body love są w tesco o wiele tańsze :) też je chce kupić ale czekam na poniedziałek wiem wiem powtarzam się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, w sumie pasowalo by coś myslec o tym i rozłożyc wszytsko na raty, bo z kasą człowiek nie wyrobi później. niestety do bogaczek nie należe:) ale tak mi jeszcze z tym wszystkim nie po drodze, może jak będe na tym L4 to mnie cos ruszy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh Muszynianka mnie też nie dopóki nie poszłam pierwszy raz a teraz to szukam gdzie taniej :) dziewczyny tu na forum dużo pomagają :) a na L4 się nie martw będziesz z nami siedzieć i pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze jak dobrze ;p ale źle wcale ;p hihihiih dasz radę nie zastoisz się tak jak ja ;p idę z psiakiem na spacerek :) póki nie pada ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mów nic o deszczu bo nie lubie w nim jeździc :d Chociaz prawko zdawałam przy takiej paskudnej pogodzie :) Hmm chcoiaż z drugiej strony może jakas sierota wjechała by mi w tył auta :d przydało by sie na naprawe :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja też do lidla się wybiorę 4 ;p widzę termometr za 50 ;d a ostat wdziałam na all po 100 ;) tyle że trzeba z rana no tam wszystko szybko wykupują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bywa...pisalam nie raz,ze moje dziecko jest malizną? Rozmiarówka bardzo zależy od firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nadzieej, że mój sie nie urodzi jakis olbrzym i sie pomieści w tym co kupiłam hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej baby :) my po kontrolnej wizycie na neonatologii i na szczescie wszysko ok. ladnie przybrali na wadze Milenka 2150 a Maks 2350. co do ciuszkow to na te moje okruszki chyba jeszcze rozmiaru nie wymyslili :P mysle ze takie ciuszki na lalki jak sa to byly by ok :D we wszystkim mi plywaja po prostu nawet w 50. Poszlam sie zbadac od razu i rzeczywiscie macice mam jak w 20tc, jutro sie mam zglosic przed 12 znowu i zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, super wiadomosci ze malenstwa tak przybieraja pieknie ! caluski dla nich od ciotki:D widzialam body rozmiar 48 maluckie takie,a jakie slodkie:) dzieciaczki urosna raz dwa ani sie nie obejrzysz. w takim razie 10go robimy impreze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie ktore pasuja mam tylko 2 spiochy od Inki dostalam rozowe bo jej Mala nie wchodzila :) ja juz widze jak urosly wiec mysle ze raz dwa bedzie na nie wszytsko pasowac :) Ineezz robimy robimy tylko bezalkoholowa chyba ze beda pozniej bable karmic sztucznym przez 2 dni zeby dojsc do siebie bo wypije piwo i pewnie padne, glowe mam jak cukrowka teraz :P wczoraj napilam sie 2 lyczki likieru ok 17% mial i taaaak mi sie w glowie zakrecilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel no anioł kobieta.Asia urodziny bez % ? oj nie wyobrazam sobie:DAsia co tam u Inki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia jak dla mnie moje 56 sa majutkie ;d hihiihihi to co dopiero Twoje ale dobrze żę rosną :) i jak po kontroli ? ktoś mi tu wczoraj zrobił smaka na frytki hmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×