Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

dalam sobie do ulubionych :) pojde jeszcze w tym tygodniu do szmateksu i zobacze co oni tam maja ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze mam jedna opcje bo w pazdzierniku lecimy do niemiec i moze tam cos tez fajnego taniego dostane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam dentystę na bierzanowie,,,, prywatnie do niego chodzę , i nie więcej niż 90zł ( wizyta plus plomba ) płacę ,,,, a i sprzęt ma super, czyściutko, i strasznie delikatny jest ,,,,, byłam niedawno u niego bo z pół roku nie byłam, przed ciążą chyba, zawsze inne wydatki, i bałam się że mam coś nowego ale czysto :) wymienił mi tylko jedną plombę co już kiedyś ustalaliśmy i powiedział że na razie spokój :) a w ogóle jak zobaczył że ja z brzuchem to skakał koło mnie jak koło jajka , i wypytał jak się czuje, gdzie chce rodzić , czy wiem co będzie z taką troską,,,, chciałabym na takiego gina trafić kiedyś jak mam dentystę, zajebisty jest,,,, na pewno kwestia jest też tego że chodzimy z mężem do niego już kupę czasu,,,, :) i już mu zapowiedziałam że niedługo trzeciego członka rodziny będziemy mu przyprowadzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak no a zdecydowalas juz gdzie chcesz rodzic ? jak chcesz na galla to jest ma wanna tyle ze jest tylko jedna sala rodzinna i jak bedzie wolna to wtedy mozesz tam rodzic no a jak bedzie zajeta to lipa bo nie da sie tam rezerwowac :/ ale za to na galla jest zajebisty ordynator wlasnie taki cos ala jak Twoj dentysta bardzo mily i delikatny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia a jak on się nazywa bo ja znam takie małżeństwo oboje dentyści i maż kiedyś działal na biezanowie a zona w centrum , teraz skawina. Ja chodze na pl. serkowskiego i tam ozna na nfz. Normlanie płaciłam 100 zł za plombe i znieczulenie, a za 6 ( wymaina srebrnej borowanie i nowa plomba) + 8 ( nowa plomba z borowaniem) jedyne 260 zł Dlatego póki jestem w ciązy chce je wymienic na białe bo są za darmo. Inezz co do orodu sn to najbardziej mnie przeraża to , że sie porozciagam tam jak nie wiem i , że juz nie wrócę do normy, boje sie też nacinania. Ból jest pojeciem względnym. A Ty mówiłaś, że nie chcesz różowego ;p;p Ale ładniutki jest mi sie podobał w hm taki misiowy ale 89 zł;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhm no ja nie mialam nacinania,ale tez bym sie bala :D nie chcialam rozowego,ale jak zobaczylam teraz cene to za takie pieniadze wybredna nie bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w h&mie ten z ogonkiem ? ja chodzę na Prokocim prywatnie i też jestem zadowolona bo z plomba to max 70 zł ale teraz na przeglądzie byłam na nfz bo mam czas ;) i mnie przyjęła bez kolejki ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjj nie no spoko :) z tymi brzuszkami każda jest inna ;) moja kochana zrobiła dziś pizzę na obiad i się nie ruszam ... byłam dziś w tesco jest śpiworek do spania 0-6mies na promocji za 40zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakuska, z tego co wiem to na galla nie ma wanny ,,,, pierwszy raz się z Twoją opinią spotkałam że tam jest wanna, może z Rydygierem Ci się pomyliło ??? bo pisałam o tych dwóch ,,,, Angel, dentysta nazywa się Jania , ale nie pamiętam jak ma na imię ..... A na jki rozmiar potrzebujecie ten kombinezonik ??? śliczny widziałam na gumtree , z Krakowa , biały albo kremowy za 20 zł babka sprzedawała ale śliczniusi ,,,, ja na max 62 poluje bo małą w zimie przyjdzie a też nie chcę żeby wisiał na niej bo bym go sama drapnęła http://krakow.gumtree.pl/c-ViewAdLargeImage?AdId=415046906

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nadrabiam nad wami:( czytam po łebkach tyle dam rade... Ania ja tez chodziłam do 124 podstatwówki- moze sie znamy bo ja tez z biezanowa satrego- 16lat tam mieszkałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, ja 89 wiec jak Ty wyszłas ze szkoły to ja przyszłam stad sie nie znamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondełek
róbta dzieci, Róbta ! bedzie miał kto pracować na wczesniejsze emerytury mundurowych, górników, i innych z budżetówki, o lewych rentach nie wspomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz moze i młoda ale bardzo szybko musiałam wkroczyc w dorosłe zycie i sama sobie ze wszystkim radzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sobie słodzicie,,,, to może ja Wam matkować będę :D bo wychodzi na to że ja stara dupa przy Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia wygladasz na starszą:) a Twoj ile ma lat? Gosia a Ty który rocznik ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia albo w roczniku coś pomieszałaś albo w latach z rocznika wychodzi 23 a piszesz 26 Ja 83 , tyle że z grudnia :D więc 28 dopiero stuknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×