Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Myślę że to się przyjmie :) sama bym chciała taką pomoc :) bo jesteś przy mnie cały czas a tatuś może odpłynąć .. położna wiadomo ma kilka dziewczyn i nie siedzi z Tobą cały czas ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest to zawód bardzo niszowy jeszcze w Polsce, ale myślę, że za jakiś czas będzie to coś zupełnie normalnego. Tak jak obecność mężczyzny już nikogo nie dziwi na sali porodowej, tak niebawem pewnie obecność douli będzie też normalna - ale wiadomo musi trochę czasu upłynąć! mam zamiar pogadać o tym z moją ginekolog jak pójdę kiedyś do kontroli. szkoda, ze Hope zrezygnowała z pisania - ciekawe jak położna wypowiedziałaby się na ten temat. O Młoda wreszcie wstała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope tylko chwilke była a szkoda, Mama Nasturcja tez cuiekła jopka chyba była jesczez na oczątku , wsumie garstka Nas została ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Ania - z mężczyznami to różnie bywa... ;-) a taka doula na pewno zawalczy o dobro rodzącej (bo to właśnie z tą myślą tam jest). Dodatkowo pomoże w domu po porodzie przy dziecku itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co ja w tym profilu dzisiaj powpisywałam, ze mi sie adres komunikatora pokazał przy nicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamiętam jak do Was doloczylam to nie nadarzalam czytac ale to przez czeste wizyty w toalecie ;) i brak sily ;/ No wlasnie ! jesli tylko masz takie predyspozycje to czemu nie .. ja wiem zebym nie dala rady ;/ ale jak ktos da rade to pewnie ! moim zdaniem strzaql w 10 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To taka faza pomysłu - co by w tym życiu ciekawego robić! Kocham dzieciaki i pracę z nimi, ale gdzieś tam w marzeniach wymyśliłam sobie taką funkcję pomocy rodzicom po porodzie (szczególnie tym z problemami) i wreszcie znalazłam na to nazwę - a nigdy wcześniej o tym nie słyszałam!!! A jak czytam o tym, to aż świecą mi się oczy! Chyba chodzi o pasję... ale nie wiem czy bym się nadawała, bo mogę mieć mylne wyobrażenia! Po drugie w sumie można robić to co się kocha - łącząc kilka funkcji razem! Kurcze, ale leje a miało być tak ładnie! miałam zamiar wybrać się po jakieś ciacha, bo mój ma urodzinki, a tu lipa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki bo jak sie teraz wstrzelisz a to się rozwinie na większa skale to będziesz jedna z pierwszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
początki Kassia we wszystkim są trudne i tak jak Angel pisze może teraz jest mało ludzi z takim wykwalifikowaniem a później będzie na porządku dziennym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam ochotę na ciacho.... ale na sernik a mama zaczyna choidzic na rehabilitację + praca wiec nie bedzie miala kiedy a ona robi najlepszy !!!! 100 lat :) mój miał wczoraj imieniny ale na spokojnie ;) hihihihi a na urodziny to będzie już miał Dzidzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zeżarłam Marsa własnie a miał być do kawy ,a na obiad mam pizze przyniosłam sobie z domku mniammmm Ania koło Ciebie jest pizzeria 105 na podłęskiej dokładnie maja zarabistą pizze i ceny tez oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swojego czasu dobra byla w magillo ale sie zesrała i jest droga mam tam rzut beretem ale tam nie chodzimy .... bardzo dobra jest w Niepołomicach polecam http://www.pizzatomson.pl/ jest kawałek ale nam smakuje ... :) ja też idę na poszukiwania czegoś słodkiego po szafkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja lubie na dowóz bo mi sie nie chce tyłka ruszac nigdy ;p;p :) ja słodkiego juz nic nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Wy łakomczuszki!! Dzięki za życzonka dla mojego - przekażę! a ja się tak dzisiaj zaczytałam, że nawet jeszcze ziemniaków nie obrałam! Dobrze, ze reszta z wczoraj została! a mała chyba poszła dalej spać, bo jej nie słychać! No to teraz pozostaje mi kasę na szkolenia zbierać! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania a Twoj ma na Imie Marcin? bo moj tez wczoraj mial imieniny :D wogole one ma fajne daty ur 10.10 a imienin 11.11 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciezko zapomniec w sumie takie daty :) ale mi sie dzisiaj nic nie chce, ale na szczescie nie mam duzo do zrobienia, tylko ziemniaki obrac i z grubsza ogarnacw pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki zaraz wejdę ej wyslę Wam fotwe na meila tylko sie prosze za majciochy nie obrazac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozycze Ci jak chcesz . Wiesz w stringulcach to ja sie nie lubie wystawiać ":D ale normlanie w świecie mam dwie pary szortów tylko:d te kupiłam na tomexie laska mi polecała ze się rozciagaja i faktycznie sa super a chyba 8 zł kosztowały . W łasnie sie zastanawiam jaki rozm koszuli brac do szpitala 36 odpada, ale czy 38 czy 40 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×