Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Gosia to dobrze że już w domku :) czekamy na zdjęcia malutkiej :) Jeszcze tylko 3 zostały do rozpakowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu dzieciatka nie sprawdzamy temperatury po raczkach :) bo ne czesto maja zimne raczki tylko po karku czy cieply czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Nie wiem co się tej mojej Oli działo w czwartek ale tak się darła, że miałam naprawdę serdecznie dość a jak już wreszcie zasnęła to ,mnie taki paskudny nastrój naszedł, ale już jest lepiej :) Weekend zleciał mi na uczelni. I powiem wam szczerze, że jestem bardzo zadowolona, że się na studia zapisałam bałam się jak ja to wszystko pogodzę ale na dzień dzisiejszy te studia są dla mnie wybawieniem. Mam okazję wyjść do ludzi, zająć się czymś co naprawdę lubię i chwilę ochłonąć od codziennych obowiązków a co jest najfajniejsze? Wracam do domu taka stęskniona :) Gosia ogromne gratulacje! Życzę dużo zdrowia dla córeczki a dla Was - rodziców dużo dużo siły! Gosia nie wylewaj mleka! Kup sobie woreczki do mrożenia pokarmu i zamrażaj! Nie życzę CI tego, ale czasami tak bywa, że kobietę dopada zator piersi i warto wtedy dziecko do tej piersi dostawiać, żeby zator "ściągało" ale wtedy z tej piersi prawie nic nie leci i może się okazać, że jedną - zdrową piersią nie wykarmisz małej więc warto mieć mleczko zamrożone na czarną godzinę! Oby Cię te zatory nie dopadły bo ja miałam 2 i wspominam to koszmarnie. Asia u mnie Olcia śmieje się już całą buzią ale trzeba do niej mówić :) Ona słucha i reaguje uśmiechem :) Tak, że u Ciebie pewnie też na dniach dzieciaczki zaczną mieć "ful bananki" na twarzy :) Ja staram się do niej mówić jak najwięcej - jak zmieniam pieluszkę, to jej mówię co robię i dlaczego, żeby tylko mój głos słyszała a ona się wtedy patrzy na moją twarz i otwiera pyszczek i się śmieje całą buzią i oczka ma takie radosne :) Widziałam zdjęcia dzieciaczki są śliczne, przerosły moją Olę! Takie fajne klopsiki widać, że mamusia dba o ich brzuszki. Moja Olcia nie rośnie tak szybko :( Mimo, że na mleku robi się warstwa żółtego tłuszczyku to chyba jest dla niej mało odżywcze, bo nie jest z niej taka fajna kluseczka. Kanatika ja też jestem mega śpiochem a mój mąż jeszcze większym na szczęście moja Ola jakoś przesypia nocki raz jest lepiej raz gorzej, wiadomo, że chciałabym, żeby spała od 22 do 8 ale nie marudzę zawsze mogło by być gorzej. Krakuska podziwiam Cię, że tak długo funkcjonujesz z ciągle przerywanym snem, A właśnie a pro po snu dzieci jak u was wygląda lub wyglądało nocne karmienie? Bo u nas jest tak, że mała się budzi ja ją przewijam a w tym czasie butla się grzeje zje butle - mąż ją karmi a ja się odciągam i jak ona już zje to hmm wcale spać nie chce tylko muszę jej dać cyca i dosłownie ją tym cycem uśpić ale to niestety długo trwa. I cała ta akcja od chwili wyjęcia z łóżeczka do powrotu do łóżeczka trwa ok 1,5 godziny. Kanatika ładne włoski :) A z koloru powinnaś być bardzo dumna! Nie jedna marzy o tym, żeby mieć takie włosy! Szczęściara z Ciebie! Daj znać jak tam po chrzcinach i jak lokal się spisał. Sukieneczka bardzo ładna :) Dzieciaczki chyba dobrze się bawiły :) Ja również się podpisuję pod tym, że kiedyś musimy się wszystkie spotkać i będę was gnębić na wiosnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka nie przebieraj jej juz w nocy :) jak nie ma kupy to nie ma potrzeby miec juz mleko przygotowane i dawaj na spiocha :) ja Patrycji juz dawno w nocy pieluchy nie przebieram chyba od 2 msc zycia dopiero rano ja wstanie na dobre zmieniam ajesc daje na spiocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakuska ale Ty ja budzisz/ budziałaś na karmienie czy jak sama się obudzi to dajesz \? Co do leginsów, to powiem tak ffajne bo ciepłe, ale za duzy rozmiar mam niby l a mi z tyłka lecą ;/;/ ale moze jak jesczez trochę urosnę to będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel jak juz widzialam ze zaczna sie wiercic i przebudzac to dawalam smoczka w minutke robilam butelke dawalam odbijalam o kladlam i spala dalej tzn dalej tak robie ale nie pozwalam jej sie rozbudzic bo to ja wybija z nocnego snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakby mi sie nie budzila w nocy to napewno bym jej na jedzenie nie budzila tylko bylaby przeszczesliwa :):) w nocy jak dziecko nie chce jesc samo od siebie nie ma potrzeby budzenia go na jedzenie brzuszek przynajmniej odpoczywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babka w pracy mi ostatnio opowiadała, że ma sąsiadke , która tresowała ( inaczej się chyba nie da nazwać) dziecko w taki sposób, ze jak płakało z głodu w nocy to ona mu nie dawała jesć tylko dopiero rano. I ta Babeczka ode mnie mówi, że ta dziewczynka ma teraz 8-9 lat , jest strasznie chudziutka i w ogóle nie chce jeść .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki :) ale dziś pospaliśmy ;D hehehhe może dlatego że mój idzie na 10 dopiero ;D Przerażają mnie te noce ;] heheh ale wiem wiem nie wybiera się i każde jest inne ja licze na to że odziedziczy sen po tatusiu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się z rana! Ania super, że się wyspałaś! Ja miałam dzisiaj ciężką noc! Chyba po tej diecie - wczoraj na chrzcinach za dużo namieszałam i nie mogłam zasnąć do drugiej bo miałam ciężko na żołądku! dzisiaj też jakoś tak nieswojo!!! Ale po diecie ubyło mi 3 kg, więc jest dobrze!!! (mojemu bratu 4,5 kg) - a u Was krakuska jaki wynik wagowy? Chrzciny bardzo udane, było miło, jedzonko smaczne, także z czystym sumieniem mogę polecić ten lokal (pizzerię Boom na os. Wysokim) Torcik był zamówiony z tego linku, co podawała Ania i był całkiem, całkiem, więc i ja się chyba skuszę i kupię tam dzieciom na urodzinki ;-) Kamil zamówił sobie boisko piłkarskie!!! Cieszę się Gosiu, ze jesteście w domku i już jesteś zakochana w swojej dziewczynce! Tak trzymać!!! :-) Inka współczuje takich krzyków Oli! Może to była kolka? Bardzo się cieszę, że zdecydowałaś się na studia, bo zawsze to jakaś odskocznia od życia codziennego, która przy okazji zaprocentuje na przyszłość! (a co studiujesz?). a co do spania i karmienia w nocy, to spróbuj tak jak pisze krakuska nie rozbudzać Oli - tylko robić to na śpiocha! Ja tez nie zmieniam pieluchy w nocy. Dziękuję za miłe słowa :-) Informacja dla Mariquity - możecie kopiować i dopisywać się. A koleżankę zapraszam mimo wszystko do rozmów! Kanatika......................Rydygier x2....................TAK x2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika to się cieszę :) co do lokalu to będę dopiero w lipcu robić więc mam sporo czasu na zastanowienie się gdzie, a powiedz mi ile za osobe ? aaaaaaaaa co do brzuszka to pewnie że sobie podjadłaś ... ale i tak jestem pełna podziwu że w tydzień 3 kg :) My dziś po porannym ważeniu ... ale ta moja waga pokazuje jak chce ;/ na niej wyszło już 4.5 do przodu ;/ w sobotę troszkę się przeraziłam po rozmowie z dziewczynami że mój bąbel będzie na prawdę duży ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! piekny dzien w krakowie:) moje małe spi, a ja po sniadanku Kanatika dzieki za zdjecia, a to tez mysle ze miałas rewolucje po jedzeniu bo jednak jak trzymałas sie tej zupki i tu nagle inne jedzenie to wiadomo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też przyznaje że pogoda suuperowa dziś, własnie wróciłam z badan i tak sobie przeszłam spacerkiem i było caaałkiem przyjemnie:) zajadam śniadanko bo poszłam na czczo i chyba zaraz padne bo cos za duzo mi wchodzi tych bułeczek:)) śpicie dziewczyny na lewym boku?? ja gdzies wycztałam, że sie powinno, że sie tam wtedy nie uciska tętnic itp, a młody jak tylko sie przewróce to mi tak ładuje kopniaki ze hej i juz niewiem jakie pozycje przyjmować, coraz ciężej i trudniej sie wyspać... oo nieee:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogólnie na lewym lubie, ale jak zasypiam to zalezy od dnia czasem na pelcach czasem na prawym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie macie rację, ze to z przejedzenia! Juz mi lepiej! Fakt - pogoda cudna! Ania chyba 60 zł/ os - także całkiem dobra cena! Co do wagi to chudzinki jesteście i już! Co to 4,5 kg czy 7 jak u Angel!!! ja dobiłam do 18!!! Muszynianka dobrze, ze zaliczyłaś przy okazji spacerek! A teraz odpoczywaj! Iwcia - proszę bardzo! Moja Natala już wstała, ale jest tak pięknie, ze trzeba wykorzystać taką pogodę, wiec zaraz zbieramy się na spacer! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) Dziewczyny powiem Wam że u Nas kaszka chyba działa może za szybko jeszcze na pewne stwierdzenie ale 3 dni po kaszce i sen od ok22.30 do 7.30 rano żyć nie umierać :D a co do nocnego karmienia i przewijania to ja karmiłam i przewijałam jak sie obudził ale właśnie w takiej kolejności u nas nie przeszło przewijanie na głoda a poźniej karmienie bo krzyk byl niesamowity a tak to butla przebieranie i lulu łącznie ok15 min Gniewko zasypiał spowrotem bez problemów czasem gorzej jak sie np. obudzil ok 6 bo czasem juz mu sie poprostu spać nie chciało :) Teraz leży i coś sobie opowiada niesamowite to jest może mi się kiedyś uda go nagrać to Wam wrzucę tylko z nim to ciężko jakos to wyczuwa i od razu cisza :) Mariquita_01 co do porodu : esistere......................Rydygier .................... BARDZO NA TAK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika ja juz mam 11 ;p;p wiec licze ze do tych załozonych 15 kg dobije spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esistere - brawa dla Gniewka!!!! Angel nie jest tak źle! ;-) Wrzuciłam na @ moje dzieciaki, tylko źle opisałam Kamil jest na zdjęciu środkowym a po bokach Nati! Kopiujcie całość Tabelki żeby potem nie szukać! Kanatika......................Rydygier x2....................TAK x2 esistere.......................Rydygier .......................BARDZO NA TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika to faktycznie cena przystępna więc będę myśleć :) Dziewczyny mam do sprzedania wanienkę z przewijakiem na stelażu dla nierozpakowanych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Brzuchatki nie przejmujcie się wagą mi przybyło 14 kilo a wg mnie to sporo bo 25 kilo mojej wagi początkowej, martwiły mnie te kg ale jak widać nie potrzebnie bo już śladu po nich nie ma. Więc nie martwcie się organizm przybiera tyle ile potrzebuje. Ja miałam np bardo dużo wód płodowych. Pogoda piękna czekam aż mój robal się obudzi, zje i też idziemy na spacerek :) Ciekawe czy Iza wyszła z Anią na polko? Mówiła, że od poniedziałku zacznie chodzić na spacerki a dzisiejsza pogoda powinna ja jeszcze bardziej zmobilizować :) Krakuska hmm to może ja głodzę moje dziecko? Bo Ola wiele razy w nocy się kręci i wydaje dźwięki jak by sapała albo się z czymś siłowała ale chwile tak się pokręci i śpi dalej. Ja do niej wstaje i patrzę czy ma oczka otwarte bo wtedy szaleje w łóżeczku na całego i wiem, że już nie uśnie. Ale jak się kręci na śpiocha to jej nie ruszam. A co do nocnej zmiany pieluszki to muszę spróbować, może rzeczywiście nie potrzebnie ją rozbudzam tym przewijaniem. Kanatika studiuję prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, marzy mi się później praca w jakimś biurze rachunkowym a kadrach, tylko kto będzie chciał zatrudnić młodą mamę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika......................Rydygier x2....................TAK x2 esistere.......................Rydygier .......................BARDZO NA TAK Inka............................Rydygier .......................TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieciaki rozkoszne :) Wszystkie :) Ciekawe czy u Inezz juz lepiej z Majka :) No nie jest źle ale mogło by sie na 11 skończyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuje sie pod słowami Inki zeby sie waga nie przzejmowac bo ja w tym jestem najlepszym przykładem bo w ciazy utyłam 7kg a po ciazy zrzuciłam 18kg:) wiec w moim przypadku opłacało sie hehe moj robal tez juz obudzony-zaraz bedzie obiadek i moze tez spacerek-ale jak sobie pomysle ile przy tym mam roboty zeby wyjsc to odrazu mi sie odechciewa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×