Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Inka napisała: "my wypis dostaniemy dopiero jutro bo mała przechodzi lekka zóltaczke i sporo straciła na wadze. bardzo staram sie o pokarm ktorego na szczescie jest coraz wiecej ale mała nie zawsze ładnie ssie przezco słabo przybiera na wadze, wazne ze przestała ulewac wiec moze ruszy z waga. ja czuje sie duzo lepiej ale zmeczenie jest ogromne szczegolnie w nocy kiedy zosataje z nia sama, ciezko sie wyspac bo w szpitalu cała dobejest hałas, juz nie moge sie doczekac powrotu do domu,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Info od Inki jutro wychodzą, malutka ma lekką żółtaczke troszkę spadła z wagi , mówi ze mleka troszkę mało, ale ze z dnia an dzien jest lepiej z karmieniem . Zmeczona ale szczesliwa wraca całkiem do siebei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania gratuluje pierwszych ruchow - jeszcze chwila i beda to prawdziwe kopniaki! Ja pracuje w prywatnym przedszkolu, pierwsze 33 dni wyplacal mi pracodawca a nastepne ZUS. Fajnie, ze Inka moze juz jutro bedzie w domu! Angel to faktycznie Ci sie udalo z tym terminem do okulisty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fart starszny bo ja sadziłam ze tak na grudzien mnie wcisną :) ale pewnie podziałało to ze mój lekarz tez z Kopernika wiec moze jakos inaczej patrza:) A najlepsze ze baab sie w rejestracji pyta czy na skierownaiu jest napisane cukrzyca a ze nie ze cesarskie cięcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm przyszła sukienka z all ... kurde zamówiłam m bo myślę sobie że wezmę luźniejszą a tu bach w cycuszkach jakoś ciasnawo ;o hahhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dzis dobrze pójdzie to sprzedam dwie pary buzików :D heheh obie pary za duże a na obu pisze 38 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmierze jak wroce bo dzis mam dzien biegania ... brat sie przeprowadza i troszke mu pomagamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmierze swoja ;p;p;p ale tez mi się wydaje ze mam M bo w cyckach to taka na styk :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam sobie tartą marchewkę z jabłkiem bo już 2 dzień to za mną chodziło :D a w sumie nie przepadałam nigdy za tym :) mniammmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabłka ja też jem, mam 3 jabłonki na ogrodzie a w tym roku wyjątkowo obrodziły ;) sklepowe rzadko bo mi nie smakują, jeszcze zrobiłam kilka słoików na zime :) będzie co jeść :) Angel no nic zostawię ją i pośmigam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja czkawki dostała chyba :) podskakuje tak równomiernie :) 🌼 🌼 🌼 Idę się wygrzać do wanny , bo mnie jednak zaczęły w ciągu dnia nogi boleć, i co pod wieczór słońce wyszło ,,,wrrrr a od przyszłego tyg ma być znów ciepło,,,, posprzątałam trochę, skończyłam prasowanie zaległej sterty a teraz idę leniuchować do wanny i potem spać 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia zazdroszczę ! ja niestety mam prysznic ;/ więc długo nie postoję ... ja dziś wysprzątałam bratu kuchnię, nie jest w sumie cała ale zasze do przodu a ja się poruszałam :) od razu się lepiej mi zrobiło choć nie powiem że coś głowa znowu zaczęła pobolewać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż_Inka_1988
Cześć, nasza mała ma już 3 dni, na prośbę żony wysłałem Wam zdjęcia na krakuski 6 @ tlen . pl Pozdrowienia z Rydygiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×