Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

No tylko do Ciebie miała bliżej, a do mnie musiała by jechac na drugi koniec Krk będe dzwonić póxniej i się popytam :) Wiesz w polo tez jest promo a ich nie ma fizycznie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytaj z tego co wiem one sa tam 4 i maja Kraków podzielony miedzy siebie ale np. jak chcesz ktoraś co ma inny region to tez mozna sie dogadac wiem ze moja kiedys na kurdwanów aż jeżdziła bo sie jakaś babka na nia uparla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo :) kurcze musze jesczez do swojej przychodni na stoczniowców zadzwonic i zapytac jak tam jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry. Diekuje dziewczyny za mile slowa odnoscie moich dzieci, rzeczywiscie Milena caly czas probuje ssac raczki brata :D Dzieczyny obalam caly mit na temat tego ze okres po porodzie jest lzejszy, dopiero dzisiaj mnie tak porzadnie zalalo i zdycham teraz powoli. Przed ciaza mialam lekkie miesiaczkia teraz po prostu masakra jakas. Ech a jutro tesc ma przyjechac wiec musze zrobic porzadki dzisiaj i wymyslic co na jutro na obiad. grr mam ochote kogos zabic a szczegolnie mojego mezulka bo rano odwalil taki numer ze mialam ochote go trzepnac, mowie daj Milenie smoczka ten wzial smoczka a ze smoczek mamy na takim plastikowym lancuszku i zakonczony plastikowym klipsem wielkosci smoczka to on zaspany wciskal jej tego klipsa do buzi !! tak ze on jest dzisiaj pierwszy do odstrzalu na mojej okresowej liscie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia , wpółczuje . Ogólnie teraz to każdje okresowej współczuje , jeden zplusów ciąży brak kapanie :d Na obiad bym sie ie przemęczała ziemniaki, cycek panierowany, ( ewent devolay z serem jak Ci sie chce ) i buraczki zchrzanem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech... współczuje Asia tego bólu! Widzę, ze jedna za druga to przeżywamy - mnie czeka to za dwa dni! a od wczoraj pęka mi głowa!!! normalnie masakra jakaś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a po ciazy ten okres jest wmiae regularny czy na poczatku jeszcze swiruje troche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ja podbuzowana na maxa!!!!!! okres robi swoje,ale tego nie zdzierże.Mama nie upilnowala Mai i ta obila sobie buzkę o kant ławy prawie przy oku i ma sliwe jak pobita wyglada ! masakra tak sie matce dostalo,ze sie nie odzywamy do siebie,a mi sie beczec chce jak widze moja małą corunie z taką buzią😭tak płakała,ze nie moglam Jej uspokoic wiem,ze to byl wypadek,ale prosilam matke,zeby uwazała,bo ta sie wszedzie wspina! Asia co do okresu to na poczatku rzeczywiscie swiruje!takze nie przejmuj sie.Wspolczujmy sobie nawzajem bolu oby Tobie przeszło szybko u mnie to drugi dzien i jest lepiej.Co do swiadomego usmiechania dzieci to w moim mini poradniku pierwszy rok zycia są takie info odnosnie rozwoju psycho-ruchowego:na krótko,chwiejnie unosi główkę.Uśmiecha się,coraz intensywniej obserwuje przedmioty,osoby,wydaje dzwieki.Z tym kabslem od smoczka to Twoj niezle musial byc zaspany;[filmik ogladalam rewelacyjne masz blizniaki tylko zacalowac Ania jeszcze zdazysz sie opalic nie poznamy Cie po porodzie skwareczku hehehe Kasia,gdzie chodzicie na basen?ja do parku bede chodzic w zimie z Majką bedziemy plywac:Dsluchaj osnosnie tej sliwy Mai moge ją altacetem junior posmarowac prawda? polecam naprawe u krakuski faceta! sprawdzone:D Angel jak bedzie Ci się nudzic to poszukaj mi kiecki na roczek :D znaczy sukienki szukam i bede wdzieczna za jakies typy.Ja ostatnio do tego glowy nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezz spokojnie śliwka zejdzie z pod oczka nie ma co się z Mamą kłócić. A sukienka dla Ciebei czy dla Malutkiej :) no i w jakim stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel wiem,ale jak ja pojde teraz z nią do kontroli cholera jasna przeciez jeszcze mnie o maltretowanie oskarza. Sukienka dla mnie.Nie wazne w jakim stylu,ladna i nie droga:D rozm 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezzz chudzielcu nie dobijaj mnie ;p;p;p zaraz Cos popatrzę. Oj ja wiem, że to wygląda jak wygląda, ale dzieci są ruchliwe i wiesz pewne rzeczy się poprostu zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem rozmiar mam 34 zalezy od firmy :) ma sie dobre geny co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pampków w tesco to tylko duże są ma % bo też lukałam ;) Angel nie znalazłam tych body :( ale wszystko takie drogie ostat pisałam Wam że wszystko jest -30% a dziś ceny prze klejone, chciałam mojemu kupić szorty zawsze dawałam 35 a tu na 39 pewnie po to żeby na Święta obniżyć i dać znowu 35 Czekam na zniżki grudniowe ;) jakby któraś potrzebowała to są rożne body po 12 Ineezz na wiosne to jeszcze nie bo będę karmic ;) za rok będę murzynek ;) moja siostra po ciąży też ma rozmiar 34 a miała przed 38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce do tesco;( byłam kiedys na kobierzynskiej i zakochalam sie w tym sklepie tyle ciuszkow dla maluchow,ze nie moglam oczu oderwac! Laski jak widzicie mnie w tej sukience wybranej przez angel http://allegro.pl/34-slodka-sukienka-z-paskiem-i2748490850.html tylko kolor hm hm hm Ania to Ty taka fanka solary jestes? ja lubie,ale raczej na jakies wieksze imprezy wesele,czy cus Goska pewnie prze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To lipa z tymi bodziakami;/;/ kyurde nie dam w hm 30 zł ;/ Inezz razem wybrałysmy ;p;p Ja tez kocham solarium zreszta na fb widac :d a jak miałam białe włosy to juz wogołe :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezz nie denerwuj sie tak :) Majcia teraz bedzie biegac to i guzow bedzie coraz wiecej zbierac :) dobrze ze nic powaznego sie nie stalo :) a siniak zejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia wg mnie to z okresem jak ze wszystkim! U każdego sprawa indywidualna - ja dostałam pierwszego po ciąży 11 lipca (8 m po porodzie) i teraz mam zawsze 11 - każdego miesiąca. Jak w zegarku, a przed ciążą miałam co 28 dni - może się jeszcze zmieni, bo już dzisiaj czuje coś w brzuchu i zła też jestem na maksa!!!! Ineezz, tak strasznie współczuje wypadku Mai!!! Ale wiem, że totakie rzeczy są nie uniknione przy małym dziecku! wiem, że emocje wzięły górę, ale mama na pewno pilnowała małej. Wiem, że Ci z tym źle - bo nikt nie lubi jak dziecko płacze! buziaki dla Was!!! Co do basenu to Kamil tez do Parku Wodnego będzie chodził na naukę pływania dla 7- latków, wiec może i ja z małą się czasami wybiorę - wszystko zależy od kasy!!! Sukienka jak dla mnie zbyt sexi na roczek dziecka - ale o gustach się nie dyskutuje! no, ale jak ma się taką figurę to szkoda, żeby ją zakrywać! Zazdrooooszzczczęęęę!!! Kiedyś z głupia wzięłam udział w konkursie w Bebiklubie i moderator zaakceptował moją wypowiedź, wiec jeżeli możecie wspomóc koleżankę to zagłosujcie na mnie! Można oddać 3 głosy codziennie - wiec będę Was Maltretować! Chociaż nie łudzę się - jeszcze nic nie wygrałam! ***************************Moja wypowiedź Kaśka****************************** http://www.bebiklub.pl/home/konkursy/moje-wyjatkowe-chwile-macierzynstwa/galeria/?filter=Kaska&start=10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika a mi się własnie wydaje ze ta sukenka jest taka prosta klasyczna :) Ale odbrze ze nie wszytscy maja taki sam gust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel - dzięki za głosiki, ale chyba żaden nie trafił na moje konto! ;-( bo nadal mam te 3, które sama sobie przyznałam! A co do sukienki - to kwestia pewnie tego, w czym człowiek się dobrze czuje. Dla mnie za odważna, bardziej gdzieś do klubu - ale ja wolę spokojniejsze klimaty, wiec pewnie dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja oddałam swój głos:)) Ja dzis mało pozbierana i zła bo ukochany prezes odwołał spotkanie, jak tu człowiek ma wierzyc że sie doczeka tego mieszkania wrrrr.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Muszynianka - współczuje tych przejść - ale mam nadzieje, ze już niebawem będzie Wam dane zamieszkać pod własnym dachem! A za głosiki bardzo dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomnij jutro to zagłosuje , juz widze ze oddałam na laskę z s zamiast s ;/;/ chyba juz czas do domu isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gLOS ODDANY RAZY 3 ;) iNEEZZ WSPOLCZUJE mAJECZCE BIDULKA NAPEWNO ROZPACZALA :( Ja tylko raz nie moglam Milenki po szczepieniu uspokoic i prawie sie z nia poplakalam. My mamy male problemy kupkowe, Maks znowu ma zaparcia a rumianek nie pomaga czyli bede musiala mu czopa zasadzic :/ wogole to dzisiaj mi sie zyc odniechciewa i na wlasne zyczenie jutro bede miala pelne rece roboty bo dzisiaj nic nie zrobilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia takie dni tez sa potrzebne, jak mysle ile mam roboty w domu to blee, a musze wstawic pranie , zmyc gary, i kurze pościerać ( młody powiesi pranie i odkurzy) łazienke ogarnąc itd. A jedyne na co mam ochote to iśc od łóżka i czekac na obiecany masaz pleców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zrzuce na okres pewnie bym tak nie wybuchneła na mamę,ale przewrazliwiona jestem na punkcie Majki mojej wyczekanej,wychuchanej córuni❤️ Kanatika dzięki za opinię sukienki.Ja nic poki co nie zamawiam,a rozgladam się.Wg mnie nie ma w niej nic sexi chyba,ze chodzi Ci o to,ze za obcisła.Poszukam jeszcze czegoś innego;) głosik oddałam tez 3x!fajna wypowiedź!czesto bierzesz udział w konkursach dzieciowych?co do Parku Wodnego moze kiedys sie spotkamy z dziewczynkami;] mowili w tv o gosciu,ktory splona dzis w parku na zlotej jesieni oo masakra jaka smierc straszna w płomieniach musi byc cos okropnego Asia,a nie ma Ci kto pomóc z tym obiadem?zrob cos prostego to najlepsze rozwiazanie w takiej sytacji :D Maksiowi daj duzo wody,wg mnie czopek to ostatecznosc skoro znow ma zaparcia to moze cos jest na rzeczy tu znalazlam cos- Czopków glicerynowych używaj wyłącznie w wyjątkowych sytuacjach. Ich częste stosowanie „rozleniwia bowiem mechanizm mięśniowo- nerwowy odpowiedzialny za wypróżnianie i może się okazać, że niemowlak nie będzie już umiał sam zrobić kupki, bez twojej pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kochane za głosy! Będę Was nękać do końca konkursu! Wiedziałam co jak co, że można na Was liczyć Buziaki!!!! Co do konkursu to mój pierwszy - jakoś tak z głupia napisałam i zakwalifikowałam się. Asia mam nadzieję, że jutro będziesz mieć lepszy dzień! Trzymam kciuki!!! A może spróbuj delikatnie Maksiowi podrażnić odbyt (wiem, że to metoda podobnie działająca do czopka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czopka wczesniej nigdy nie stosowalam, zawsze po dwace albo dwoch rumianko szlo gladko a dzisiaj rumianek od rana i masaze brzuszka i nic, bidulka steka kwiczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×