Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Dziewczyny dzięki za życzenia dla mojego. Ciasto się upiekło teraz pozostaje tylko kwestia czy jest dobre, ale muszę się pochwalić, że wygląda nieźle :D Ahh taka dumna jestem z siebie :D szkoda tylko, że w domu mam teraz jak w saunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj M czesem nasze bobasy nazywa Pasozytkami jak widzi jaka jestem wyczerpana jak ciagna ze mnie cala energie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ja napisałam jak u mnie było. Zaraz po cesarce jeszcze taką nieumyta mi pokazali. Rozpłakałam się wtedy na maksa bo ciśnienie mi zeszło a ona tak fajnie płakała tzn krzyczała. Nigdy tego nie zapomnę. A pożniej w beciku trochę obmytą do pocałowania i pojechała z pielęgniarką na ważenie, mierzenie itd. Mój M był cały czas z nią. Nie wiem jak u Ciebie będzie ale pewnie możesz powiedzieć że chcesz dzieci miec cały cza pry sobie i nie powinni robić problemów tylko nie wiem czy bedziesz w stanie się nimi zajmować sama- ja wiedziałam że nie dam rady ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza a kupiłaś w końcu rożek czy dali ci w szpitalu? Bo ja kupiłam, bo chcę go używać, ale się zastanawiam czy jest sens brać go do szpitala. Później po powrocie z domu musiała bym go prać, więc może lepiej go zostawić w domu niech czeka na nasz powrót?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza w sumie masz racje, no nic wszystko wyjdzie w praniu jak to bedzie. ale najbardziej chodzilo mi o to chwile kiedy wyciagaja dzieci a pozniej tylko wycieraja i daja mi i tak sobie leze z nimi te 2 h. A tak to od razu zabieraja mi je gdzies i musze czekac az mnie poskladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka trzeba wyprac bo jest przeciez w tej chemii co sprzedaja. Ja wypralam w kazdym razie, tylko ta wkladke wyjelam najpierw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel bo Ty chcesz cesarke tak? to poszukaj ktory szpital jest bardziej za cc :) wiem ze rydygier jest bardziej za sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie chce wypychac małego arbuza na swiat na siłe :d A powaznie to ja mam wadę wzroku czekam na skierowanie do oklulisty własnie i zobaczymy co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam na tomexie śliwki węgierki i tak je myje i myje i wiecie co mi się skojarzyło? Ze mi czasami z brzuszka taka śliwka wystaje jak się mała dobrze nogami rozpycha :) W ciąży naprawdę się dziczeje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha czyli rożek też do prania :) Oki to upiorę :) Mam wiarę, że się po praniu nie rozleci. Asia a zabierasz rożki na porodówkę? Kiedy się pakujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka zawsze mozesz recznie wyprac:)jak masz jeszcze siłe:) Angel ja chyba tez wolałam cesarke-panicznie sie bałam porodu naturalnego, niby mowiłam ze chce rodzic sn ale podswiadomosc mowiła co innego. i w sumie to ja cała ciaze miała przeczucie ze bedzie cesarka i była, wyboru nie miałąm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No liczę na to, że ja oprócz oczu będe mieć jakies inne wskazanie:d Lekarza mam z kopernika chodze prywatnie będzie trzeba to wypisze skierownaie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozki zabieram, jak sie okaza nie przydatne to moj wezmie do domu najwyzej wczesniej :) hmm a z tym pakowaniem to wlasciwie nie wiem. Ciuszki mam wlasciwie wszystkie przygotowane w jednej szufladzie wszystko co do szpitala a dokumenty i badania nosze w tej samej folijcee co mam karte ciazy wiec wszystko w jednym miejsc. nie wiem tylko czy mam brac te wyniki z usg genetycznego ze soba tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel z tymilekarzami to tez nigdy nie wiadomo... ja tez chodziła prywatnie a moj lekarz z zeromskiego ale on jest zwolennikiem sn i od poczatku mnie na to nastawiał ale ja i tak czułam swoje... teraz jak bedziemy miec drugie dziecko to nie maja prawa mnie zmusic do rodzenia sn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja temu powiedziałam ze cc , zobaczymy wizyta dopiero koło 10 września, a juz w pon połówkowe D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole dziewczyny nie mowilam Wam ale ta paczka co mialam do odebrania to nie byly lozeczka ;( okazalo sie ze to... koszule!! a listonoszka nasciemniala mi ze taka duza paczka i wogole ona tego nie dzwignie a to byla duza koperta z dwoma koszulami :/ ale dzwonilam wczoraj o te lozeczka i okazalo sie ze nie wyslali jeszcze :O gosciu wogole do mnie ze nie wie jak to sie stalo ze nie zostaly wyslane i ze nie ma nic na swoja obrone ale ze lozeczka sa takie super ze przyslonia moj bol oczekiwania na nie i ze bardzo przeprasza :D jak mowil o tym ze sa takie super to tak mi sie smiac chcialo :P no najwazniejsze ze dzisiaj juz poszly i beda w poniedzialek prawdopodobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel oby ci sie udało:) chociaz cesarka to tez nic przyjemnego...moze sam "poród" nie boli ale to co jest pozniej... asia niezła listonoszka nie ma co:/ nie chiało jej sie dzwigac. masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póxniej to niechj boli, mi się wszytsko szybko goi :D ale naturalny mi się z rzezią kojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia u mnie listonosz burak jeden robi to samo. Jak się spodziewam paczki to siedzę cały dzień w domu i nikt nie dzwoni nikt nie stuka a mój wraca w pracy i mi awizo przynosi a mnie aż trzęsie bo na pocztę mam daleko. Jak mi zostawił awizo na dużą paczkę to jeszcze ok byłam to w stanie zrozumieć, że duże ciężkie nie poręczne ale jak mi zostawił awizo na kopertę wielkości zeszytu to się wkur... bo jak coś zamawiam to z dostawą do domu a nie z informacją, gdzie mam sobie po to sama iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pokazuje tylko wzory jakie wzielam a rozmiar wzielam wkladow i poszewek podusia 60x40 i koluderki 100x135

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×