Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

z tymi ludzmi to masz racje ze chodza jak im sie podoba. a najgorsi sa rowerzysci... jak jedziemy na wies do rodzyny to mam ochote wziac luk ze soba i strzelac im miedzy szprychy bo jada srodkiem drogi nawet nie zjada i czlowiek ciagnie sie za nimi a czesto jest tak ze nie ma jak wyprzedzic bo zakret za zakretem albo gorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korbaaaaa
Witam, zapraszam na Nasze aukcje z zabawkami oraz akcesoriami dla noworodków i starszych dzieci, zabawki nowe, praktyczne, w większości sprowadzane z Hiszpanii:)) Poręcze ochronne wanienki dmuchane, zawieszki, mnóóstwo zabawek pobudzających wyobraźnie Naszych małych pociech! Zapraszam serdecznie! http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=16506489 Pozdrawiam wszystkie mamy i taty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś jak jechaliśmy biezanowska ( taka mała uliczka) to jechali sobie rowerzyści i ok jak by jedno za drugim, ale oni jechali obok siebie, nie dośc, że tam jest ciasnota straszna to jeszcze właśnie zakręty i głownie podwójna ciagła jak takich nie zabić normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zabic to malo :P moj sie za kazdym razem smieje ze mnie jak mamy jechac na wies czy sobie juz łuk wystrugalam bo po drodze tak mu narzekam na rowerzystow nawet jak on prowadzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to łajzy sa to samo motocykliści tyle, że oni się szybciej zbierają :d ale mój sie ostatnio wkurwił, bo sie wepchnął skuterzysta przed Nas i nie patrzy i byśmy wjechali w Niego . Mój okno i jazda po nim . Rozumiem, że maja prawo poruszania się po drodze, ale niech patrzą , niestety auto wyjdzie bez szwanku a on nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam tez kiedys jakis dzieciak skuterem wyjechal wprost przed maske. nagle stwietrdzil ze sobie zawroci i bez swiatel bez kierunkowskazu on zawraca. moj tak go zje**ł na drodze bo kiedys niestety mielismy przykra sytuacje ze potracilismy pieszego. ja osobiscie uwazam ze w zadnym wypadku nie byla nasza wina bo stal przed przejscie i cos w telefonie robil i nie wiem czemu wlazl nam wprost przed maske nie patrzac na droge wogole, no ale to bylo na przejsciu wiec nie ma gadania ze nie nasza wina. ale nic mu sie nie stalo ale pozniej przed kazdym przejsciem bylam strasznie wyspinana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest tak do końca chyba, że na przejściu to Wasza wina. Ludzie nie patrzą, sama jak gdzieś przechodzę to wole postać 2 minuty dłużej niż się wpieprzać na jezdnię bo jeden wyhamuje a drugi nie. Mi koleś kiedys na getta prawie wszedł i z mordą do mnie, a tam jest przystanek i przejście est podziemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe do mnie gosciu kiedys z morda ze gdzie mu przed maske wylaze jak ja na zielonym sobie przez przejscie przechodzilam a on mial strzalke :D ale nic nie powiedzialam bo bylam cos zamyslona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zawiesiłam kiedyś na strzałce i nie ustąpiłam pierwszeństw ai pojechałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu sie zmobilizowalam i wrzucilam na poczte zdjecia mojego brzusia :) niech Wam sie humorek polepszy ze wcale nie jestescie takie wielkie jak sie Wam wydaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu się zmobilizowałam i wrzuciłam na pocztę zdjęcia mojego brzusia :) niech Wam sie humorek polepszy ze wcale nie jesteście takie wielkie jak sie Wam wydaje :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
Angel gratulacje! Fajnie mieć to już za sobą :) Czy ta hurtownia o której piszesz to Semma na ul Botewa 2? Kiedyś coś w niej oglądałam (przez internet) ale jakoś się nie wybrałam bo mi tam nie po drodze. Być może będę się do nich wybierać na etapie kupowania łóżeczka. Tylko zastanawiam się czy oni klientów detalicznych tez obsługują? Bo na stronie maja napisane, że zajmują się sprzedażą hurtową. Jak byś tam była albo coś się dowiedziała na ten temat to daj znać. Asia pociesze Cię :) Twój brzuszek niby o miesiąc młodszy i mieści w środku aż 2 a mój chwilami jak napęcznieje to wygląda tak samo :) W sumie wiele też zależy co na siebie ubiorę :) Ciekawe jak tam u IZY lub esistere jeżeli chodzi o rozmiar brzuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka nie powiem Ci , bo ja wiem fizycznie gdzie ona jest nawet ulicy nie znam. Wiem, tylko , że to jest koło hurtowni delmonte :) Dziekuje teraz czekam na odbiór:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
Aaa i zapomniałam dodać, że też mam taką okrągłą dynie a nie sterczący stożek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel i nie wiem czy wiesz ale na tej stronie https://www.kierowca.pwpw.pl/ mozesz sobie sprawdzic czy masz do odebrania to jest z polskiej wytworni papierow wartosciowych :) bo te babki jak sie dzwoni i pyta czy juz jest prawko to sa strasznie nie mile wiec wolalam sobie tutaj sprawdzac i znalazlam przez przypadek to, wczesniej nikt mi o tym nie powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka ja sie ciesze ze mam taka "pileczke" a nie rozwalilo mnie na boki :) jak macie jakies duze sklepy z rzeczami dla dzieci to wstawiajcie tutaj :) ja teraz lozeczko chce kupic, niby te na allegro fajne ale ja bym wolala pomacac zanim kupie :P tam na rybitwy tez bym sie chetnie przejechala bo nie mam daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo to za wczesnie jeszcze, pewnie dopiero papiery tam ida. ja mialam gdzies po 3 tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakoś 2-3 tyg sie czeka. Nie smiejcie sie ale właśnie suzkam butów na zimę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja to bym chciala zeby ktos za mnie kupil te wszystkie rzeczy dla dzieci... zeby znal moj gust i poszedl i wybral juz mam dosc tego siedzenia i patrzenia na te lozeczka i wanienki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
Hehe jak się umówimy i wpadniemy tam wszystkie razem to będzie można powiedzieć, że my chcemy hurtowo kupować :) Ja w sumie kręciłam się jeszcze w free trade na ul. Centralnej i 2 sklep mają na św. kingi ale tam nie byłam, byłam w czarodzieju na złotej jesieni w entliczku na dobrego pasterza i na ul. wyki i w świecie dziecka na al róż to chyba jest osiedle zielone i na zakopiance w 4kids. A i smyki w galeriach handlowych zwiedzałam ale jakoś nigdzie nic nie kupiłam :) Chodziłam oglądałam co mają i jakie to cuda dla dzieci nie istnieją ale ciągle mam wrażenie, że mam jeszcze czas a tu czasu coraz mniej. W przeciągu najbliższego miesiąca muszę wszystko kupić, żeby później już tylko spokojnie czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
Boje się w całym tym kupowaniu, że jak coś kupię, to się okaże, że kupiłam złe bo z innej firmy są lepsze i tańsze albo coś takiego. Taki głupi strach spowodowany tym, że nie znam się na tych produktach dla dzieci bo nie miałam nigdy większej styczności z niemowlakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz namiar na ta hurtownie co Ty pisałaś ? Ja mam czas Wy juz coraz mniej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam, ale starsznie mi muli ich stronę. Bardziej mi sie opłaca zamówic łóżeczko na all bo z wysyłka jestańsze niz u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu brzuszek piekny! Zmobilizowałaś mnie ale okazało się, że akumulatorki do aparatu się rozładowały więc muszę poczekać aż się naładują i zrobię zdjęcia i zamieszczę. Mam 106cm w pasie nadal i tą krechę na brzuchu widoczną (ciekawe czy ona zejdzie po porodzie?):D W tym tygodniu się wybieram do Ikei, może nawet dzisiaj popołudniu pojadę obejrzeć te rzeczy. Fajnie, że podajecie te miejsca gdzie można rzeczy obejrzeć i kupić:) Niby za ok 3tyg bedę miała to cc a wydaje mi się, że to jeszcze bardzo dużo czasu. Pewnie jak zwykle wszystko na ostatnią chwilę będę kupować. Plus jest taki, że dzięki temu czas szybciej zleci. Mam problem bo projekt muszę skończyć za 2tyg żeby we wrześniu tylko go złożyć a nawet się za niego nie wzięłam ;/ Dzisiaj miałam zacząć ale pogoda fajna więc zaczęłam sprzątać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mam pytanie jedno. Rano bolał mnie brzuch jak na @ ale tylko powiedzmy pół godziny. Mała jest aktywna tak jak zwykle więc w sumie bardzo się nie martwie ale może powinnam? Przeszło i teraz nic mi nie jest? To normalne w 36tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza nie mów ja mam do napisania ostatni rozdział magisterki i muszę do listopada oddać a tu weny brak. Pocieszam się, że prawko z głowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×