Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Kanatika 270 głosików jest :) ale dziś sie juz kończy konkurs a ja tam przeglądnęłam trochę i są osoby co maja ponad 300 więc dziewczynki niech żadna dziś nie zapomni :) szkoda że tam nie pokazują kto ma najwięcej bo jest ponad 3tys stron więc ciężko tak przewertować tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika a kolorek też robiłaś ? Ładnie wyglądzasz w tych włoskach :) W ogóle masz taka dziewczęca buzię :) Esister wrzucę Wam cos na pewno laska zbyt bogatej galeri na stronie nie ma zobaczymy. Przyszły leginsy etap pierwszy czyli macanie i oglądanie ok , mierzyc będę popołudniu. Z wierzchu sa jak te z mikrofibry gładkie, matowe, pod spodem polarek, troszkę wyższe są ale to akurat na brzuchola :d Te Grzeskowe termoaktywne niby tez całkiem przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie!!! Dlatego bardzo proszę o głosiki i dziękuje Wam bardzo za wsparcie!!!! Esistere ja widziałam, ze ktoś miał ponad 2000 głosów, więc pewnie szanse marne! ale co tam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel kolorek jest mój naturalny :-) takim mnie natura obdarzyła! Nawet wczoraj Iwonce coś wspomniałam o balejażu - ale szybko mnie uświadomiła - że po co i jak wpływa na włosy :-) więc zrezygnowałam! i faktycznie ja mam taką łagodną, dziecinną urodę - chyba słowiańską! A co do Iwony to fajna z niej dziewczyna i bardzo ładna!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOczytam pozniej co tam u was :) chcialam tylko napisac ze fryzura super o podobnej mi sie marzy tylko przod krotszy a tyl troszeczke dluzszy :D no nic musze skolowac jakas kase i sie ladnie do Iwci usmiechnac :) Iwacia a powiedz mi w razie czego sobota tez by wchodzila w gre ? bo wtedy moj ma wolne wiec by mi z dzieckiem zostal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się, że fryzurka się podoba! Krakuska jak tam dieta? bo ja dzisiaj chodzę głodna!!! Właśnie gotuję udko z kurczaka - bo dzisiaj tylko to i 6 pomidorków! No i nieszczęsna zupka!!! Ale najważniejsze, że efekt jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łałłłłł superrrrr i jak Ty Kanatika masz taki kolor to go zostaw !!!!!!!!!! super !!!! Fajnie że waga spada, a co z niedzielą i dietą ? przerwę jednodniową robisz ? Głosy już z rana oddane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika włosy naprawde superrr :) a tak pozatym to ja Cię już gdzieś widziałam bo Twoja buzia jakaś znajoma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koloru w takim razie tylko pozazdrościć, Moja Mama miała takie jasne włoski , ale teraz juz jej zaczęły cmieniec od jakiś 3-4 lat . Tez nie farbowała nigdy :) Ja znam Iwcia byłam kiedys u Niej ;p;p; Kanatika ogólnie to mi cieplutko jest ale na mrozy będa jak znalzł :) i za smieszną kase. Wziełam tez dla Mamy mam nadzieje ze jej spasują. Głosiki poleciały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie srednio :/ troche slabo :/ ale ja diete niestety tylko do jutra bo w niedziele chce pic na imprezie :/ A nocka dramat :/ chyba zeby jej ida bo ryczala w nocy non stop nawet czopek nie pomagal a katarek tez mi sie wydaje ze na zeby sie pojawil :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za głosy i komplementy!!! Esistere może się gdzieś widziałyśmy - bo ja jak na Ciebie spojrzałam to też wydałaś mi się znajoma :-) Angel no to super, ze za taką cenę udało Ci się kupić i są całkiem spoko! hm...Ania - właśnie nie wiem co z dietą na niedzielę... myślę, ze rano zjem zupkę a potem to z obiadu co będzie w miarę dietetyczne, no ale torcik pewnie zjem (w ramach nagrody za trzymanie diety) ale alkoholu zero! :-) mam tylko nadzieję, że po chrzcinach jak stanę na wadze nie będzie nic na plusie!!! Krakuska współczuje takiej nocki!!! Ech te zębiska!!! trzymajcie się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika ja się pytam po co Ci ta dieta ? super wyglądasz i fryzurka też ekstra. Faktycznie masz dziecięcą urodę i też Cię kojarze tylko nie wiem skąd :D Krakuska współczuje tych zębów;/ Wiem, ze to niemożliwe ale Ania cały czas się ślini i wpycha rączki to buzi. Tak to wygląda jakby dziąsła ją swędziały ale chyba na zęby to za wcześnie??????Patrzyłam i nic nie jest opuchnięte ale znowu jakaś marudna jest. Angel trzymam mocno kciuki za remont. Mam nadzieję, ze w tym tygodniu nikt Was nie nawiedzi. Esistere gratulacje udanej nocki!Oby Gniewkowi tak już zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Kasa super fryzurka mi sie podobaja takie krotkie i ladnie wymodelowane ale jak mam tak proste kołki ze nawet na slub nie chcialy sie zakrecic a mialam mase pianki i lakieru na glowie i wytrzymaly tylko wizyte w usc a juz na imprezie proste byly prawie :P esistere mam nadzieje ze Gniewko od tego czasu bedzie juz ladnie sypial :) u mnie to wyglada tak ze Maks przesypia noc do ok 5 vrano ale Milenka nie wiec i tak trzeba wstawac. Iza pytalas jaknasz plan dnia wiec powiem Ci ze nie udaje mi sie go realizowac. Zawsze cos sie przedluza albo ktos przychodzi i szlak trafia wszystko. Angel wiesz co jak ja potrzebowalam zeby moj cos zrobil np rozlozyl lozeczka a jemu sie to przeciagalo to udawalam ze jakies skurcze mam i ze to juz blisko i zaraz sie bral za robote wystrachany zeby zdazyc :D nie namawiam do podobnego zachowania ale u mnie to dzialalo :D No ja wczoraj odebralam wyniki mlodego i juz prawie wszystko w porzadeczku :)))) a pozniej bylismy z Iwcia na spacerku, na ktorym zalatwilo mnie jeszcze bardziej chorobsko bo gardlo mam juz cale zajete i wszystko mnie tak boli jak by mnie ktos wychlostal w kazdym miejscu na ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia zdrowiej szybciutko bo choroba przy dzieciakach meczy jeszcze bardziej jak sie po prostu walnąć do łóżka nie ma jak:( więć szybkiego powrotu do zdrowia życzę! :) Dziękujemy :) mogłoby mu sie unormować troche to spanie bo raz spi do 4 raz nawet do 7.30 bez przerwy nigdy nie wiadomo moze jak bedzie dostawał kaszke na noc to brzuszek bedzie miał pełniejszy i dłużej pośpi :) właśnie jak wprowadzałyście jedzonko to kaszke lepiej na noc czy rano zeby np. zbytnio nie obciążyła żołądka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esistere moje maja 2msc i mi pozwolila pediatra podawac im na noc kleik ale w mniejszych proporcjach niz jest na opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Mujsi sie w końcu udać z tym malowaniem. Wczoraj Grzes mnie zaskoczył i wlasnie jego auto trafiło na warsztat więc super bo zacznie normlanie pracowa c hurra i owoce będa w domu :) Tzn wiecie ine ze teraz nie ma ale będą w dobrych cenach i w duzej ilości. Zreszta pisałam Wam chyba kiedys ze winogrono w sklepie 6-7 zł a na hurtowni były po 1 zł . ( oczywiście przy ilus paczkach , no ale na handel biora po 100-200 kg więc do domu zawsze coś zostanie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze was rozczarowac wprowadzenie kaszek kleikow stalych pokarmow itp nie rowna sie z lepiej przespana nocka :) wiem to z wlasnego doswiadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakuska ale to chyba zalezy od dziecka bo mi po kleiku /maks spi jak zabity prawie do rana a Milenka nie wiec mysle ze tez zalezy jak szybkie trawienie ma dziecko. Aaa zapomnialam Wam napisac ze wazylismy sie wczoraj i Maks wazy 5,5kg a Milenka 5kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie właśnie obawiam że u nas tez tak nie będzie bo jak zwiekszylismy ilość mleka to też nie pomogło no przynajmniej tyle ze nie spi raczej krocej niz 6 godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to pięknie Ci rosna :) Mój gad miał w 7 tyg 5kg Twoje troszkę starsze już ale jakie malutkie się urodziły :) to już masz co dźwigać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzisiaj jak wstalam to myslalam ze nie dzwigne mlodego bo ja oslabiona do tego wszystkiego ale musze sie Wam jeszcze pochwalic ze wczoraj moja ksiezniczka obdarzyla mnie swoim slicznym usmiechem ;) a Maks dzisiaj smial sie jak jezdzilam mu smoczkiem od butelki po usteczkach :) no cudowne uczucie jak widze ze dziecko jest szczesliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Asiu wszystko zalezy od dziecka :) dlatego moze sie udac a nie musi :) esistere zamaist zwiekszac dawki mleka w nocy to je zmiejszajscie co jakis czas o 10 ml mnie zoladek powienien sie przestawic ze dostaje mnie i mniej trwi wiecej odpoczywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za 6 h snu dziecka ciegiem to ja bym wszystko oddala :) moja najdluzej ciagiem spi 3 h ale to bardzo rzadko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kurujcie sie szybciutko :) ja siedziałąm pół dnia i suzkałam jakis fajnych sesji ciążowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my mielismy to szczescie od poczatku on tylko przez pierwszy miesiac budzil sie co 3 godziny pozniej juz tak co 5 a teraz to i zdażyło mu sie 9! ale ja sie przez to wogole nie wyspalam bo sprawdzalam caly czas czy wszystko ok ze tak dlugo spi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dziękuje za miłe słowa! Iza, no niestety mam z czego zrzucać- bo tak jak kiedyś pisałam, mam figurę gruszki! Góra jest nawet ok, ale dół.... Asia chyba o wadze nie zapomniałaś napisać, bo wydaje mi się, ze już czytałam ile ważą ;-) - super, że tak rosną! A te uśmiechy - bezcenne!!! Kuruj się kochana! Woda z solą i tantum verde i pyszne herbatki z miodem, cytrynką i sokiem malinowym - mniam!!! Krakuska współczuję tych pobudek! Jak Ty funkcjonujesz po takich pobudkach co trzy godziny?! Mam koleżankę, której dziecko nie przespało żadnej nocy całej do 2 roku życia... ja chyba bym padła (bo ze mnie śpioch straszny! Muszę 8 godzin najmniej pospać). Esistere to nawet nie jest u Was tak źle z tym spaniem! I wiem o czym mówisz, bo wczoraj Natii nawet się nie przekręciła jak mąż wstawał przed 5 do pracy i już miałam schizy - co tam się dzieje! ;-) I jak tam Angel znalazłaś coś fajnego? Super, że owocki będziesz mieć po cenie! Nati śpi, a chłopaki na rehabilitacji, więc ja buszuję po necie za zabawkami mikołajkowymi! ale już coś mam upatrzone!!! Aaa mój synuś miał wczoraj pierwszy sprawdzian w życiu! I dzisiaj przyniósł 5 - zdobył największą ilość punktów - jaka jestem z niego dumna!!! dobrze by było gdyby jeszcze był mniejszym rozrabiaką!!! ;-) ale nie można mieć wszystkiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia no cóż tu powiedzieć - dzieciaczki superowe!!!! Wydaje mi się, że Milenka podobna do Ciebie a Maksiu do taty! Napisz czy się mylę - bo bardzo słabo Was pamiętam ze zdjęć, ale tak mi utkwiło w pamięci! Kurcze to już nie te same okruszki...to już całkiem spore niemowlaczki - słodziutkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×